Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 66 (08.03.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 66 (08.03.08)
R.E.M. utrzymuje prowadzenie. Trochę sam się dziwię temu. Utwór faktycznie prosty, bardzo przebojowy (a podobno takie się najszybciej nudzą)...ale jednak ten głos, ta REMOWSKA dynamika i piękno, które tkwi w prostocie tego materiału - to jego zalety. Fajnie, że SS zapowiada się na najsłabszy numer z płyty. Wszystko co znam do tej pory brzmi lepiej, a to tylko przemawia na korzyć grupy.
The Kills mieli już w tamtym tyg. się wysoko uplasować. Wreszcien a podium i to na 2 jego szczeblu. Zepchnęli Siouxsie...
Świetnie radzi sobie Supergrass. Nie spodziewałem się, że tak daleko zajdą. Nawet biją Priczersów w tym tyg. W top 10 następuje wymiana polskich kawałków. Lao Che zmienia Old Time Radio, które ma wyraźny kryzys. Tak jak prorokowałem...She Wants Revenge znów w 10 mojej listy. To duży sukces tego undergroundowego bandu.
Debiutuje Gnarls Barkley na pozycji 16. Chyba jedyny artysta tego nurtu, którego lubię. Po prostu sympatyczni są panowie Danger i Ce-lo. Śmiało pnie się w górę Kravitz.
Ubiegłotygodniowe nowości odnotowują wysokie awanse, szczególnie PJ i Sztywny Pal Azji. Skaczę też Adams, choć kilka godzin po uprzednim notowaniu myślałem sobie, że facet nie ma szans. Fani indie pokochają z pewnością Futureheads (nowości na 30). Tuż za nim żona prezydenta Francji Icon_wink. Fenk ju kajman.
Priczersi ze swoją wersją parasolki już na liście. Niecały tydzień po odkryciu tego nagrania Icon_wink Naprawdę mi się podoba. Ta charakterystyczna gitara....znana doskonale z ich największego przeboju: If You Tolerate...Największy spadek to w tym tyg. utwór Darling. Nawet słuchać mi się go niechciało. Będzie mu ciężko. Życie uratowała Roisin Murphy, oczko w dół i wciąż top 50. Za to musiało się oberwać w takim razie Stereophonics, ale ciągle są przecież na liście.

W tym tyg. wśród płyt mała konkurencja była. Alice In Chains poznane na początku tygodnia zdecydowane bije reszte stawki...a na pewno samo jedno jest lepsze niż końcowe miejsca listy razem wzięte. Kapitalne granie w grunge'owym klimacie. Potrzeba mi od czacu do czasu takiego kopniak-albumu. James Bond na 2. Pierwszy raz chyba składanka gości na mojej liście. Ale składanka kapitalna. Muzyka do Jamesa Bonda to naprawdę klasa światowa. Może oprócz przedostatniego nagrania Madonny, które trochę zaniża poziom. Jest świetna Sheryl Crow, która po przesłuchaniu kompilacji stała sięmoim Bond Theme Number One. Coś pięknego. Jest także kultowe dla mnie Duran Duran z 86, najbardziej chyba popularna i znana Tina Turner z Goldeneye (to jej się akurat udało!!). Świetne numery z lat 60, szczególnie w wykonaniu Bassey czy zesołu Wings i ich słynne Live And Let Die! A on Garbage nie wspomnę Icon_wink Wspomnę o nich przy okazji miejsca 6. Znów się pojawią. To chyba album, którego słucham najczęściej w historii swojego krótkiego życia. Nie potrafię już nawet w przybliżonej liczbie określić tego. To coś niesamowitego po prostu. Mogę się tłumaczyć tym, że to płyta cholernie genialna....ale wkoło to samo powtarzać? No nic. W każdym razie na liście są inne równie ciekawe pozycje: Portishead koncertowy (jak na miłośnika grupy to trochę późno poznałem jak widzicie) i Amy Macdonald - ciekawe, sądziłem, że to jakaś gwiazdka pop, jakaś nowa ''znajda'' NME czy innych brukowców, a tu naprawdę fajny pop-rockowy album nagrała. Szaczunek! Metallica na 8. Niezłe jest St Anger. Pieprzą Ci co dają 0'5 gwiazdki, bo choć całościowo nuży trochę to ma kilka BDB momentów jak np. otwierający płytę Frantic.

No i tradycyjnie daje linki do najlepszych fragmentów danych albumów. Polecam.

01 - Alice In Chains - Dirt (1992) - THEM BONES
02 - Various Artists - James Bond Music (----) - SHERYL CROW - TOMORROW NEVER DIES
03 - Portishead - Roseland NYC Live (1998) - HALF CLOSING
04 - Amy Macdonald - This Is the Life (2007) - THIS IS THE LIFE
05 - Alice in Chains - Facelift (1990) - MAN IN THE BOX
06 - Garbage - Garbage (1995) - VOW
07 - Weezer - Maladroit (2002) - ISLAND IN THE SUN
08 - Metallica - St. Anger (2003) - FRANTIC
09 - QueensrĂżche - Take Cover (2007) (brak video)
10 - Weezer - Weezer [Green Album] (2001) (a z tego to nawet nic wam nie polecam :/)

Notowanie

01. 01. 05. R.E.M. - Supernatural Superserious
02. 05. 04. The Kills - U.R.A Fever
03. 02. 05. Siouxsie Sioux - Here Comes That Day
04. 06. 04. Supergrass - Diamond Hoo Ha Man
05. 04. 07. Manic Street Preachers - The Second Great Depression
06. 03. 03. The Cure - Fascination Street (Live)
07. 13. 02. Blonde Redhead - Spring And By Summer Fall
08. 07. 11. Nick Cave & The Bad Seeds - Dig, Lazarus, Dig!!!
09. 12. 02. Lao Che - Drogi Panie
10. 17. 05. She Wants Revenge - Written In Blood

11. 14. 04. Malcom Middleton - We're All Going To Die
12. 08. 13. Muchy - Terroromans
13. 09. 08. The Hooosiers - Worst Case Scenario
14. 11. 14. David Gahan - Deeper And Deeper
15. 19. 03. Waglewski, Fisz, Emade - Dziób Pingwina
16. NE. 01. Gnarls Barkley - Run
17. 10. 04. Anita Lipnicka & John Porter - Old Time Radio
18. 26. 04. Lenny Kravitz - Love Love Love
19. 18. 11. The White Stripes - Conquest
20. 15. 13. Radiohead - Jigsaw Falling Into Place

21. 29. 02. PJ Harvey - The Devil
22. 16. 09. The Smashing Pumpkins - Pomp And Circumstances
23. 22. 08. The Rapture - The Sound
24. 20. 08. Goldfrapp - A&E
25. 21. 06. The Wombats - Moving To New York
26. 28. 02. Sztywny Pal Azji - Kostium Davida Byrne
27. 23. 11. The Raveonettes - Dead Sound
28. 32. 03. Bryan Adams - I Thought I'd Seen Everything
29. 25. 07. Lady Pank - Dobra Konstelacja
30. NE. 01. The Futureheads - The Beginning Of The Twist

31. NE. 01. Carla Bruni - Autumn

32. 30. 06. Morcheeba & Judy Tzuke - Enjoy The Ride
33. 27. 14. Interpol - No I In Threesome
34. 31. 13. Arctic Monkeys - Teddy Picker
35. 40. 02. Menomena - Rotten Hell
36. NE. 01. Manic Street Preachers - Umbrella
37. 24. 07. Sons And Daughters - Darling
38. 38. 03. Tori Amos - Almost Rosey
39. 33. 11 Klaxons - As Above So Below
40. 36. 12. Blackfield - Epidemic

41. 35. 03. The Tough Alliance - First Class Riot
42. 34. 09. British Sea Power - Waving Flags
43. 37. 17. The Wombats - Let's Dance To Joy Division
44. 39. 18. Metallica - Only Happy When It Rains (Live)
45. 41. 16. Foo Fighters - Long Road To Ruin
46. 43. 10. Queensryche - Innuendo
47. 45. 06. Morrissey - That's How People Grow Up
48. 42. 05. Mick Jagger - Charmed Life
49. 46. 13. Babyshambles - Delivery
50. 49. 19. Roisin Murphy - Let Me Know
-------------------------------------------------------------------------------------
51. 44. 17. Stereophonics - My Friends
52. 47. 21. Mark Knopfler - Punish The Monkey
53. 48. 10. Babyshambles - You Talk
54. 50. 27. The Smashing Pumpkins - That's The Way (My Love Is)
55. 51. 15. R.E.M. - I Took Your Name (Live)

z 52 - Ian Brown - Sister Rose - po 13 tyg.
z 53 - E ditors - The Racing Rats - po 18 tyg.
z 54 - The Electric Soft Parade - Appropriate Ending - po 7 tyg.
z 55 - Bruce Springsteen - Girls In Their Summer Clothes - po 7 tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2008 08:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #2
 
saferłel napisał(a):01. 01. 05. R.E.M. - Supernatural Superserious
Mam nadzieję, że będą jeszcze ciekawsze piosenki z nowej płyty R.E.M, bo ta mimo wszystko trochę rozczarowuję, co wcale nie oznacza, że jest słaba Icon_wink2
saferłel napisał(a):36. NE. 01. Manic Street Preachers - Umbrella
u mnie też będzie debiut, na pewno wyzej niż na 36 miejscu Icon_razz

.
07.03.2008 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #3
 
stavanger napisał(a):Mam nadzieję, że będą jeszcze ciekawsze piosenki z nowej płyty R.E.M
Ja również mam taką nadzieję Icon_smile2
saferłel napisał(a):03 - Portishead - Roseland NYC Live (1998)
Już niedługo nowa płyta Portishead. Czekam z necierpliwością. Z tych, które nagrali do tej pory wolę Dummy.
saferłel napisał(a):16. NE. 01. Gnarls Barkley - Run
Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
07.03.2008 10:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
stavanger napisał(a):
saferłel napisał(a):01. 01. 05. R.E.M. - Supernatural Superserious
Mam nadzieję, że będą jeszcze ciekawsze piosenki z nowej płyty R.E.M, bo ta mimo wszystko trochę rozczarowuję, co wcale nie oznacza, że jest słaba Icon_wink2
saferłel napisał(a):36. NE. 01. Manic Street Preachers - Umbrella
u mnie też będzie debiut, na pewno wyzej niż na 36 miejscu Icon_razz

Heh co do 1 punktu masz to jak w banku. Tak jak napisałem SS wydaje się być najsłabszy z tego co znam dotąd.

Co do Umbrelii to spodziewam się nawet 30 miejsca i wyżej Icon_razz2Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2008 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):03 - Portishead - Roseland NYC Live (1998)
Już niedługo nowa płyta Portishead. Czekam z necierpliwością. Z tych, które nagrali do tej pory wolę Dummy.
Ja też. Klasyczna pozycja!

saferłel napisał(a):16. NE. 01. Gnarls Barkley - Run
Icon_wink2[/quote]
Ale wiesz....płytka rozczarowuje....:/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2008 10:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Fajnie, że SS zapowiada się na najsłabszy numer z płyty.
Mam nadzieję, że będę uważał podobnie. Icon_smile2
saferłel napisał(a):Lao Che zmienia Old Time Radio, które ma wyraźny kryzys.
Cieszę się, a sam postaram się znaleźć coś lepszego na Goodbye.
saferłel napisał(a):05. 04. 07. Manic Street Preachers - The Second Great Depression
Przesłuchałem całą płytę i mnie nie powala. Ot dobra płyta jakich wiele.
saferłel napisał(a):06. 03. 03. The Cure - Fascination Street (Live)
Chyba jesteś Kiuromaniakiem. Icon_wink2 Nawet to fajne, ale na 6 ?
saferłel napisał(a):31. NE. 01. Carla Bruni - Autumn
Sympatyczne. Icon_smile2
07.03.2008 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Powali was z nowego R.E.M - Living Well Is Best Revenge, a jak nie.....TO ŚWIAT NIECH SIĘ SKOŃCZY Icon_razz2

No, tak jak pisałem, najlepsze prócz Old Time Radio na Goodbye jest Secret Wish, ale ogólnie za mało powera i nudą trąci Icon_sad

Szkoda, Manicy zrobili najlepszą płytę od roku 96, a wiadomo jak sobie cenię lata 90 i szczególnie te roczniki...Mnie pozytywnie zaskoczyli, bo 1 singiel nie zapowiadał wielkiej płyty.

Aż na 6? Gdybym miał listę w 89 to by nie schodziło z 1 miejsca, aż do wydania kolejnego singla z płyty czyli Lullaby. Cudowne są te posępne kawałki z Dezintegracji....A to i tak nie najlepsza ich płyta chyba....i tak...zdecydowanie jestem kjuromaniakiem. Dziś doszła do mnie wreszcie płytka Bloodflowers i księżeczka biograficzna.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2008 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Ale wiesz....płytka rozczarowuje....:/
Ściągam właśnie Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
07.03.2008 10:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Coś mi się zdaję, że to tzw kryzys drugiej płyty. Mało przebojowa jest ta płyta i tylko Run jest w takim super-dance klimacie, reszta się jakoś dziwnie snuje ;/ A ten drugi singiel też nie lepszy Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2008 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #10
 
saferłel napisał(a):A ten drugi singiel też nie lepszy Icon_sad
A co ma być drugim singlem?

[Obrazek: kleschko.png]
07.03.2008 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Who's Gonna Save My Soul

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2008 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
Re: Notowanie 66 (08.03.08)
saferłel napisał(a):01 - Alice In Chains - Dirt (1992) - THEM BONES
Masz za to u mnie wielkiego plusa Icon_mrgreen Icon_biggrin3 To jeden z najważniejszych albumów moich lat nastoletnich i nadal do niego często wracam Icon_smile2 Ich późniejsze albumy też są zdecydowanie godne polecenia Icon_smile2
Popieram też opinię na temat "St. Anger", co prawda jak dla mnie to najsłabszy ich album, ale i tak całkiem przyzwoity i nie rozumiem aż tak miażdżącej krytyki na jego temat...

A jeśli chodzi o listę singli to trudno mi coś szczególnego wyróżnić: generalnie solidny poziom ale nie ma numerów które jakoś by mnie szczególnie zachwycały, dotyczy to też lidera...

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
08.03.2008 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
Re: Notowanie 66 (08.03.08)
p.u.r.h. napisał(a):
saferłel napisał(a):01 - Alice In Chains - Dirt (1992) - THEM BONES
Masz za to u mnie wielkiego plusa Icon_mrgreen Icon_biggrin3 To jeden z najważniejszych albumów moich lat nastoletnich i nadal do niego często wracam Icon_smile2 Ich późniejsze albumy też są zdecydowanie godne polecenia Icon_smile2
Ooo, widzę że kolega saferłel zabrał się za poznawanie prawdziwej klasyki Icon_biggrin3
Dla mnie to też jest jeden z najważniejszych albumów moich lat nastoletnich (z których jeszcze nie wyszedłem Icon_wink2 ), mimo że został wydany kiedy miałem niespełna 4 latka.
Poznałem go w roku 2005. Nieco wcześniej kupiłem płytę z największymi przebojami Alice In Chains. Po dokładnym zapoznaniu się z tą płytą (a nie było na niej na przykład wówczas mojego ulubionego "Down In A Hole") zdecydowałem się na zakup "Dirt". Kupowałem trochę w ciemno, bo wcześniej nie zapoznałem się z całą płytą, ale to był znakomity wybór. Dziś z pewnością jest to dla mnie najwybitniejszy album w historii rocka! (i bynajmniej nie napisałem tych słów pochopnie Icon_wink2 ).

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.03.2008 12:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Heh wiedziałem, że AIC zwróci waszą uwagę Icon_wink Tak, AIC to z pewnością klasyka grunge. Już jakiś czas temu miałem zamiar się za to wziąć, a ostatnio zgrałem sobie z nudów Them Bones, powaliło mnie zupełnie i na tym jednym ''oddechu'' zgrałem całą dyskografię włącznie z jakimiś EP-kami min. Jar Of Flies Icon_wink Chyba nie najlepsza płyta w historii rocka, ale z tego co jej dałem (4'5/5, ah blisko doskonałości jest ta płyta!) to spokojnie w top 70 się mieści. Pierwszy ich album też bardzo dobry, szczególnie w pierwszej części. Z pewnością czołówka grunge, nie słuchałem wszystkiego, ale czuję, że są lepsi od Soundgarden i Perl Jam (1 zarzucam słabe 1 płyty i tak naprawdę żadnej genialnej, a drudzy skończyli się po 2 płytach :/ i teraz grają ''tylko'' średnio) i tylko Nirvanie nie podskoczą Icon_wink Czasem mam taką chęć posłuchania mocnej muzyki (pisząc te słowa słucham Behemotha) to zwykle w kierunki grunge się wybieram, bo to moja ulubiona ''silna muzyka''

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.03.2008 10:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
No i co tu się ciekawego dzieje... Numer jeden jak dla mnie taki sobie, ale jak Ci się podoba... to ok. Na drugim słabszy chyba singielek Killsów, nieźle Nick i Lao [niestety oba utwory szybko mi się znudziły], Gnarls genialnie debiutuje, u mnie póki co stara się dobić do pięćdziesiątki. White Stripes z tendencją podobną jak u mnie, 36. - Icon_biggrin3 W ostatniej dziesiątce nawet całkiem ciekawie. U mnie niestety Wombaty i Roisin nie mieli tak długich wakacji Icon_mrgreen

saferłel napisał(a):10 - Weezer - Weezer [Green Album] (2001) (a z tego to nawet nic wam nie polecam :/)

SZCZERE Icon_razz
08.03.2008 05:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):na tym jednym ''oddechu'' zgrałem całą dyskografię włącznie z jakimiś EP-kami min. Jar Of Flies Icon_wink
Może się czepiam... Wiele przymiotników pasuje do tej EP-ki, ale na pewno nie "jakaś" Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
09.03.2008 02:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
prz_rulez napisał(a):saferłel napisał/a:
10 - Weezer - Weezer [Green Album] (2001) (a z tego to nawet nic wam nie polecam :/)

SZCZERE Icon_razz
Na mojej liście były "Hash Pipe" i "Island In The Sun". Co prawda nie bardzo pamiętam - tyle tylko, że "Hash Pipe" było bardziej czadowe i miało teledysk z sumo, a "Island" balladowe i z teledyskiem z małpkami. Obecnie raczej nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki...
09.03.2008 02:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
mrsap napisał(a):
saferłel napisał(a):na tym jednym ''oddechu'' zgrałem całą dyskografię włącznie z jakimiś EP-kami min. Jar Of Flies Icon_wink
Może się czepiam... Wiele przymiotników pasuje do tej EP-ki, ale na pewno nie "jakaś" Icon_mrgreen

Jakbym ja się czepiał tak każdego słowa o moich ulubieńcach i liście jakie padają z waszych stron to bym zwariował Icon_razz2Icon_razz2Icon_razz2 OJ TAK CZEPIASZ SIĘ Icon_biggrin
EP-ki posłucham i nie sądzę by mnie zawiodła tak bym za 5 lat w o ogóle jej nie pamiętam i pisał o niej ''a tak, słuchałem jakiejś tam EPKI Alicji'' Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.03.2008 11:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #19
 
REM niestety u mnie odpadł . Jeszcze kilka tygodni temu , uważałem że jest niezły, ale po każdym przesłuchaniu tracił...na razie jest przeciętny. Ale jestem pewny ze na nowej płycie znajdą się perełki Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):The Kills - U.R.A Fever
za to oni cos mają z White Stripes, może niebawem i u mnie na liście. I chciałbym przesłuchac ich płytkę, nie mam na razie do niej dostepu. Może za słabo szukam......
saferłel napisał(a):36. NE. 01. Manic Street Preachers - Umbrella
A czy to ma coś wspolnego z tą Elą ... co w ubiegłym roku na listach europejskich robiła furorę ??? Icon_biggrin3 czyżby jakiś cover .

Metallica z Only Happy When It Rains w dół , to może Disposable Heroes zaskoczy
Pozdrawiam Icon_biggrin3
10.03.2008 10:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Tak, to jest właśnie cover tego numeru Icon_smile

Jakoś zniechęciłem się do utworów Live teraz...i raczej z Metallici to już się nic nie pojawi do czasu nowej płyty.

A tu masz Killsów: http://sharebee.com/18fc8f32

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.03.2008 10:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości