Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Mychartsowy Top Sheeny Ringo - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Mychartsowe Topy (/forumdisplay.php?fid=203)
+--- Wątek: Mychartsowy Top Sheeny Ringo (/showthread.php?tid=65280)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Mychartsowy Top Sheeny Ringo - thestranglers - 03.04.2023 10:42 PM

Od teraz do poniedziałku 10 kwietnia zgłaszamy tu do dwóch utworów ww. podmiotu. Osoba zgłaszająca podmiot do trzech. Raz zgłoszonego tytułu nie zmieniamy. Za akces dostaniecie dwa punkty w PLMT.


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - EVENo - 03.04.2023 10:44 PM

Aha, powodzenia xD


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - kajman - 03.04.2023 10:46 PM

Wchodzę i czekam. Mam osiem utworów, ale nie chce mi się ich słuchać. Może coś ubędzie to zacznę wybierać.


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - AKT! - 03.04.2023 10:47 PM

mam nadzieję, że to będzie ciekawa podróż nawet dla tych, którzy pierwsze słyszą Icon_wink jutro rano zrobię listę najważniejszych utworów i pobożnych życzeń (moich ulubionych) w ramach ściągawki dla chętnych Icon_smile


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - Miszon - 03.04.2023 10:48 PM

Wiem że istnieje i tyle. YT podpowiedział mi taki numer, jest niezły:
本能
Dostrzegam problem z tytułami, bo same krzaki widzę na YT XD .


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - miszony - 03.04.2023 10:48 PM

Matko, kto to jest? Z Sheena znam tylko Sheenę Easton.


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - EVENo - 03.04.2023 10:49 PM

AKT! napisał(a):w ramach ściągawki dla chętnych ????
Te cztery pytajniki to już zgłoszona piosenka? xD

Ja nie mam nic do artystki i poznawania kulturowego, ale na pewno bym się nie pisał na prowadzenie tego topu Icon_razz2


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - neo01 - 03.04.2023 10:49 PM

Aha...
Szkoda, że nie Stevie jednak.


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - thestranglers - 03.04.2023 10:49 PM

One Last kiss


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - kajman - 03.04.2023 10:50 PM

miszony napisał(a):Z Sheena znam tylko Sheenę Easton.
No było trochę takich aktorów o nazwisku Sheen. Chyba jednak o nich słyszałeś.


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - barb42 - 03.04.2023 10:50 PM

In Summer, Night.


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - stokrotka - 03.04.2023 10:54 PM

Na Spoti widzę same obce mi znaki w tytułach... Ciężko będzie to ogarnąć, a raczej przebrnąć.


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - Miszon - 03.04.2023 10:55 PM

Przeleciałem jeszcze po kilkanaście sekund kilka numerów. W komentarzach same krzaczki, czyli to bardzo lokalna gwiazda. W sumie to się nie dziwię - zasadniczo pop-rock jak każdy inny, tyle że po japońsku, nie zauważyłem tam nic lokalnego czy oryginalnego. Czyli jeśli ktoś nie ma fetyszu na Azjatki, albo nie uczy się języka, to w zasadzie nie ma sensu słuchać - ma to samo w bardziej zrozumiałych językach. To jest niezłe, nie krzywdzi w żaden sposób, ale też nie ciekawi. Można, ale po co.


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - santosz - 03.04.2023 10:56 PM

Miałem kiedyś fazę na jej płytę Heisei Fūzoku.
A proponuję:

Yokushitsu i duet z bratem Kono Yo no Kagiri


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - EVENo - 03.04.2023 10:57 PM

Miszon napisał(a):Czyli jeśli ktoś nie ma fetyszu na Azjatki, albo nie uczy się języka, to w zasadzie nie ma sensu słuchać - ma to samo w bardziej zrozumiałych językach.
No nie wiem, jakby taka Taylor Swift śpiewała w niezrozumiałym dla mnie języku, to pewnie słuchałbym jej chętniej.


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - EVENo - 03.04.2023 10:58 PM

Rany boskie, gdyby Bon Jovi śpiewałby po japońsku, może nadal byłbym jego fanem!


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - santosz - 03.04.2023 10:58 PM

(03.04.2023 10:55 PM)Miszon napisał(a):  Przeleciałem jeszcze po kilkanaście sekund kilka numerów. W komentarzach same krzaczki, czyli to bardzo lokalna gwiazda. W sumie to się nie dziwię - zasadniczo pop-rock jak każdy inny, tyle że po japońsku, nie zauważyłem tam nic lokalnego czy oryginalnego. Czyli jeśli ktoś nie ma fetyszu na Azjatki, albo nie uczy się języka, to w zasadzie nie ma sensu słuchać - ma to samo w bardziej zrozumiałych językach. To jest niezłe, nie krzywdzi w żaden sposób, ale też nie ciekawi. Można, ale po co.
moim zdaniem bardzo oryginalna

tu z zespołem Tokyo Jihen



RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - neo01 - 03.04.2023 11:01 PM

EVENo napisał(a):Rany boskie
Mógłbyś się jednak trochę stopować?


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - EVENo - 03.04.2023 11:02 PM

(03.04.2023 11:01 PM)neo01 napisał(a):  
EVENo napisał(a):Rany boskie
Mógłbyś się jednak trochę stopować?

Jako ateista mam pełne prawo tak się wyrażać, to tylko Ty i Twoje durne przepisy Ci nie pozwalają, więc to Ty się stopuj, a mi daj świenty spokój.


RE: Mychartsowy Top Sheeny Ringo - Miszon - 03.04.2023 11:04 PM

(03.04.2023 10:57 PM)EVENo napisał(a):  
Miszon napisał(a):Czyli jeśli ktoś nie ma fetyszu na Azjatki, albo nie uczy się języka, to w zasadzie nie ma sensu słuchać - ma to samo w bardziej zrozumiałych językach.
No nie wiem, jakby taka Taylor Swift śpiewała w niezrozumiałym dla mnie języku, to pewnie słuchałbym jej chętniej.
to ciekawe, bo jej piosenki róznia się tylko slowami, o ile pamiętam nagrała około 60 piosenek opartych na tych samych 4 akordach. I sama mówi, że w piosenkach ważniejsze są dla niej słowa, a nie muzyka.

Ten numer z wideo też przesłuchałem, nie wydaje mi się inny od innych.

Ogólnie mam dość zabawne wrażenie, że brzmi to jakby jakiś polski czy brytyjski zespół nagrał piosenki będące w stadium bez słow - w sensie śpiewają rybkę, a zamiast słów to "lala tarara, bom-beru" , ale ostatecznie słów nie napisali i wydali w takiej formie Icon_lol .