Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KT Tunstall-Tiger Suit
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #1
KT Tunstall-Tiger Suit
dla mnie swietny przebojowy, popowy album. tupie sie przyjemnie nozka w kazdym kawalku. sliczne ballady (A weirdo-och to jej pogwizdywanie, albo The Entertainer z chwytliwym refrenem,LOST zaczyna sie bardzo delikatnie aby w polowie utworu przywalic szalonym beatem, a najlepsza moim zdnaiem ballada zaspiewana w duecie Steven Gene Wold alias Seasick Steve Golden Frames)
Oczywiscie KT nie zapomniala tez o ostrzejszych dzwiekach. i tak mamy znakomite, skoczne Fade Like A Shadow; Come on, Get it czy z wyrzyczane PUSH THAT KNOT AWAY

naprawde mila plyta. przyda sie taka odskocznia od nadchodzacej ponurej jesieni.
23.09.2010 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #2
 
Koniecznie muszę kiedyś sprawdzić te płytę. "Fade Like a Shadow" jest świetne. Still a Weirdo tez daje radę. Znając poprzednie albumy jestem przekonany, że się nie zawiodę;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
23.09.2010 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #3
 
Mi się płyta podoba, taka "w starym", piosenkowym stylu. I masz rację Bugman, na nadchodzącą jesień idealna Icon_smile
26.09.2010 07:24 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Allmusic dało jej aż 4.5/5 Icon_eek2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.09.2010 05:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Vaxey Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Feb 2010
Post: #5
 
Uwielbiam Kate, uwielbiam jej twórczość, piosenki napawajace optymizmem, świetne ballady, po prostu cudo. "Fade like a shadow" mogę słuchać i słuchać, a i tak się nie nudzi. Aż wstyd się przyznać, że nie słuchałem jeszcze żadnej innej piosenki z albumu, ale postaram się nadrobić zaległości w tym tygodniu (choć i tak mam mase krążków do przesłuchania).

[Obrazek: deac51903e76357e.jpg]
26.09.2010 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #6
 
Fade Like a Shadow faktycznie fajne, ale jeszcze się nie przekonałem do niej aż tak, żeby odsłuchać całą płytę.
29.09.2010 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  KT Tunstall - Invisible Empire // Crescent Moon Szymek79 2 864 21.03.2013 08:50 PM
Ostatni post: bugman
  Shawn Mullins, Paula Cole, KT Tunstall, David Gray,FranHealy drwycior 3 1 216 15.09.2010 10:34 AM
Ostatni post: michal91d

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości