Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Eurowizja 2009 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Eurowizja 2009 (/showthread.php?tid=3835)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Eurowizja 2009 - stavanger - 27.01.2009 11:57 PM

Wiem, że pewnie prz_rulez szykował się do założenia tego tematu Icon_wink2 , ale we wczorajszym "Metrze" znalazłem informację, że w Polskich eliminacjach wystartuje między innymi zespół Renton Icon_eek2
Posłuchajcie: http://pl.youtube.com/watch?v=4QcCSe-X-cY


- uzi - 27.01.2009 11:59 PM

stavanger napisał(a):Polskich eliminacjach wystartuje między innymi zespół Renton Icon_eek2
w teleekspresie o tym słyszałam... i dzięki temu miałam zawał.


- stavanger - 28.01.2009 12:04 AM

uzi napisał(a):
stavanger napisał(a):Polskich eliminacjach wystartuje między innymi zespół Renton Icon_eek2
w teleekspresie o tym słyszałam... i dzięki temu miałam zawał.
Oj to dobrze, że to wczoraj napisali, bo dzisiaj to by były już dwa zawały Icon_wink2


- prz_rulez - 28.01.2009 09:07 AM

stavanger napisał(a):Oj to dobrze, że to wczoraj napisali, bo dzisiaj to by były już dwa zawały Icon_wink2
Taaa... Po takiej szumiącej wersji jeszcze ciężko stwierdzić, czy to dobre czy złe. Ale faktycznie, mogli trochę bardziej pokombinować...
I niestety póki co nie ma żadnego fajerwerku w polskich preselekcjach...


- ksch - 28.01.2009 06:27 PM

też o tym usłyszałem w teleekspresie, więc szok już mniejszy Icon_wink2 ale Mikromusic?! Icon_eek2

cóż, na ten festiwal niestety nie warto wysyłać już takich artystów... :roll:


- saferłel - 28.01.2009 06:35 PM

Mikromusik podobno już zdyskwalifikowali Icon_smile Ale co oni i Renton tam robią.......


- Tomekk - 28.01.2009 06:39 PM

saferłel napisał(a):Mikromusik podobno już zdyskwalifikowali Icon_smile Ale co oni i Renton tam robią.......
Renton zgłosił Piotr Baron, a Mikromusik Marek Niedźwiecki. Ale lepsze to niż słuchanie K.Skrzyneckiej Icon_lol


- saferłel - 28.01.2009 06:47 PM

Wiele osób może jednak to źle odebrać, ja nie sądzę by tym grupom była taka promocja potrzebna.


- uzi - 28.01.2009 06:50 PM

saferłel napisał(a):ja nie sądzę by tym grupom była taka promocja potrzebna.
to jest pewne, ja mam jedynie nadzieję, że im to nie zaszkodzi... Icon_neutral2


- Paweł - 28.01.2009 07:20 PM

Ochłapy wysyłają i się dziwią, że Polska jest na ostatnich miejscach. Icon_eek2


- stavanger - 28.01.2009 07:33 PM

Tomekk napisał(a):
saferłel napisał(a):Mikromusik podobno już zdyskwalifikowali Icon_smile Ale co oni i Renton tam robią.......
Renton zgłosił Piotr Baron, a Mikromusik Marek Niedźwiecki. Ale lepsze to niż słuchanie K.Skrzyneckiej Icon_lol
Skrzynecka też zdyskwalifikowana Icon_wink2


- prz_rulez - 28.01.2009 07:40 PM

Szkoda, że nie ma Żywiołaka...


- uzi - 28.01.2009 07:44 PM

mogli wysłać Comę.

przynajmniej bym nie miała ochoty oglądać żadnego eurowizyjnego występu. Icon_mrgreen Icon_lol


- saferłel - 28.01.2009 07:48 PM

Dokładnie. Coma by tam pasowała. Na pewno EMOcjonalność tych piosenek przemówiłaby do jury Icon_mrgreen

Niedługo wszystkich zdyskwalifikują i zostanie sam Stachurski przez ''y'' na końcu ;D


- uzi - 28.01.2009 07:54 PM

saferłel napisał(a):Dokładnie. Coma by tam pasowała. Na pewno EMOcjonalność tych piosenek przemówiłaby do jury Icon_mrgreen
[dziwię się, że to piszę, ale...] kurde! masz absolutną rację! Icon_mrgreen w 100% zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Icon_mrgreen Icon_lol


- prz_rulez - 28.01.2009 08:02 PM

uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):Dokładnie. Coma by tam pasowała. Na pewno EMOcjonalność tych piosenek przemówiłaby do jury Icon_mrgreen
[dziwię się, że to piszę, ale...] kurde! masz absolutną rację! Icon_mrgreen w 100% zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Icon_mrgreen Icon_lol
Yyy... A w domu wszyscy zdrowi? Icon_mrgreen
Od Comy proszę się odwalić, z jakiegoś powodu są w topie wszechczasów Trójki Icon_razz


- uzi - 28.01.2009 08:07 PM

prz_rulez napisał(a):Yyy... A w domu wszyscy zdrowi? Icon_mrgreen
kot trochę choruje. ale tak to fizycznie zdrowi, dzięki.
prz_rulez napisał(a):Od Comy proszę się odwalić, z jakiegoś powodu są w topie wszechczasów Trójki Icon_razz
ja wiem, z jakiego powodusą w TWC Trójki, ale nie wiem z jakiego powodu są uważani za wspaniałych cudownych omójboże geniuszy muzyki i przenikania do ludzkiej duszy... [Obrazek: wacko.gif]


- prz_rulez - 28.01.2009 08:12 PM

uzi napisał(a):ja wiem, z jakiego powodusą w TWC Trójki, ale nie wiem z jakiego powodu są uważani za wspaniałych cudownych omójboże geniuszy muzyki i przenikania do ludzkiej duszy...
Może po prostu nie nadajecie z panem Piotrusiem na jednej fali... No, a my nadajemy. Ach, ta magia imion... Icon_lol


- uzi - 28.01.2009 08:17 PM

prz_rulez napisał(a):Może po prostu nie nadajecie z panem Piotrusiem na jednej fali...
nadaję na jednej fali z wieloma Piotrusiami. akurat ten nie ma najmniejszych szans załapać się na tę falę ^^
prz_rulez napisał(a):Ach, ta magia imion... Icon_lol
między Piotrami, powiadasz...
ach, ten Rubik... [Obrazek: hv9fa0.jpg]


- prz_rulez - 28.01.2009 08:27 PM

uzi napisał(a):ach, ten Rubik...
Muzyka całkiem sympatyczna Icon_wink2