Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 963 - 23.08.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 963 - 23.08.2009
Dziś mocne nowości, a kolejne szykują się do wejścia i pewnie w następnym notowaniu już się przebiją. "Heavy Cross" poznałem oczywiście już dawno, ale różnie to bywało - najpierw nie zachwycało, potem nawet się spodobało, ale za rzadko słuchałem, potem znowu średnio się podobało, aż w końcu chwyciło naprawdę mocno. I teraz się nie mogę uwolnić. Singiel znany od kilkunastu tygodni, a u mnie wchodzi teraz i to jako najwyższa nowość. Z opóźnieniem pojawia się też Mando Diao, ale to akurat dlatego, że ze sporym opóźnieniem poznałem. Gdy już usłyszałem, to spodobało się praktycznie od początku. "Kings Of Medicine" przebijało się przez kilka tygodni i kilka razy było blisko, ale zawsze czegoś zabrakło. Potrzebowałem częstszego słuchania. Gdy to częstsze słuchanie sobie zafundowałem, to od razu widać, że zaprocentowało.
No i ostatnia nowość - kolejne Lao Che... Zdaję sobie sprawę, że niektórzy będą kiwać z niezadowoleniem głową, ale trudno Icon_smile2. Na pewno też inni się ucieszą. A "Powstanie Warszawskie" obecnie miażdży konkurencję i takie wyniki są odzwierciedleniem tego co teraz mi się najbardziej podoba. Bo "1939 / Przed burzą" i "Zrzuty" debiutują w dziesiątce, a "Stare Miasto" wchodzi na sam szczyt! Sofa nie osłabła, Sofa wciąż prezentuje formę zasługującą na pierwsze miejsce, ale Lao Che zasługuje na coś jeszcze lepszego. W następnych tygodniach może być tylko jeszcze lepiej/gorzej (niepotrzebne skreślić). Ale w dziesiątce dziś są aż 3 nowości, trzecią jest Muse. Strasznie szybko się spodobało, ciekawe jak to wpłynie na długość listowego żywota.
Jak niektórzy już wiedzą z Rockiestry, bardzo mi się spodobała płyta Blue October. Debiut był nieunikniony. Ostatnio walka w płytach jest wyjątkowo zacięta - w wirtualnej drugiej dziesiątce znajdują się płyty które bardzo mi się podobają i jeszcze kilka miesięcy temu spokojnie uplasowałyby się na miejscach 6-8. Jednocześnie tym większy szacunek dla tych którym w dziesiątce udaje się utrzymywać.

Notowanie 963:

01. 02. 03. 03. Stare Miasto - Lao Che
02. 01. 06. 06. Ona Movie - Sofa
03. 03. 07. 07. Wither - Dream Theater
04. 06. 07. 07. Say It - Blue October
05. 04. 08. 08. Niejasności - Gaba Kulka
06. 05. 22. 22. Farewell To The Fairground - White Lies
07. 11. 01. 01. 1939 / Przed burzą - Lao Che
08. 07. 06. 06. Disco - Die Toten Hosen
09. 19. 01. 01. Uprising - Muse
10. 13. 01. 01. Zrzuty - Lao Che

11. 10. 18. For What It's Worth - Placebo
12. 12. 06. Moja mała - Żywiołak
13. 09. 10. Kasia - Blenders
14. 08. 09. Niematojak - Elektryczne Gitary
15. 14. 11. Ashtray Heart - Placebo
16. 31. 02. Time Bomb - Dave Matthews Band
17. 15. 12. Take On Me - L-Dópa
18. 20. 07. Crying Lightning - Arctic Monkeys
19. 16. 12. Peacemaker - Green Day
20. 17. 49. All Nightmare Long - Metallica
21. 22. 10. Funny The Way It Is - Dave Matthews Band
22. 32. 03. Heads Will Roll - Yeah Yeah Yeahs
23. 18. 12. Alles Was War - Die Toten Hosen
24. 23. 23. Battle For The Sun - Placebo
25. 21. 09. Auflösen - Die Toten Hosen & Birgit Minichmayr
26. 25. 03. Since We've Been Wrong - The Mars Volta
27. 34. 02. Tauschen Gegen Dich - Die Toten Hosen
28. 24. 06. Wouldn't It Be Good - Placebo
29. NN. 01. Heavy Cross - Gossip
30. 41. 08. Grzeczne dziewczynki - Kumka Olik
31. 27. 08. We Are The People - Empire Of The Sun
32. NN. 01. Przebicie do Śródmieścia - Lao Che
33. 30. 11. Disruptr - Devin Townsend Project
34. 33. 10. May Your Hearts Stay Strong - Cloud Cult
35. 26. 16. Upadam - Lipali
36. 29. 06. Sunny Road - Emilíana Torrini
37. 36. 10. 7 Days - The Butterfly Effect
38. 28. 13. Snake - Gasmac Gilmore
39. 35. 09. Innen Alles Neu - Die Toten Hosen
40. 40. 02. Uciekaj, moje serce - Nosowska
41. NN. 01. Kings Of Medicine - Placebo
42. 37. 10. Kebab w cienkim cieście - Zacier
43. 38. 22. Safe At Home - Starsailor
44. 44. 107. M.I.A. - Avenged Sevenfold
45. 42. 10. It's Not Fair - Lily Allen
46. 39. 05. Something Is Squeezing My Skull - Morrissey
47. NN. 01. Dance With Somebody - Mando Diao
48. 46. 22. ... And We Dance - Gasmac Gilmore
49. 43. 53. The Day That Never Comes - Metallica
50. 47. 05. One Night Stand - Divide The Day

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

45. 11. Transfuzja - Coma
48. 11. Rusted From The Rain - Billy Talent
49. 19. No You Girls - Franz Ferdinand
50. 21. Revelry - Kings Of Leon

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 951:

01. 01. 04. 04. Powstanie Warszawskie - Lao Che
02. 02. 10. 10. In Aller Stille - Die Toten Hosen
03. 03. 18. 08. Jedynka - Kumka Olik
04. 05. 01. 01. Big Whiskey and the GrooGrux King - Dave Matthews Band
05. 04. 14. 08. To Lose My Life... - White Lies
06. NN. 01. 01. Approaching Normal - Blue October
07. 07. 11. 11. Battle For The Sun - Placebo
08. 08. 85. 09. Dangerous - Michael Jackson
09. 10. 06. 06. Anno Domini High Definition - Riverside
10. 09. 02. 02. Visionism - Rootwater

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

06. 05. 12. 12. Only By The Night - Kings Of Leon
26.08.2009 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Wreszcie zaczyna to jakoś wyglądać. Icon_wink2 Icon_biggrin3
26.08.2009 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):09. 10. 06. 06. Anno Domini High Definition - Riverside
I ponownie do góry Icon_smile2
A Blade Loki mają szansę na top 10?
ku3a napisał(a):01. 01. 04. 04. Powstanie Warszawskie - Lao Che
Coraz bardziej wierzę że 10 tygodni pęknie jak nic. Icon_smile2
ku3a napisał(a):47. NN. 01. Dance With Somebody - Mando Diao
O spoko, że u Ciebie debiutuje. U mnie dotarło nawet przez przypadek na szczyt, więc kawałek może się spodobać Icon_smile2
ku3a napisał(a):29. NN. 01. Heavy Cross - Gossip
U mnie raczej kariery nie zrobi. Ma problemy z wejściem do trzydziechy
ku3a napisał(a):48. 46. 22. ... And We Dance - Gasmac Gilmore
49. 43. 53. The Day That Never Comes - Metallica
Dwa wielkie przeboje zapewne mają juz ostatni tydzień na liśice za sobą
ku3a napisał(a):01. 02. 03. 03. Stare Miasto - Lao Che
ku3a napisał(a):07. 11. 01. 01. 1939 / Przed burzą - Lao Che
ku3a napisał(a):10. 13. 01. 01. Zrzuty - Lao Che
To było do przewidzenia Icon_mrgreen i przewidziałem to Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.08.2009 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
ku3a napisał(a):Dance With Somebody - Mando Diao
Kurczę... podoba mi się strasznie ten kawałek.. to chyba dzięki Twojej audycji przypomniałem sobie o nim. Może i u mnie też wejdzie? Icon_razz2
Cytat:41. NN. 01. Kings Of Medicine - Placebo
Nowa płyta jakaś taka średnia... wg mnie. W ogóle jakoś Placebo przychodzi mi słuchać z większą trudnością. Tak trochę obojętne. Icon_wink2
Gossip niezbyt lubię. Co do Lao Che, gratuluję tak wielkiego powodzenia tej płyty u Ciebie. Icon_wink2
Zapraszam dziś na Puls Muzyki o 20, myślę, że te 'rockowe klimaty' będą w sam raz dla Ciebie. Icon_smile2
26.08.2009 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #5
 
ku3a napisał(a):41. NN. 01. Kings Of Medicine - Placebo
świetna nowość
ku3a napisał(a):47. NN. 01. Dance With Somebody - Mando Diao
od dawna podoba mi się ten kawałek. Cała płyta też warta poznania, u mnie na liście jest już trzeci singiel Icon_razz
ku3a napisał(a):15. 14. 11. Ashtray Heart - Placebo
ciekawe czy to, że jest to oficjalny singiel wpłynie na to, że ten utwór jeszcze będzie wyżej :?: Icon_wink2
26.08.2009 08:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Nowości bardzo dobre/świetne - 3 najniższe. Icon_wink2 Gossip toleruję, więc również OK.
Jeśli zaś chodzi o Blue October, to czekam na debiuty indywidualne. Icon_smile2
1 miejsce wydawało mi się już dwa tygodnie temu, że to nieuniknione. Ale 3 x PW w top 10 się nie spodziewałem.
Die Toten Hosen miałem jak na razie tylko raz przesłuchać i na razie jest OK. Choć mojego wice-faworyta z płyty u Ciebie nie widzę ("Ertrinken"). Największą wadą tej płyty jest język. Icon_wink2 Trzeba będzie dłużej posłuchać, aby się przekonać bardziej.
Billy Talent już wypadł? Ja jeszcze nie miałem przyjemności słyszeć, chyba że wczoraj o 21.00 końcówkę. Icon_wink2
26.08.2009 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Najwyższa nowość najlepsza, no i numer 1 wbrew pozorom mnie cieszy

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
26.08.2009 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 
Gossip i Mando Diao coś późno, ale jednak im się udało Icon_mrgreen
Lao wygrało, ciekawe ile sobie posiedzi na pierwszym Icon_razz pewnie długo, bo już 2 kolejne w Top 10 Icon_lol
Nosowska utknęła Icon_confused2
26.08.2009 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):Wreszcie zaczyna to jakoś wyglądać. Icon_wink2 Icon_biggrin3
Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):A Blade Loki mają szansę na top 10?
jasne Icon_smile2. kurde, zapomniałem tej płyty wstawić do drugiej dziesiątki na forum LP3...
tadzio3 napisał(a):Coraz bardziej wierzę że 10 tygodni pęknie jak nic. Icon_smile2
Icon_smile2. pytanie tylko jak zaprezentują się płyty Marka Knopflera, Muse, Pearl Jam albo... Robbiego Williamsa Icon_cool2 .
tadzio3 napisał(a):U mnie dotarło nawet przez przypadek na szczyt
jak to przez przypadek? Icon_mrgreen
teraz szykuje się chyba spory skok Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Dwa wielkie przeboje zapewne mają juz ostatni tydzień na liśice za sobą
na to wygląda, choć może jeszcze z tydzień się uda...
ale to faktycznie wielkie przeboje mojej listy i zapisały piękną kartę w jej historii.
Paweł napisał(a):podoba mi się strasznie ten kawałek.. to chyba dzięki Twojej audycji przypomniałem sobie o nim. Może i u mnie też wejdzie? Icon_razz2
super, bardzo się cieszę, że audycja Ci się do czegoś przydała Icon_biggrin3. będę wypatrywać Icon_wink2.
Paweł napisał(a):Zapraszam dziś na Puls Muzyki o 20, myślę, że te 'rockowe klimaty' będą w sam raz dla Ciebie. Icon_smile2
no i były Icon_smile2.
michal91d napisał(a):Cała płyta też warta poznania, u mnie na liście jest już trzeci singiel Icon_razz
jakoś tak z opóźnieniem ich poznałem, ale pewnie teraz będę chciał nadrobić Icon_smile2.
michal91d napisał(a):ciekawe czy to, że jest to oficjalny singiel wpłynie na to, że ten utwór jeszcze będzie wyżej :?: Icon_wink2
oby Icon_smile2. chciałbym, żeby tak było.
Gary napisał(a):Jeśli zaś chodzi o Blue October, to czekam na debiuty indywidualne. Icon_smile2
Icon_smile2 myślę, że będą, bo kilka kawałków się dobija i któremuś po prostu musi się udać. szczególnie jeden ma duże szanse, ale na razie nie będę zapeszać Icon_wink2.
Gary napisał(a):Choć mojego wice-faworyta z płyty u Ciebie nie widzę ("Ertrinken")
to mój ulubiony utwór spośród tych które jeszcze się nie pojawiły. wspaniały jest początek.
Gary napisał(a):Billy Talent już wypadł? Ja jeszcze nie miałem przyjemności słyszeć, chyba że wczoraj o 21.00 końcówkę. Icon_wink2
Icon_smile2 nie, to był następny singiel. ten prezentowałem tak ze 3 miesiące temu.
Konrad napisał(a):numer 1 wbrew pozorom mnie cieszy
no i słusznie Icon_razz
Tomekk napisał(a):Lao wygrało, ciekawe ile sobie posiedzi na pierwszym Icon_razz pewnie długo
pewnie tak Icon_mrgreen
28.08.2009 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
ku3a napisał(a):jasne . kurde, zapomniałem tej płyty wstawić do drugiej dziesiątki na forum LP3...
Właśnie zauważyłem. I pomyślałem wtedy, że skoro już w top 20 nie ma płyta musiała się niespodobać
ku3a napisał(a):pytanie tylko jak zaprezentują się płyty Marka Knopflera, Muse, Pearl Jam albo... Robbiego Williamsa
A ja czekma na Dżem, happysad, no i Marka też oczywiście Icon_smile2
ku3a napisał(a):jak to przez przypadek?
Tak mi się napisało trochę kurtuazyjnie Icon_wink2 po prostu kawałek wskoczył nagle z 7 na 1 mimo, że wcześniej nie myślałem, że utwór aż na szczyt z pewnością nie dotrze. A tu nagle w sprzyjających okolicznościach i słabości innych udało mu się Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.08.2009 12:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
tadzio3 napisał(a):A ja czekma na Dżem, happysad, no i Marka też oczywiście Icon_smile2
happysad ma być??!
28.08.2009 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Hehe, zaczęła się nowa era Lao Chao. Na Dobre. Skończy się kiedy wyjdzie nowa płyta, po erze nowej płyty znów nastąpi era PW (bo to uniwersalne). I tak w kółko Icon_smile White Lies mają zapewnione pasmo w programie podsumowującym ten rok. Nie pomyślałbym, że się tak spodobają. ''Heavy Cross'' podoba mi się, ale nie udało się go dokooptować do reszty zestawu DLP. The Gossip są jednak trochę zbyt powtarzalnym projektem. Masz przy okazji rację z tym ''opóźnionym zapłonem''. Druga nowości - Manda - też już nieco wiekowa, ale to porcja solidnego pop/rocka. Naprawdę jeden z bardziej wpływowych numerów tego roku w swoim nurcie. Placebo samo tu nie zostanie Icon_lol O to nie mamy się co martwić. ''Kings Of Medicine'' moim zdaniem nieco przereklamowany, z tym swoim całym hołdem dla The Beatles i byciem najbardziej oryginalnym numerem grupy w tym wieku...ale jest bardzo ok. ''Ashtray Heart'' albo ''Kitty Litter'' powinno być kolejnym singlem u mnie. Może zanim ten pierwszy wejdzie na DLP, to tu jeszcze będzie w miarę wysoko i jakieś pkt. na forumową pójdą Icon_wink Morrissey być może z ostatnim singlem w swojej karierze odchodzi powoli w niepamięć.

PS - Oj nie dogonisz mnie swoim ''Crying Lightning'', nie masz szans Icon_biggrin3 Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.08.2009 01:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #13
Re: notowanie 963 - 23.08.2009
ku3a napisał(a):13. 09. 10. Kasia - Blenders
21. 22. 10. Funny The Way It Is - Dave Matthews Band
22. 32. 03. Heads Will Roll - Yeah Yeah Yeahs
29. NN. 01. Heavy Cross - Gossip
31. 27. 08. We Are The People - Empire Of The Sun
45. 42. 10. It's Not Fair - Lily Allen
47. NN. 01. Dance With Somebody - Mando Diao
Te lubię (mniej lub bardziej) Icon_wink2
Ostatnio w ucho wpadła mi "Kasia" Icon_biggrin3 Naprawdę fajne wakacyjne nagranie Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.08.2009 01:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
saferłel napisał(a):Skończy się kiedy wyjdzie nowa płyta, po erze nowej płyty znów nastąpi era PW (bo to uniwersalne). I tak w kółko Icon_smile
zapomniałeś, że w międzyczasie musi nastać era "Guseł", a potem piąta płyta, no i za 2 lata w końcu kto inny wejdzie na pierwsze Icon_wink2.
saferłel napisał(a):''Kings Of Medicine'' moim zdaniem nieco przereklamowany, z tym swoim całym hołdem dla The Beatles
nie pomyślałbym tak o tym nagraniu Icon_smile2
saferłel napisał(a):i byciem najbardziej oryginalnym numerem grupy w tym wieku...
i tak też nie, tym bardziej Icon_wink2.
saferłel napisał(a):''Ashtray Heart'' albo ''Kitty Litter'' powinno być kolejnym singlem u mnie.
ja na "Kitty Litter" się zawiodłem. gdyby było gdzieś w środku płyty to niechby sobie było, ale od openera płyta oczekuję takiego wprowadzenia, żebym od razu myślał, że to super płyta i następne kawałki żeby tylko utrzymały ten poziom, a tu niestety jest tak, że następne muszą się napocić, żeby pracować na dobrą opinię albumu.
saferłel napisał(a):Może zanim ten pierwszy wejdzie na DLP, to tu jeszcze będzie w miarę wysoko i jakieś pkt. na forumową pójdą Icon_wink
hehe Icon_razz. teraz AH dostało zastrzyk w postaci LP3, więc będą przy tej okazji dodatkowe odsłuchy, a to może wyjść tylko na dobre.
saferłel napisał(a):Oj nie dogonisz mnie swoim ''Crying Lightning'', nie masz szans Icon_biggrin3 Icon_razz
Icon_mrgreen no na razie wygląda na to, że stoję na straconej pozycji Icon_wink2. wciąż jednak uważam, że potencjał jest znacznie większy niż na to wskazuje miejsce na liście i powinno się udać dojść znacznie wyżej, zobaczymy...
28.08.2009 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):no na razie wygląda na to, że stoję na straconej pozycji

Mój tekst miał mieć wydźwięk mobilizujący Icon_wink

ku3a napisał(a):ale od openera płyta oczekuję takiego wprowadzenia, żebym od razu myślał, że to super płyta i następne kawałki żeby tylko utrzymały ten poziom

Zabawne, bo dla mnie wszystko się właśnie świetnie zaczyna, ale dalej już jest naprawdę ''normalnie'' :/

ku3a napisał(a):teraz AH dostało zastrzyk w postaci LP3, więc będą przy tej okazji dodatkowe odsłuchy, a to może wyjść tylko na dobre.

Na Placebo i tak wszyscy lecą Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.08.2009 04:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):
tadzio3 napisał(a):A ja czekma na Dżem, happysad, no i Marka też oczywiście Icon_smile2
happysad ma być??!
W jakimś wywiadzie czytałem, że płyta na jesieni tego roku. Z tym że to dawno było, może tylko ich gdybanie.
Nie zmienia to faktu, ze czekam Icon_smile2

[ Dodano: 2009-08-28, 16:51 ]
Przy okazji. Teraz na stronie happysadu przeczytałem (jeszcze z lipca):
Ktoś musi pracować, aby lenić się mógł ktoś. W związku, że pewnie Państwo na wakacjach sie lenią, to my pracujemy. Po wiosenno-letnich plenerkach z nie do końca wymarzoną pogodą, po fajnych koncertach, po setkach wciągniętych kiełbas i po obaleniu zapewne kilku porządnych beczek chmielowego płynu, po generalnie niezłej sielance, wróciliśmy do pracy. Zaszyliśmy się w naszej norze i z rzadka wpuszczając do środka słońce i ludzi, staramy się przygotować coś, co w sierpniu będzie można w miarę bez wstydu nagrać na płycie CD. Streszczając ten przydługi wstęp: siedzimy w próbowni i doszlifowujemy materiał na następna płytę. Idzie różnie, ale jak to śpiewają ci zza oceanu: Art is HardIcon_wink2 Jeśli nas szlag nie trafi to jakichkolwiek efektów można spodziewać się w październiku. A październik w tym roku, jak i reszta jesieni, to klęska urodzaju: nowy Kult, nowy Hey, nowy Kawałek Kulki, nowy Naiv, nowy Hurt, nowe Muchy, nowy Koniec Świata i prawdopodobnie nowy album Muzyki Końca Lata. No i nasz skromny zespół. Mięso armatnie i żywe tarcze w jednymIcon_wink2 Do usłyszenia!

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.08.2009 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Tadzio, to fenomenalna wiadomość Icon_exclaim Icon_biggrin3 dzięki!!
28.08.2009 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Najbardziej depresyjno-regresywno-kabaretowy zespół wraca Icon_lol
Ale najważniejsza jest ta Muzyka Końca Lato! Tego nie wiedziałem Icon_surprised

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.08.2009 07:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #19
 
To ja też z dobrymi wiadomościami.
Icon_smile2
28.08.2009 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
taki prezent prawie na urodziny! Icon_biggrin3
wchodzę w to Icon_smile2.
28.08.2009 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości