Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coma-Excess+Coma Symfonicznie
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #1
Coma-Excess+Coma Symfonicznie
2010.07.23

COMA zadebiutuje w całej Europie!

"Excess" to tytuł anglojęzycznego albumu formacji COMA, który ukaże się w całej Europie 11 października 2010 roku. Na płycie znajduje się 9 kompozycji z albumu "Hipertrofia" zaśpiewanych po angielsku oraz 3 dodatkowe, premierowe utwory. Od 1 września 2010 album będzie można również kupić w Polsce, ale tylko przez stronę internetową wydawcy - firmy Mystic Production. Przypomnijmy, że 25.09.2010 zespół COMA zagra wyjątkowy koncert z Orkiestrą Symfoniczną. Występ będzie miał miejsce w Warszawie w Amfiteatrze Parku Sowińskiego przy ulicy Elekcyjnej 17. Koncert będzie uroczystą zapowiedzią płyty live Coma "Symfonicznie", która będzie zawierać zapis koncertu, który odbył się 23.06.2009 na Targu Węglowym w Gdańsku. COMA wystąpiła wtedy z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich i wykonała najważniejsze utwory ze swojego dotychczasowego dorobku. Na wrześniowym koncercie zespół wystąpi również z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich, wykonując materiał z płyty. Jest też planowanych kilka dodatkowych niespodzianek. Płyta "Symfonicznie" znajdzie się na półkach sklepowych 20 września.

Program płyty "Excess":
1. Excess
2. Transfusion
3. Poisonous Plants
4. Confusion
5. T.B.T.R.
6. Struggle
7. Afternoons In The Colour Of Lemon
8. Witnesses Of The Decline Of The Eternal Boys Land
9. Silence And Fire
10. Eckhart
Bonus tracks:
11. F.T.P.
12. F.T.M.O.

Płyta "Excess" zespołu Coma ukaże się w Europie dzięki firmie Mystic Production.
http://www.mystic.pl


ja jako wielki fan COMY Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 YEAH!!!!!!!!!!!!!! oczywiscie najbardziej mnie ciekawi nr 9 i 10 czyli CISZA I OGIEN, EKHART bo to 2 kapitalne numery! plyte po angielsku kupuje tez dla genialnego TURN BACK TO RIVER (numer mial juz byc na 1 plycie zespolu, zawsze cos jednak przeszkadzalo)

plyta symfonicznie rowniez zapowiada sie smakowicie-probke, poznalismy na niedawnym LIVE wydanym kilka miesiecy temu Icon_biggrin
08.08.2010 02:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
 
bugman napisał(a):TURN BACK TO RIVER (numer mial juz byc na 1 plycie zespolu, zawsze cos jednak przeszkadzalo)
A właśnie zastanawiałem się, co to za TBTR.
FTP (czyli Fuck the Police) już grali na koncertach - mocne i pastiszowe jednocześnie Icon_wink2 .
Trzeba zacząć zbierać kasę.
Natomiast słyszałem, że Excess nie będzie dostępny w POlsce. Czy to prawda?
I jeszcze druga rzecz - kto jest wydawcą płyty na zachodzie?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.08.2010 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #3
 
Miszon napisał(a):
bugman napisał(a):TURN BACK TO RIVER (numer mial juz byc na 1 plycie zespolu, zawsze cos jednak przeszkadzalo)
A właśnie zastanawiałem się, co to za TBTR.
FTP (czyli Fuck the Police) już grali na koncertach - mocne i pastiszowe jednocześnie Icon_wink2 .
Trzeba zacząć zbierać kasę.
Natomiast słyszałem, że Excess nie będzie dostępny w POlsce. Czy to prawda?
I jeszcze druga rzecz - kto jest wydawcą płyty na zachodzie?

miszon czy ty czytales co napisalem ?? W POLSCE PŁYTA DO KUPIENIA OD 1 WRZEŚNIA,ale tylko przez stronęMystic-a. tak samo jak i na świecie.

tak wieęc ihaaaaaaaaaaaaaaa. FUCK The Police nie lubie, lupanka taka glupia Icon_razz2
08.08.2010 01:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
bugman napisał(a):miszon czy ty czytales co napisalem ??
a nie można spokojniej ? Icon_confused2
08.08.2010 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
bugman napisał(a):W POLSCE PŁYTA DO KUPIENIA OD 1 WRZEŚNIA,ale tylko przez stronęMystic-a.
Miałem na mysli, że nie w sklepach.
Czyli jeśli na zachodzie też tylko przez stronę, to raczej to taki rarytas, a nie poważnie wydana za granicą płyta...

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.08.2010 02:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
Nie, za granicą normalnie w sklepach:
http://www.amazon.de/Excess-Coma/dp/B003...561&sr=1-1

Choć jeśli podana tutaj cena ma być ostateczną, to nie wróżę im sukcesu Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.08.2010 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gutol Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 146
Dołączył: Sep 2009
Post: #7
 
aaktt napisał(a):Choć jeśli podana tutaj cena ma być ostateczną, to nie wróżę im sukcesu Icon_smile

Misja "lansujemy Comę na świecie" zakończy się klapą, a cena nie będzie miała tu nic do rzeczy. Która to już próba wybicia się topowego w danym momencie topowego nadwiślańskiego zespołu w wielkim świecie? Był Hey, O.N.A., Republika, zdaje się, Myslovitz i wielu, wielu innych. Jak my swoich wypychamy na Zachód-nic z tego. Jak Zachód wyciąga łapki po naszych (Behemoth, Vader)-kariera światowa stoi otworem.
Frapuje mnie natomiast kwestia tekstów, na ile będą to zupełnie nowe liryki, czy będą to jedynie w miarę wierne tłumaczenia wynurzeń Roguckiego...

A jeśli chodzi o to:

Miszon napisał(a):I jeszcze druga rzecz - kto jest wydawcą płyty na zachodzie?

Od kilku już miesięcy Mystic współpracuje z Nowegami z Indie Recordings/Distribution, przypuszczam więc, że tak będzie i tym razem. To dzięki tej kooperacji płyty polskich wykonawców z katalogu MMP ukazały się w Europie (Virgin Snatch, Thy Disease, Proghma-C) czy nawet w Stanach (Black River, Votum). O oszałamiających sukcesach lub wielkim zainteresowaniu na nowych rynkach póki co nie słychać...

Lista Przebojów RadioSAR.pl
08.08.2010 06:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #8
 
http://www.myspace.com/comagroup

F.T.M.O-dla mnie rewelacja! starą coma mi pachnie, troche kings of leon przypomina. refren zajebisty. ale sie bede darl na koncertach
26.08.2010 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
 
no mam plyte. na razie mi tak jakos dziwnie. nie moge sie przestawic na englisza. ;]
10.09.2010 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Coma - Hipertrofia Aro 42 7 392 01.12.2008 04:09 PM
Ostatni post: tadzio3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości