Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edyta Bartosiewicz wraca na scenę?
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #141
 
Po pierwszej części wywiadu, którą oglądałem rano dowiadujemy się w sumie tyle, że Edyta lubi nadużywać słowa "mega" Icon_mrgreen
To dość swobodna rozmowa, fajnie, że Edyta wraca i ona chyba też się cieszy. Powiedziała, że na pewno opowie co się z nią działo przez ten czas, bo jest to winna fanom, a materiał na płytę jest głównie z 2002 i 2007 roku.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.08.2010 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #142
 
Do tego jest bardzo zadowolona z tekstów. Uważa, że to będzie jej najlepsza płyta w dorobku. A tytuł płyty to "Tam, dokąd zmierzasz".

Wczorajszą część udało mi się obejrzeć. Dzisiaj spałem.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
08.08.2010 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #143
 
tak wiec singiel za 2-3 tygodnie ( na 100% przed festiwalem)
08.08.2010 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #144
 
Właśnie oglądając wywiad liczyłem na jakieś konkretne daty. W sobotę niestety żadnych nie podano.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
08.08.2010 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #145
 
nie podano niestety Icon_confused2
aaktt napisał(a):Powiedziała, że na pewno opowie co się z nią działo przez ten czas, bo jest to winna fanom
mi się zdawało, że opisze to w tekstach, ale nie mogłem oglądać za bardzo tej rozmowy.
Dzisiejszej części w tvn24 w ogóle nie pokazano...
skupiono się na katastrofie w moim powiecie. tragedia straszna - w kilka godzin wszystko pod wodą Icon_neutral2
08.08.2010 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #146
 
jestem rozczarowany tym wywiadem. strasznie pocięty. ciekawe czy to sama Edyta nie autoryzowała pewnych fragmentów czy z innych powodów nie dali tego w normalnej postaci.
zresztą widać, że Edyta powrót planuje bardzo ostrożnie - wywiad nie w studio, tylko na prywatnym terenie; nie mnóstwo ludzi dookoła, tylko Metz plus kamerzyści i zapewne ktoś tam jeszcze na zapleczu, ale na spokojnie, żeby nic nie zburzyć, nie za bardzo podgrzać atmosferę.
09.08.2010 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #147
 
No nie wiem - według mnie gdyby planowała ostrożnie, nie ładowałaby się od razu w wielki festiwal. Dla mnie wywiad z taśmy jest bardziej podyktowany wygodą albo lenistwem - może po prostu nie lubi wstawać rano ? Icon_smile
09.08.2010 02:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #148
 
ku3a napisał(a):jestem rozczarowany tym wywiadem. strasznie pocięty. ciekawe czy to sama Edyta nie autoryzowała pewnych fragmentów czy z innych powodów nie dali tego w normalnej postaci.
zresztą widać, że Edyta powrót planuje bardzo ostrożnie - wywiad nie w studio, tylko na prywatnym terenie; nie mnóstwo ludzi dookoła, tylko Metz plus kamerzyści i zapewne ktoś tam jeszcze na zapleczu, ale na spokojnie, żeby nic nie zburzyć, nie za bardzo podgrzać atmosferę.

wywiad trwal przeszlo godzine.ktorakolwiek stacja by poscila caly wywiad ?hę?wywiad wieć został pocięty, maja co tydzien ukazywać sie dalsze częsci a ponoć najlepsza cześć przed samym festiwalem
09.08.2010 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #149
 
dupa, jakby chcieli, to by puścili, ale tak nabijają sobie oglądalność Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.08.2010 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #150
 
To ja sobie obejrzę, jak cały gdzieś puszczą Icon_razz .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.08.2010 10:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #151
 
no jak godzinę mają pociąć tak, żeby co jakiś czas puszczać 4 minuty, z których połowa to muzyka, to ja dziękuję, nie interesuje mnie takie coś. w necie se przeczytam konkrety.
10.08.2010 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #152
 
Dokładnie tak samo myślę.
ku3a napisał(a):z których połowa to muzyka
a co 4 minuty jeszcze 4 minuty reklam.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
10.08.2010 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #153
 
ja obejrzałem, bo sobie nagrałem Icon_razz po DTVN, było dokładnie to samo co w ... DTVN :roll: może ciut więcej... Dowiedziałem się, że będzie na jesieni płyta, że będzie koncert, że to najlepsza płyta i wszystko jest MEGA i ... wystarczy. Czekam na płytę Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.08.2010 04:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #154
 
po co piszą w tym temacie osoby które Edyty nie bardzo lubia i tylko narzekają?Miles Davis powiedział kiedys,że "o muzyce nie powinno się mówić tylko jej słuchać".To będzie i tak wielki powrót i kropkaIcon_smile
10.08.2010 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #155
 
Marek napisał(a):1. po co piszą w tym temacie osoby które Edyty nie bardzo lubia i tylko narzekają?
2. Miles Davis powiedział kiedys,że "o muzyce nie powinno się mówić tylko jej słuchać".
3. To będzie i tak wielki powrót i kropkaIcon_smile
1. A po co piszą takie, ktore traktują ją jak boga i z założenia uważają, że to co robi musi być cudowne?
2. Idąc tym tokiem myślenia to nie powinno bć tego tematu, a pewnie i tego forum.
3. Tak naprawdę to może być wielki powrot i bardzo by mnie takowy ucieszył. Ale tak się składa, że nikt z nas tego nie może wiedzieć i tak euforyczne wypowiedzi niczemu nie służą.
11.08.2010 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #156
 
Miszon napisał(a):To ja sobie obejrzę, jak cały gdzieś puszczą Icon_razz .
tu jest link do tego, co na razie było
LINK
11.08.2010 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #157
 
kajman napisał(a):
Marek napisał(a):1. po co piszą w tym temacie osoby które Edyty nie bardzo lubia i tylko narzekają?
2. Miles Davis powiedział kiedys,że "o muzyce nie powinno się mówić tylko jej słuchać".
3. To będzie i tak wielki powrót i kropkaIcon_smile
1. A po co piszą takie, ktore traktują ją jak boga i z założenia uważają, że to co robi musi być cudowne?
2. Idąc tym tokiem myślenia to nie powinno bć tego tematu, a pewnie i tego forum.
3. Tak naprawdę to może być wielki powrot i bardzo by mnie takowy ucieszył. Ale tak się składa, że nikt z nas tego nie może wiedzieć i tak euforyczne wypowiedzi niczemu nie służą.
oj tak tak narzekanie stękanie i krytyka,to Ci wychodzi najlepiej bo to najłatwiejsze.
19.08.2010 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #158
 
Marek napisał(a):oj tak tak narzekanie stękanie i krytyka,to Ci wychodzi najlepiej bo to najłatwiejsze.
Rownie łatwo przychodziłyby mi bałwochwalcze określenia.
21.08.2010 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #159
 
Madame Bijou to nowy utwór, który wykonała na Orange Warsaw Festiwal.
Posłuchajcie
''Bijou'' znaczy klejnot.
29.08.2010 01:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #160
 
emigrant napisał(a):Madame Bijou to nowy utwór, który wykonała na Orange Warsaw Festiwal.
Posłuchajcie
''Bijou'' znaczy klejnot.
Ładna melodia. Apetyt już wyostrzony Icon_biggrin3
A reszte ocenie jak będzie "normalna" wersja Icon_wink2
29.08.2010 04:51 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Piotr Kaczkowski wraca na stałe emigrant 9 1 503 25.02.2011 12:07 AM
Ostatni post: pabloyd
  Niedźwiedź wraca do Trójki? emigrant 5 1 155 26.01.2010 06:15 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości