Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Pop Group - Y
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
kajman napisał(a):Nawet w ocenie się różnimy. Dla mnie Boys to jeden z najmniej experymentalnych utworów, w którym jest porządek, ładny rytm, konsekwentne prowadzenie. Chyba tylko Don't call jeszcze dalej w tym kierunku idzie. Gdybyś napisał, to, co napisałeś o Don't sell, Blood lub Savage to bym się nie dziwił, ale o Chłopcach?

Wiesz, dla jednych coś jest oczywiste dla drugich nie. Chyba nie ma sensu teraz przytaczać np. twoich łatek do pewnych gatunków i kawałków Icon_biggrin Ale żeby nie było - ''Don't Call'' to również ta sama liga kakofonii Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.11.2009 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
kajman napisał(a):Ale dawno nie czułem tyle przyjemności przy słuchaniu jakiejś płyty jak przy odbiorze tej. Dla mnie to po prostu cudowne, świetnie zbudowane brzmienia. No ale faktycznie Don't sell to już jest skrajna awangarda i faktycznie będąc nieprzygotowanym na taką muzykę trudno przez nią przebrnąć.
Ale, żeby było jasne, ja wcale nie twierdzę, że nie można czerpać z tej płyty przyjemności. Ja pisalem oczywiście jak najbardziej o sobie ;]
kajman napisał(a):Uważam, że nazwę zespół wybrał sobie genialnie. Icon_biggrin3
Oj to prawda Icon_wink2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
24.11.2009 12:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
furbul napisał(a):
kajman napisał(a):Ale dawno nie czułem tyle przyjemności przy słuchaniu jakiejś płyty jak przy odbiorze tej. Dla mnie to po prostu cudowne, świetnie zbudowane brzmienia.
Ale, żeby było jasne, ja wcale nie twierdzę, że nie można czerpać z tej płyty przyjemności. Ja pisalem oczywiście jak najbardziej o sobie ;]
Nigdy w to nie wątpiłem, ale skorzystałem z okazji i napisałem o swoich wrażeniach. Icon_wink2
24.11.2009 01:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
Dzisiaj mam nadzieję zagłosować Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.11.2009 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
jednak zagłosuję jutro, bo mam teraz fazę na dylana i nie chcę już dzisiaj tego słuchać
ale jeden odsłuch za mną i odczucia jak najbardziej pozytywne; już wiem, że to dobra płyta Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.11.2009 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Zdecydowałem się nie czekać, aż aaktowi skończy się faza na Dylana i podam wyniki. Zawsze mogę je zaktualizować.
1. 21 Don't Call Me Pain 5 7 9
2. 20 Thief of Fire 4 8 8
3. 19 Snow Girl 6 6 7

4. 17 Savage Sea 7 4 6
5. 15 We Are Time 2 9 4
6. 12 The Boys from Brazil 9 1 2
7. 11 Don't Sell Your Dreams 8 2 1
8. 11 Blood Money 3 5 3
9. 9 Words Disobey Me 1 3 5


No to teraz będę mógł spokojnie wrzucić kolejną płytę - jedną z najlepszych z muzyką filmową, jaką słyszałem w życiu.
24.12.2009 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości