Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finał X-Factor 2
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
Finał X-Factor 2
Nie wiem kto z Was ogląda X-Factor w TVN, ale w czasie finału pewnie kilka osób więcej włączy tv Icon_smile2


Cytat:Katie Melua i Amy MacDonald gwiazdami finału ,,X Factor 2"

W finałowym odcinku drugiej edycji programu „X Factor” razem z finalistami zaśpiewają trzy gwiazdy muzyki. Dwiema pierwszymi z nich będą Katie Melua i Amy MacDonald. Z trzecim wykonawcą trwają jeszcze rozmowy.

Każda z gwiazd zagranicznych wykona jeden utwór z jednym z trzech finalistów “X Factor”. Obecnie w programie jest jeszcze czterech uczestników: wokaliści Ewelina Lisowska, Dawid Posiadło, Marcin Spenner oraz zespół The Chance.

Przypomnijmy, że w ub.r. z finalistami pierwszej edycji „X Factor” w odcinku finałowym wystąpili Maciej Maleńczuk, Basia Trzetrzelewska i Alexandra Burke.

Program “X Factor” nadawany jest w TVN w soboty o 20.00. Finał talent-show odbędzie się 2 czerwca br. Format prowadzi Jarosław Kuźniar, a za jego produkcję odpowiada FremantleMedia Polska.

za wirtualnemedia.pl.


Pewnie będzie to jakiś facet! Matt? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.05.2012 08:03 AM przez Yacy.)
25.05.2012 08:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
RE: Finał X-Factor 2
Staram się oglądać, choć głównie dla jednej osoby.
Yacy napisał(a):Dwiema pierwszymi z nich będą Katie Melua i Amy MacDonald.
a trzeba przyznać, że to zestaw bardzo dobry.
Wygląda na to, że mój faworyt będzie śpiewał właśnie z Katie. To dobrzeIcon_smile

Zrobiło się światowoIcon_smile

Yacy napisał(a):Pewnie będzie to jakiś facet! Matt? Icon_wink2
jakiego Matta masz na myśli?
25.05.2012 08:28 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
RE: Finał X-Factor 2
Dusk. Icon_smile2 Zdaje się, że ma polską dziewczynę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.05.2012 08:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: Finał X-Factor 2
Yacy napisał(a):Nie wiem kto z Was ogląda X-Factor w TVN
ja oglądam, i myślę, że w finale będzie trójka wokalistów.

Katie z Dawidem
Amy z Eweliną
Matt z Marcinem Icon_wink
25.05.2012 09:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 659
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #5
RE: Finał X-Factor 2
A ja przestałem po pierwszym livie nie wiem co jest z polską wersją tego show ale programy na żywo są strasznie nudne i przewidywalne do tego te masakrycznie długie ale finał pewnie zobaczę skoro tacy goście mają wystąpić. Jutro na 100 % wybieram finał Eurowizji a na X Factora może popatrzę w niedzielę podczas obiadu.Icon_wink

A tak to robią Amerykanie i zwycięzca tegorocznej edycji American Idol.




[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
25.05.2012 10:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Finał X-Factor 2
Nie wiem w czym niby Amerykanie są lepsi od nas? Tzn. tu i tu jedno bagno, no ale u nas wcale nie mnie zarośnięte Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.05.2012 10:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 659
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #7
RE: Finał X-Factor 2
saferłel napisał(a):Tzn. tu i tu jedno bagno, no ale u nas wcale nie mnie zarośnięte Icon_wink
to wiadomo, tylko po co robić show gdzie po pierwszym livie wiadomo kto wygra i to drugi raz z rzędu czytaj polski X Factor.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
25.05.2012 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Finał X-Factor 2
Szymek79 napisał(a):to wiadomo, tylko po co robić show gdzie po pierwszym livie wiadomo kto wygra i to drugi raz z rzędu czytaj polski X Factor.
Nie zrozumiałem. Dlaczego po 1 livie wiadomo kto wygrywa?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.05.2012 10:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 659
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #9
RE: Finał X-Factor 2
saferłel napisał(a):Dlaczego po 1 livie wiadomo kto wygrywa?
Bo od razu widać kto jest promowany najbardziej, jak podczas pierwszego X Factora wiadomo było że wygra go Gienek tak teraz wiadomo że wygra Podsiadło.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
25.05.2012 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #10
RE: Finał X-Factor 2
Trzecim wykonawcą będzie grupa BrainstormIcon_smile
26.05.2012 12:24 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #11
RE: Finał X-Factor 2
Szymek79 napisał(a):tak teraz wiadomo że wygra Podsiadło.
ale to nie wina jury czy producentów, że w programie pojawia się osobowość, która przyćmiewa pozostałe Icon_wink
26.05.2012 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #12
RE: Finał X-Factor 2
Oglądał ktoś?
Amy i Katie wyglądały i śpiewały nieziemskoTancze
Uczestnicy przy gwiazdach wypadli trochę jak uczniowie.

Ale ja zazdroszczę Dawidowi...



Tak, wygrał Podsiadło.
02.06.2012 09:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
RE: Finał X-Factor 2
Brainstorm to chyba jednak nie ta liga, a myslę, że to mogło pomóc Podsiadle.
O ile poprzednio czegoś spodziewałem się po Losce, to tym razem niczego nie oczekuję. Icon_wink2

O tak, Panie świetnie wyglądały i śpiewały Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.06.2012 09:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #14
RE: Finał X-Factor 2
Rozwaliło mnie jak Kuźniar powiedział That was Amy Macdonalds
W ogóle to myślę, że on nie bardzo umie mówić, ale rozumie co mówią inni po angielsku.
Ale śpiewały i wyglądały nieziemsko Icon_rolleyes
02.06.2012 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: Finał X-Factor 2
That was Amy Macdonald's song Icon_wink

Dawid wygrał, bo tak jak pisał Szymek, musiał wygrać Icon_wink A do tego dali mu najbardziej medialnego wykonawcę i dał sobie radę, chociaż połowę piosenki zaśpiewał fatalnie jak na wymagania takiego programu, bo po prostu albo go jakaś chrypa chwyciła albo kaszel i było tragicznie tak gdzieś do 2 refrenu. Oczywiście nie wypadałoby już tego podnosić jurorom.

A, i Brianstorm podobno już nie są Brianstormem, co mnie zdziwiło....no ale to już trochę legenda ''tamtych lat''. Nie wiem co u nich teraz się dzieje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.06.2012 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #16
RE: Finał X-Factor 2
saferłel napisał(a):A do tego dali mu najbardziej medialnego wykonawcę i dał sobie radę, chociaż połowę piosenki zaśpiewał fatalnie jak na wymagania takiego programu, bo po prostu albo go jakaś chrypa chwyciła albo kaszel i było tragicznie tak gdzieś do 2 refrenu.
dziwisz się? Jakbyś miał zaśpiewać z osobą, która jest Twoim ideałem, Twoim spełnieniem marzeń? Ja mu się wcale nie dziwię.

A właśnie. A zwycięzca tego programu nie jest z Twojego miasta?Icon_smile
02.06.2012 10:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Finał X-Factor 2
michal91d napisał(a):dziwisz się? Jakbyś miał zaśpiewać z osobą, która jest Twoim ideałem, Twoim spełnieniem marzeń? Ja mu się wcale nie dziwię.
Nie tyle chodzi o zdziwienie, co właśnie o te ''standardy''. Ale może ludzie tak wykombinowali właśnie, że załamał się z powodu tej wiekopomnej chwili i te emocje były bardziej szczerze niż wszystko co do tej pory wyśpiewał. Możliwe. To nawet ma sens, nie przeczę.

michal91d napisał(a):A właśnie. A zwycięzca tego programu nie jest z Twojego miasta?Icon_smile
Sprawdziłem i faktycznie jest ode mnie. Tak, tak, kojarzę. To ten co czasem puszcza na cały regulator w bloku ballady Bajmu i głośno popłakuje. A ja wtedy ''gaszę'' go jakimś noise/shoegazem i mam spokój na cały tydzień. Widać musiał gdzieś indziej się ''wyrazić''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.06.2012 10:28 PM przez saferłel.)
02.06.2012 10:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #18
RE: Finał X-Factor 2
saferłel napisał(a):That was Amy Macdonald's song
Tam było song na końcu?? Icon_eekIcon_eek
Jak tak to sorry ale nie słyszałem Icon_biggrin
02.06.2012 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Finał X-Factor 2
Nie, chyba nie było, ale może to miał na myśli, jakiś skrót myślowy Icon_wink Sądzę, że mógł po prostu pomylić nazwisko.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.06.2012 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #20
RE: Finał X-Factor 2
Jak dla mnie on nic nie powiedział po tym, bo udzielił głosu jurorom, no i do tego widziałem zdziwioną minę Amy Icon_rolleyes
02.06.2012 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  UK X Factor 2011 Szymek79 52 9 664 08.01.2012 11:59 PM
Ostatni post: Tkk_Bolly
  X Factor Winner (Joe McElderry) VS Rage Against the Machine Greg 24 3 924 23.12.2009 04:53 PM
Ostatni post: Greg

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości