Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suede - The Best of Suede
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Suede - The Best of Suede
[Obrazek: BestofSuede.jpg]

Pierwszy listopada to nie tylko dzień premiery kompilacji od Pet Shop Boys, ale też podobnego zestawu od reaktywowanej na początku tego roku formacji Suede. Brett Anderson wspólnie z kolegami wybrali 35 kompozycji, które złożą się na dwudyskowe wydawnictwo. Pierwsze CD wypełnią najbardziej znane i lubiane single zarejestrowane w latach 1992-2002, natomiast druga część ''The Best of Suede'' skupia w sobie kawałki albumowe oraz nalepsze b-sidy.

CD 1:

01. Animal Nitrate
02. Beautiful Ones
03. Trash
04. Filmstar
05. Metal Mickey
06. New Generation
07. So Young
08. Wild Ones
09. Drowners
10. Stay Together
11. Lazy
12. Everything Will Flow
13. We Are the Pigs
14. Can't Get Enough
15. Electricity
16. Obsessions
17. She's in Fashion
18. Saturday Night

CD2:


01. Pantomime Horse
02. My Insatiable One
03. Killing of a Flashboy
04. This Hollywood Life
05. Europe Is Our Playground
06. My Dark Star
07. Sleeping Pills
08. By the Sea
09. She
10. Heroine
11. The Living Dead
12. To the Birds
13. The Big Time
14. The Two of Us
15. Asphalt World
16. Still Life
17. The Next Life

Moim zdaniem ten album zawiera wszystko czego potrzeba, żeby zakochać się w Suede. Ewentualnie dorzuciłbym ich wersję ''Rent'' oraz ''Whipsnade'', ale.....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.09.2010 02:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Heh, już myślałem, że chcesz nas wykończyć i zgłosiłeś ten album do topłyty, ale szczęśliwie mi się przewidziało Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.09.2010 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Słuchanie takiego albumu w Topłycie to byłaby sama przyjemność. Hit za hitem. Przynajmniej jeśli chodzi o pierwszy dysk. Poza tym kompilacji nie można zgłaszać do zabawy. Mogę za to jakiś krążek studyjny wrzucić.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.09.2010 05:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
saferłel napisał(a):Słuchanie takiego albumu w Topłycie to byłaby sama przyjemność. Hit za hitem. Przynajmniej jeśli chodzi o pierwszy dysk.
Nie wiem, nie znam tej formacji wcale Icon_smile Ale ilość utworów do uszeregowania byłaby przytłaczająca Icon_smile

Cytat:Poza tym kompilacji nie można zgłaszać do zabawy.
Co generalnie jest głupią zasadą...

Cytat:Mogę za to jakiś krążek studyjny wrzucić.
Ja zawsze chętnie posłucham Icon_smile Tym bardziej, że ostatnio Elliott Smith, którego podrzuciłeś, przypadł mi do gustu ostatecznie Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.09.2010 05:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #5
 
cóż tu pisać, doskonała kompilacja doskonałego zespołu, który potrafił powiedzieć stop w odpowiednim momencie, co wymaga wielkiej odwagi.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
26.09.2010 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Vaxey Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Feb 2010
Post: #6
 
Przyznam się, że Suede kojarzę wyłącznie z Everything will flow, So young i Beautiful ones, bo nie słuchałem rzecz jasna takiej muzyki w latach świetności tego zespołu, a i rzadko wracam do albumów z lat '90 i wcześniej (a szkoda). Niemniej jednak czekam na ten album.

[Obrazek: deac51903e76357e.jpg]
26.09.2010 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Moim skromnym zdaniem powinni powiedzieć stop za czasów ''Head Music''. Single były mocarne (szczególnie ''She's in Fasion''), ale album miał już pewne braki pod względem nośności oraz łatwości przyswajania (electro-rock zawsze może zabić zespół, który go wykonuje). Potem niestety zafundowali jeszcze album pożegnalny, gdzie już tylko i wyłącznie single broniły honoru. Pewien niesmak pozostał, ale na pierwszych trzech krążkach zrobili więcej niż niejedna kapela przez 30 lat istnienia.
Moim zdaniem doskonałym przykładem na to ''kiedy ze sceny zejść niepokonanym'' są Blur i Pulp. Tylko oni (z koalicji britpopowej) pozostawili po sobie wrażenie, że kolejny longplay byłby ideałem. I to jest piękne oraz paskudne zarazem Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.09.2010 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Moim skromnym zdaniem powinni powiedzieć stop za czasów ''Head Music''. Single były mocarne (szczególnie ''She's in Fasion''), ale album miał już pewne braki pod względem nośności oraz łatwości przyswajania (electro-rock zawsze może zabić zespół, który go wykonuje). Potem niestety zafundowali jeszcze album pożegnalny, gdzie już tylko i wyłącznie single broniły honoru. Pewien niesmak pozostał, ale na pierwszych trzech krążkach zrobili więcej niż niejedna kapela przez 30 lat istnienia.
Moim zdaniem doskonałym przykładem na to ''kiedy ze sceny zejść niepokonanym'' są Blur i Pulp. Tylko oni (z koalicji britpopowej) pozostawili po sobie wrażenie, że kolejny longplay byłby ideałem. I to jest piękne oraz paskudne zarazem Icon_biggrin

taaa.tylko ze blur co by nie bylo istnieje. tak samo w sumie i pulp. i 1 i 2 po prostu zawiesili dzialalnosc a nikt nie powiedzial ze it's over

wszak tylko ze blur/albarn po erze britpopou to stali sie jeszcze lepsi. od blur tj od 1997 albarn nie nagral nawet sredniej plyty. wszystkie dobre,bdb, albo rewelacja.

co do suede-ja za nimi jakos nie przepadam. zadna plyta nie jest dla mnie doskonala, co najwyzej tylko dobra. drazni mnie w tym zespole maniera wokalna pana wokalisty. suede dla mnie to najwyzej byl takim 2rzednym zespolem w walce o krola britpopu. podobnie jak i supergrass.
26.09.2010 11:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Suede - Night Thoughts Szymek79 5 1 402 18.01.2016 10:23 AM
Ostatni post: kleschko
  Suede - Bloodsports saferłel 48 8 883 18.03.2013 01:28 PM
Ostatni post: bugman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości