Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurowizja 2008
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Eurowizja 2008
Dzisiaj pierwszy połfinał, a w nim Isis Gee. Pewnie nie każdemu podoba się jej piosenka, ale musicie przyznać - warunki głosowe ma naprawdę niezłe. Oprócz tego przynajmniej ponad 10 dobrych kawałków (wiem, dyskusyjne Icon_wink2 )
20.05.2008 04:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 128
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
prz_rulez napisał(a):Pewnie nie każdemu podoba się jej piosenka, ale musicie przyznać - warunki głosowe ma naprawdę niezłe.
No dobra skoro muszę to przyznaję rację. Ale gdybym nie był zmuszony to ...
Ja na szczęście nie będą oglądał, bo tak się super składa, że mam full roboty!!! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.05.2008 04:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Och, i ja też nie obejrzę... Jaka strata!

Niech ktoś napisze relację! A może komentarze na forum? Icon_mrgreen

Dobraaaaaanoc
20.05.2008 05:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
Piguła z kawałkami półfinałowymi:
Półfinał 1: http://pl.youtube.com/watch?v=vixD-S3M1EU
Półfinał 2: http://pl.youtube.com/watch?v=CA7ZEc-YvOY

.
20.05.2008 05:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):No dobra skoro muszę to przyznaję rację. Ale gdybym nie był zmuszony to ...

Wybacz Icon_redface2
Yacy napisał(a):Ja na szczęście nie będą oglądał, bo tak się super składa, że mam full roboty!!!

Mam propozycje: Yacy się za mnie nauczy niemieckiego, a ja sobie spokojnie i bez stresów oglądnę Icon_smile2

Dobra, koniec pogaduszek, czas na rekcję Icon_wink2
20.05.2008 05:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
A ja i tak się totalnie nudzę cały dzień, więc pewnie zerknę Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.05.2008 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
No to mamy święto prz-a Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin Obejrzę, a co tam!...jutro idę do szkoły po raz pierwszym w tym tyg, bo miałem wolne przez dwa dni....więc trzeba się zrelaxować, pośmiać itp ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.05.2008 07:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
oczy mi się kleją, więc rekcję odkładam na bok.. co ma być to będzie. czas na ESC!
saferłel napisał(a):No to mamy święto prz-a Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin
Czy wy wszyscy musicie się z tego powodu nabijać? Icon_razz
W każdym razie... jutro dokładna relacja z 1-szego półfinału.
20.05.2008 08:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #9
 
Wiem, że to może trochę stronniczy wybór, ale znalazłem w propozycjach coś takiego: http://pl.youtube.com/watch?v=_pCSnEYLF5k (Hiszpania)

.
20.05.2008 08:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
stavanger napisał(a):Wiem, że to może trochę stronniczy wybór, ale znalazłem w propozycjach coś takiego: http://pl.youtube.com/watch?v=_pCSnEYLF5k (Hiszpania)
Świetny! Icon_smile2 Ale to dopiero w sobotę. Niestety, nowsza wersja jest słabsza od tej pierwszej...
20.05.2008 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #11
 
prz_rulez napisał(a):
stavanger napisał(a):Wiem, że to może trochę stronniczy wybór, ale znalazłem w propozycjach coś takiego: http://pl.youtube.com/watch?v=_pCSnEYLF5k (Hiszpania)
Świetny! Icon_smile2 Ale to dopiero w sobotę. Niestety, nowsza wersja jest słabsza od tej pierwszej...
Ja raczej nie myślałem o pozytywnych aspektach tej "piosenki" Icon_wink2
Mój faworyt to San Marino: http://pl.youtube.com/watch?v=OXH9Wp2QRPs Icon_smile2

.
20.05.2008 08:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
po dobrym występie możliwe, że się do nich przekonam Icon_smile2
A to co nas dzisiaj czeka, czyli lista startowa
1 Czarnogóra Zauvijek volim te Stefan Filipović 0
2 Izrael Fire in your eyes Boaz Mauda 0
3 Estonia Leto Svet Kreisiraadio 0
4 Mołdawia A century of love Geta Burlacu 0
5 San Marino Complice Miodio 0
6 Belgia O julissi na jalini Ishtar 0
7 Azerbejdżan Day After Day Elnur Hüseynov i Samir Javadzade 0
8 Słowenia Vrag Naj Vzame Rebeka Dremelj 0
9 Norwegia Hold on be strong Maria Haukaas Storeng 0
10 Polska For Life Isis Gee 0
11 Irlandia Irelande douze pointe Dustin the Turkey 0
12 Andora Casanova Gisela 0
13 Bośnia i Hercegowina Pokusaj Elvir Laković LAKA 0
14 Armenia Qele Qele Sirusho 0
15 Holandia Your heart belongs to me Hind 0
16 Finlandia Missä miehet ratsastaa Teräsbetoni 0
17 Rumunia Pe-o margine de lume Nico & Vlad Miriţă 0
18 Rosja Believing Dima Biłan 0
19 Grecja Secret Combination Kalomoira 0
20.05.2008 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Ja się nie nabijam. Naprawdę. Po prostu wiem jak to lubisz Icon_wink Sam zdam relację jutro i postaram się wychwycić co ciekawsze momenty. W końcu i tutaj musi się coś very good pojawić!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.05.2008 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
sms 2.44... niestety nie zagłosuję, na koncie mam 2.03 Icon_mrgreen
dobra, zaczynamy Icon_smile2
20.05.2008 09:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 128
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
o żesz Icon_exclaim 10 juz była, a teraz jest 13 Icon_frown Niestety nie dane mi było poznac tego kawałka Isis Icon_frown

U mnie co innego słyszysz, co innego widzisz. Jak to co widzę tak samo brzmi to ... sorki, nie ma szans abym się przekonał do tej imprezy...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.05.2008 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Okej, w przerwie napiszę o swoich wrażeniach Icon_smile2
1 Czarnogóra Zauvijek volim te Stefan Filipović
Dobra piosenka zawsze się obroni. Ostro zjechana przez wszystkich, a tymczasem tak jak myślałem - naprawdę niezły pop rock! Szkoda, że bez szans Icon_frown
2 Izrael Fire in your eyes Boaz Mauda
A to przykład na to, że dobry głos nie jest w stanie wybronić przeciętnej piosenki Icon_confused2 Jakaś mieszanka rytmów izraelskich i arabskich, a generalnie wyszło nijako
3 Estonia Leto Svet Kreisiraadio
Jestem trochę zawiedziony.
4 Mołdawia A century of love Geta Burlacu
Ten utwór trochę ją ogranicza... Szkoda, że nie słyszeliście jej w preselekcyjnym "Vii lauta" z 2006. To był dopiero muzyczny freestyle!
5 San Marino Complice Miodio
No i Stavanger miał rację. Jedno z najlepszych wykonań tego wieczoru. Mimo, że drugi półfinał dopiero w czwartek, to ja już wiem - lubię ich bardziej niż Meneguzziego
6 Belgia O julissi na jalini Ishtar
A to wykonanie to kompletne nieporozumienie! A przecież słyszałem, jak świetnie śpiewały podczas Eurosong, preselekcji belgijskich. Flandrię spotyka chyba jakaś plaga - trzykrotnie świetne piosenki i świetne wykonania w Belgii, a w konkursie KLAPA! Icon_evil
7 Azerbejdżan Day After Day Elnur Hüseynov i Samir Javadzade
Nie wiadomo co prawda co się zdarzy w drugim półfinale, ale coś mi się zdaje, że Ci panowie mają największe szanse na ogranie wielkiej Szarlotki
8 Słowenia Vrag Naj Vzame Rebeka Dremelj
Rozmawiając z pewnym Słoweńcem stwierdził, że choć "Vrag naj vzame" jest raczej kiepski, to Rebeka potrafi się świetnie zaprezentować. No, może aż tak świetnie nie było, ale bałem się, że będzie o wiele gorzej. Dosyć poprawnie
9 Norwegia Hold on be strong Maria Haukaas Storeng
Ok, ale do mnie nie dotarło... Może dlatego, że czekałem na występ Isis?
10 Polska For Life Isis Gee
Po jej występie spodziewałem się jakichś fajerwerków, i niby był bardzo dobry, ale chyba Isis była za bardzo zdenerwowana i wyszedł lekki chaos... Mimo to mam nadzieję, że się uda awansować...
11 Irlandia Irelande douze pointe Dustin the Turkey
Indyk mógł trochę głośniej krzyczeć Icon_wink2 Niestety, to nie jest rok kabaretów... Chociaż akurat Dustin ma jeszcze szansę (Bo Kreisiiradio już raczej nie)
12 Andora Casanova Gisela
Co do wokalistki to można by się przyczepić ewentualnie do słabego angielskiego, ale ten chorek... Najgorszy jaki mógł być! Icon_mad
13 Bośnia i Hercegowina Pokusaj Elvir Laković LAKA
Niby ciekawe, ale czegoś mi zabrakło... Nie jest to poważne uczucie niedosytu, ale mimo wszystko
14 Armenia Qele Qele Sirusho
O ile z armeńskim szło lepiej, to o tyle później widać było, że to piosenka nie dla niej... I w ogóle to ktoś sfabrykował jej głos w wersji studyjnej Icon_confused2 Powinniśmy ją usłyszeć w innej muzyce, bo ta jej po prostu nie leżała
15 Holandia Your heart belongs to me Hind
A ten występ miał to, czego nie miała Sirusho w jej kawałku. Szkoda, że piosenka słabsza... (chociaż nie jest słaba)
16 Finlandia Missä miehet ratsastaa Teräsbetoni
Świetne! Szkoda tylko, że instrumenty nie były "żywe" - wtedy dali by 100razy więcej czadu!
17 Rumunia Pe-o margine de lume Nico & Vlad Miriţă
No wokalnie bez zarzutu, ale co z tego, skoro nudne? Trochę partia Nico ciekawsza, ale jak na kogoś, kto miał u mnie dwa numery jeden...
18 Rosja Believing Dima Biłan
Brakowało jeszcze, żeby na scenę wlazł Timbaland i zaczął jęczeć "E..e.. it's too lae too belieeeeveee".Świetny wokal, ale z pewnością nie przebije "Never Let You Go". I jeszcze ten chwyt z koszulą. Ale niech pamięta: kobiety to tylko ponad 50% populacji...
19 Grecja Secret Combination Kalomoira
W tym wystepie greckie były tylko rytmy. Wokal w stylu amerykańskim, chórek w stylu amerykańskim i ruchy w stylu amerykańskim. Wszystko świetnie, ale Grecję cenię raczej za to, że jest Grecją, a nie za to, że jest Ameryką...
20.05.2008 10:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
A w finale:
Grecja
Rumunia Icon_confused2
Bośnia i Hercegowina Icon_neutral2
Finlandia Icon_biggrin3
Rosja Icon_confused2
Izrael Icon_confused2
Azerbejdżan
Armenia
Polska Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Norwegia Icon_neutral2

Dustin poza finałem! Icon_eek2 Niestety San Marino i Czarnogóra także...
20.05.2008 11:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #18
 
Straszliwe były tegoroczne propozycje Icon_frown Taka groza, że naprawdę cudem przez to przebrnąłem. Nasza polska Amerykanka naprawdę nie wypadła najgorzej na tle tych straszydeł. Jeszcze Norwegia była do przyjęcia, chociaż brzmiało to trochę jak zlepek różnych innych utworów Icon_frown "Qele Qele" też dało się posłuchać. Rosja dała ciała na całego. Dima Bilan nie jest jakiś świetny, ale tym razem wył tak, że słuchać się nie dało. A Finlandia to już zupełna porażka imo. Reszty nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać. Indyk też mnie nie ujął szczerze mówiąc. Tzn. sam indyk ok, ale piosenka Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.05.2008 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #19
 
Cytat:Dustin poza finałem! Icon_eek2 Niestety San Marino i Czarnogóra także...
Spodziewałem się tego, masz może empetrzy?

.
20.05.2008 11:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
najpierw musze sciagnac polfinal z torrenta, pozniej przegram na mp3
20.05.2008 11:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eurowizja 2010 prz_rulez 327 30 551 14.06.2010 12:37 AM
Ostatni post: kajman
  Eurowizja na sportowo: Deluxe Edition Fresh 13 2 328 02.06.2010 02:22 PM
Ostatni post: AKT!
  Eurowizja 2009 stavanger 262 26 767 19.08.2009 09:00 PM
Ostatni post: furbul

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości