Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 962 - 16.08.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 962 - 16.08.2009
Tydzień temu pisałem, że poznanie całej paczki nowych płyt musiało przynieść rezultaty i tak faktycznie się dzieje. Do dziesiątki trafiły albumy Dave Matthews Band i Rootwater. Inne wciąż czekają, bo starsze płyty nie poddają się i wciąż się podobają. A w piosenkach 4 nowości. Muse można się było spodziewać. Spodobało sie bardzo szybko, a w dodatku w poprzednim tygodniu wiele razy to słyszałem (ale nie za wiele) i w rezultacie wysoki debiut. Dave Matthews Band i Die Toten Hosen to w obydwu przypadkach połączenie tego, że utwory są jednymi z moich ulubionych na płytach, z tym że za każdym razem jest tak, że utwory grane w Rockiestrze zyskują, bo mają dodatkowe przesłuchania w trakcie przygotowań do audycji i w czasie samej audycji. W końcu pojawiło się też "Uciekaj, moje serce", które na początku wywoływało mieszane uczucia - cudowny początek, ale potem rozczarowanie. Potrzeba było kilku miesięcy, żeby zrozumieć, że ten utwór nie musi brzmieć tak jak w oryginale i że w takiej interpretacji też jest czymś wyjątkowym.

Już się wydawało, że Sofa spadnie z pierwszego, bo nadeszły pierwsze oznaki kryzysu. Potem jednak miał miejsce piorunujący kontratak - miałem wielką przyjemność obserwować zza szyby, jakieś 4 metry ode mnie, jak zespół wykonywał na żywo "Ona Movie" w czasie Listy Trójki. A przed tym wydarzeniem miałem możliwość porozmawiać z zespołem. W efekcie pierwsze miejsce utrzymane bez większego problemu. A za plecami Sofy już... Lao Che! Ciągle podoba się coraz bardziej - i każdy utwór z osobna, i oczywiście płyta jako całość. I dzięki temu "Powstanie Warszawskie" już na pierwszym! I teraz wielka zagadka - na jak długo?!

Notowanie 962:

01. 01. 05. 05. Ona Movie - Sofa
02. 09. 02. 02. Stare Miasto - Lao Che
03. 02. 06. 06. Wither - Dream Theater
04. 07. 07. 07. Niejasności - Gaba Kulka
05. 03. 21. 21. Farewell To The Fairground - White Lies
06. 04. 06. 06. Say It - Blue October
07. 05. 05. 05. Disco - Die Toten Hosen
08. 06. 04. 04. Niematojak - Elektryczne Gitary
09. 08. 05. 05. Kasia - Blenders
10. 10. 15. 15. For What It's Worth - Placebo

11. 22. 03. 1939 / Przed burzą - Lao Che
12. 27. 05. Moja mała - Żywiołak
13. 14. 03. Zrzuty - Lao Che
14. 16. 10. Ashtray Heart - Placebo
15. 18. 11. Take On Me - L-Dópa
16. 12. 11. Peacemaker - Green Day
17. 13. 48. All Nightmare Long - Metallica
18. 11. 11. Alles Was War - Die Toten Hosen
19. NN. 01. Uprising - Muse
20. 15. 06. Crying Lightning - Arctic Monkeys
21. 17. 08. Auflösen - Die Toten Hosen & Birgit Minichmayr
22. 24. 09. Funny The Way It Is - Dave Matthews Band
23. 21. 22. Battle For The Sun - Placebo
24. 20. 05. Wouldn't It Be Good - Placebo
25. 32. 02. Since We've Been Wrong - The Mars Volta
26. 19. 15. Upadam - Lipali
27. 23. 07. We Are The People - Empire Of The Sun
28. 25. 12. Snake - Gasmac Gilmore
29. 29. 05. Sunny Road - Emilíana Torrini
30. 26. 10. Disruptr - Devin Townsend Project
31. NN. 01. Time Bomb - Dave Matthews Band
32. 38. 02. Heads Will Roll - Yeah Yeah Yeahs
33. 28. 09. May Your Hearts Stay Strong - Cloud Cult
34. NN. 01. Tauschen Gegen Dich - Die Toten Hosen
35. 30. 08. Innen Alles Neu - Die Toten Hosen
36. 34. 09. 7 Days - The Butterfly Effect
37. 31. 09. Kebab w cienkim cieście - Zacier
38. 39. 21. Safe At Home - Starsailor
39. 36. 04. Something Is Squeezing My Skull - Morrissey
40. NN. 01. Uciekaj, moje serce - Nosowska
41. 46. 07. Grzeczne dziewczynki - Kumka Olik
42. 37. 09. It's Not Fair - Lily Allen
43. 40. 52. The Day That Never Comes - Metallica
44. 42. 106. M.I.A. - Avenged Sevenfold
45. 33. 11. Transfuzja - Coma
46. 35. 21. ... And We Dance - Gasmac Gilmore
47. 45. 04. One Night Stand - Divide The Day
48. 41. 11. Rusted From The Rain - Billy Talent
49. 43. 19. No You Girls - Franz Ferdinand
50. 44. 21. Revelry - Kings Of Leon

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

47. 15. Know Your Enemy - Green Day
48. 16. Jestem jak motyl - Andrzej Grabowski
49. 19. Barykady - Lipali
50. 24. That Was Just Your Life - Metallica

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 950:

01. 03. 03. 03. Powstanie Warszawskie - Lao Che
02. 02. 09. 09. In Aller Stille - Die Toten Hosen
03. 01. 17. 07. Jedynka - Kumka Olik
04. 04. 13. 07. To Lose My Life... - White Lies
05. NN. 01. 01. Big Whiskey and the GrooGrux King - Dave Matthews Band
06. 05. 12. 12. Only By The Night - Kings Of Leon
07. 06. 10. 10. Battle For The Sun - Placebo
08. 07. 84. 08. Dangerous - Michael Jackson
09. NN. 01. 01. Visionism - Rootwater
10. 09. 05. 05. Anno Domini High Definition - Riverside

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

08. 13. 13. 21st Century Breakdown - Green Day
10. 08. 08. Masakra na Wałbrzyskiej - Zacier
19.08.2009 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
No i jest. Icon_smile2 Chociaż trochę niepokojące jest, że tylko 3 utwory na liście...

Zacier u Ciebie też bez rewelacji...
19.08.2009 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
Nosowska wreszcie się pojawia Icon_biggrin3
czyżby Lao Che już za tydzień pokonali Sofę :?:
Gaba awansuje, nie wiem dlaczego, ale się ciesze Icon_razz
no i oczywiście nie mogło zabraknąc nowego Muse...
19.08.2009 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #4
 
Mam nadzieję że za tydzień zmiana lidera :roll:
ku3a napisał(a):19. NN. 01. Uprising - Muse
Super Icon_biggrin3

Ściągnąłem sobie płytkę Die Toten Hosen i jak na niemieckie granie to jest całkiem nieźle ale bez rewelacji...

[Obrazek: Kaczy93.gif]
19.08.2009 12:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):01. 01. 05. 05. Ona Movie - Sofa
02. 09. 02. 02. Stare Miasto - Lao Che
zapewne, gdyby nie to nagranie na żywo numerem 1 juz dzisiaj byłoby Lao Che.
ku3a napisał(a):04. 07. 07. 07. Niejasności - Gaba Kulka
Ależ to się trzyma
ku3a napisał(a):08. 06. 04. 04. Niematojak - Elektryczne Gitary
U mnie takich wyników nie osiągnie, ale ciesze się, że Elektryczne Gitary zyskały w Twoich uszach Icon_wink2
ku3a napisał(a):11. 22. 03. 1939 / Przed burzą - Lao Che
12. 27. 05. Moja mała - Żywiołak
13. 14. 03. Zrzuty - Lao Che
Polskie piosenki w natarciu na top 10 Icon_smile2
ku3a napisał(a):19. NN. 01. Uprising - Muse
Na razie mało mi się podoba. Ale zobaczę po czasie
ku3a napisał(a):40. NN. 01. Uciekaj, moje serce - Nosowska
U mnie ten utwór był kilka miesięcy temu, ale nie wszedł nigdy do top 30. A szkoda, bo interpretacja bardzo dobra, a jakoś nie trafiła na swój czas.
ku3a napisał(a):"Powstanie Warszawskie" już na pierwszym! I teraz wielka zagadka - na jak długo?!
Obstawiam mniej więcej 10 tygodni Icon_wink2
ku3a napisał(a):21st Century Breakdown - Green Day
Green Day podwójnie dostał wypadając z dwóch list. Mnie płyta nie zachwyciła

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.08.2009 01:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
 
ku3a napisał(a):19. NN. 01. Uprising - Muse
świetnie Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):20. 15. 06. Crying Lightning - Arctic Monkeys
już spada :?: Icon_frown
19.08.2009 04:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 745
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
No cóż, jak dla mnie to już drugi tydzień najgorsze top10 w znanej przeze mnie histotrii Twojej listy (natomiast dwie kolejne wyglądają już znacznie lepiej). W top3 przeszkadza mi jedyny znany utwór z Powstania.
Nowości:
Znam tylko dwie skrajne.
Przyznam się, że jestem totalnie zdziwiony, bo myślałem, że Eurasia będzie rządziła na listach, a Uprising przejdzie niezauważone.
Nosowska miała u mnie od razu lepiej dlatego, że nigdy nie podobała mi się ta piosenka w wykonaniu Seweryna. No i dlatego, że od razu powaliło mnie genialne ostatnie pół minuty. Gdyby go nie było, to cały środek traciłby sens. A początek jest zdecydowanie bardziej nostalgiczny niż w pierwowzorze i też od początku mnie urzekł.
19.08.2009 04:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #8
 
Sofa w sumie fajnie kołysze. Taka lekka inność od reszty produkcji z PL.
19.08.2009 06:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Skusiłem się w końcu na lidera. Okazało się, że znam to nagranie Icon_smile2 Od razu pomyślałem: ''To ten numer z tym dziwnym pląsem na początku Icon_razz2''. Przyjemne granie. Cieszę się, że Gaba Kulka zyskuje i to na rzecz chociażby takiego Blue October. Porażką się dla mnie okazali :/ Jakoś pominąłem istnienie Blenders. Z tego co kojarzę, to jest to taki zespół pokrewny Big Cycowi..Grałeś ich zresztą ostatnio w kawałku o tytule Slovan bodajże. Die Toten Hosen ma kolejny numer na liście! A ja dzięki audycji poznałem to Disco m.in. Icon_razz2 Z nowości lubię skrajne, aczkolwiek też przypuszczałem, że ''Uprising'' wszyscy pominą przez te elektroniczne rytmy, a na listach panoszyć będzie się teatralne '''United States'' (które już mi mówi, że ta płyta nie może być doskonała w 100%) ''Revelry'' posiedziało na liście ponad 20 tyg. Lepiej niż u mnie Icon_smile A u mnie doszło do pierwszego.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.08.2009 10:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):Chociaż trochę niepokojące jest, że tylko 3 utwory na liście...
nie bój się Icon_smile2
Tomekk napisał(a):Gaba awansuje, nie wiem dlaczego, ale się ciesze Icon_razz
Icon_smile2 jakoś tak częściej tego słuchałem, kilka razy usłyszałem w radio, a za każdym razem byłem w dobrym humorze, a piosenka tylko to wzmagała, więc efekt w sumie nie mógł być inny Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Ależ to się trzyma
co więcej, to o 2 miejsca lepszy wynik niż dotychczasowy najlepszy!
tadzio3 napisał(a):U mnie takich wyników nie osiągnie, ale ciesze się, że Elektryczne Gitary zyskały w Twoich uszach Icon_wink2
zyskały przy okazji pierwszej płyty Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):Polskie piosenki w natarciu na top 10 Icon_smile2
tak. a w dodatku w dziesiątce 5 polskich, więc w pierwszej trzynastce aż 8! Icon_biggrin3 to nawet lepszy wynik niż u Ciebie! Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):Obstawiam mniej więcej 10 tygodni Icon_wink2
ok, pierwszy typ przyjęty Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):Green Day podwójnie dostał wypadając z dwóch list. Mnie płyta nie zachwyciła
niestety tragiczny singiel bardzo zaszkodził płycie, bo zamiast mieć w pamięci, że to bardzo dobra płyta, która bardzo mi się podoba i która była u mnie na pierwszym, to najpierw przychodziło mi do głowy, że to płyta, na której jest to nędzne "21 Guns".
michal91d napisał(a):już spada :?: Icon_frown
a to tak, bo mniej słuchałem i dało się wyprzedzić innym Icon_smile2. jak już będę mieć płytę, to powinno być lepiej Icon_smile2.
kajman napisał(a):jak dla mnie to już drugi tydzień najgorsze top10 w znanej przeze mnie histotrii Twojej listy
Icon_mrgreen
to znając zbieżność naszych gustów powinienem się chyba bardzo cieszyć, bo to być może oznacza, że dziesiątka jest piekielnie mocna Icon_mrgreen .
kajman napisał(a):W top3 przeszkadza mi jedyny znany utwór z Powstania.
to trochę się pomęczysz przez następne tygodnie Icon_mrgreen . o ile będziesz wciąż zaglądać, a byłoby mi bardzo miło.
kajman napisał(a):jestem totalnie zdziwiony, bo myślałem, że Eurasia będzie rządziła na listach, a Uprising przejdzie niezauważone.
wiesz, nie jest powiedziane, że Eurasia mi się nie spodoba... jak już ją usłyszę Icon_mrgreen
kajman napisał(a):początek jest zdecydowanie bardziej nostalgiczny niż w pierwowzorze i też od początku mnie urzekł.
on od początku mnie powalał na kolana. chodziło tylko o to, żeby się przekonać do tej marszowej części.
saferłel napisał(a):Porażką się dla mnie okazali :/
te rzeczy co grałem w audycji też się nie spodobały?
saferłel napisał(a):Jakoś pominąłem istnienie Blenders. Z tego co kojarzę, to jest to taki zespół pokrewny Big Cycowi.
teraz to faktycznie Big Cyc próbuje takie skoczne i wakacyjne rzeczy grać, ale na początku to byli tacy bojownicy Icon_smile2. a Blendersi to od początku takie wesołe kołysanie Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Grałeś ich zresztą ostatnio w kawałku o tytule Slovan bodajże.
było w naszym radio, ale to nie ja grałem Icon_wink2.
saferłel napisał(a):''Revelry'' posiedziało na liście ponad 20 tyg.
faktycznie. ależ to minęło. spodziewałbym się, że to góra 15 tygodni... No ale do dziesiątki nie doszło. gdyby tylko zagrali to na Open'erze...
21.08.2009 10:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):Obstawiam mniej więcej 10 tygodni Icon_wink2

ok, pierwszy typ przyjęty Icon_mrgreen
do kiedy można typować Icon_wink2 mam wrażenie że utrzymają się krócej.
Ale i tak się ciesze ze poznałeś wreszcie PW.
Choć przyznam ze na single wybrałbym na początek zupełnie inne utwory .
Moja mała pięknie Icon_biggrin3 Na razie rekompensuje mi braki innych utworów które miały się pojawić z Gajcego.
Ciekawe czy Ashtray Heart wróci do TOP 10, w końcu zostało singlem.
Z nowości bardzo podoba mi sie najniższa i nowe Toten Hosen Icon_smile2
A za to zupełnie nie wiem co Wy słyszycie w przeciętnym Uprising . Icon_razz
W płytach pojawia się poznany w Rockiestrze Rootwater.
Ja już sobie wybrałem utwór na singla , tylko teraz trzeba czekać na jakieś rezultaty.
21.08.2009 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):do kiedy można typować Icon_wink2
jeszcze przez 10 tygodni Icon_wink2
Aro napisał(a):Choć przyznam ze na single wybrałbym na początek zupełnie inne utwory .
to nie ja wybrałem, one same się wybrały Icon_wink2
Aro napisał(a):Ciekawe czy Ashtray Heart wróci do TOP 10, w końcu zostało singlem.
oby Icon_smile2
Aro napisał(a):Z nowości bardzo podoba mi sie najniższa i nowe Toten Hosen Icon_smile2
cieszę się Icon_smile2
Aro napisał(a):Ja już sobie wybrałem utwór na singla
ciekawe który. ja mam 2 utwory które na razie u mnie zdecydowanie się wyróżniają i czekają na swoją kolej by trafić na listę.
21.08.2009 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):było w naszym radio, ale to nie ja grałem Icon_wink2 .
To ja grałem. Icon_wink2 Zamówienie... od Miszona bodajże.
Cytat:19. NN. 01. Uprising - Muse
Czy to jest jakiś kawałek z nowej płyty o której ostatnio coś słyszałem?
21.08.2009 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):one same się wybrały Icon_wink2
tylko ciekawe kto im podpowiedział że akurat mają być właśnie one. Icon_wink2
ku3a napisał(a):ciekawe który. ja mam 2 utwory które na razie u mnie zdecydowanie się wyróżniają i czekają na swoją kolej by trafić na listę
Aby za dużo nie zdradzać. moje top 3 w dowolnej kolejności : Realize, Visionism, Alive Icon_smile2
22.08.2009 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):U mnie takich wyników nie osiągnie, ale ciesze się, że Elektryczne Gitary zyskały w Twoich uszach
zyskały przy okazji pierwszej płyty
Jakieś dwa lata temu bardzo szczegółowo zagłębiłem się w dyskografię EG i wynalazłem wiele świetnych utworów, kóre nie były znane z singli. Tylko nie wiem dlaczego wtedy żaden kawałek nie trafił na moją listę. W każdym razie bardzo polubiłem ten zespół całościowo, a nie tylko z kilku najbardziej znanych kawałków
ku3a napisał(a):Polskie piosenki w natarciu na top 10
tak. a w dodatku w dziesiątce 5 polskich, więc w pierwszej trzynastce aż 8! to nawet lepszy wynik niż u Ciebie!
U mnie rzeczywiście teraz trochę wiećej zagraniczych, co jest dziwne, gdyż wakacje z festiwalami sprzyjały zwykle rozrostowi polskiej muzyki. Jednak nie da sie tego przewidziec
ku3a napisał(a):niestety tragiczny singiel bardzo zaszkodził płycie, bo zamiast mieć w pamięci, że to bardzo dobra płyta, która bardzo mi się podoba i która była u mnie na pierwszym, to najpierw przychodziło mi do głowy, że to płyta, na której jest to nędzne "21 Guns".
Zgadzam się, utwór coraz bardziej mi się nie podobał z każdym kolejnym przesłuchaniem, a powinno być raczej odwrotnie
ku3a napisał(a):teraz to faktycznie Big Cyc próbuje takie skoczne i wakacyjne rzeczy grać, ale na początku to byli tacy bojownicy . a Blendersi to od początku takie wesołe kołysanie
Big Cyc z początku to byli w zasadzie punkowcy i grali w takim stylu. Potem to się zmieniło. A Blendersi cały czas grają w swoim znanym stylu Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
24.08.2009 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Cytat:Czy to jest jakiś kawałek z nowej płyty o której ostatnio coś słyszałem?
yup, pierwszy singiel
Aro napisał(a):Aby za dużo nie zdradzać. moje top 3 w dowolnej kolejności : Realize, Visionism, Alive Icon_smile2
u mnie na razie Visionism i Venture, być może w odwrotnej kolejność. tak wybrałem do Rockiestry i do tej pory to właśnie te 2 mi się najbardziej podobają.
tadzio3 napisał(a):zagłębiłem się w dyskografię EG i wynalazłem wiele świetnych utworów, kóre nie były znane z singli.
jeśli się nie mylę, to ja mam wszystkie ich płyty, może z wyjątkiem jakiejś jednej, późniejszej. a płyta "Wielka radość" jest cała lepsza niż niejeden best of innego zespołu Icon_smile2.
24.08.2009 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
ku3a napisał(a):a płyta "Wielka radość" jest cała lepsza niż niejeden best of innego zespołu
O, racja! Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
24.08.2009 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #18
 
ja się jakoś do tej Sofy przekonać nie mogę...
26.08.2009 12:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #19
 
Kertoip napisał(a):ja się jakoś do tej Sofy przekonać nie mogę...
ja za to uwielbiam spać na sofie .
26.08.2009 12:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
tadzio3 napisał(a):zagłębiłem się w dyskografię EG i wynalazłem wiele świetnych utworów, kóre nie były znane z singli.
To ja polecam jeszcze solową płytę Kuby Sienkiewicza "Źródło", ze szczególnym wskazaniem na znakomity utwór tytułowy. Icon_smile2
26.08.2009 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości