Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edyta Bartosiewicz wraca na scenę?
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #81
 
Tomekk napisał(a):
mateusz91 napisał(a):Pierwszy singiel to NA PEWNO - Upaść, aby wstać.
już to wiesz na 100% :?: Icon_wink2
tak. chyba muzycy Edyty nie kłamią Icon_wink2
Tytuł średnio mi się podoba, wydaje się zbyt bezpośredni. Ale co tam tytuł, ważne jaka będzie piosenka. i KIEDY. A premiera ma być w wakacje...
22.06.2010 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
 
bugman napisał(a):jak ktos madrze napisal edyta jest nasza kate bush, albo sade.
Moim zdaniem napisał idiotycznie. Pod jakim względem jest do nich podobna? Po pierwsze to zupełnie inne klimaty, po drugie jej popularność to też inna skala.
23.06.2010 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 515
Dołączył: Aug 2008
Post: #83
 
Pod takim, że bardzo rzadko co nagrywa, ale jak nagra to jest super (się okaże).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.06.2010 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #84
 
<pac>

Trochę wyobraźni Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2010 12:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #85
 
prawdopodobnie pod koniec sierpnia edyta w Warszawie da swoj 1 koncert-to chyba jakis festwial tj wiem konrketnie ale teraz mi nazwa z glowy wypadla (sorry)

ja sam mialem przyjemnosc posluchac sampli nowej edyty ( fakt ze wieki temu ale zawsze) i jak to co slyszlem bedzie plycie to klekajcie narody

co do tytulu singla jak i samych tekstow-ja watpie ze edyta bedzie latac po rozglosniach, tv i gazetach rozmawiajac dlaczego, czemu jej tyle nie bylo. wszystko dostaniemy na tacy w tekstach.

ja cos czuje ze to bedzie rewelacyjny come back
24.06.2010 08:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
 
A ja nie jestem przekonany. Moim zdaniem od pierwszej płyty idzie jej coraz słabiej (chociaż może Dziecko było lepsze od S&S), a Wodospady muzycznie są przeciętniutkie. Z późniejszych pojedyńczych nagrań tylko Mistrz był świetny, chociaż w sumie wypadały lepiej niż te z W. Jednak płyta może być dobra, ale chyba nie chciałbym, żeby nagrywała kolejno (no chyba że za minimum 5 lat).
24.06.2010 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #87
 
kajmana nie zrozumiałem zbytnio Icon_cool2

bugman napisał(a):prawdopodobnie pod koniec sierpnia edyta w Warszawie da swoj 1 koncert-to chyba jakis festwial tj wiem konrketnie ale teraz mi nazwa z glowy wypadla (sorry)
Orange Warsaw Festival :?: to chyba ten najgłośniejszy...
26.06.2010 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #88
 
Tomekk napisał(a):kajmana nie zrozumiałem zbytnio Icon_cool2
Uważam, że może Edyta jest obecnie w stanie nagrać dobrą płytę, ale to tylko dlatego, że tak dużo czasu minęło od ostatniej, bo dobre pomysły zdarzają się jesj coraz rzadziej.
26.06.2010 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #89
 
kajman napisał(a):
bugman napisał(a):jak ktos madrze napisal edyta jest nasza kate bush, albo sade.
Moim zdaniem napisał idiotycznie. Pod jakim względem jest do nich podobna? Po pierwsze to zupełnie inne klimaty, po drugie jej popularność to też inna skala.
czemu od razu idiotycznie "mądralo"? już Ci tłumaczę chłopczyku: porównanie jest jak najbardziej na miejscu ze względu na rzadkość wydawanego materiału i wyjątkowość artysty (kate ,sade i edyta sami komponują i nie mają godnych siebie następców pomimo tego,że milczą długie lata).
27.06.2010 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #90
 
"mądralo"? "chłopczyku"?
chyba trochę nadmiernie się spoufalasz. przyhamuj trochę. to, że ktoś ma odmienną opinię od Twojej nie oznacza od razu, że trzeba go zarzucać epitetami.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.06.2010 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #91
 
aaktt napisał(a):
saferłel napisał(a):Chylińska właśnie pięknie pokazała jak zrobić złotą płytę i przebój Icon_smile2
Oby jak najmniej takich przebojów Icon_smile
zgadzam się ,wolta Chylińskiej to największa porażka jaką widziałem w życiu.
27.06.2010 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
 
aaktt napisał(a):"mądralo"? "chłopczyku"?
chyba trochę nadmiernie się spoufalasz. przyhamuj trochę. to, że ktoś ma odmienną opinię od Twojej nie oznacza od razu, że trzeba go zarzucać epitetami.
tym bardziej, że "chłopczykiem" to co najwyżej w tym przypadku nazwany mógłby nazwać nazywającego.
27.06.2010 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #93
 
Marek napisał(a):
kajman napisał(a):
bugman napisał(a):jak ktos madrze napisal edyta jest nasza kate bush, albo sade.
Moim zdaniem napisał idiotycznie. Pod jakim względem jest do nich podobna? Po pierwsze to zupełnie inne klimaty, po drugie jej popularność to też inna skala.
czemu od razu idiotycznie "mądralo"? już Ci tłumaczę chłopczyku: porównanie jest jak najbardziej na miejscu ze względu na rzadkość wydawanego materiału i wyjątkowość artysty (kate ,sade i edyta sami komponują i nie mają godnych siebie następców pomimo tego,że milczą długie lata).
Średnie porównanie. Określenie rzadkość wydawanego materiału brzmi dziwnie w stosunku do Edyty, która 5 płyt wydała w niecałe 7 lat (Sade pierwszych 5 w ciągu ponad 16). Można napisać, że miała dużą przerwę w wydaniu płyt (ale to też dopiero w momencie wydania kolejnej płyty Edyty). To że same komponują to akurat takie porównanie, które można zastosować do kilku innych artystek. Co do wyjątkowości artysty to ewidentnie subiektywna ocena, więc raczej trudno to porównywać. Co do następców to o ile Sade i Kate nagrywały muzykę w pewnym sensie niszową, to Edyta jednak poruszała się w kręgach rocka i jej twórczość nie odbiegała zbyt mocno tego co się dzieje, więc naprawdę trudno mówić o następcach. Gdyby nie fakt, że Edyta była wokalistką to można by na takiej zasadzie porównywać ją do Alice in Chains czy Blur (co czyniąc doszlibyśmy do pewnej paranoi).
28.06.2010 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
 
Marek napisał(a):zgadzam się ,wolta Chylińskiej to największa porażka jaką widziałem w życiu.
Ale chyba tylko ze względu na gwałtowność zmiany, bo takich zmian w muzyce było sporo (z polskich wymieniłbym chociażby Wilki i Budkę).
28.06.2010 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 515
Dołączył: Aug 2008
Post: #95
 
Jak dla mnie porównanie do Kate Bush jak najbardziej naturalne i zrozumiałe. I trafne.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
28.06.2010 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #96
 
ku3a napisał(a):
aaktt napisał(a):"mądralo"? "chłopczyku"?
chyba trochę nadmiernie się spoufalasz. przyhamuj trochę. to, że ktoś ma odmienną opinię od Twojej nie oznacza od razu, że trzeba go zarzucać epitetami.
tym bardziej, że "chłopczykiem" to co najwyżej w tym przypadku nazwany mógłby nazwać nazywającego.
a nazwanie przez Kajmana wyrażonej opini jako"idiotycznej" to nie spouchwalanie sie?? tylko odbiłem piłeczke."chłopczyk" sie czesto mądruje bez sensu-to nie tylko moja opiniaIcon_smile
29.06.2010 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #97
 
kajman napisał(a):
Marek napisał(a):zgadzam się ,wolta Chylińskiej to największa porażka jaką widziałem w życiu.
Ale chyba tylko ze względu na gwałtowność zmiany, bo takich zmian w muzyce było sporo (z polskich wymieniłbym chociażby Wilki i Budkę).
absolutnie nie tylko gwaltowność.totalny płytki kicz wizualny i muzyczny.dobrze ze chociaż trójka ja olewaIcon_smile
29.06.2010 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #98
 
Marek napisał(a):1. a nazwanie przez Kajmana wyrażonej opini jako"idiotycznej" to nie spouchwalanie sie??
2. tylko odbiłem piłeczke.
3. "chłopczyk" sie czesto mądruje bez sensu-to nie tylko moja opiniaIcon_smile
1. Jest poważna rożnice z wyrażeniem opinii na temat jakieś wypowiedzi, a wyrażeniem poglądu o osobie.
2. Za kogoś? Czemu Ci to przyszło to głowy?
3. Wypowiadam rzeczy kontrowersyjne, z ktorymi jedni się zgadzają, a drudzy nie. To całkiem normalne.
Marek napisał(a):kajman napisał/a:
Marek napisał/a:
zgadzam się ,wolta Chylińskiej to największa porażka jaką widziałem w życiu.
Ale chyba tylko ze względu na gwałtowność zmiany, bo takich zmian w muzyce było sporo (z polskich wymieniłbym chociażby Wilki i Budkę).
absolutnie nie tylko gwaltowność.totalny płytki kicz wizualny i muzyczny.dobrze ze chociaż trójka ja olewaIcon_smile
Daruję sobie komentowanie tego wizualnego, bo to nie ma najmniejszego sensu, gdyż oceniamy piosenkę. Według Ciebie jest to totalny kicz, z czym akurat prywatnie się zgadzam. Uważam także, że to co robią ostatnio Wilki nie jest wcale na wyższym poziomie. To co robi Budka pewnie tak, ale akurat przy całym szacunku dla Agnieszki jej najlepsze utwory nijak się miały do szczytowych osiągnięć ww. zespołów. Tak że poziom upadku Budki i Chylińskiej jest podobny, a Wilków zdecydowanie większy.
I jeszcze uwaga. Czy masz jakieś dane, które uprawniają Cię do twierdzenia, że Trójka jej nie gra ze względu na niski poziom artystyczny? Ja szczerze wątpię biorąc pod uwagę, jakie gnioty potrafią się tam pojawić.
29.06.2010 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #99
 
A czy moglibyście się nie kłócić? Icon_wink2
30.06.2010 10:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #100
 
. W tym roku, po długoletniej przerwie Edyta powraca z nową płytą, którą chce wydać jesienią. Bartosiewicz jest autorką, kompozytorką i producentką nagrań, a w sesjach wzięli udział muzycy, którzy współpracują z nią od lat: Romuald Kunikowski, Maciej Gładysz i Michał Grott oraz muzycy sesyjni.
...na scenie Orange Warsaw Festival zagra i zaśpiewa kilka utworów z nowego albumu, jednak przede wszystkim przypomni swoje największe hity. Bartosiewicz wystąpi pierwszego dnia (28 sierpnia) obok Courtney Love


http://orangewarsawfestival.tvn.pl/news/29

.
16.07.2010 07:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Piotr Kaczkowski wraca na stałe emigrant 9 1 503 25.02.2011 12:07 AM
Ostatni post: pabloyd
  Niedźwiedź wraca do Trójki? emigrant 5 1 156 26.01.2010 06:15 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości