Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przetrwają najsilniejsi - Metallica
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #201
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
EVENo, trochę przesadziłeś. Co to znaczy "legalnie zdublowany głos"?? Jak pisał Sundrajta, nie jestem jasnowidzem, oczywiście głos taktyczny po to jest, żeby mógł zadziałać w wypadku remisu. Ale, na miłość boską, tak głosujemy już od THE BEATLES! Jeśli teraz to odkryłeś, to gratuluję refleksu.
I proszę na przyszłość o nieużywanie tego typu sformułowań, bo ich sobie nie życzę. Regulamin jest od dawna niezmienny i to, że dopiero teraz go odkryłeś nie uprawnia cię to szafowania takimi obraźliwymi sformułowaniami.
A tak w ogóle, to najpierw prześledź sobie moje głosowania, a potem pisz jakieś brednie o głosowaniu na minutę przed końcem. Masz tupet, naprawdę.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2020 11:13 PM przez neo01.)
05.12.2020 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #202
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
neo01 napisał(a):I proszę na przyszłość o nieużywanie tego typu sformułowań, bo ich sobie nie życzę. Regulamin jest od dawna niezmienny i to, że dopiero teraz go odkryłeś nie uprawnia cię to szafowania takimi obraźliwymi sformułowaniami.
A tak w ogóle, to najpierw prześledź sobie moje głosowania, a potem pisz jakieś brednie o głosowaniu na minutę przed końcem. Masz tupet, naprawdę.
Ochłoń. Świat nie kręci się wokół Ciebie. Moje wpisy nie są osobistą wycieczką w Twoim kierunku i to Ty masz tupet, skoro tak pomyślałeś.

Radio Epsilon
05.12.2020 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #203
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
EVENo napisał(a):Neo najpierw oddał głos na Load zanim runda się zaczęła, a potem oddał drugi, gdy już trwała. Umiejętnie wykorzystał przepisy dotyczące remisu i dobitnie pokazał jak bardzo opłaca się głosować w ostatniej minucie.
EVENo napisał(a):wszystkim policzyłem jeden głos, a tylko jednej osobie policzyłem dwa.
Tylko te dwa cytaty pokazują, że jednak czepiłeś się właśnie mnie, żeby... no właśnie, dać upust złości, że odpadł "Load"? Ja nie mówię, że to jest jakaś osobista wycieczka, tylko że wykorzystałeś mnie instrumentalnie, żeby wyładować swoje frustracje, w dodatku pisząc nieprawdę i insynuując jakieś niby legalne oszustwo. A ja sobie tego nie życzę. Dotarło?

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2020 11:29 PM przez neo01.)
05.12.2020 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #204
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
Ale to nie moja wina, że to akurat był Twój głos i że to akurat ta sytuacja otworzyła mi oczy na to, jak dużą korzyść może dać głosowanie taktyczne. Nie wyładowuję żadnego rozgoryczenia, to kolejna rzecz jaką sobie ubzdurałeś. Nie wyładowuję żadnej frustracji, bo tak się składa, że kij od szczotki mam w szczotce. Nie piszę nieprawdy, bo w przypadku remisu, jak głosi Konstytucja "odpada ta, która miała więcej wskazań w rundzie wcześniejszej", czyli parafrazując: liczymy ponownie głosy z poprzedniej rundy. Nie ma czegoś takiego jak legalne oszustwo, jeżeli coś jest legalne to jest to umiejętne wykorzystanie przepisów. Jakim cudem sugerowanie, że umiejętnie wykorzystałeś przepisy Cię obraża?

Radio Epsilon
05.12.2020 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #205
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
Twoje sformułowania są moim zdaniem nie na miejscu i na tym chciałbym zakończyć tą dyskusję. Mam wrażenie, że brakuje ci czasem jakiejś refleksji nad tym co piszesz, może czasem Ty powinieneś odczekać chwilę zanim coś napiszesz...? A kłamstwo dotyczy tego, że głosuję na ostatnią chwilę. O ile pamiętam, zrobiłem tak może ze 2 czy 3 razy i to na pewno nie było w tej edycji. A w tej głosuję różnie, raz czekam na rozwój sytuacji, innym razem, jak teraz oddaję głos od razu.
I widzisz: sformułowanie "umiejętnie wykorzystałeś przepisy" brzmi diametralnie inaczej od np. "legalnie zdublowanego głosu". Bo ja nie czuję się, żebym dublował jakiś głos. Generalnie oddaję głos na płytę, która mi nie leży, "Load" mi nie leży od jakiegoś czasu bardzo i takim a nie innym głosowaniem chciałem to pokazać. A że przy okazji udało się wykorzystać dany punkt w regulaminie, poczytuję to raczej za coś pozytywnego - fajnie, że mogłem mieć na coś wpływ, tymczasem Ty wyjechałeś z jakimiś podwójnymi głosami. Nie wiem jak do tej pory nie odkryłeś że tak można głosować, no ale to już Twoja sprawa. Może niekoniecznie trzeba w to mieszać innych.
I wybacz, ale jakoś do końca trudno mi uwierzyć w zapewnienia, że odpadnięcie "Load" nie było dla Ciebie czymś niefajnym, bo zadeklarowałeś, że granie na tej ich płycie najbardziej Ci leży. Nie traktuj tego jako wycieczki w Twoją stronę; myślę że Twoja reakcja mogłaby być po prostu nieco inna, gdyby chodziło akurat o inną płytę. Ale to naturalne.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2020 11:48 PM przez neo01.)
05.12.2020 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #206
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
Garage Inc.

http://rateyourmusic.com/~meni
05.12.2020 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #207
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
neo01 napisał(a):A kłamstwo dotyczy tego, że głosuję na ostatnią chwilę.
Napisałem "dobitnie pokazał jak bardzo opłaca się głosować w ostatniej minucie". Aby to udowodnić nie musiałeś głosować w ostatniej minucie, tak jak w crash testach samochodów nie muszą brać udziału prawdziwi ludzie, aby udowodnić, że zderzenie z TIR-em ich zabije.
neo01 napisał(a):I widzisz: sformułowanie "umiejętnie wykorzystałeś przepisy" brzmi diametralnie inaczej od np. "legalnie zdublowanego głosu"
Neo, napisałem o legalnie zdublowanym głosie, Ty mi na odpisałeś "możesz jaśniej?" a ja Ci na to, niecałe 45 minut później, odpisałem "Neo najpierw oddał głos na Load zanim runda się zaczęła, a potem oddał drugi, gdy już trwała. Umiejętnie wykorzystał przepisy dotyczące remisu". Czemu dopiero teraz to przeczytałeś? Icon_wink

neo01 napisał(a):A że przy okazji udało się wykorzystać dany punkt w regulaminie, poczytuję to raczej za coś pozytywnego - fajnie, że mogłem mieć na coś wpływ, tymczasem Ty wyjechałeś z jakimiś podwójnymi głosami
Z perspektywy liczącego to jest podwójny głos. Nie byłbym w stanie rozstrzygnąć tamtej rundy, gdybym nie policzył głosu pewnego użytkownika (nie pamiętam kto to był Icon_wink ) dwa razy. A pisząc "od teraz ja też chcę mieć dwa głosy na rundę" wyraziłem to, co Ty tutaj - fajnie by było mieć na coś wpływ i wykorzystać dany punkt w regulaminie, poczytuję to raczej za coś pozytywnego. Podpisuję się pod tymi słowami. I to w zasadzie jedyne, co od początku chcę powiedzieć.

neo01 napisał(a):Nie wiem jak do tej pory nie odkryłeś że tak można głosować, no ale to już Twoja sprawa
A dziękuję, niech to będzie moja sprawa.
Edit: Albo nie, wyjaśnię Icon_wink Otóż w poprzednich "Przetrwają najsilniejsi", jakie prowadziłem nie było ANI JEDNEGO REMISU. Nie musiałem się więc przejmować tym, jakie są przepisy dotyczące remisów. Tutaj taki remis był, więc musiałem zajrzeć do regulaminu, aby dowiedzieć się, co w takiej sytuacji mam zrobić. Wcześniej... miałem to po prostu w dupie.

neo01 napisał(a):Może niekoniecznie trzeba w to mieszać innych.
Będzie trudno, bo sam się w to wmieszałeś oddając zdublowany głos Icon_mrgreen Żart. ŻART. Może mój styl jest czasem zbyt luźny, ale nie lubię pisać na forach przesadnie oficjalnie. Ubrałem to w takie słowa - w moich oczach tylko parafrazując przepisy zabawy. Nikogo nie chciałem urazić, chciałem tylko ubrać przepisy tej zabawy w luzackie słowa. Naprawdę, nie miałem złych zamiarów.

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.12.2020 12:06 AM przez EVENo.)
06.12.2020 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kondziowsky Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 206
Dołączył: Jun 2020
Post: #208
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
[1] Kill 'Em All
06.12.2020 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #209
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
OK, domyślam się, że nie miałeś. Mamy na pewno inny "styl bycia", a internet nie jest najlepszym miejscem do komunikacji, niestety, a może i dobrze... Z mojej strony sprawa wyjaśniona. Mam nadzieję, że inni nie mają za złe tych wywodów, ale nie mogłem tej sytuacji przemilczeć.
Cieszę się, że sprawa wyjaśniona i idziemy z zabawą dalej z pozytywnymi mam nadzieję już tylko emocjami...

WOLNE MEDIA!!!
06.12.2020 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #210
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
neo01 napisał(a):Cieszę się, że sprawa wyjaśniona
Ja również się cieszę Icon_smile

Radio Epsilon
06.12.2020 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #211
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
W moim odczuciu określenie legalnie zdublowany głos nie jest najszczęśliwsze, ale nie odbieram go jako coś złego.
06.12.2020 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #212
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
Na szczęście wszystko sobie wyjaśniliście. Icon_cool
A tymczasem widzę, że pora garażować metalową maszynę i w związku z tym mój przedmówca nie będzie miał ani jednej płyty do wspierania, bo wszystko co najlepsze poszło w ... (a już będę pisał gdzie). Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
06.12.2020 01:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #213
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
[5] Metallica

Radio Epsilon
06.12.2020 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Online
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #214
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
Odpada: [8] Garage Inc.

RUNDA VIII

[1] Kill 'Em All
[2] Ride the Lightning
[3] Master of Puppets
[4] ...And Justice for All
[5] Metallica

Termin: czwartek 21:00

Radio Epsilon
06.12.2020 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #215
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
Tu już nie ma o co walczyć. Poczekam na następną zabawę.
06.12.2020 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #216
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
Idealnie! Teraz właśnie zostały te płyty, dzięki którym Metallica ma taką, a nie inną pozycję w świecie muzyki (a nie np. Reload, wbrew hejterom Icon_razz2 )

to teraz można wyrzucić:

...And Justice for All

bo jedno "One" wyraźnie ciągnie cała resztę do góry, pozostałe płyty są równiejsze i lepiej przemyślane

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
06.12.2020 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #217
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
Najnudniejsza edycja ze wszystkich...

Kill 'Em All

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.12.2020 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #218
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
One to chyba najbardziej przez mnie nielubiany ich utwór. Ciągnie się w nieskończoność i jest potwornie nudny.
06.12.2020 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #219
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
Kill 'Em All

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.12.2020 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #220
RE: Przetrwają najsilniejsi - Metallica
Kill 'Em All

http://rateyourmusic.com/~meni
06.12.2020 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy Dobromiera 425 48 120 04.10.2021 07:12 PM
Ostatni post: neo01
  Przetrwają najsilniejsi - T.Love EVENo 237 5 980 28.09.2021 03:30 PM
Ostatni post: neo01
  Przetrwają najsilniejsi - Michael Jackson Dobromiera 164 5 664 30.07.2021 06:05 PM
Ostatni post: Gansenrozes
  Przetrwają najsilniejsi - Happysad neo01 134 4 837 11.06.2021 04:05 PM
Ostatni post: Miszon
  Przetrwają najsilniejsi - Genesis thestranglers 225 8 196 14.05.2021 08:15 PM
Ostatni post: Yacy
  Przetrwają najsilniejsi - QUEEN Sundrajta 301 10 116 21.03.2021 10:16 PM
Ostatni post: thestranglers
  Przetrwają najsilniejsi - The Cranberries Yacy 95 4 597 28.01.2021 10:50 PM
Ostatni post: Yacy
  Przetrwają najsilniejsi - Lao Che Dobromiera 204 7 065 10.11.2020 12:26 AM
Ostatni post: Kondziowsky
  Przetrwają najsilniejsi - Pet Shop Boys Dobromiera 192 9 924 17.10.2020 12:06 AM
Ostatni post: Dobromiera
  Przetrwają najsilniejsi - Led Zeppelin Dobromiera 224 9 601 27.08.2020 11:22 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości