Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKI ZAGRANICZNY PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW
Listoholik
Unregistered

 
Post: #201
 
kajman napisał(a):i znowu nic specjalnie ciekawego

niespecjalnie ciekawe piosenki, niespecjalnie ciekawe komentarze.. żyjemy w czasach reklamacji.. kompleksów i ciągłej pretensji do świata Icon_wink2
nasz wszechczas kurczy się i rozpada na tysiąc nic nie znaczących atomów.. Icon_mrgreen

a jak wygram skutera, to nie dam Ci się przejechać, wiecznym pesymistom nie daję Icon_razz
03.09.2009 11:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #202
 
Ten Michael to mój Michael nr 3. Tak naprawdę to odkurzyłem go w pamięci i wywindowałem tak wysoko w klasyfikacji jego piosenek w dniu jego śmierci. Sam nie wiem dlaczego akurat ten utwór.
03.09.2009 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 949
Dołączył: Jun 2007
Post: #203
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):i znowu nic specjalnie ciekawego
niespecjalnie ciekawe piosenki,
1. niespecjalnie ciekawe komentarze..
2. żyjemy w czasach reklamacji.. kompleksów i ciągłej pretensji do świata Icon_wink2
3. a jak wygram skutera, to nie dam Ci się przejechać, wiecznym pesymistom nie daję Icon_razz
1. Fakt, nie wysiliłem się, ale jestem jak to śpiewali Beatlesi I'm so tired.
2. Jakich pretensji? To po prostu ocena. Tyle jest świetnej muzyki, ale tej akurat do niej nie zaliczam, chociaż już o kilku utworach w Twoim topie wypowiadłem się pochlebnie.
3. Gdzie Ty widzisz pesymistę? To że szukam dobrej muzyki to pesymizm? A jeżeli o skuter to bardzo dobrze, bo prawa jazdy nie mam i mieć nie chcę.
03.09.2009 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #204
 
kajman napisał(a):3. Gdzie Ty widzisz pesymistę? To że szukam dobrej muzyki to pesymizm? A jeżeli o skuter to bardzo dobrze, bo prawa jazdy nie mam i mieć nie chcę.
Raczej to, że ciągle miauczysz i narzekasz jakie to wszystko jest chłamowate, paskudne, okropne, tandetne, nijakie, głupie, niefajne, przeciętne, brzydkie, złe, nietakie i niegodne Ciebie. To czyni Cię w naszych oczach pesymistą, a przynajmniej wiecznym marudą.

A z obecności "Liberian Girl" jak najbardziej się cieszę, bo to bardzo dobra piosenka.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2009 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #205
 
# 73.
Pet Shop Boys - Rent [1987]


[Obrazek: s73501.jpg]


I oto Pet Shop Boys po raz drugi; ale czy po raz ostatni?
04.09.2009 03:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 159
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #206
 
Listoholik napisał(a):I oto Pet Shop Boys po raz drugi; ale czy po raz ostatni?
nie!!!
pytanie tylko jak wysoko będzie ta pierwsza Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.09.2009 03:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #207
 
No cóż, mój ulubiony PSB już był, ale "Rent" też lubię. Przecież to z tej samej białej płyty. Icon_wink2
Ciekawy jaki 3 ich utwór znajdzie się w dalszej części topu.
04.09.2009 03:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #208
 
Gary napisał(a):Ciekawy jaki 3 ich utwór znajdzie się w dalszej części topu.

to zagadka nie do rozstrzygnięcia Icon_mrgreen
04.09.2009 03:43 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 949
Dołączył: Jun 2007
Post: #209
 
aaktt napisał(a):
kajman napisał(a):3. Gdzie Ty widzisz pesymistę? To że szukam dobrej muzyki to pesymizm?
1. Raczej to, że ciągle miauczysz i narzekasz
2. jakie to wszystko jest chłamowate, paskudne, okropne, tandetne, nijakie, głupie, niefajne, przeciętne, brzydkie, złe, nietakie i niegodne Ciebie.
3. To czyni Cię w naszych oczach pesymistą, a przynajmniej wiecznym marudą.
1. To nie ma nic wspólnego z pesymizmem. I na pewno nie ciągle. W tym topie 6 utworami się zachwycałem, a 4* mi się ewidentnie nie podobały.
2. Na pewno aż takiej ilości określeń nie użyłem. No a już na pewno nigdzie nie napisałem, że coś jest niegodne mnie. No i poza tym na pewno nie piszę tak o wszystkim.
3. Marudą może. A ja jestem optymistą, bo wierzę, że nadal może powstawać znakomita muzyka. Co więcej, jestem chyba jednym z tutaj nielicznych, którym podoba się bardziej muzyka obecna niż sprzed 10-20 lat (inna sprawa, że ta sprzed 40 to podoba mi się najbardziej).

*To jest ten czwarty. Nie dość, że już drugi PSB, to jeszcze obydwa należą do ih najbardziej mnie wkurzających kawałków.
04.09.2009 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #210
 
kajmanie zdystansuj, my tu piszemy globalnie, a ty sie bronisz, jakbyś był czegoś winny Icon_wink2
04.09.2009 05:22 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #211
 
Listoholik napisał(a):kajmanie zdystansuj, my tu piszemy globalnie, a ty sie bronisz, jakbyś był czegoś winny Icon_wink2
dokładnie tak - zdystansuj & globalnie

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2009 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #212
 
# 72.
Sinéad O'Connor - I Want Your (Hands on Me) [1988]


[Obrazek: s42891.jpg]


Chcecie zobaczyć Sinéad na początku swojej muzycznej kariery?
Oto clip promujący jej 3 życiwy singiel z debiutanckiej płyty. Młoda buntowniczka z wyboru. CLICK!
04.09.2009 09:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #213
 
Listoholik napisał(a):Michael Jackson - Liberian Girl [1989]
Mój numer jeden Jacksona.
Listoholik napisał(a):# 73.
Pet Shop Boys - Rent [1987]
Kolejny hicior, Safer jeszcze nie zauważył Icon_wink2
Listoholik napisał(a):# 72.
Sinéad O'Connor – I Want Your (Hands on Me) [1988]
Pierwsza piosenka z Topu , której nie kojarzę

.
04.09.2009 09:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #214
 
stavanger napisał(a):Pierwsza piosenka z Topu , której nie kojarzę

domyślałem się, że ktos taki będzie, dlatego wrzuciłem linka Icon_biggrin3
04.09.2009 09:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #215
 
Miły kawałek. I ten hip-hopowy beat w tle Icon_cool2
Nie rozumiem dlaczego pominąłeś MC Lyte w opisie utworu, skoro ona też tam się pojawia. To jawna dyskryminacja artystów hip-hopowych, a Lyte nie jest przecież anonimowa.

Czekam na "Nothing Compares 2U".

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.09.2009 09:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #216
 
aaktt napisał(a):Nie rozumiem dlaczego pominąłeś MC Lyte w opisie utworu, skoro ona też tam się pojawia. To jawna dyskryminacja artystów hip-hopowych, a Lyte nie jest przecież anonimowa.

ona tylko w clipie.
na LP3 była wersja płytowa bez MC Lyte ;/
ja przez lata się wychowywałem na wersji albumowej... a clipy w 88. do nas nie docierały..

taka moja bezsensowna odpowiedź Icon_mrgreen
04.09.2009 09:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #217
 
A to może dlatego nie mogę skojarzyć tego utworu, skoro wersja albumowa jest inna. Teraz nie mam pod ręką płyty, żeby sprawdzić jak to brzmiało.
04.09.2009 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #218
 
wersja albumowa jest taka sama, tylko w środku bez rapowej wstawki MC Lyte Icon_smile
04.09.2009 10:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #219
 
# 71.
Tori Amos - Cornflake Girl [1994]


[Obrazek: s1938788.jpg]


Pojawiła się już Sinéad O'Connor, teraz pojawia się Tori Amos - niewątpliwie kobiety mojego życia.
Czy niebawem pojawią się jeszcze Björk i Kate Bush? Icon_smile
04.09.2009 10:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 949
Dołączył: Jun 2007
Post: #220
 
Listoholik napisał(a):1. Pojawiła się już Sinéad O'Connor, teraz pojawia się Tori Amos - niewątpliwie kobiety mojego życia.
2. Czy niebawem pojawią się jeszcze Björk i Kate Bush? Icon_smile
1. W obydwu przypadkach bardzo lubię i cenię, ale przede wszystkim w początkowym okresie działalności. Oba utwory bardzo mnie cieszą, przy czym nie zastanawiałem się co u Tori jest moim numerem 1, a u Łysead to nie ma wątpliwości, że to utwór z tej (najlepszej w jej karierze) płyty, ale akurat nie ten.
2. No ja mam nadzieję. To dwie z mojej wielkiej trójki wokalistek.
04.09.2009 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostrzeżenie MÓJ WIELKI TOP WSZECH CZASÓW II Listoholik 40 9 640 08.05.2016 03:14 AM
Ostatni post: Listoholik
  WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW. edycja II Listoholik 148 22 324 10.09.2013 11:21 PM
Ostatni post: Listoholik
  WIELKI POLSKI PRYWATNY TOP WSZECHCZASÓW Listoholik 340 49 440 30.07.2013 02:51 PM
Ostatni post: thestranglers
  !!!!! TOP WSZECHCZASÓW ON THE DANCEFLOOR !!!!! Listoholik 59 8 767 19.11.2010 01:23 AM
Ostatni post: Listoholik
  POLSKIE PŁYTY WSZECHCZASÓW Listoholik 13 7 543 29.05.2009 09:44 PM
Ostatni post: bugman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości