Ankieta: Czy x=y
tak
nie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 140 (08.08.09)
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Opisy przygotowuję w momencie, gdy lista już jest gotowa, tu jeszcze miałem do roboty opisy do poprzedniego notowania. 20 minut roboty, a nie tydzień Icon_razz2
a ja bym chętnie poczytał Twoje recenzje różnych albumów, zapewne byłoby to ciekawe Icon_mrgreen
09.08.2009 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #22
 
Cytat:A Bloc Party tylko korzysta z idei eurodance, co nie znaczy, że musi być zły. Jak widać mi się podoba.
przy_ by się obruszył, że tak mówicie o Eurodance, a ja chyba bym go poparł, bo w sumie uważam, że w każdym gatunku można znaleźć coś fajnego, a wszlkie generalizacje uważam z a bezsens.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.08.2009 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #23
 
Tomekk napisał(a):chętnie poczytał Twoje recenzje różnych albumów, zapewne byłoby to ciekawe

ale safer jeszcze w życiu żadnej takowej nie napisał, więc będzie ciężko Icon_wink2 Icon_mrgreen
09.08.2009 06:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
 
Listoholik napisał(a):ale safer jeszcze w życiu żadnej takowej nie napisał, więc będzie ciężko Icon_razz2
najwyzszy czas spróbować, bo opisywanie singli dobrze mu wychodzi Icon_cool2
09.08.2009 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
Na Małpowaniu z muzyką przecież pisał Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.08.2009 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
 
a ja tego nie czytałem, bo nie wiem co to :?: :->
09.08.2009 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #27
 
tam to raczej małpował Icon_wink2 Icon_razz
09.08.2009 06:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
furbul napisał(a):
saferłel napisał(a):A co, tak źle Ci się kojarzy Interpol Icon_smile?
Nie, ale skoro za nieznajomość nagradzasz mnie aplauzem, to ja też się cieszę Icon_wink)

Jeden Listoholik na forum nam wystarczy Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2009 07:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Tomekk napisał(a):a ja tego nie czytałem, bo nie wiem co to :?: :->

Oni sobie jaja robią, tzn Rafał głównie Icon_lol

http://www.malpowaniezmuzyka.blogspot.com - tam możesz znaleźć kilkanaście recenzji. Teraz mam wakacyjną przerwę, ale nie raz jeszcze coś napiszę Icon_wink

A niedługo pojawi się relacja z U2....na tym forum też.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2009 07:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
aaktt napisał(a):w każdym gatunku można znaleźć coś fajnego, a wszlkie generalizacje uważam z a bezsens.

Wiesz, ja nie lubię 90% muzyki określaniem mianem eurodance, to dlaczego mam nie generalizować? Zdaję sobie sprawę, że jest kilka fajnych numerów tej ery, ale ogólnie mi nie podchodzi. Przecież wiadomo, że nie będę na prawo i lewo głosił jaki to shit. To moja opinia, mogę ją wykorzystać w dyskusji.

Pamiętam, że z eurodance zawsze lubiłem ''Mr. Vein'' Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2009 07:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #31
 
saferłel napisał(a):z eurodance zawsze lubiłem ''Mr. Vein''

wczoraj leciał na VH1 Icon_smile2
09.08.2009 07:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #32
 
aaktt napisał(a):sumie uważam, że w każdym gatunku można znaleźć coś fajnego, a wszlkie generalizacje uważam z a bezsens.
Prawda. Wszędzie znaleźć można coś porządnego dla siebie, pomimo tego, że czasem są to wyjątki w danym gatunku. Ale chyba nie powiesz mi, że do eurodance skłaniasz się pozytywnie? Icon_razz
saferłel napisał(a):Jeden Listoholik na forum nam wystarczy Icon_razz2
Co sugerujesz?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
09.08.2009 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #33
 
Nie, nie skłaniam się negatywnie. W sumie nie wiem czy są jakiekolwiek gatunki, do których podchodzę negatywnie. Albo coś lubię, albo nie, ale to musi być konkretny wykonawca, album czy utwór Icon_smile2

saferłel napisał(a):Wiesz, ja nie lubię 90% muzyki określaniem mianem eurodance, to dlaczego mam nie generalizować? Zdaję sobie sprawę, że jest kilka fajnych numerów tej ery, ale ogólnie mi nie podchodzi. Przecież wiadomo, że nie będę na prawo i lewo głosił jaki to shit. To moja opinia, mogę ją wykorzystać w dyskusji.
Oczywiście, że możesz Icon_wink2 Ja też przed chwilą wyraziłem swoją.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.08.2009 07:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
furbul napisał(a):
saferłel napisał(a):Jeden Listoholik na forum nam wystarczy Icon_razz2
Co sugerujesz?

Nic złego, chyba sam o tym wiesz Icon_wink Po prostu widzę, że teraz pobawiłeś się trochę grą słów przy okazji tego Banksa (jak Rafał), ale ja też wiem, że to żarty. Wiemy dobrze, że powinieneś poznać to nagranie i będzie git, a gratulację dostałeś za znajomość 7/8 piosenek Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2009 07:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
cieszy ładny skok Arctic Monkeys i to że już są w dziesiątce.
"Heads Will Roll" niespodziewanie weszło na moją listę, więc może i coś jeszcze, czego trudno się było spodziewać się pojawi Icon_wink2. choć teraz pogoda już mniej sprzyjająca pojawieniu się takim wakacyjnym przebojom.
te 2 powyższe + "Niejasności" i Cloud Cult to jedyne nasze wspólny punkty w 50-kach tym razem.
hmm, "Peace" już prawie w dziesiątce. ciekawe czy przy okazji ich koncertów też coś będzie na Twojej liście.
w dolnych rejonach listy jakoś ruchy wywołują mniejsze emocje, chyba u Ciebie też chwilowe letnie spowolnienie. a przez to tym razem jakoś krótszy komentarz mi wyszedł Icon_wink2. i szkoda, że listy płyt nie ma, bo nie ma czym nadrobić Icon_wink2.
11.08.2009 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
DM na pewno jeszcze pojawi się na DLP, niezależnie od koncertów. Może nawet dwie piosenki...

A o liście płyt nie pomyślałem Icon_razz2 Wyleciała mi z głowy. Jak wrócę ze wsi, to będzie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.08.2009 04:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #37
 
6/50 :->

[Obrazek: kleschko.png]
12.08.2009 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Bywało lepiej, a patrz, też ściągamy numery z pitchforka ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.08.2009 04:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #39
 
saferłel napisał(a):z pitchforka ;P
ostatnio więcej Drowned In Sound czytam Icon_biggrin3

[Obrazek: kleschko.png]
12.08.2009 04:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Hmmm, ostatnio tam byłem czytać recenzje swojej płyty roku, bo dali jej 10/10 Icon_biggrin Myślę, że jednak są trochę gorzej zorganizowanym serwisem niż pitchfork, nie tak bogatym w materiały itd...Ale czasem zajrzę Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.08.2009 04:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości