Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 954 - 21.06.2009
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #21
 
Yacy napisał(a):http://www.polskieradio.pl/trojka/ramowka/ :roll:
Wczoraj sprawdzałem to o 22 figurowała jeszcze Strefa Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
27.06.2009 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
mrsap napisał(a):Bardzo mnie cieszy debiut The Butterfly Effect. To dopiero trzecia lista, na której ten zespół się pojawia. Mam nadzieję, że to nie koniec.
z pewnością nie koniec. i na pewno też nie koniec listy utworów które do mnie przewędrowały od Ciebie Icon_smile2.
mrsap napisał(a):Ciekaw jestem jak sobie poradzi nowy Billy Talent. U mnie raczej prędko nie zadebiutuje. No, chyba że z innym utworem Icon_wink2
nie zapowiada się niestety na błyskotliwą karierę...
zresztą i płyta ma daleko do tego, by do dziesiątki się dostać...
jakieś takie odtwórcze to niestety.
mrsap napisał(a):Numeru jeden jeszcze nie poznałem. Nowa propozycja GG do ARL jakoś niespecjalnie mi się spodobała...
"Snake" to zdecydowanie mój drugi ulubiony numer na płycie (zresztą trudno, żeby było inaczej, skoro doszedł jako drugi do pierwszego Icon_smile2 ). nie wszystkie pozostałe nagrania z płyty mi się podobają. niektóre się dłużą, inne powielają pomysły z innych. ale ogólnie na pewno album wart poznania.
mrsap napisał(a):Poza tym cieszy mnie "Ashtray Heart" w Top 10 (moja ścisła czołówka BFTS). To byłby dobry numer jeden na przyszły tydzień Icon_razz
nowe notowanie już zrobione, a następne w następną niedzielę, tyle że będę je robić przed wyjściem na festiwal, a więc jednocześnie - przed koncertem Placebo, tak więc kulminacja może przyjść dopiero w notowaniu za 2 tygodnie. i oby przyszła Icon_smile2.
bear napisał(a):liczyłem na większy awans Ashtray Heart, ale myślę że to tylko kwestia czasu Icon_razz
ja też mam taką nadzieję Icon_wink2
bear napisał(a):Zacier daje radę Icon_wink2
i to jak Icon_smile2.
ale na razie sza Icon_wink2.
Lilian napisał(a):fajnie ze "Raissa" doczekała sie czasu ze jest na obu naszych listach Icon_smile2 . I zdaje sie ze u Tadzia była.
a nawet jest Icon_wink2.
będę jej kibicował na Waszych listach Icon_smile2.
29.06.2009 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości