Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Måneskin & Iggy Pop - I WANNA BE YOUR SLAVE
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 651
Dołączył: May 2008
Post: #21
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
no ja się zgadzam, że to jest totalnie jakiś popowy revival glam rocka; na eurowizji totalnie mi ten numer zginął i byłem zaskoczony tą wygraną, ale dałem im szansę i wrzuciłem "slave" na plejlistę; po kilku odsłuchach pożegnaliśmy się uczciwie, bo nie ma w tym niczego ani, co szczególnie bym lubił (bo glam mnie przekonuje tylko wtedy, kiedy stoi za tym osobowość i unikalna kreacja jak u bowiego), ani co by mnie wyciągnęło poza strefę komfortu i zachwyciło; nie twierdzę, że jest złe, chociaż teraz widzę, że w jakichś okolicznościach słuchałem przed trzema laty ich epki z 2017 roku i oceniłem ją jednoznacznie źle -- w tym kontekście możemy faktycznie mówić o ewolucji ich muzyki, bo doszli do poziomu, jak najbardziej, słuchalności Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.07.2021 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 119
Dołączył: Dec 2009
Post: #22
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Artur.O napisał(a):Mam dobrą radę, mike - zabij się.
Czy jest na sali admin/moderator?

WOLNE MEDIA!!!
21.07.2021 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 887
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
neo01 napisał(a):Czy jest na sali admin/moderator?
Ale po co Ci moderator. Przecież Artur.O ma słuszność i człowiek z takim gustem powinien się z tego forum wynieść. To on wie najlepiej, co jest dobre w muzyce, a co nie jest, wie kto jest debilem, wie, kto pisze bzdury (czyli coś, czego on nie czuje i nie rozumie). Wie, że Greta to kompozycyjny bełkot, wie także, czego słuchają jego rozmówcy. I jest OK.
21.07.2021 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 076
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #24
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Dziękuję za słowa wsparcia z najmniej oczekiwanej strony, kajmanie. ^^

(21.07.2021 07:11 PM)AKT! napisał(a):  chociaż teraz widzę, że w jakichś okolicznościach słuchałem przed trzema laty ich epki z 2017 roku i oceniłem ją jednoznacznie źle
To było z okazji mychartsowej listy płyt bodajże. Icon_biggrin

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
21.07.2021 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #25
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Artur.O napisał(a):Bo czujesz się jak psie odchody ze sobą, swoim gustem, swoim światopoglądem, swoją ułomnością umysłową i musisz się wysrać na innych, żeby sobie ulżyć, wysrywując losowe rzeczy w internecie.
przecież mike nic takiego nie zrobił Icon_rolleyes
bez przesady. Każdy ma swój gust i może się zachwycać czym chce. Dla jednego Maneskin może być odkryciem, dla innych kupą, ale to nie powód by kogoś za to krytykować.

Artur.O napisał(a):Mam dobrą radę, mike - zabij się
słaby trolling i mało śmieszny.
21.07.2021 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #26
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Dawno się tak nie zdenerwowałem, przeglądając jakikolwiek wątek tutaj. Już nawet nie chce mi się odpisywać na te elaboraty skwitowane słowami "zabij się".
21.07.2021 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kacper130700 Offline
Student
*****

Liczba postów: 8 749
Dołączył: Jun 2020
Facebook
Post: #27
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
(21.07.2021 06:57 PM)Artur.O napisał(a):  [quote='mike' pid='420675' dateline='1626880957']
Mam dobrą radę, mike - zabij się. Będzie lepiej tobie i nam. Nie będziesz więcej miał problemów ze zmianą pieluchy, czy liczeniem, czy resztę ci dobrze wydano w sklepie. Same plusy.
Z tym ostatnim akapitem to pojechałeś po bandzie. Gdyby ktoś napisał tak do ciebie, to byłoby tak fajnie? Jakbyś się czuł? Na pewnym forum za takie coś dostałbyś permanentnego bana.

Podwójna Gorąca 20
21.07.2021 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 057
Dołączył: Dec 2016
Post: #28
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
(21.07.2021 06:57 PM)Artur.O napisał(a):  Jedyny lament, jaki widzę w tym temacie, to żałosne poszukiwanie uwagi - której autor powyższego posta zapewne nie otrzymuje dość dużo w prawdziwym życiu
(...)
Więc myślę, że jesteś po prostu debilem.
(...)
Mam dobrą radę, mike - zabij się.
Nie wiem co kierowało autorem posta podczas pisania tego elaboratu, ale jest to na tyle niesmaczne, że chyba powinien się temu przyjrzeć moderator. Można się różnić pod względem gustu muzycznego czy podejścia do życia, ale trzymajmy może jakiś poziom.

A szydzenie z czyjegoś gustu i upodobań muzycznych uważam za bardzo słabe i nie na miejscu, zwłaszcza na forum poświęconym muzyce
22.07.2021 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 076
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #29
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Okej - z ostatnim akapitem przesadziłem, szkoda, że po 10 latach nadal nie mam możliwości edytowania własnych postów w tym dziale, pomimo komunikowania tego naprawdę wiele razy (czyli moderacji na forum faktycznie nie ma - inaczej w końcu by to do niej trafiło?), inaczej szybko bym go usunął. Natomiast co do reszty, to kto zna działalność mike'a na forum, to wie, o czym mówię - a jak nie... to nie. Zresztą wystarczy przeczytać jego pierwszy post w tym temacie. No sorry, ale naprawdę nie ma kogo tu bronić. Bzdury są bzdurami.

Podkreślę tylko, że naprawdę nie skupiałem się na guście jako takim i nie rozumiem, czemu akurat to wypominacie. Co prawda, na swój gust ma się wpływ, ale jednak jest głównie wypadkową osobowości i aktualnego stanu umysłu. Natomiast co do dyskutowanego podmiotu wykonawczego - to naprawdę nie jest moja wina, że obiektywnie prezentuje poziom typowego zespołu z liceum i popularność zawdzięcza chyba wyłącznie udziałowi w tym, a nie innym festywalu. xD

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
22.07.2021 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 808
Dołączył: May 2012
Post: #30
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Jedyne co mam do dodania w tym temacie to nadzieja, że admin / moderator wyciągnie konsekwencje wobec takich wpisów.

A sam utwór jest w propozycjach mojej listy i z pewnością się w notowaniu znajdzie. Zgodzę się tylko, że to nagranie nie prezentuje niczego odkrywczego.
22.07.2021 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 887
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Tomekk napisał(a):to nie powód by kogoś za to krytykować
Ja jestem za tym, żeby krytykować. Ale niech to będzie krytyka dotycząca konkretnej wypowiedzi, a nie osoby. A tym bardziej niech to nie będzie zestaw inwektyw.
Artur.O napisał(a):Zresztą wystarczy przeczytać jego pierwszy post w tym temacie.
Przeczytałem i jakoś nie budzi we mnie takich reakcji. Fakt, że zbyt kulturalny nie był i z tymi zmianami to przesadził.
Artur.O napisał(a):popularność zawdzięcza chyba wyłącznie udziałowi w tym, a nie innym festywalu
Inne piosenki, które się w nim pojawiły nie osiągnęły takiej popularności czyli to nie tylko udziałowi zawdzięcza. Przypuszczalnie bez udziału tak wielkiej popularności by nie zyskał, a przynajmniej nie od razu.
Artur.O napisał(a):obiektywnie prezentuje poziom typowego zespołu z liceum
Rozumiem, że Ty jesteś w stanie stwierdzić co obiektywnie jest dobre, a co złe. Zgadzam się z opinią co do tego utworu, także z tą o zwycięzcy Euro, ale czy zespół jest aż taki zły. Mam wrażenie, że coś dobrego (w moim odczuciu) od nich słyszałem.
22.07.2021 07:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 431
Dołączył: Aug 2017
Post: #32
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Ale jak na obecną, radiową i bezbarwną papkę z Eski, to I Wanna Be Your Slave może się wyróżniać spośród reszty, niemniej jeszcze w latach 00. w takich stacjach radiowych były intensywnie grane utwory w tej stylistyce. A obiektywnie nawet obecnie jest mnóstwo podobnych zespołów, tylko nie w eskowym mainstreamie.
Nie patrzałem na to, że prezentuje poziom zespołu z liceum, a numer mocno wpadł mi w ucho, więc mi się mocno spodobał. Ogólnie w sumie lubię takiego rocka, który może nawet być mocno wtórny. Po prostu mam jakieś zamiłowanie do tego typu muzyki Icon_wink
22.07.2021 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 887
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Kuba1201 napisał(a):obecnie jest mnóstwo podobnych zespołów
Jest mnóstwo zespołów, które grają rocka, który brzmi jak rock, a nie muzykę, która tylko rocka udaje jak tenże Måneskin.
Kuba1201 napisał(a):Ogólnie w sumie lubię takiego rocka
Ja jednak gustuję w rocku, który jednak ma zdecydowanie więcej rockowej duszy.
22.07.2021 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 431
Dołączył: Aug 2017
Post: #34
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
(22.07.2021 05:54 PM)kajman napisał(a):  
Kuba1201 napisał(a):Ogólnie w sumie lubię takiego rocka
Ja jednak gustuję w rocku, który jednak ma zdecydowanie więcej rockowej duszy.
Taki rock także jest w moim guście, zresztą nawet bardziej niż Maneskin Icon_wink
22.07.2021 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
(22.07.2021 12:30 AM)Artur.O napisał(a):  szkoda, że po 10 latach nadal nie mam możliwości edytowania własnych postów w tym dziale
ale lepsze od edycji jest przeczytanie raz albo nawet i ze dwa razy posta zanim się go wyśle. i skasować go w całości albo w części. a przynajmniej zmienić go tak aby nie obrażał. tak będzie lepiej dla wszystkich.

ostatni akapit wykasuję choć to niewiele zmieni, bo już był kilka razy cytowany.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.07.2021 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 887
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Ja uważam, że do wykasowania powinny być przynajmniej fragmenty pierwszego zdania w drugim akapicie, ostatniego w trzecim i przedostatniego w ostatnim. Nie chcę cytować co konkretnie, żeby tych stwierdzeń nie powtarzać.
23.07.2021 07:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #37
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
(22.07.2021 05:54 PM)kajman napisał(a):  Jest mnóstwo zespołów, które grają rocka, który brzmi jak rock, a nie muzykę, która tylko rocka udaje jak tenże Måneskin.
Udaje rocka, no cóż, polemizowałbym. Icon_wink Wiem że dla Ciebie może to brzmieć jak Wilki po 1992, ale bez przesady Icon_wink
23.07.2021 07:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 887
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Wilki po '92 to chyba nawet nie udawały, że grają rocka.
23.07.2021 09:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #39
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
Muszę Cię zmartwić, drogi kajmanie, dla mnie na przykład Moja Baby to jeszcze rock w swojej klasie. Icon_wink
23.07.2021 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gioconda2 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 172
Dołączył: Jul 2021
Post: #40
RE: Måneskin - I WANNA BE YOUR SLAVE
A dla mnie Wilki nigdy rock'owe nie były. Pop'owe też nie. Klasyfikuję je gdzieś pomiędzy.
23.07.2021 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  David Guetta & OneRepublic - I Don't Wanna Wait Szymek79 2 107 25.04.2024 07:14 PM
Ostatni post: Szymek79
  Charlotte Lawrence - I Don't Wanna Dance Szymek79 1 133 02.03.2024 01:57 PM
Ostatni post: kajman
  Måneskin - TRASTEVERE Szymek79 1 56 25.11.2023 06:26 PM
Ostatni post: kajman
  Måneskin - OFF MY FACE Szymek79 1 63 24.11.2023 09:05 AM
Ostatni post: kajman
  Måneskin - THE DRIVER Szymek79 1 79 19.11.2023 10:11 AM
Ostatni post: kajman
  Måneskin - VALENTINE Szymek79 2 103 11.11.2023 03:19 PM
Ostatni post: neo01
  Chet Faker - I Wanna Try Something New Szymek79 1 138 09.10.2023 07:17 AM
Ostatni post: kajman
  Martin Solveig & Stefflon Don - I Don't Wanna Work Szymek79 1 119 01.10.2023 07:51 PM
Ostatni post: kajman
  Måneskin - HONEY (ARE U COMING?) Szymek79 2 191 05.09.2023 10:03 PM
Ostatni post: Szymek79
  Grimes - I Wanna Be Software Szymek79 1 185 29.07.2023 08:58 AM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości