Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Behemoth - Evangelion
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #21
 
Może to zabrzmi troszkę głupio, ale słucham teraz tego albumu i przypomina mi to... o wiele cięższą wersję Recoila Icon_surprised

Moja prywatna galeria
06.09.2009 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #22
 
A teraz leci u mnie w pracy, bo za godzinę będą podpisywać płytę Icon_biggrin3 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
25.09.2009 03:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #23
 
[Obrazek: 2609.jpg]

chyba się wybiorę Icon_evil

[Obrazek: kleschko.png]
25.09.2009 07:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #24
 
Cytat:Przy okazji afery z wykradnięciem nowej płyty Kultu, kiedy Kazik nazwał wielu swoich wiernych fanów "kurwami", znów powrócił temat ściągania muzyki z sieci. Kazik twierdzi, że ściąganie
jego płyty to kradzież nawet jeżeli robi to fan
, który nie może się jej doczekać i później ją kupi. Przeciwnego zdania jest lider zespołu Behemoth, Adam Darski. Co ciekawe, sam przyznaje, że ściąga płyty z sieci.

- Behemoth ma fanów na całym świecie. Waszą najnowszą płytę "Evangelion" można było znaleźć w internecie już pięć tygodni przed sierpniową premierą. Czy ten wyciek wpłynął na sprzedaż krążka? - pyta dziennik Metro.

- Nie jesteśmy w stanie tego ocenić. Ale jak dotąd, "Evangelion", w porównaniu z poprzednią płytą "The Apostasy", sprzedaje się dwa razy lepiej! Dorobiłem do tego taką teorię, że jeśli jakiś zespół nagrywa świetną płytę, to - czy ona znajdzie się przed premierą w sieci, czy też nie - i tak się obroni. W sobotę ściągnąłem sobie nową płytę Alice In Chains. Słuchałem jej do dzisiaj trzy razy, uważam, że jest świetna. Czekam na premierę, by ją kupić.

- Ściągnąłeś?

- Tak, z Rapidshare i się z tym nie kryję. Dlatego gdy ktoś mi mówi, że ściągnął sobie krążek Behemotha z sieci, nie potępiam tego. Sam to robię. Ale jeśli płyta mi się podoba, to kupuję. Jestem fanem fetyszu, uwielbiam kawałek plastiku, uwielbiam papier
, zapach nowego produktu
, uwielbiam czytać teksty
w książeczce dołączonej do płyty. Mam w domu kilka tysięcy oryginalnych CD i winyli. Mówię: "ściągajcie i jeżeli ta płyta się wam spodoba, to proszę, idźcie do sklepu i ją kupcie". Po prostu liczę na uczciwość fanów. Może to naiwne, ale może jest właśnie odwrotnie.

- Dlaczego w takim razie Kazika tak bardzo dotknęła kradzież jego płyty?

- Być może Kazik jest oldskulowy. Nie wypowiadam się, bo go nie znam. Takie narzędzie jak internet jest genialne.

Nergal Icon_lol , Źródło - pudelek Icon_confused2
08.10.2009 12:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
buehehe, ale ma zdrowe podejście przynajmniej
choć mimo zachęty, nie ściągnę tego krążka

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.10.2009 12:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
I to jest dobra postawa. A Kazik przesadza zdecydowanie. Nergal to jest gość, a nie jakiś blondasek Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.10.2009 09:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #27
 
Jak kolejna płyta będzie się sprzedawać dużo gorzej, to i Nergal zacznie szukać dziury w całym Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
08.10.2009 09:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #28
 
E tam, oni nie mają mega nakładów, więc nie ma dużych strat. Przed tą płytą mieli sprzedane jakieś 25-30 tysięcy na całym świecie w ciągu całej kariery (jak nie mniej), z tego prawie połowa to było "Apostasy".

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.10.2009 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Dlatego może nie warto w obecnych czasach na taki duży nakład. Płyty zawsze można dotłoczyć w ramach zapotrzebowania. A Behemoth światową sławę zyskał tak naprawdę przy Apostasy, więc spodziewać się należy zwiększenia liczby sprzedanych płyt. Po za tym dotarłem do źródła które mówi, że tylko w USA sprzedali ponad 35 tys. sztuk. Tylko.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.10.2009 11:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #30
 
Hmm... nie wiem, z rok czy półtora temu czytałem wywiad z Nergalem, w którym wymienił właśnie takie liczby. Poza tym - sądzę, że głównie w USA sprzedawali wcześniej (ze 3/4 całości), bo tam mieli sporo tras. W Europie taka muza jak ma kilkaset sztuk na kraj, to jest nieźle, jak kilka tysięcy to super.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
08.10.2009 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
No nie wiem. Taka muzyka ma jednak spore zaplecze fanów. Chyba sobie nie zdajemy czasem sprawy z ich ilości. Mekki metalu są chociażby w Ameryce Płd (głównie Brazylia), Japonii, Francji....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.10.2009 02:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yoda Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 499
Dołączył: Jul 2009
Post: #32
 
saferłel napisał(a):Mekki metalu są chociażby w Ameryce Płd (głównie Brazylia), Japonii, Francji....
No i przede wszystkim w Norwegii, takie grupy jak Gorgoroth, Burzum, Mayhem, Satyricon, Darkthrone, Immortal, Emperor to już niemal legendy
08.10.2009 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #33
 
No tak, w Skandynawii to prawie że "muzyka narodowa". Ale że jest duża konkurencja, to pewnie nakłady się trochę rozkładają. No i są to małe, kilkumilionowe rynki.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.10.2009 09:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #34
 
Jest nowy singiel, video super, ale łapcie szybko póki nie usuną (tak zrobili z oficjalnym kanałem zespołu, ocenzurowali i tam nie ma już Icon_wink2 ):
http://www.youtube.com/watch?v=Q8mMyu0ZfnM
Alas, Lord is Upon Me
making of:
http://www.youtube.com/watch?v=utYubwTsRHA

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.09.2010 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #35
 
Trochę nie rozumem tego teledysku (ani w ogóle ich muzyki), ale produkcja clipu, trzeba przyznać, stoi na bardzo wysokim poziomie.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
13.09.2010 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #36
 
Nie skupiam się na rozumieniu klipów. To nie kino. Chyba że w making of tłumaczą co poeta miał na myśli Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.09.2010 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości