Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 962 - 16.08.2009
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
 
Co do Nosowskiej to trochę mnie zaskoczyłeś. Szczerze mówiąc, to sądziłem, że to już było dawno na Liście, ale spadło dość szybko. A tu DOPIERO teraz wchodzi. Ciekawe.
Gaba też coś z opóźnieniem. Mnie już się nieco to znudziło. A u ciebie nadal do góry.
ku3a napisał(a):A przed tym wydarzeniem miałem możliwość porozmawiać z zespołem.
Czy usłyszymy tego efekty w Rockiestrze? Chociażby w postaci towarzyszenia Basi Trzetrzelewskiej Icon_wink2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.08.2009 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Miszon napisał(a):sądziłem, że to już było dawno na Liście, ale spadło dość szybko
wcześniej była "Kokaina" i "Na kulawej naszej barce" Icon_smile2
Miszon napisał(a):Gaba też coś z opóźnieniem.
dlaczego z opóźnieniem? od dawna jest na liście. a że teraz akurat wyżej niż zwykle, to kilka czynników się nałożyło Icon_smile2.
Miszon napisał(a):Czy usłyszymy tego efekty w Rockiestrze?
niestety nie Icon_frown. nie miałem wtedy ze sobą dyktafonu... :roll:
30.08.2009 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #23
 
ku3a napisał(a):wcześniej była "Kokaina" i "Na kulawej naszej barce" Icon_smile2
Tak, ale chodziło mi właśnie o to.

ku3a napisał(a):od dawna jest na liście
Czy ja wiem, czy od dawna? Ja widzę 7. Czy to oznacza 7 tygodni? Icon_wink2 Jesli tak, to wcale nie tak od dawna.

ku3a napisał(a):niestety nie Icon_frown. nie miałem wtedy ze sobą dyktafonu... :roll:
Ech, szkoda. Wypadałoby nosić dyktafon zawsze przy sobie, bo jak widać na Liście nie znasz dnia ani godziny Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.08.2009 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Miszon napisał(a):Czy ja wiem, czy od dawna? Ja widzę 7.
a pod spodem jest legenda, gdzie widać, że to jest wynik z samej tylko pierwszej dziesiątki Icon_wink2.
30.08.2009 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #25
 
Ano właśnie trochę mnie to zaskoczyło. Jakoś dawno tu nie wchodziłem i chyba dawniej inaczej to wyglądało. Albo mam zwidy. Icon_razz
A wynik zbiorczy? BO nie ma go?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.08.2009 01:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Miszon napisał(a):Ano właśnie trochę mnie to zaskoczyło. Jakoś dawno tu nie wchodziłem i chyba dawniej inaczej to wyglądało. Albo mam zwidy. Icon_razz
masz zwidy Icon_wink2.
Miszon napisał(a):A wynik zbiorczy? BO nie ma go?
ano nie ma. razem 13 tygodni. a teraz już 14. a dziś będzie 15 Icon_wink2.
30.08.2009 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości