Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 963 - 23.08.2009
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
ku3a napisał(a):
Gary napisał(a):Choć mojego wice-faworyta z płyty u Ciebie nie widzę ("Ertrinken")
to mój ulubiony utwór spośród tych które jeszcze się nie pojawiły. wspaniały jest początek.
Tak! Coś w stylu jak pisałeś niżej o płycie Placków w mikroskali. Wspaniały początek powoduje, że dalej piosenka już nie musi się tyle napocić, aby utrzymać wspaniałe wrażenie do samego końca utworu. Icon_wink2
28.08.2009 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Icon_mrgreen dokładnie Icon_mrgreen
28.08.2009 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #23
 
Lao Che - TAK! Nie mogło być inaczej. Posłuchanie tej płyty (wreszcie!) musiało tak zadziałać Icon_biggrin3 .
I też sądzę, że "Stare Miasto" to dobry kawałek na czołowy "singiel". Mimo że parę ciar tam jest, co w singlach rzadkie. Pierwsze ciary jak wchodzi to "postarzone" pianino (to, przy którym później śpiewają "zuchwale śpiewa nam tu ten..."). Drugie - jak wchodzi Siekiera. Trzecie - mormorando w stylu pieśni partyzanckiej. Czwarte - końcówka z dostępem do włazu.

A jeszcze w kwestii nowych płyt, które mogą cię zainteresować - luknij do tematu o oczekiwanych płytach Icon_biggrin3 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.08.2009 12:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 539
Dołączył: Nov 2008
Post: #24
 
ciekawe jak będzie sobie radził "Wither", gdy wyjdzie nowa płyta Robbiego Wiliamsa Icon_lol
a tak na poważnie to cieszę się że tak świetnie się trzyma Icon_smile2
fajnie że postawiłeś na "Przebicie...", bo to mój ulubiony fragment "Powstania".
strasznie późno "Kings Of Medicine" się pojawia Icon_razz
30.08.2009 04:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Miszon napisał(a):Czwarte - końcówka z dostępem do włazu.
to dla mnie największe ciarki, choć całość robi piorunujące wrażenie.
bear napisał(a):ciekawe jak będzie sobie radził "Wither", gdy wyjdzie nowa płyta Robbiego Wiliamsa Icon_lol
Icon_mrgreen
może nowy singiel wyprze stary Icon_wink2 Icon_mrgreen
bear napisał(a):strasznie późno "Kings Of Medicine" się pojawia Icon_razz
Icon_lol

ogromnie miło Cię tu widzieć z powrotem! Icon_biggrin3
30.08.2009 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Miszon napisał(a):A jeszcze w kwestii nowych płyt, które mogą cię zainteresować - luknij do tematu o oczekiwanych płytach Icon_biggrin3 .
to mam jedną informację do Rockiestry mniej, bo myślałem, że będę pierwszym który powie o Normalsach Icon_razz. jakoś przypadkiem kilka dni temu trafiłem na ich stronę i zobaczyłem tę informację Icon_smile2.
30.08.2009 06:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #27
 
Ależ możesz się nie krępować i zagrać i powiedzieć Icon_smile2. W Hey Joe raczej rzadko prowadzący zajmuje się nowościami, więc będziesz mógł być pierwszy (chyba tylko raz dotąd Cię uprzedziłem - przy okazji Behemotha. Aczkolwiek to był przypadek, że ta audycja była tego dnia, bo miała być z miesiąc wcześniej i wtedy bym nic nie powiedział na ten temat).
Tak się składa, że ja też kilka dni temu trafiłem na ich stronę, bo bardzo chciałem zagrać jakiś ich kawałek w najbliższej audycji. Ostatecznie nie pasował mi żaden Icon_confused . Ale skutek jest taki, że przez 3 dni non stop nucę "Wielki b" i "Do stracenia" (konkretniej to po parę linijek każdego, bo tyle pamiętam Icon_razz ).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
31.08.2009 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
"Do stracenia" kiedyś dałem w Naszej Liście.
31.08.2009 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #29
 
Pamiętam. Właśnie wtedy mi się spodobało Icon_smile2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
31.08.2009 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości