Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 510
Dołączył: Jun 2010
Post: #61
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
No kajman powiem,że profesjonalnie poszedłeś do tego.A poza tym mała korekta.Obecnie Phuture Noize to jedna osoba (przedtem to było duo od 2015 lub 2016).Szkoda,że Fire jest na minus u ciebie.No cóż

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
13.02.2018 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
TuneHunterz napisał(a):Szkoda,że Fire jest na minus u ciebie
Wybór był ciężki, bo było kilka innych utworow na podobnym poziomie. Przy kolejnym odsłuchu inny mógłby zostać outsiderem.
13.02.2018 02:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 158
Dołączył: Jul 2014
Post: #63
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
kajman napisał(a):Dla swojej wygody wrzucam wszystkie 32 miejsca z wakatami. Miejsca mogą się zmienić, kolejność tych płyt, które już tu są na pewno nie.
Dobrze że napisałeś że miejsca płyt mogą się zmieniać, bo w pierwszej chwili pomyślałem, że jeszcze pozostałych nie przesłuchałeś, a już wiesz na której mniej więcej lokacie będą. Icon_twisted

I jeszcze się zastanawiam jak Ty segregujesz piosenki, które dostają zero (bo rozumiem że albumy z zerem tylko takie posiadają)? No tak, ale przecież u Ciebie zero zeru nierówne. Icon_lol
13.02.2018 02:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 510
Dołączył: Jun 2010
Post: #64
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
(13.02.2018 02:50 PM)kajman napisał(a):  
TuneHunterz napisał(a):Szkoda,że Fire jest na minus u ciebie
Wybór był ciężki, bo było kilka innych utworow na podobnym poziomie. Przy kolejnym odsłuchu inny mógłby zostać outsiderem.

Rozumiem o co komon.Jakby był album 18-utworowy to któż wie wybór może byłby najcięższy,chociaż........

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
13.02.2018 02:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
Sundrajta napisał(a):bo rozumiem że albumy z zerem tylko takie posiadają
Niekoniecznie, bo Phuture miało dwie jedynki, a Lorde jedną.
Sundrajta napisał(a):przecież u Ciebie zero zeru nierówne
Dokładnie. I dlatego Drugs z samymi zerami jest u mnie wyżej niż Lorde.
13.02.2018 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 571
Dołączył: May 2008
Post: #66
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
U mnie bez zer.

1. Arca – Arca
2. Grizzly Bear – Painted Ruins
3. The War on Drugs – A Deeper Understanding
4. Slowdive – Slowdive
5. Lorde – Melodrama
6. The National – Sleep Well Beast
7. The xx – I See You
8. The Horrors – V
9. Daria Zawiałow – A kysz!
10. Royal Blood – How Did We Get So Dark?
11. Anita Lipnicka & the Hats – Miód i dym
12. Nothing but Thieves – Broken Machine
13. Pablopavo i Ludziki – Ladinola
14. The Killers – Wonderful Wonderful
15. Stereophonics – Scream above the Sounds
16. Renata Przemyk – Boogie Street. Renata Przemyk śpiewa piosenki Leonarda Cohena
17. Foo Fighters – Concrete and Gold
18. Liam Gallagher – As You Were
19. Early Birds – Świt
20. Mike Oldfield – Return to Ommadown
21. Natalia Niemen – Niemen mniej znany
22. Nocny Kochanek – Zdrajcy metalu
23. Phuture Noize – Pursuit of Thunder
24. Depeche Mode – Spirit
25. Glitches – Lost Language
26. U2 – Songs of Experience
27. LemON – Tu
28. Strachy na Lachy – Przechodzień o wschodzie
29. Dropkick Murphys – 11 Short Stories of Pain & Glory
30. Sławomir – The Greatest Hits
31. Dua Lipa – Dua Lipa
32. Ed Sheeran – ÷

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.02.2018 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
Sundrajta napisał(a):Dobrze że napisałeś że miejsca płyt mogą się zmieniać [...] już wiesz na której mniej więcej lokacie będą.
Teraz to ustawiłem brakujące miejsca tak jak się ich spodziewam.
13.02.2018 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 30 981
Dołączył: Dec 2014
Post: #68
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
kajman napisał(a):31. 0,0 The War On Drugs - A Deeper Understanding (+Knocked Down -Up All Night)
szczerze to jestem zrozpaczony Twoim głosem
13.02.2018 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 571
Dołączył: May 2008
Post: #69
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
też wydawało mi się, że jak ktoś względnie lubi dire straits, to względnie polubi war on drugs
ale to kajman -- prawidłowości jego muzycznego świata leżą na innej płaszczyźnie
nie ma nad czym rozpaczać, lepiej samemu zagłosować

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.02.2018 01:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
To TuneHunterz ma bardzo ambitne podejście Icon_smile
Yacy napisał(a):to zupełnie nie moja stylistyka, zupełnie tego nie czuję i jestem na 100% pewien,
że żaden jego utwór nie zmieniłby postrzegania tej muzyki.
BARDZO nie podoba mi się to zdanie. Rozumiem, że możesz tak przypuszczać, ale NIE MASZ STUPROCENTOWEJ PEWNOŚCI. Nie lubię takiego twardogłowego podejścia. To właśnie ono rodzi konflikty między ludźmi.
14.02.2018 02:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
AKT! napisał(a):jak ktoś względnie lubi dire straits, to względnie polubi war on drugs
Ja tam żadnego podobieństwa do Straitsów nie słyszę.
prz_rulez napisał(a):Rozumiem, że możesz tak przypuszczać, ale NIE MASZ STUPROCENTOWEJ PEWNOŚCI.
Masz rację i jej nie masz. Z tego co napisał TuneHunterz wynika, że cała jego twórczość obraca się w podobnej stylistyce, a co do tego może mieć pewność, że mu się nie spodoba. Może gdyby grał coś innego to by mu się spodobało.
prz_rulez napisał(a):To właśnie ono rodzi konflikty między ludźmi.
Nie, nie ono. Ja jestem twardogłowy w kwestii istnienia jakiegokolwiek boga. Ale dopóki nie przeszkadza mi to, że inni wierzą, a nawet uważam, że dla wielu osób może to być korzystne to konfliktów to nie rodzi. Konflikty rodzi postawa, z którą się spotkałem, że ludzie wierzący są gorsi, a nawet nienormalni.
14.02.2018 08:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 070
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #72
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
(14.02.2018 02:41 AM)prz_rulez napisał(a):  Nie lubię takiego twardogłowego podejścia. To właśnie ono rodzi konflikty między ludźmi.
Ale to jest moje zdanie, którego jestem pewien na 100%. Jeszcze raz: na 100%.

Konflikt z powodu tego co lubię bądź w tym wypadku czego nie lubię?
Śmieszne.
Pomijając wagę sprawy i to, że dla mnie nie ma znaczenia, to kto co lubi, to Twoje podejście jest jeszcze groźniejsze dla powstawania konfliktów. Icon_wink2
Skoro nie możesz przyjąć czyjegoś stanowiska.

Jakie ma znaczenie dla Ciebie czy posłucham tego czy innego wykonawcy?

Takie stanowisko jak Twoje powoduje, że zastanawiam się nad moją obecnością w tej zabawie.
Nie udzielając się nie narażam się na takie dziwne zarzuty.
Wiem, wiem. Pewnie takie stanowisko też jest nieodpowiednie. Icon_razz

No i straciłem swoją przerwę śniadaniową na takie pierdoły...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.02.2018 08:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
Yacy napisał(a):Nie udzielając się nie narażam się na takie dziwne zarzuty.
Oj, żebyś się nie zdziwił.
Yacy napisał(a):Takie stanowisko jak Twoje powoduje, że zastanawiam się nad moją obecnością w tej zabawie.
No sorry, to akurat nie ma żadnego sensu. Chyba że uważasz zarzuty za uzasadnione. Poza tym popełniłbyś plagiat Icon_wink bo rezygnację z powodu zarzutów prz_ruleza już przerabialiśmy.
Yacy napisał(a):No i straciłem swoją przerwę śniadaniową
Trochę postu nigdy nie zaszkodzi.
Yacy napisał(a):Jakie ma znaczenie dla Ciebie czy posłucham tego czy innego wykonawcy?
No ja tam chciałbym, żebyś czasem posłuchał coś z tego, co polecam czyli z mojej listy. Nawet w tym celu wkrótce nakarmię zwierzaka, bo od dwóch tygodni głoduje.
14.02.2018 09:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 571
Dołączył: May 2008
Post: #74
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
kajman napisał(a):Ja tam żadnego podobieństwa do Straitsów nie słyszę.
a do springsteena?
posłuchaj sobie "thinking of a place" -- to jakby knopfler, springsteen i dylan zrobili sobie jam session na pustyni

Yacy napisał(a):Takie stanowisko jak Twoje powoduje, że zastanawiam się nad moją obecnością w tej zabawie.
oj, nie przesadzaj, proszę, rozmawiamy -- o muzyce, o naszym podejściu do niej -- prz ma prawo do takiego stanowiska i rozumiem go jako ktoś, kto uważa, że wie mniej niż więcej, nawet o sobie samym

"naprawdę jaki jesteś, nie wie nikt, bo tego nie wiesz nawet ty" -- tak mi swoją drogą śpiewała wczoraj łucja prus do snu i moją ostatnią myślą dnia było, że w zasadzie to ma rację Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.02.2018 12:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 261
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
Fakt, jest tam bezsensowne brzdąkanie w stylu Knopflera (jemu też to się przytrafia, ale najczęściej jest tam coś jeszcze, co powoduje, że nie przeszkadza) wepchnięte w jakiś klawiszowy sos i dochodzi do tego fatalny automat perkusyjny. I przez cały utwór poza chwilą oddechu w środku nic się nie dzieje. Nie, przepraszam, jest tam jeszcze wstęp, który totalnie zniechęca do dalszego słuchania.
Nie znam dobrze (i raczej nie lubię) Springsteena, więc w tej kwestii się nie wypowiem, ale Dylana to tam w życiu bym się nie doszukał.
14.02.2018 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 950
Dołączył: Nov 2007
Post: #76
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
Yacy napisał(a):No i straciłem swoją przerwę śniadaniową na takie pierdoły...
jestem z Tobą. mam jednak nadzieję, że ją wykorzystałeś tak jak sobie zaplanowałeś. Icon_wink
Mnie za to tego typu "mądrości" śmieszą i męczą niestety. Pomimo, ze każdy ma prawo do ich wypowiadania. To jest tak, jakby ktoś na siłę chciał nas zmieniać muzycznie. I marudzi na okrągło o ograniczaniu i tego typu kompletnych bzdurach. (na sebastosie to się również zdarza/ło).
Pomijając, że słuchamy - zapewniam że ja i Yacy na 100% Icon_mrgreen - różnych gatunków, płyt, wykonawców - nie moich/naszych stylowo, gatunkowo, gustowo, ze względu na charakter, przychylność, temperament, styl, predylekcję, zamiłowanie, sympatię, modę, pasję, sentyment i coś tam jeszcze.
Ranking muzyczny płyt jest tego jednym z lepszych argumentów.

Zaczynam wątpić i się przekonywać do tezy, że oponenci sami tego nie robią i tkwią w swoim muzycznie świecie do końca świata i albo i jeszcze dłużej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2018 05:23 PM przez Aro.)
14.02.2018 05:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
kajman napisał(a):Masz rację i jej nie masz. Z tego co napisał TuneHunterz wynika, że cała jego twórczość obraca się w podobnej stylistyce, a co do tego może mieć pewność, że mu się nie spodoba. Może gdyby grał coś innego to by mu się spodobało.
Ale still. Czasami może nas chwycić coś, co teoretycznie nie ma prawa nas chwycić.
kajman napisał(a):Nie, nie ono. Ja jestem twardogłowy w kwestii istnienia jakiegokolwiek boga. Ale dopóki nie przeszkadza mi to, że inni wierzą, a nawet uważam, że dla wielu osób może to być korzystne to konfliktów to nie rodzi. Konflikty rodzi postawa, z którą się spotkałem, że ludzie wierzący są gorsi, a nawet nienormalni.
Może i masz rację. Aczkolwiek czasami per analogiam pewne kwestie można uznać za jawne ukazanie deprecjacji.
Yacy napisał(a):Konflikt z powodu tego co lubię bądź w tym wypadku czego nie lubię?
Śmieszne.
Widzisz, tutaj sprawa jest dość błaha, ale...
Yacy napisał(a):Pomijając wagę sprawy i to, że dla mnie nie ma znaczenia, to kto co lubi, to Twoje podejście jest jeszcze groźniejsze dla powstawania konfliktów. Icon_lol
Skoro nie możesz przyjąć czyjegoś stanowiska.
...niektórzy wypowiadali się już tutaj w znacznie poważniejszych sprawach. I wtedy naprawdę nie da się przyjąć czyjegoś stanowiska. A na pewno nie bezrefleksyjnie.
Yacy napisał(a):Takie stanowisko jak Twoje powoduje, że zastanawiam się nad moją obecnością w tej zabawie.
Nie udzielając się nie narażam się na takie dziwne zarzuty.
Nie lubię takiego zachowania: "mówisz coś, co mi się nie podoba, to na złość tobie ucieknę, żebyś był w poczuciu winy". Nawet, jeśli bez tej ostatniej części, to i tak BARDZO mi się nie podoba. Jeśli ktoś napisze lub powie Ci coś nie po Twojej myśli, to od razu zawsze uciekasz?
Yacy napisał(a):No i straciłem swoją przerwę śniadaniową na takie pierdoły...
Przykre, że naszą dyskusję uważasz za pier*oły.
AKT! napisał(a):prz ma prawo do takiego stanowiska i rozumiem go jako ktoś, kto uważa, że wie mniej niż więcej, nawet o sobie samym
Nie do końca wiem, co masz na myśli. Faktem jest jednak, że od kilku lat podchodzę do życia z ostrożnym powątpiewaniem w rzekome dogmaty typu "muzyka klasyczna jest bezwzględnie lepsza od Mandaryna", co by podać przykład muzyczny.
Aro napisał(a):Mnie za to tego typu "mądrości" śmieszą i męczą niestety. Pomimo, ze każdy ma prawo do ich wypowiadania. To jest tak, jakby ktoś na siłę chciał nas zmieniać muzycznie. I marudzi na okrągło o ograniczaniu i tego typu kompletnych bzdurach.
To nie są bzdury. I nie chodzi o stricte zmienianie, ale o pewną otwartość. To jak z innymi religiami: zrozumiałe jest, że mało kto spodziewa się, że nagle ktoś przejdzie na inną religię (choć i tak zbyt wielu). Ale warto wysłuchać, co osoba innej wiary ma do powiedzenia i znaleźć jakieś pozytywy w jego religii, a nie od razu mówić: "nieee, ja tego nie będę słuchać, nic nie wiem, ale i tak wiem, że to jest złooooooooooIcon_exclaim"
Ale ocenianie płyty bez odsłuchu "bo inne mi się nie podobały", to jak od razu stwierdzać, że ktoś jest bandytą, bo jego koledzy są bandytami.
Aro napisał(a):Zaczynam wątpić i się przekonywać do tezy, że oponenci sami tego nie robią i tkwią w swoim muzycznie świecie do końca świata i albo i jeszcze dłużej.
Nie oceniaj innych swoją miarą Icon_wink A w przypadku tych "oponentów", to zawsze masz last.fm i tam możesz sobie sprawdzić jak jest naprawdę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2018 12:59 AM przez prz_rulez.)
14.02.2018 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 063
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #78
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
Ja rozumiem Yacego, bo to naprawdę jest robienie igieł z wideł. Icon_wink Nie interesuje go hardstyle, trudno, mnie też nie, a przecież teoretycznie siedzę znacznie bliżej tego klimatu niż Yacy.
Przypominam, że cała dyskusja zaczęła się od tego, że Yacy nisko ocenił jedną płytę, bo mu się nie podobała i stwierdził, że oczekiwanie od niego przesłuchania całej reszty dyskografii jej wykonawcy w celu niby "lepszego jej zrozumienia" to żart. I ja się z tym zgadzam.

Jestem zwolennikiem szerokich horyzontów i otwarcia na muzykę, ale naprawdę nie da się przesłuchać wszystkich płyt na świecie i nie ma sensu forsować na siłę muzycznego multikulti.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2018 12:42 AM przez Dobromiera.)
15.02.2018 12:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 490
Dołączył: Aug 2008
Post: #79
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
kajman napisał(a):A potem przyszła kolej na Lorde i moje odczucie jest takie, że ta pani nie tylko śpiewać, ale w ogóle odzywać się nie powinna
Icon_lol
eh, kajmanie. Jak Ty potrafisz rozbawić do łez. Jedna z lepszych płyt roku 2017, ale co tam - lepiej dać wyżej Phuture Noize Icon_razz
ocena 0,0 dla Lorde to skandal i nie można tego nawet skomentować.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2018 11:39 AM przez Tomekk.)
15.02.2018 11:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 950
Dołączył: Nov 2007
Post: #80
RE: Ranking Płytowy - notowanie II, luty 2018
prz_rulez napisał(a):To nie są bzdury.
dla mnie są.
prz_rulez napisał(a):I nie chodzi o stricte zmienianie, ale o pewną otwartość.
ja już się pogubiłem. Przecież napisałem o otwartości i nie tylko mojej, ale Ty się do tego nie odniosłeś. I drążysz do nie wiadomo czego. Zaczynam co raz to mniej Ciebie rozumieć.
prz_rulez napisał(a):"nieee, ja tego nie będę słuchać, nic nie wiem, ale i tak wiem, że to jest złoooooooooo"
Twój przesadyzm jednak nie zna granic, wylewa się z każdej strony.
prz_rulez napisał(a):Ale ocenianie płyty bez odsłuchu "bo inne mi się nie podobały"
oj jak pięknie manipulujesz. Ja tam nie dostrzegłem aby ktokolwiek z nas napisał, że w Rankingu ocenia płyty bez odsłuchu.
A jak piszesz o przesłuchaniu całych dyskografii (obecnie 32) wykonawców to, po pierwsze: pisz wyraźniej, po drugie: znajdź mi mądralę który tego dokonał.
prz_rulez napisał(a):Nie oceniaj innych swoją miarą Icon_wink A w przypadku tych "oponentów", to zawsze masz last.fm i tam możesz sobie sprawdzić jak jest naprawdę.
nie oceniam, to tylko moja uwaga, pogląd i wnioski na nie pierwsze tego typu "zaczepki". A lasta nie mam i nie chcę mieć. Do szczęścia nie jest mi potrzebny.
15.02.2018 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ranking Płytowy - notowanie XXXI, lipiec 2020 Sundrajta 22 4 045 05.08.2020 11:33 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXX, czerwiec 2020 Sundrajta 24 3 444 29.06.2020 06:00 PM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXIX, maj 2020 Sundrajta 21 2 439 31.05.2020 11:22 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXVIII, kwiecień 2020 Sundrajta 26 2 322 26.04.2020 08:18 PM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXVII, marzec 2020 Sundrajta 25 2 617 30.03.2020 11:52 AM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXVI, luty 2020 Sundrajta 53 4 126 02.03.2020 06:20 PM
Ostatni post: kajman
  Ranking Płytowy - notowanie XXV, styczeń 2020 Sundrajta 50 3 647 02.02.2020 11:39 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXIV, grudzień 2019 Sundrajta 41 3 430 06.01.2020 06:34 PM
Ostatni post: Dobromiera
  Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019 Sundrajta 116 6 547 02.12.2019 12:45 AM
Ostatni post: Yacy
  Ranking Płytowy - notowanie XXII, październik 2019 Sundrajta 145 7 887 04.11.2019 04:04 PM
Ostatni post: Sundrajta

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości