Największe forum list przebojów Mycharts.pl
KT Tunstall-Tiger Suit - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: KT Tunstall-Tiger Suit (/showthread.php?tid=9323)



KT Tunstall-Tiger Suit - bugman - 23.09.2010 11:20 PM

dla mnie swietny przebojowy, popowy album. tupie sie przyjemnie nozka w kazdym kawalku. sliczne ballady (A weirdo-och to jej pogwizdywanie, albo The Entertainer z chwytliwym refrenem,LOST zaczyna sie bardzo delikatnie aby w polowie utworu przywalic szalonym beatem, a najlepsza moim zdnaiem ballada zaspiewana w duecie Steven Gene Wold alias Seasick Steve Golden Frames)
Oczywiscie KT nie zapomniala tez o ostrzejszych dzwiekach. i tak mamy znakomite, skoczne Fade Like A Shadow; Come on, Get it czy z wyrzyczane PUSH THAT KNOT AWAY

naprawde mila plyta. przyda sie taka odskocznia od nadchodzacej ponurej jesieni.


- furbul - 23.09.2010 11:44 PM

Koniecznie muszę kiedyś sprawdzić te płytę. "Fade Like a Shadow" jest świetne. Still a Weirdo tez daje radę. Znając poprzednie albumy jestem przekonany, że się nie zawiodę;]


- przemek - 26.09.2010 07:24 AM

Mi się płyta podoba, taka "w starym", piosenkowym stylu. I masz rację Bugman, na nadchodzącą jesień idealna Icon_smile


- AKT! - 26.09.2010 05:03 PM

Allmusic dało jej aż 4.5/5 Icon_eek2


- Vaxey - 26.09.2010 09:58 PM

Uwielbiam Kate, uwielbiam jej twórczość, piosenki napawajace optymizmem, świetne ballady, po prostu cudo. "Fade like a shadow" mogę słuchać i słuchać, a i tak się nie nudzi. Aż wstyd się przyznać, że nie słuchałem jeszcze żadnej innej piosenki z albumu, ale postaram się nadrobić zaległości w tym tygodniu (choć i tak mam mase krążków do przesłuchania).


- Remo - 29.09.2010 07:50 PM

Fade Like a Shadow faktycznie fajne, ale jeszcze się nie przekonałem do niej aż tak, żeby odsłuchać całą płytę.