Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #1
Muzyka Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
REGULAMIN (Click to View)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostateczna lista zgłoszonych nowości:
MGMT – Little Dark Age [2018-II]
Mery Spolsky – Miło było Pana poznać [2017-IX]
Måneskin – Chosen [2017-XII]
Łydka Grubasa – O-dur C-ból [2017-IV]
Kacey Musgraves – Golden Hour [2018-III]
Julia Pietrucha – Postcards from the Seaside [2018-III]
Incubus – 8 [2017-IV]
High Voltage – Signs of the Apocallypse [2017-VII]
Deep Purple – Infinite [2017-IV]
Brand New – Science Fiction [2017-VIII]
Black Moth – Anatomical Venus [2018-III]
Bez Jacka – Wierząc w sny [2017-IV]


Lista albumów laureatów z poprzedniego miesiąca:
Anita Lipnicka & the Hats – Miód i dym [2017-XI]
Ariel Pink – Dedicated to Bobby Jameson [2017-IX]
Beck – Colors [2017-X]
Brad Mehldau – After Bach [2018-III]
Carbon Based Lifeforms – Derelicts [2017-X]
Daria Zawiałow – A kysz! [2017-III]
Greta Van Fleet – From the Fires [2017-XI]
Foo Fighters – Concrete and Gold [2017-IX]
Jamiroquai – Automaton [2017-III]
Kari – I Am Fine [2017-VI]
Lana del Rey – Lust for Life [2017-VII]
the National – Sleep Well Beast [2017-IX]
niXes – niXes [2017-XI]
Nothing but Thieves – Broken Machine [2017-IX]
Polly O'Keary and the Rhythm Method – Black Crow Callin' [2017-V]
Royal Blood – How Did We Get So Dark? [2017-VI]
Slowdive – Slowdive [2017-V]
Voo Voo – 7 [2017-III]
U2 – Songs of Experience [2017-XII]
the War on Drugs – A Deeper Understanding [2017-VIII]


Tutaj można dodawać nowe propozycje płyt po oddanym głosie w czwartym notowaniu (np. gdy ktoś zapomniał tam ją przedstawić lub wolał poczekać na ostatni moment).

Propozycje zgłaszamy do 04-05-2018
Finał miesiąca został przełożony na 27-05-2018 *** 20h (ponad dzień później niż początkowo planowałem)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2018 09:52 AM przez Sundrajta.)
30.04.2018 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
(30.04.2018 11:36 PM)Sundrajta napisał(a):  bez Jacka – Wierząc w sny [2017-IV][/color]
a z jakiego powodu nazwa grupy zaczyna się małą literą?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.04.2018 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #3
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Doszedłem do wniosku że jakby było z dużej, to można by pomyśleć, że chodzi o takie drzewo Jacka. Icon_lol A przecież mamy do czynienia z bezokolicznikiem.
Ale oczywiście możecie pisać z dużej (tak przecież jest poprawnie). Bowiem ja mam tak przy wielu nazwach, że nawet na ich początku (gdy to jest tylko jakiś przedrostek lub przedimek) używam małej litery. Icon_idea W pewnym sensie to jeden z moich znaków rozpoznawalnych na forach muzycznych. Icon_cool
01.05.2018 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 263
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Aro zgłosił Purpli. Czemu ich nie ma w zestawie?
01.05.2018 09:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 574
Dołączył: May 2008
Post: #5
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Sundrajta napisał(a):Doszedłem do wniosku że jakby było z dużej, to można by pomyśleć, że chodzi o takie drzewo Jacka. Icon_lol A przecież mamy do czynienia z bezokolicznikiem.
No nie, dwa razy nie.
Bo pierwszy wyraz i nazw i tytułów zgodnie ze standardami polskiej pisowni piszemy zawsze wielką literą.
A "bez" to nie bezokolicznik, a przyimek.
Co więcej bez rzeczownik i bez przyimek to tzw. homonimy -- w obu przypadkach zapisujemy je identycznie, a o znaczeniu decyduje odczytanie kontekstu.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.05.2018 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #6
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
kajman napisał(a):Aro zgłosił Purpli. Czemu ich nie ma w zestawie?
Zwyczajnie przegapiłem. Icon_redface

AKT! napisał(a):No nie, dwa razy nie.
Bo pierwszy wyraz i nazw i tytułów zgodnie ze standardami polskiej pisowni piszemy zawsze wielką literą.
A "bez" to nie bezokolicznik, a przyimek.
OK, nie będę się przecież upierał. Icon_twisted W przypadkach przedimka(?) "the" będę jednak konsekwentny i pozostanę przy zapisie z małej litery. Icon_lol
A z gramatyki zawsze byłem słaby.
01.05.2018 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 574
Dołączył: May 2008
Post: #7
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Sundrajta napisał(a):W przypadkach przedimka(?) "the" będę jednak konsekwentny i pozostanę przy zapisie z małej litery. Icon_lol
ten zapis też jest błędny; "The" rozpoczynające nazwę zespołu zawsze zapisujemy wielką literą, nawet jeśli jest to kolejna część członu jak Tom Petty & The Heartbreakers Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.05.2018 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 263
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
No i co z tego? Jeżeli chce pisać błędnie, niech pisze. To jak napisał jego znak rozpoznawczy podobnie jak długi myślnik, który nie jest nieprawidłowy, a mnie wkurza znacznie bardziej. Ja też świadomie często robię błędy, bo tak mi się podoba.
01.05.2018 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 574
Dołączył: May 2008
Post: #9
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
kajman napisał(a):długi myślnik, który nie jest nieprawidłowy, a mnie wkurza znacznie bardziej
hihihi

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.05.2018 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
oj caymen, caymen.
Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.05.2018 02:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #11
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
kajman napisał(a):Nota bene sprawdziłem i w marcu postąpił podobnie tylko trzy płyty wyrzucił na sam koniec.
Jeśli chodzi o tamto notowanie, to bez przesady, maksymalnie były cztery płyty ułożone w porządku z pierwszego postu, więc to jeszcze nie wykracza poza przyjętą normę. Icon_idea

AKT! napisał(a):jak znajdę chwilę, to policzę bez tego głosu
Mnie to zajmie mniej czasu, to mogę wrzucić (ale na pewno nie dzisiaj, bo mam i tak sporo innych zaległości).

Yacy napisał(a):jak to jest, że w każdej zabawie zawsze musi znaleźć się ktoś kto wypacza wyniki.
i przez kogo odechciewa się brać udział.
Tu niestety masz rację.
Dlatego będę musiał być surowy i postąpię zgodnie z punktem 10 regulaminu (mówiącym o UPZ) czyli mam zamiar zawiesić TuneHunterza na majowe głosowanie, o ile ten nie przedstawi wiarygodnego wyjaśnienia, (a nie opisu rangi płyt hardstylowych w Holandii) w co trochę wątpię, gdyż uważam, że on tak postąpił ze względu na lenistwo? Icon_rolleyes
01.05.2018 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 512
Dołączył: Jun 2010
Post: #12
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
(01.05.2018 06:31 PM)Sundrajta napisał(a):  
kajman napisał(a):Nota bene sprawdziłem i w marcu postąpił podobnie tylko trzy płyty wyrzucił na sam koniec.
Jeśli chodzi o tamto notowanie, to bez przesady, maksymalnie były cztery płyty ułożone w porządku z pierwszego postu, więc to jeszcze nie wykracza poza przyjętą normę. Icon_idea

AKT! napisał(a):jak znajdę chwilę, to policzę bez tego głosu
Mnie to zajmie mniej czasu, to mogę wrzucić (ale na pewno nie dzisiaj, bo mam i tak sporo innych zaległości).

Yacy napisał(a):jak to jest, że w każdej zabawie zawsze musi znaleźć się ktoś kto wypacza wyniki.
i przez kogo odechciewa się brać udział.
Tu niestety masz rację.
Dlatego będę musiał być surowy i postąpię zgodnie z punktem 10 regulaminu (mówiącym o UPZ) czyli mam zamiar zawiesić TuneHunterza na majowe głosowanie, o ile ten nie przedstawi wiarygodnego wyjaśnienia, (a nie opisu rangi płyt hardstylowych w Holandii) w co trochę wątpię, gdyż uważam, że on tak postąpił ze względu na lenistwo? Icon_rolleyes

Nie byłem leniwy jeśli już,a tak poza tym to zrobiłem w formie supportu,bo po raz enty napiszę,że alternatywne,rockowe czy jazzowe brzmienie to nie moje klimaty,a na forum jest wiele takich,którzy preferują taką muzykę i poza tym musiałem na szybko zagłosować,aby zdążyć w terminie.Reszta w poprzednim wątku

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
01.05.2018 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #13
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
A więc jednak odrobina lenistwa była (ale to nawet nie zarzut, bo wielu z nas tak ma z powodu braku czasu) i myślę, że najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku było nie wzięcie udziału w tym podsumowaniu! Bo jak widać teraz wielu kolegów z forum ma pretensje, że wyraźnie wypaczyłeś wyniki głosowania. Icon_eek
A przecież mogłeś postąpić tak jak zapewne wielu z nas (w tym ja) robi, czyli kierujemy się ocenami przyznanymi starym albumom wcześniej. A teraz wystarczyło przesłuchać tylko nowości (co najwyżej plus kilka innych płyt) i ustawić je według takiego rankingu, gdyż w ten sposób postąpił byś sprawiedliwiej.
Myślę, że jeszcze powstrzymam się przed tak drastycznym krokiem jak zawieszenie, chyba że będą ku temu poważne naciski. Icon_rolleyes
Nawet się nie dziwię, że większość płyt może Ci nie odpowiadać i dlatego tym bardziej sam nie powinieneś się dziwić, że większość nie jest w stanie przekonać się do Twego ulubionego gatunku. Icon_twisted
01.05.2018 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 512
Dołączył: Jun 2010
Post: #14
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
(01.05.2018 07:00 PM)Sundrajta napisał(a):  A więc jednak odrobina lenistwa była (ale to nawet nie zarzut, bo wielu z nas tak ma z powodu braku czasu) i myślę, że najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku było nie wzięcie udziału w tym podsumowaniu! Bo jak widać teraz wielu kolegów z forum ma pretensje, że wyraźnie wypaczyłeś wyniki głosowania. Icon_eek
A przecież mogłeś postąpić tak jak zapewne wielu z nas (w tym ja) robi, czyli kierujemy się ocenami przyznanymi starym albumom wcześniej. A teraz wystarczyło przesłuchać tylko nowości (co najwyżej plus kilka innych płyt) i ustawić je według takiego rankingu, gdyż w ten sposób postąpił byś sprawiedliwiej.
Myślę, że jeszcze powstrzymam się przed tak drastycznym krokiem jak zawieszenie, chyba że będą ku temu poważne naciski. Icon_rolleyes
Nawet się nie dziwię, że większość płyt może Ci nie odpowiadać i dlatego tym bardziej sam nie powinieneś się dziwić, że większość nie jest w stanie przekonać się do Twego ulubionego gatunku. Icon_twisted

Uwierz mi osoba słuchająca Hardstyle z 10-letnim stażem nie przekona większości forumowiczów,aby posłuchać czy porozmawiwać.Taka jest realistyka forumowiczów i słuchaczy Mycharts.pl

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
01.05.2018 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 263
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Sundrajta napisał(a):Jeśli chodzi o tamto notowanie, to bez przesady, maksymalnie były cztery płyty ułożone w porządku z pierwszego postu, więc to jeszcze nie wykracza poza przyjętą normę.
No to popatrzmy:
Sundrajta napisał(a):Voo Voo – 7 [2017-III]
Psyko Punkz – Wietse [2017-IV]
niXes – niXes [2017-XI]
Me and That Man – Songs of Love and Death [2017-III]
Mateusz Pospieszalski Quintet – Tralala [2017-IV]
Lana del Rey – Lust for Life [2017-VII]
Jamiroquai – Automaton [2017-III]
Jacek Stęszewski – Peweksówka [2017-II]
Franz Ferdinand – Always Ascending [2018-II]
Death of Lovers – The Acrobat [2017-XI]
Charly Bliss – Guppy [2017-IV]
TuneHunterz napisał(a):10. 7.9 /10 Voo Voo – 7
11. 7.9/10 niXes – niXes
12 7.8/10 Me and That Man – Songs of Love and Death
13. 7.7/10 Jacek Stęszewski – Peweksówka
14. 7.6/10 Death of Lovers – The Acrobat
15. 7.4/10 Charly Bliss – Guppy
Z 11 nowo dodanych płyt sześć na kolejnych miejscach i w tej samej kolejności, jaką Ty wrzuciłeś.
Sundrajta napisał(a):Anita Lipnicka & the Hats – Miód i dym [2017-XI]
Daria Zawiałow – A kysz! [2017-III]
Depeche Mode – Spirit [2017-II]
Foo Fighters – Concrete and Gold [2017-IX]
Glitches – Lost Language [2017-XI]
the Killers – Wonderful Wonderful [2017-IX]
Liam Gallagher – As You Were [2017-X]
Lorde – Melodrama [2017-VI]
Natalia Niemen – Niemen mniej znany [2017-II]
the National – Sleep Well Beast [2017-IX]
Nothing but Thieves – Broken Machine [2017-IX]
Pablopavo i Ludziki – Ladinola [2017-III]
Renata Przemyk – Boogie Street. Renata Przemyk śpiewa piosenki Leonarda Cohena [2017-I]
Royal Blood – How Did We Get So Dark? [2017-VI]
Slowdive – Slowdive [2017-V]
Stereophonics – Scream above the Sounds [2017-X]
Strachy na Lachy – Przechodzień o wschodzie [2017-IX]
U2 – Songs of Experience [2017-XII]
the War on Drugs – A Deeper Understanding [2017-VIII]
the xx – I See You [2017-I]
TuneHunterz napisał(a):16. 7.3/10 Anita Lipnicka & the Hats – Miód i dym
17. 7.2/10 Foo Fighters – Concrete and Gold
18. 7.2/10 Glitches – Lost Language
19. 7.1/10 the Killers – Wonderful Wonderful
20. 7/10 Liam Gallagher – As You Were
21. 6.9/10 the National – Sleep Well Beast
22. 6.8/10 Nothing but Thieves – Broken Machine
23. 6.7/10 Pablopavo i Ludziki – Ladinola
24. 6.6/10 Royal Blood – How Did We Get So Dark?
25. 6.5/10 Slowdive – Slowdive
26. 6.4/10 Strachy na Lachy – Przechodzień o wschodzie
27. 6.3/10 the War on Drugs – A Deeper Understanding
28. 6.2/10 the xx – I See You
A tutaj z 20 z poprzedniego notowania 13 obok siebie i też w kolejności żywo przepisanej.
TuneHunterz napisał(a):po raz enty napiszę,że alternatywne,rockowe czy jazzowe brzmienie to nie moje klimaty
Na tyle nie Twoje klimaty, że nie jesteś w stanie ustawić ich kolejności czy na tyle, że nie chciało Ci się ich przesłuchiwać? To może nam też nie będzie się chciało przesłuchiwać proponowanej przez Ciebie płyty i ustawimy ją z założenia na ostatnim miejscu? A tak poza tym co najmniej połowa płyt tu się pojawiających to nie moje klimaty, ale w zasadzie słucham każdą od deski do deski (chyba że na płycie jest utwór i jego inne wersja to tą inną sobie odpuszczam).
TuneHunterz napisał(a):poza tym musiałem na szybko zagłosować,aby zdążyć w terminie
Miałeś miesiąc czasu. Jeżeli nie jesteś w stanie się wyrobić to nie bierz w zabawie udziału.
01.05.2018 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 512
Dołączył: Jun 2010
Post: #16
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
(01.05.2018 07:08 PM)kajman napisał(a):  
Sundrajta napisał(a):Jeśli chodzi o tamto notowanie, to bez przesady, maksymalnie były cztery płyty ułożone w porządku z pierwszego postu, więc to jeszcze nie wykracza poza przyjętą normę.
No to popatrzmy:
Sundrajta napisał(a):Voo Voo – 7 [2017-III]
Psyko Punkz – Wietse [2017-IV]
niXes – niXes [2017-XI]
Me and That Man – Songs of Love and Death [2017-III]
Mateusz Pospieszalski Quintet – Tralala [2017-IV]
Lana del Rey – Lust for Life [2017-VII]
Jamiroquai – Automaton [2017-III]
Jacek Stęszewski – Peweksówka [2017-II]
Franz Ferdinand – Always Ascending [2018-II]
Death of Lovers – The Acrobat [2017-XI]
Charly Bliss – Guppy [2017-IV]
TuneHunterz napisał(a):10. 7.9 /10 Voo Voo – 7
11. 7.9/10 niXes – niXes
12 7.8/10 Me and That Man – Songs of Love and Death
13. 7.7/10 Jacek Stęszewski – Peweksówka
14. 7.6/10 Death of Lovers – The Acrobat
15. 7.4/10 Charly Bliss – Guppy
Z 11 nowo dodanych płyt sześć na kolejnych miejscach i w tej samej kolejności, jaką Ty wrzuciłeś.
Sundrajta napisał(a):Anita Lipnicka & the Hats – Miód i dym [2017-XI]
Daria Zawiałow – A kysz! [2017-III]
Depeche Mode – Spirit [2017-II]
Foo Fighters – Concrete and Gold [2017-IX]
Glitches – Lost Language [2017-XI]
the Killers – Wonderful Wonderful [2017-IX]
Liam Gallagher – As You Were [2017-X]
Lorde – Melodrama [2017-VI]
Natalia Niemen – Niemen mniej znany [2017-II]
the National – Sleep Well Beast [2017-IX]
Nothing but Thieves – Broken Machine [2017-IX]
Pablopavo i Ludziki – Ladinola [2017-III]
Renata Przemyk – Boogie Street. Renata Przemyk śpiewa piosenki Leonarda Cohena [2017-I]
Royal Blood – How Did We Get So Dark? [2017-VI]
Slowdive – Slowdive [2017-V]
Stereophonics – Scream above the Sounds [2017-X]
Strachy na Lachy – Przechodzień o wschodzie [2017-IX]
U2 – Songs of Experience [2017-XII]
the War on Drugs – A Deeper Understanding [2017-VIII]
the xx – I See You [2017-I]
TuneHunterz napisał(a):16. 7.3/10 Anita Lipnicka & the Hats – Miód i dym
17. 7.2/10 Foo Fighters – Concrete and Gold
18. 7.2/10 Glitches – Lost Language
19. 7.1/10 the Killers – Wonderful Wonderful
20. 7/10 Liam Gallagher – As You Were
21. 6.9/10 the National – Sleep Well Beast
22. 6.8/10 Nothing but Thieves – Broken Machine
23. 6.7/10 Pablopavo i Ludziki – Ladinola
24. 6.6/10 Royal Blood – How Did We Get So Dark?
25. 6.5/10 Slowdive – Slowdive
26. 6.4/10 Strachy na Lachy – Przechodzień o wschodzie
27. 6.3/10 the War on Drugs – A Deeper Understanding
28. 6.2/10 the xx – I See You
A tutaj z 20 z poprzedniego notowania 13 obok siebie i też w kolejności żywo przepisanej.
TuneHunterz napisał(a):po raz enty napiszę,że alternatywne,rockowe czy jazzowe brzmienie to nie moje klimaty
Na tyle nie Twoje klimaty, że nie jesteś w stanie ustawić ich kolejności czy na tyle, że nie chciało Ci się ich przesłuchiwać? To może nam też nie będzie się chciało przesłuchiwać proponowanej przez Ciebie płyty i ustawimy ją z założenia na ostatnim miejscu? A tak poza tym co najmniej połowa płyt tu się pojawiających to nie moje klimaty, ale w zasadzie słucham każdą od deski do deski (chyba że na płycie jest utwór i jego inne wersja to tą inną sobie odpuszczam).
TuneHunterz napisał(a):poza tym musiałem na szybko zagłosować,aby zdążyć w terminie
Miałeś miesiąc czasu. Jeżeli nie jesteś w stanie się wyrobić to nie bierz w zabawie udziału.

Kajman
po pierwsze to trudne jest ustawianie kolejności,bo to z perspektywy ustawiam pod względem czy znam artystę i czy słyszałem w radiu itp..Po drugie nadszedł czas prowadzenia radia i studiów dlatego wiesz muszę znaleźć czas na ułożenie

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
01.05.2018 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
O rany, już nie róbmy z igły widły Icon_wink
P.S. O, prowadzenie radia? Pochwal się! Icon_smile
01.05.2018 07:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 512
Dołączył: Jun 2010
Post: #18
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
(01.05.2018 07:23 PM)prz_rulez napisał(a):  O rany, już nie róbmy z igły widły Icon_wink
P.S. O, prowadzenie radia? Pochwal się! Icon_smile

A zapraszam na rmfsoundice.caster.fm Przemek Icon_smile Tak w ramach pozatematu

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
01.05.2018 07:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Heh... I teraz to nawet kompletnie nie wiem, co dodać (Eurowizja R.I.P buuu Icon_cry).
I tak sobie myślę trochę, co o tym napisał TuneHunterz. Wiem, że może paść tutaj oskarżenie o "lewackie pojmowanie równości" i tak dalej, ale... Tak sobie myślę, że to chyba nie do końca sprawiedliwe, że niedługo jedna osoba może mieć dziesięciu reprezentantów na liście, a kilka innych nikogo...
No i, żadna to już nowość, ale jakoś tak wciąż mi szkoda, że te wszystkie wspólne akcje, które prowadzimy przez lata, niewiele zmieniły w naszej mentalności muzycznej...

Ale dobra. Co się odwlecze, to nie uciecze:

[Obrazek: chosen-w-iext52147915.jpg]
Måneskin - Chosen (XII 2017)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.05.2018 08:43 PM przez prz_rulez.)
01.05.2018 08:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 063
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #20
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
(01.05.2018 07:04 PM)TuneHunterz napisał(a):  Uwierz mi osoba słuchająca Hardstyle z 10-letnim stażem nie przekona większości forumowiczów,aby posłuchać czy porozmawiwać.Taka jest realistyka forumowiczów i słuchaczy Mycharts.pl

A co ma do tego słuchanie hardstyle'u? A ja słucham trance'u od 10 lat, też fajny gatunek elektroniki, którego nikt inny tu nie lubi, i jakoś mogę porozmawiać. >.>

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
01.05.2018 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ranking Płytowy - notowanie XXXI, lipiec 2020 Sundrajta 22 4 045 05.08.2020 11:33 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXX, czerwiec 2020 Sundrajta 24 3 445 29.06.2020 06:00 PM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXIX, maj 2020 Sundrajta 21 2 439 31.05.2020 11:22 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXVIII, kwiecień 2020 Sundrajta 26 2 322 26.04.2020 08:18 PM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXVII, marzec 2020 Sundrajta 25 2 617 30.03.2020 11:52 AM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXVI, luty 2020 Sundrajta 53 4 126 02.03.2020 06:20 PM
Ostatni post: kajman
  Ranking Płytowy - notowanie XXV, styczeń 2020 Sundrajta 50 3 650 02.02.2020 11:39 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXIV, grudzień 2019 Sundrajta 41 3 430 06.01.2020 06:34 PM
Ostatni post: Dobromiera
  Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019 Sundrajta 116 6 547 02.12.2019 12:45 AM
Ostatni post: Yacy
  Ranking Płytowy - notowanie XXII, październik 2019 Sundrajta 145 7 887 04.11.2019 04:04 PM
Ostatni post: Sundrajta

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości