Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurowizja 2009
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #221
 
Zgadza się, wtedy to mi się ''tylko'' podobało.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.05.2009 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #222
 
Cieszy mnie wygrany, po ubiegłorocznym miernym Bilanie, wreszcie wygrało coś rozsądnego. Ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło, bo w tym roku organizacja Eurowizji była znakomita i jeszcze Alsou w roli prowadzącej z francuskim na języku Icon_razz

Najbardziej podobały mi się: Norwegia, Rosja, Francja, Estonia (w tej kolejności)
Poza tym uszły: Islandia, Wielka Brytania (chociaż brzmiało to momentami strasznie patetycznie, prawie jakby śpiewała Gwieździsty Sztandar, taki raczej amerykański patos tam panował, in minus niestety) Dania, Litwa i Mołdowa

Czyli ogólnie nie było źle w tym roku; brakowało mi perełki w stylu Telliera rok temu, ale i tak było ok Icon_wink2

A prz, podaj mi adres tego chomika z eurowizyjnymi kawałkami Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.05.2009 12:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #223
 
ja już znam to Twoje podobało Icon_razz
17.05.2009 12:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #224
 
Rybak Icon_surprised Icon_surprised Icon_surprised
Cieszę się przeogromnie!
17.05.2009 12:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #225
 
powróci na szczyt? Icon_biggrin3
17.05.2009 12:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #226
 
ja wcześniej napisał(a):A prz, podaj mi adres tego chomika z eurowizyjnymi kawałkami Icon_razz
Icon_razz

A i chciałem jeszcze dodać, że poza konkursem podobała mi się Dita von Teese, tylko do ciężko dennego utworu tańczyła Icon_confused2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.05.2009 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #227
 
aaktt napisał(a):A prz, podaj mi adres tego chomika z eurowizyjnymi kawałkami Icon_razz
A nie widzisz sygnaturki? Icon_wink2
17.05.2009 12:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #228
 
prz_rulez napisał(a):powróci na szczyt? Icon_biggrin3
Chodzi mi to po głowie. Icon_razz
Lista będzie jutro.
17.05.2009 12:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #229
 
prz_rulez napisał(a):
aaktt napisał(a):A prz, podaj mi adres tego chomika z eurowizyjnymi kawałkami Icon_razz
A nie widzisz sygnaturki? Icon_wink2
A jest faktycznie Icon_razz Dzięki.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.05.2009 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 465
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #230
 
Powiem tak. Zwycięstwa Rybaka można się było spodziewać i nie jestem tym faktem zaskoczony. Świetny występ i zwycięstwo jak najbardziej zasłużone.
Jeśli chodzi o moich faworytów to zgodnie z moimi oczekiwaniami wysokie miejsca Azerbejdżanu i Turcji, choć Hadise trochę się spisała słabiej (spodziewałem się przynajmniej podium)
Zawiodła mnie i to kompletnie Soraya. Występ rzeczywiście bardzo słaby, liczyłem na więcej bo piosenka jest naprawdę bardzo dobra jeśli nie najlepsza w całej karierze wokalistki. Nie podobała mi się choreografia do tego utworu - można było nad nią bardziej popracować.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
17.05.2009 01:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #231
 
Hadise niestety też była poniżej oczekiwań Icon_frown
Są już wyniki półfinałów i bardziej od 12 miejsca Lidki dziwi mnie ostatnie miejsce Probki! Nawet Litwa i Estonia niechętnie głosowały. Przy braku Słowacji i Słowenii to mam jednak wrażenie, że ludzie głosujący są trochę idiotami, lecą może i na to co ładne, ale proste w odbiorze Icon_frown
17.05.2009 09:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #232
 
tez widziałem wyniki i też byłem zaskoczony ze Słowacja i Słowenia tak niskie miejsce, aż dziwie sie jury.

ale jeżeli chodzi o finał to super ze jury ma 50% głosów, teraz całkowicie inaczej to wygląda i mam nadzieje, że za rok w Norwegii wygra jakiś zachodni kraj o ile będzie miał dobrą piosenkę tj. UK czy Francja, Niemcy mogłyby się postarać. z Finału jeszcze szkoda mi Litwy - ten kawałek ma miejsce nie z tej strony.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
17.05.2009 10:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #233
 
Słowacja to nic dziwnego (niestety, ale chyba im albo Probce się należała dzika karta...)
Greg napisał(a):ten kawałek ma miejsce nie z tej strony.
Mi szkoda jeszcze Izraela, jak widać przesłanie pokoju to ludzie mają gdzieś Icon_frown
No i Armenii, bo to najgorsze miejsce w historii, a wysłali naprawdę ambitną mieszankę zachodnio-kaukaską, a siostry świetnie ze sobą współgrały. Myślałem, że zajmą przynajmniej 8 miejsce, ale chyba jury nie przepada za taką muzyką...

Z ciekawostek:
The draw leading up to the contest had set Norway to vote between Switzerland and Bulgaria, however this was changed during the live show without any comment on the change.
(źródło: diggiloo.net )
Icon_wink2
17.05.2009 10:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #234
 
Islandia na 2. Icon_smile2 Icon_mrgreen Pozatym wysoko Armenia, Turcja, Azerbejdżan, no i Norwegia, ale ta ostatnia nie chciałem aby wygrała , bo to było do przewidzenia. Wogóle bez emocji przy ogłaszaniu wyników, bo Islandia walczyła o miejsce 2., a co by było gdyby walczyła o 1. Icon_biggrin3
Wreszcie wielka czwórka się postarała, piosenki były bardzo dobre, oprócz Hiszpani oczywiście. Icon_razz I trochę namieszały, miałem nadzieję, że wyniki będą się przedstawiały mniej więcej tak

1. Islandia
2. Wielka Brytania
3. Armenia
4. Niemcy
5. Turcja
6. Albania
7. Norwegia
8. Azerbejdżan
9. Izrael
10. Rosja
(...)


Jak Finladnia mogła dostac dziką kartę w 1. półfinale. Icon_confused2 Icon_eek2 Icon_evil

A i ze zwycięstwa z Norwega jestem tak samo zadowolony jak z Dimy Bilana, może z tego drugiego trochę bardziej, bo tamten w rakingu rok temu u mnie był wyżej tak ok. 4.-tego.
17.05.2009 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #235
 
prz nie wiem co tak żałujesz tej Probki. Przecież to był jeden z gorszych szitów na tym konkursie Icon_eek2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
17.05.2009 11:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #236
 
''Przesłanie pokoju'', a to dobre Icon_lol Izrael był fajny, ale kto zwrócił uwagę na takie szczegóły jak tekst, jeden występ i cała Europa miała się zakochać i poczuć magie słów?
Zresztą nawet jakby śpiewały o diable to też muzycznie nic by nie straciły Icon_biggrin

Ja chyba też przypomnę sobie niektóre utwory z Eurowizji, nawet Szwecję i zobaczę czy faktycznie to najgorsza piosenka tego roku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.05.2009 11:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #237
 
saferłel napisał(a):Ja chyba też przypomnę sobie niektóre utwory z Eurowizji, nawet Szwecję i zobaczę czy faktycznie to najgorsza piosenka tego roku.

Wersja studyjna nie jest taka zła Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
17.05.2009 11:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #238
 
borze, jak dobrze ze to juz sie skonczylo. Icon_smile do za rok. Icon_mrgreen

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
17.05.2009 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #239
 
Szwecja była okropna, ale nic nie przebije Niemiec i Finlandii, naprawdę żenada Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.05.2009 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #240
 
chris975 napisał(a):prz nie wiem co tak żałujesz tej Probki. Przecież to był jeden z gorszych szitów na tym konkursie Icon_eek2
Jakby to nagrała jakaś alternatywna gwizda, to by było SUPEREKSTRAKUL. Tak w ogóle to "Probka" przypomina mi trochę "For What It's Worth". 11 miejsce na forumowej Icon_wink2
saferłel napisał(a):''Przesłanie pokoju'', a to dobre Icon_lol Izrael był fajny, ale kto zwrócił uwagę na takie szczegóły jak tekst, jeden występ i cała Europa miała się zakochać i poczuć magie słów?
Zresztą nawet jakby śpiewały o diable to też muzycznie nic by nie straciły Icon_biggrin
No to bardzo źle świadczy o Europie. Podobnie jak w 2005 roku z Ukrainą było...
jszmiles napisał(a):borze, jak dobrze ze to juz sie skonczylo. Icon_smile
[Obrazek: spank.gif]
aaktt napisał(a):Szwecja była okropna, ale nic nie przebije Niemiec i Finlandii, naprawdę żenada Icon_razz
Hitler techno 2 Icon_razz Cóż, co do Finlandii, to jeśli ktoś oczekuje zawsze powtórzenia wersji studyjnej, to fakt, zawiodło. Ale poza tym nie było źle IMO i szkoda ich ostatniego miejsca (Mogli się zamienić chociaż z Sorayą, która bardzo chwytliwą piosenkę zaśpiewała w większości słabo niestety Icon_frown ) Malena, no cóż... Chociaż na MF było świetnie Icon_smile2 A Oscar Loya wypadł bardzo dobrze wokalnie.
17.05.2009 02:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eurowizja 2010 prz_rulez 327 30 597 14.06.2010 12:37 AM
Ostatni post: kajman
  Eurowizja na sportowo: Deluxe Edition Fresh 13 2 349 02.06.2010 02:22 PM
Ostatni post: AKT!
  Eurowizja 2008 prz_rulez 99 14 237 26.05.2008 10:52 PM
Ostatni post: m@rek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości