Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKI ZAGRANICZNY PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #381
 
A czego kajmanie słuchasz tak namiętnie z lat 70tych i 60tych, bom ciekaw? Icon_smile2

A za Toolem nie przepadam, za ciężkie to dla mnie niestety.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.09.2009 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #382
 
ale zdecydowanie lepsze od Sleepytime Gorilla Museum Icon_wink2
10.09.2009 07:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #383
 
Cytat:A czego kajmanie słuchasz tak namiętnie z lat 70tych i 60tych, bom ciekaw? Icon_smile2

A czego mógł słuchać? Wybór był mały, bo mało chyba rzeczy dochodziło. A i gatunkowo to pewnie było bardzo wąskie.

BTW - next song, please Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.09.2009 07:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #384
 
# 43.
The Cure - Lullaby [1989]


[Obrazek: s58592.jpg]


Kolejny utwór, który prawdopodobnie przez lata był w Top 20 Topu Wszechczasów, a gdy wreszcie teraz postanowiłem na papierze oficjalnie ułożyć ten Top, to załapał się tylko na 43...
10.09.2009 07:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #385
 
saferłel napisał(a):
Cytat:A czego kajmanie słuchasz tak namiętnie z lat 70tych i 60tych, bom ciekaw? Icon_smile2

A czego mógł słuchać? Wybór był mały, bo mało chyba rzeczy dochodziło. A i gatunkowo to pewnie było bardzo wąskie.
Ale teraz czego słucha, to mnie ciekawi Icon_smile2

edit: No, Cure niestety nie, choć "Lullaby" to ich najbardziej akceptowalny kawałek dla mnie Icon_smile2 A kiedyś wydawało mi się, że ich lubiłem Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.09.2009 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #386
 
tego co abc3de Icon_mrgreen
10.09.2009 07:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #387
 
aaktt napisał(a):Ale teraz czego słucha, to mnie ciekawi Icon_smile2
A no tak, spojrzałem na cały post i skojarzyłem jakoś, że pytasz o to CZEGO KIEDYŚ słuchał. Ale przy okazji mógłby nam i na to pytanie odpowiedzieć Icon_wink

Ja The Cure bardzo lubię! Na pewno mieli szansę na więcej piosenek w moim top 100 niż w tym topie Icon_razz2 Podejrzewam, że ''Love Song'' będzie w okolicach top 5.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.09.2009 07:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 949
Dołączył: Jun 2007
Post: #388
 
aaktt napisał(a):A czego kajmanie słuchasz tak namiętnie z lat 70tych i 60tych, bom ciekaw?
Może podam przykłady, bo nie wszystko mi się przypomni i było tego całkiem sporo (ale może podeprę się ściągą).
Barclay James Harvest
Chase
Henry Cow
Kingdom Come
McDonald And Giles
Nucleus
The Pop Group
To chyba 7 najbardziej ulubionych z tych, których nie znałem w ogóle. O 4 słyszałem znacznie wcześniej. Muzycznie to jazzrock, progressive i awangarda. Ale z tamtych czasów słucham też hard, jazzu, folka, bossanowy.
saferłel napisał(a):A czego mógł słuchać? Wybór był mały, bo mało chyba rzeczy dochodziło.
Dokładnie tak, ale teraz mogę mnóstwo nadrobić, cociaż ze zdobyciem pewnych rzeczy mam problemy.
Listoholik napisał(a):tego co abc3de
Może byś jednak nie zniekształcał nickow innych forumowiczów.
10.09.2009 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #389
 
myśle, że lepiej zniekształcić nick, niż cytować coś czego nie ma :-> :roll:
10.09.2009 07:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 949
Dołączył: Jun 2007
Post: #390
 
saferłel napisał(a):A no tak, spojrzałem na cały post i skojarzyłem jakoś, że pytasz o to CZEGO KIEDYŚ słuchał. Ale przy okazji mógłby nam i na to pytanie odpowiedzieć Icon_wink
To akurat oczywiste.
1. Tego, co można było usłyszeć w radio, przy czym dosyć szybko znalazłem ulubione audycje.
2. To co mi się udało albo nagrać albo kupić, chociaż tego to nie było za dużo.
10.09.2009 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 949
Dołączył: Jun 2007
Post: #391
 
Listoholik napisał(a):myśle, że lepiej zniekształcić nick, niż cytować coś czego nie ma :-> :roll:
Mi jest ciężko cytować czegoś, czego nie ma, ale może Tobie lepiej to wychodzi. Icon_wink2
10.09.2009 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #392
 
to nie ja cytuje, a raczej Twój pupilek to robi
10.09.2009 07:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #393
 
kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):A czego kajmanie słuchasz tak namiętnie z lat 70tych i 60tych, bom ciekaw?
Może podam przykłady, bo nie wszystko mi się przypomni i było tego całkiem sporo (ale może podeprę się ściągą).
Barclay James Harvest
Chase
Henry Cow
Kingdom Come
McDonald And Giles
Nucleus
The Pop Group
To chyba 7 najbardziej ulubionych z tych, których nie znałem w ogóle. O 4 słyszałem znacznie wcześniej. Muzycznie to jazzrock, progressive i awangarda. Ale z tamtych czasów słucham też hard, jazzu, folka, bossanowy.
Przejrzę sobie w wolnym czasie, bo przyznam, że żadnej z tych nazw nie kojarzę Icon_smile Chociaż ja z muzyką progresywną się średnio lubię Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.09.2009 07:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 949
Dołączył: Jun 2007
Post: #394
 
Listoholik napisał(a):to nie ja cytuje, a raczej Twój pupilek to robi
To może jakiś przykład?
aaktt napisał(a):Przejrzę sobie w wolnym czasie, bo przyznam, że żadnej z tych nazw nie kojarzę Icon_smile Chociaż ja z muzyką progresywną się średnio lubię
Może być tak, że prog z tego wszystkiego będzie najbardziej strawny. I jeszcze jedno, jeżeli chcesz posłuchać, to chodzi mi o ten wcześniejszy z dwóch zupełnie różnych Kingdom Come.
10.09.2009 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #395
 
jesteś moderatorem, powinieneś wiedzieć co tu sie dzieje Icon_mad
10.09.2009 08:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 159
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #396
 
mhm ... i śledzić wszystkie edycje, które robi każdy z użytkowników. i sledzić wszelkie utarczki, które uskuteczniasz... chyba nie taka jest moderatorów. szkoda, że temat mniej dotyczy Topu niż powinien...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.09.2009 10:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #397
 
wal się, ja nic nie uskuteczniam Icon_mrgreen
a wydawało mi się, że niektórzy moderatorzy przez to, co nie tak dawno sami tu pisali, to będą teraz jak te psy gończe węszące każde niewłaściwe słowo Icon_razz
10.09.2009 10:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #398
 
"Show must go on" z moich Queenowych ulubionych piosenek (chyba jeszcze o tym nie pisałem, bo tyle stron przeleciało, że można się pogubić :roll: )
Niezła pozycja Too;a, DM z jedną z lepszych ich piosenek, no i chyba moje ulubione The Cure, choć jeszcze nie rozstrzygnąłem, czy to jednak "Lovesong" może jednak bardziej lubię. Icon_wink2
Arcade Fire jakoś nie zapadło mi w pamięci.
No i chyba zaległości nadrobione.
10.09.2009 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #399
 
Gary napisał(a):chyba moje ulubione The Cure, choć jeszcze nie rozstrzygnąłem, czy to jednak "Lovesong" może jednak bardziej lubię

też tak miałem, przez dobre kilkanaście lat nie mogłem się zdecydować co lubię bardziej Icon_wink2
teraz juz podjąłem tę decyzję, i bardziej lubię................. hmmmm Icon_smile2 ZRESZTĄ NIE TAK DAWNO OPUBLIKOWAŁEM ICH TOP!
10.09.2009 11:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #400
 
Nie uczestniczyłem wtedy tak często w forum, a teraz nie będę sobie psuł zabawy. Icon_smile2
Jak słucham "Lullaby" to mówię - to jest mój ulubiony utwór The Cure, ale wystarczy że posłucham samego wstępu do "Lovesong" to już nachodzą mnie wątpliwości. Zresztą "Lovesong" ma jedno z lepszych intro (intr?) wszech czasów wg. mnie.
10.09.2009 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostrzeżenie MÓJ WIELKI TOP WSZECH CZASÓW II Listoholik 40 9 640 08.05.2016 03:14 AM
Ostatni post: Listoholik
  WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II Listoholik 148 22 324 10.09.2013 11:21 PM
Ostatni post: Listoholik
  WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW Listoholik 340 49 440 30.07.2013 02:51 PM
Ostatni post: thestranglers
  !!!!! TOP WSZECHCZASÓW ON THE DANCEFLOOR !!!!! Listoholik 59 8 767 19.11.2010 01:23 AM
Ostatni post: Listoholik
  POLSKIE PŁYTY WSZECHCZASÓW Listoholik 13 7 543 29.05.2009 09:44 PM
Ostatni post: bugman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości