Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Sheeny Ringo
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
Mychartsowy Top Sheeny Ringo
Od teraz do poniedziałku 10 kwietnia zgłaszamy tu do dwóch utworów ww. podmiotu. Osoba zgłaszająca podmiot do trzech. Raz zgłoszonego tytułu nie zmieniamy. Za akces dostaniecie dwa punkty w PLMT.
03.04.2023 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #2
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
Aha, powodzenia xD
03.04.2023 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
Wchodzę i czekam. Mam osiem utworów, ale nie chce mi się ich słuchać. Może coś ubędzie to zacznę wybierać.
03.04.2023 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
mam nadzieję, że to będzie ciekawa podróż nawet dla tych, którzy pierwsze słyszą Icon_wink jutro rano zrobię listę najważniejszych utworów i pobożnych życzeń (moich ulubionych) w ramach ściągawki dla chętnych Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.04.2023 10:47 PM przez AKT!.)
03.04.2023 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
Wiem że istnieje i tyle. YT podpowiedział mi taki numer, jest niezły:
本能
Dostrzegam problem z tytułami, bo same krzaki widzę na YT XD .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
03.04.2023 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #6
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
Matko, kto to jest? Z Sheena znam tylko Sheenę Easton.
03.04.2023 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #7
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
AKT! napisał(a):w ramach ściągawki dla chętnych ????
Te cztery pytajniki to już zgłoszona piosenka? xD

Ja nie mam nic do artystki i poznawania kulturowego, ale na pewno bym się nie pisał na prowadzenie tego topu Icon_razz2
03.04.2023 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #8
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
Aha...
Szkoda, że nie Stevie jednak.

WOLNE MEDIA!!!
03.04.2023 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #9
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
One Last kiss
03.04.2023 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
miszony napisał(a):Z Sheena znam tylko Sheenę Easton.
No było trochę takich aktorów o nazwisku Sheen. Chyba jednak o nich słyszałeś.
03.04.2023 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
barb42 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Feb 2023
Post: #11
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
In Summer, Night.
03.04.2023 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stokrotka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 924
Dołączył: Jan 2020
Post: #12
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
Na Spoti widzę same obce mi znaki w tytułach... Ciężko będzie to ogarnąć, a raczej przebrnąć.
03.04.2023 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #13
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
Przeleciałem jeszcze po kilkanaście sekund kilka numerów. W komentarzach same krzaczki, czyli to bardzo lokalna gwiazda. W sumie to się nie dziwię - zasadniczo pop-rock jak każdy inny, tyle że po japońsku, nie zauważyłem tam nic lokalnego czy oryginalnego. Czyli jeśli ktoś nie ma fetyszu na Azjatki, albo nie uczy się języka, to w zasadzie nie ma sensu słuchać - ma to samo w bardziej zrozumiałych językach. To jest niezłe, nie krzywdzi w żaden sposób, ale też nie ciekawi. Można, ale po co.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.04.2023 10:56 PM przez Miszon.)
03.04.2023 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 034
Dołączył: May 2021
Post: #14
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
Miałem kiedyś fazę na jej płytę Heisei Fūzoku.
A proponuję:

Yokushitsu i duet z bratem Kono Yo no Kagiri

Karpie zjem!
03.04.2023 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #15
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
Miszon napisał(a):Czyli jeśli ktoś nie ma fetyszu na Azjatki, albo nie uczy się języka, to w zasadzie nie ma sensu słuchać - ma to samo w bardziej zrozumiałych językach.
No nie wiem, jakby taka Taylor Swift śpiewała w niezrozumiałym dla mnie języku, to pewnie słuchałbym jej chętniej.
03.04.2023 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #16
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
Rany boskie, gdyby Bon Jovi śpiewałby po japońsku, może nadal byłbym jego fanem!
03.04.2023 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 034
Dołączył: May 2021
Post: #17
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
(03.04.2023 10:55 PM)Miszon napisał(a):  Przeleciałem jeszcze po kilkanaście sekund kilka numerów. W komentarzach same krzaczki, czyli to bardzo lokalna gwiazda. W sumie to się nie dziwię - zasadniczo pop-rock jak każdy inny, tyle że po japońsku, nie zauważyłem tam nic lokalnego czy oryginalnego. Czyli jeśli ktoś nie ma fetyszu na Azjatki, albo nie uczy się języka, to w zasadzie nie ma sensu słuchać - ma to samo w bardziej zrozumiałych językach. To jest niezłe, nie krzywdzi w żaden sposób, ale też nie ciekawi. Można, ale po co.
moim zdaniem bardzo oryginalna

tu z zespołem Tokyo Jihen

Karpie zjem!
03.04.2023 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #18
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
EVENo napisał(a):Rany boskie
Mógłbyś się jednak trochę stopować?

WOLNE MEDIA!!!
03.04.2023 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #19
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
(03.04.2023 11:01 PM)neo01 napisał(a):  
EVENo napisał(a):Rany boskie
Mógłbyś się jednak trochę stopować?

Jako ateista mam pełne prawo tak się wyrażać, to tylko Ty i Twoje durne przepisy Ci nie pozwalają, więc to Ty się stopuj, a mi daj świenty spokój.
03.04.2023 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo
(03.04.2023 10:57 PM)EVENo napisał(a):  
Miszon napisał(a):Czyli jeśli ktoś nie ma fetyszu na Azjatki, albo nie uczy się języka, to w zasadzie nie ma sensu słuchać - ma to samo w bardziej zrozumiałych językach.
No nie wiem, jakby taka Taylor Swift śpiewała w niezrozumiałym dla mnie języku, to pewnie słuchałbym jej chętniej.
to ciekawe, bo jej piosenki róznia się tylko slowami, o ile pamiętam nagrała około 60 piosenek opartych na tych samych 4 akordach. I sama mówi, że w piosenkach ważniejsze są dla niej słowa, a nie muzyka.

Ten numer z wideo też przesłuchałem, nie wydaje mi się inny od innych.

Ogólnie mam dość zabawne wrażenie, że brzmi to jakby jakiś polski czy brytyjski zespół nagrał piosenki będące w stadium bez słow - w sensie śpiewają rybkę, a zamiast słów to "lala tarara, bom-beru" , ale ostatecznie słów nie napisali i wydali w takiej formie Icon_lol .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
03.04.2023 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości