Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 955 - 28.06.2009
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #21
Re: notowanie 955 - 28.06.2009
ku3a napisał(a):39. NN. 01.Say It - Blue October
46. NN. 01.Ona Movie - Sofa
Bardzo podobają mi się te nowości Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
02.07.2009 10:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
Nie kojarzę Twojej listy płyt wszech czasów...

Chętnie poznam Zaciera, ale to dopiero w następnym tygodniu, bo teraz zarobiony jestem.
02.07.2009 07:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):Chętnie poznam Zaciera, ale to dopiero w następnym tygodniu, bo teraz zarobiony jestem.

zacier robisz? Icon_mrgreen
02.07.2009 07:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
 
Szkoda, że Emilliana nie zaliczyła jakiś większych triumfów i już pożegnała Listę.

Zacier ma każdy kawałek rozbrajający Icon_biggrin3.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
04.07.2009 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Ciekawy czy to na 50-tym wytrzyma jeszcze z tydzień, oby do 100-ki

Lista ku3y zawsze obfituje w dobre utwory, niemniej jednak autor czasem przesadza wybierając zbyt dużo utworów jednego artysty.

08. 26. 01. 01. Kebab w cienkim cieście - Zacier - tu widać, że już nie ma o czym śpiewać w Polsce. Zacier kojarzy mi się z przecierem pomidorowym. To mogli się nazwać Ketchup, albo też Las Ketchup Icon_wink2 Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
06.07.2009 12:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
 
Mnie zacier to raczej z bimbrem się kojarzy, ale to szczegół Icon_wink2 Icon_mrgreen .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.07.2009 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
tadzio3 napisał(a):Chyba największą sympatię mam do 'HIStory" bo to zdecydownie moje już czay i pocżatki prowadzenia listy.
z podobnych powodów ja uwielbiam "Dangerous" Icon_smile2. poza tym to po prostu fantastyczna płyta, która do dziś się nie zestarzała.
tadzio3 napisał(a):Jeszcze więsza sensacja, tym bardziej że wcześniej nie miały takich sukcesów.
a na płycie nie brakuje innych znakomitych numerów!
p.u.r.h. napisał(a):Devin wyżej u ku3y niż u mnie Icon_eek2 Chyba koniec świata się zbliża Icon_mrgreen
wierzę, że się sprężysz i uchowasz świat od zagłady Icon_mrgreen .
Cytat:Nie kojarzę Twojej listy płyt wszech czasów...
bo jej chyba nie postowałem Icon_razz.
Miszon napisał(a):Szkoda, że Emilliana nie zaliczyła jakiś większych triumfów i już pożegnała Listę.
za to oczarowała mnie podczas Open'era i na pewno sięgnę po inne jej piosenki.
Cytat:Ciekawy czy to na 50-tym wytrzyma jeszcze z tydzień, oby do 100-ki
ano ciekawe Icon_wink2. ja już wiem Icon_razz.
Konrad napisał(a):autor czasem przesadza wybierając zbyt dużo utworów jednego artysty.
ja nie "wybieram" utworów, one wybierają mnie Icon_cool2 .
wybierać to można coś, co się wrzuci do zestawu do głosowania, a nie to co się najbardziej lubi.
Konrad napisał(a):Kebab w cienkim cieście - Zacier - tu widać, że już nie ma o czym śpiewać w Polsce. Zacier kojarzy mi się z przecierem pomidorowym. To mogli się nazwać Ketchup, albo też Las Ketchup Icon_wink2 Icon_lol
niematojak pisać o czymś, czego się w ogóle nie słyszało Icon_razz.
08.07.2009 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości