Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 66 (08.03.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Jak widać po moim przykładzie zwyciężyło chyba umiłowanie do grupy, bo również mam pewnie podobne zdanie, jak nie takie samo, o tej piosence w oryginalne co ty Icon_wink

Dig, Lazarus, Dig niech cię zadziwia, ale teraz jak znam już perfekcyjnie album spokojnie mogę wytypować 5 lepszych piosenek Icon_wink A to sprawia mi ogromną radość....wiedząc, że są zdecydowanie lepsze numery na płycie od kawałka co był 1 u mnie...no no no Icon_smile Nowego Nicka trzeba znać.!

Crazy mogłoby być jednym z większych przebojów w historii (zresztą już jest) gdyby nie wycofali singla w 10 czy też 11 tyg sprzedaży. 9 numerów 1, na samym download!!! Co by było gdyby do tego dorzucić CD i Vinyla? Jaka by liczba z tego urosła. To mogło dłuuuuuugie tygodnie siedzieć na UK Chart...a jest kogo gonić. New Order, ponad rok, Sinatra ponad 2 lata Icon_biggrin

Futureheads bardzo energetyczne, a więc idealny indie numer Icon_wink

A Metallici nadal mi zostało parę płyt do końca....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.03.2008 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
saferłel napisał(a):A Metallici nadal mi zostało parę płyt do końca....
zazdroszcze Icon_mrgreen
14.03.2008 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #43
 
kajman napisał(a):
stavanger napisał(a):
saferłel napisał(a):36. NE. 01. Manic Street Preachers - Umbrella
u mnie też będzie debiut, na pewno wyzej niż na 36 miejscu Icon_razz
Mam takie dziwne wrażenie, że u Ciebie debiut na pozycji niższej jest mało realny. Icon_lol
No raczej tak, nie przewiduję na razie czwartej dziesiątki Icon_cool2

.
14.03.2008 12:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
ku3a napisał(a):
saferłel napisał(a):A Metallici nadal mi zostało parę płyt do końca....
zazdroszcze Icon_mrgreen

....ale jakoś nie mam ochoty na niej. Nie masz raczej czego zazdrościć, bo wielkiego entujazmu u mnie nie ma. Liczę na jakieś dobre nagrania z płyty Load jednakże Icon_wink W sumie to 96, a 96 to blisko 93,95.....Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.03.2008 08:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
nie chodzi o Twoj entuzjazm, tylko o to, ze ja chcialbym miec do przesluchania kilka nieznanych ich plyt, wiec mam czego zazdroscic.
14.03.2008 10:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Wiem o co chodziło, ja mam tak samo jak ktoś pisze, że po raz pierwszy słucha czegoś co ja uważam za genialne i znam na pamięć ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.03.2008 11:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #47
 
saferłel napisał(a):Liczę na jakieś dobre nagrania z płyty Load jednakże Icon_wink W sumie to 96, a 96 to blisko 93,95.....Icon_biggrin
Polecam kawałek: "Bleeding Me" oraz wszystkie singlowe Icon_smile2

.
14.03.2008 01:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
oj tak, "Bleeding Me" - u mnie bodajze 2 razy na pierwszym.
14.03.2008 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości