Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 954 - 21.06.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 954 - 21.06.2009
Dzisiaj na liście flaki z olejem, ale tylko jeśli chodzi o głównych bohaterów, bo dzieje się sporo! Die Toten Hosen chyba mają teraz najlepszy humor. "Alles Was War" wchodzi w dziesiątkę jak w masło od razu na drugie miejsce (!), a płyta "In Aller Stille" pojawia się bardzo wysoko, na czwartym z dużymi szansami na walkę o pierwsze miejsce! Jednakże sukcesami na obydwu listach może się cieszyć także inny wykonawca, na pewno niespodziawany i niewidziany do tej pory na mycharts - Zacier Icon_mrgreen. "Kebab w cienkim cieście" to najwyższa nowość w piosenkach (a to tym razem zaszczytny tytuł, bo nowości jest aż 6), a "Masakra na Wałbrzyskiej" trafiła na listę płyt już kilka dni po pierwszym przesłuchaniu. Nie jest to na pewno twórczość dla tych którzy traktują muzykę bardzo na poważnie, za to powinno zadowolić np. fanów El Dupy Icon_mrgreen.

Zmian w pierwszej dziesiątce piosenek dziś bardzo dużo! Nic nie obroniło swej pozycji sprzed tygodnia i tylko jeden utwór przesunął się o jedno oczko! Podium jest w całkowicie innym składzie niż przed tygodniem! Na wszystkich tych ruchach najlepiej wyszedł Gasmac Gilmore, skacząc na pierwsze. "Snake" to drugi ich numer jeden u mnie w ciągu kilku tygodni. Zacier jest najwyższą nowościa, a z pozostałych najlepiej wypadł Dave Matthews Band. Nie rozumiałem tak spektakularnego wejście do trzydziestki LP3 (i wciąż nie rozumiem), ale piosenka szybko się rozkręcała i teraz bardzo mi się podoba i bez problemów weszła na listę. Lily Allen mnie samego bardzo by zdziwiła, gdybym ją tu zobaczył jakiś czas temu. Teraz jednak czuję się rozgrzeszony, bo i innym ta piosenka się podoba Icon_wink2. Blendersi najlepsze lata mają za sobą, ale okazuje się, że ich nowa propozycja też może przypaść mi do gustu. Typowo na wakacje i na dobry humor, ale i tak czasem trzeba Icon_wink2. Dwie pozostałe nowości poznałem dzięki naszemu forum. Cloud Cult zdobywało coraz większą popularność i postanowiłem sprawdzić co to. Opłacało się Icon_smile2. Bardziej w klimatach rockowych jest ostatnia nowość - "7 Days" grupy The Butterfly Effect. Ostatnia dziś, ale myślę, że już nie ostatnia w kolejnych tygodniach Icon_smile2. A za tydzień notowanie tuż przed Open'erem Icon_smile2.

Notowanie 954:

01. 04. 03. 03. Snake - Gasmac Gilmore
02. 11. 01. 01. Alles Was War - Die Toten Hosen
03. 05. 07. 07. For What It's Worth - Placebo
04. 01. 13. 13. Farewell To The Fairground - White Lies
05. 02. 08. 08. No You Girls - Franz Ferdinand
06. 03. 05. 05. Upadam - Lipali
07. 09. 02. 02. Ashtray Heart - Placebo
08. 07. 39. 39. All Nightmare Long - Metallica
09. 06. 14. 14. Battle For The Sun - Placebo
10. 08. 11. 11. ... And We Dance - Gasmac Gilmore

11. 10. 08. Know Your Enemy - Green Day
12. 12. 05. Niejasności - Gaba Kulka
13. 13. 12. Barykady - Lipali
14. 19. 03. Peacemaker - Green Day
15. 23. 03. Take On Me - L-Dópa
16. 15. 11. Second Chance - Shinedown
17. 14. 13. Revelry - Kings Of Leon
18. 16. 44. The Day That Never Comes - Metallica
19. 18. 17. That Was Just Your Life - Metallica
20. 28. 03. Transfuzja - Coma
21. 20. 09. Call Me - Shinedown
22. 17. 09. Biała flaga - Lipali
23. 25. 09. Jestem jak motyl - Andrzej Grabowski
24. 21. 13. Safe At Home - Starsailor
25. 29. 03. Rusted From The Rain - Billy Talent
26. NN. 01. Kebab w cienkim cieście - Zacier
27. 27. 10. Vlad The Impaler - Kasabian
28. 22. 07. Hero Of War - Rise Against
29. 24. 22. Tell Me It's Not Over - Starsailor
30. 32. 05. Maybe California - Tori Amos
31. NN. 01. Funny The Way It Is - Dave Matthews Band
32. 26. 04. Jackie Collins Existential Question Time - Manic Street Preachers
33. 30. 16. Savior - Rise Against
34. 41. 02. Disruptr - Devin Townsend Project
35. 31. 07. Peace - Depeche Mode
36. 33. 10. Piwko - Kazik
37. 36. 14. Wars - Hurt
38. 38. 05. Toy Collection - Katie Melua
39. NN. 01. It's Not Fair - Lily Allen
40. NN. 01. May Your Hearts Stay Strong - Cloud Cult
41. 37. 23. The Day Before The Day - Dido
42. 39. 21. Cisza i ogień - Coma
43. NN. 01. Kasia - Blenders
44. 34. 12. Careless Whisper - Seether
45. 35. 08. Jungle Drum - Emilíana Torrini
46. 46. 02. Fire - Kasabian
47. 42. 98. M.I.A. - Avenged Sevenfold
48. NN. 01. 7 Days - The Butterfly Effect
49. 45. 42. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
50. 48. 04. This Is Not America - Juliette Lewis

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

40. 15. Wrong - Depeche Mode
43. 17. Her Eyes Are Underneath The Ground - Antony And The Johnsons
44. 03. Treat Me Like Your Mother - The Dead Weather
47. 09. Soon We'll Be Found - Sia
49. 05. Latawce - Żywiołak
50. 05. Hotel California - Belle Perez

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 942:

01. 02. 06. 06. 21st Century Breakdown - Green Day
02. 01. 05. 05. Trio - Lipali
03. 03. 04. 04. Only By The Night - Kings Of Leon
04. NN. 01. 01. In Aller Stille - Die Toten Hosen
05. 06. 02. 02. Battle For The Sun - Placebo
06. 04. 04. 04. Journal For Plague Lovers - Manic Street Preachers
07. 05. 22. 10. The Sound Of Madness - Shinedown
08. 08. 02. 02. Chickenfoot - Chickenfoot
09. NN. 01. 01. Masakra na Wałbrzyskiej - Zacier
10. 07. 41. 41. Death Magnetic - Metallica

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 62. 04. Deaf Dumb Blind - Clawfinger
10. 08. 08. Sounds Of The Universe - Depeche Mode
23.06.2009 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
ku3a napisał(a):40. NN. 01. May Your Hearts Stay Strong - Cloud Cult

Ciebie też złapało, cudownie! Icon_mrgreen
23.06.2009 09:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
ku3a napisał(a):na pewno niespodziawany i niewidziany do tej pory na mycharts - Zacier
"...albo Skorpionsów, jest dużo dobrych kapel
ale ze wszystkich to najbardziej lubię Zacier" Icon_wink2

.
23.06.2009 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
ku3a napisał(a):Dzisiaj na liście flaki z olejem
no tak, wymiana całego podium to normalność na Twej liście Icon_razz
ku3a napisał(a):Niejasności - Gaba Kulka
stoi w miejscu, bo to odpoczynek przed atakiem w następnym notowaniu (mam nadzieję) Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):31. NN. 01. Funny The Way It Is - Dave Matthews Band
piosenka szybko się rozkręcała i teraz bardzo mi się podoba i bez problemów weszła na listę
mnie też chwyciła, ale czy wejdzie u mnie :?:

ku3a napisał(a):39. NN. 01. It's Not Fair - Lily Allen
ku3a napisał(a):43. NN. 01. Kasia - Blenders
super nowości (ze wskazaniem na tą wyżej Icon_cool2 ) chyba nie oglądałeś HitGeneratora, bo tam Blendersi odniesli sukces z tym nagraniem (chyba 3 razy wygrali) Icon_wink2
23.06.2009 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #5
 
Tomekk napisał(a):ku3a napisał/a:
31. NN. 01. Funny The Way It Is - Dave Matthews Band
piosenka szybko się rozkręcała i teraz bardzo mi się podoba i bez problemów weszła na listę

mnie też chwyciła, ale czy wejdzie u mnie :?:
mnie też chwyciła Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):03. 05. 07. 07. For What It's Worth - Placebo
04. 01. 13. 13. Farewell To The Fairground - White Lies
Placebo i White Lies tak samo jak u mnie Icon_wink2
ciekawe czy Ashtray Heart będzie nowym liderem :?:
24.06.2009 10:43 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #6
 
White Lies... Icon_cry

Spodziewałem się Ashtray Heart już na podium Icon_eek2
ku3a napisał(a):31. NN. 01. Funny The Way It Is - Dave Matthews Band
Jeszcze wczoraj (albo przed wczoraj) pisałem, że mi nie podchodzi, ale dzisiaj w "Tu Baronie" było DMB i coś jakby drgnęło... Zaraz dorwę się do całej płytki Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
24.06.2009 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):01. 04. 03. 03. Snake - Gasmac Gilmore
A wiesz , ze się spodziewałem tylko trochę później Icon_wink2 Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):02. 11. 01. 01. Alles Was War - Die Toten Hosen
ten utwór wczoraj zagrałeś , ale słabo go słyszałem, bo byłem w kuchni i robiłem sobie mniam mniam....A z płyta i ja się zapoznać muszę .
ku3a napisał(a):04. 01. 13. 13. Farewell To The Fairground - White Lies
jakby spadł na trzecie, miałbyś świetne podium Icon_lol
ku3a napisał(a):07. 09. 02. 02. Ashtray Heart - Placebo
troszkę go przyblokowali , ale to jest niezła pozycja do kontrataku.
ku3a napisał(a):12. 12. 05. Niejasności - Gaba Kulka
nie pamiętam czy była wyzej :-> , jak nie, to chyba tez się nie wtoczy .
ku3a napisał(a):15. 23. 03. Take On Me - L-Dópa
jak nic, za tydzien murowana dycha.
ku3a napisał(a):25. 29. 03. Rusted From The Rain - Billy Talent
26. NN. 01. Kebab w cienkim cieście - Zacier
ładne kawałki obok siebie.
No i najważniejsze pojawia się Zrzeszenie Artystów Cierpiących i Entuzjastycznie Rżnących Icon_wink2 . [hehe zabawne ze Sebastianowi podrzuciłem przed Astrologiem - The Chapman Family - i bardzo mnie zaskoczył i to zagrał, Icon_biggrin3 , a drugim wybrańcem okazał sie Kebab - tylko niestety posiadam fatalna mp3 , ale poszło w Rockiestrze w tej hmmm... lepszej i to oryginalnej.... z pachnacej swiezutkiej płyty Icon_wink2 i ugrałem dwie pieczenie przy [ prawie] jednym ogniu Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):34. 41. 02. Disruptr - Devin Townsend Project
jak to zagrałeś wiedziałem ze pojdzie do gory Icon_smile2
ku3a napisał(a):47. 42. 98. M.I.A. - Avenged Sevenfold
może za tydzień Mija poleci i się utrzyma do setki Icon_razz
ku3a napisał(a):40. NN. 01. May Your Hearts Stay Strong - Cloud Cult
alez się zachwycacie, kolejna lista ktora złapało ja się na razie bronię, tylko nie wiem jak długo dam radę Icon_lol
24.06.2009 07:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
No i za mocno powiało...
Ale za debiutuje Cloud Cult i liczba wspólnych rośnie. Icon_smile2
Coraz więcej nieznanych utworów, ale Zacier kojarzę bo akurat wtedy była tura Marty. Icon_wink2 Icon_mrgreen
Aro napisał(a):hehe zabawne ze Sebastianowi podrzuciłem przed Astrologiem - The Chapman Family - i bardzo mnie zaskoczył i to zagrał, Icon_biggrin3 , a drugim wybrańcem okazał sie Kebab - tylko niestety posiadam fatalna mp3 , ale poszło w Rockiestrze w tej hmmm... lepszej i to oryginalnej.... z pachnacej swiezutkiej płyty Icon_wink2 i ugrałem dwie pieczenie przy [ prawie] jednym ogniu Icon_mrgreen
Icon_mrgreen Icon_lol
25.06.2009 10:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
ku3a napisał(a):01. 04. 03. 03. Snake - Gasmac Gilmore
Tak też myślałem, że to będzie nowy numer 1
ku3a napisał(a):02. 11. 01. 01. Alles Was War - Die Toten Hosen
No no. Tutaj wielkie zaskoczenie Icon_smile2
ku3a napisał(a):20. 28. 03. Transfuzja - Coma
Wciąz rozpędzona Icon_smile2 Ciekawe kiedy przychamuje
ku3a napisał(a):39. NN. 01. It's Not Fair - Lily Allen
Ciekawy debiut Icon_smile2 U mnie dobija się wciąz do top 45, ale nie wiem czy się teraz uda. Dzisiaj sie przekonam . Chyba pierwszy raz na liśice
ku3a napisał(a):43. NN. 01. Kasia - Blenders
Dobrze wiedzieć, że Blenders jest w dobrej formie. Na Woodstocku przekonam się jak grają na wielkich koncertach Icon_smile2
ku3a napisał(a):26. NN. 01. Kebab w cienkim cieście - Zacier
Rzeczywiście pamiętam z Naszej Listy Icon_smile2
ku3a napisał(a):47. 42. 98. M.I.A. - Avenged Sevenfold
Duży spadek, a setka się zbliża. Będzie ciekawie

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
25.06.2009 12:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Alles Was War - ale zaskoczenie!!! Upadam - też! no myslalem, ze jednak na dłużej zagoszczą w czołówce...
Jakoś nie chce mi sie wierzyć żeby Niejasności zastąpiły w top10 Placebo albo Metallicę Icon_wink2 ale może, może ... Icon_smile2
Sporo nowości ale jakieś takie " nie moje" Icon_frown Icon_razz
Dm cieniutkoooooooooooo Icon_cry

Green Day nr 1 w płytach!!! świetnie!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
25.06.2009 10:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Nowości faktycznie dużo. Niestety większości nie znam. Oczywiście najlepiej przyjmuję Cloud Cult. Ciągle czekam na coś z nowej płyty PSB i faktycznie ciekawe czy to DM już tak pozostanie na uboczu i zaliczy ogólnie średni sezon na Ku3a Chart....Die Toten Hosen nie znam. Nie wiem czy kiedykolwiek świadomie słyszałem chociażby jeden ich utwór. Może tak, bo to znana marka, ale ja nie kojarzę w tym momencie niczego z nimi związanego. Sięgnę po to nagranie, chociaż nie znoszę śpiewania po niemiecku. Placebo tak jak się spodziewałem. Debiutowało w genialnym stylu, ale teraz całkiem powoli zmierza w górę Icon_smile Zacier z tego co pamiętam to ekipa związana z El Dupą i Kazikiem i jak widzę po komentarzu - dobrze pamiętałem. El Dupę lubię, więc chyba mogę się skusić, chociaż zbytnia dawka głupoty może mnie faktycznie trochę zniesmaczyć Icon_razz2 (gdzie mogę zdobyć te nagrania, ten album?) Zresztą....to, że będzie głupie i nie trafi na listę to nie znaczy, że się nie może spodobać Icon_lol ''Take On Me'' jak ładnie, jak wysoko. Przez ostatnie dni słuchałem sobie debiutu a-ha i miałem też na mp3 wersje live El Dupy. Obie podobają mi się tak samo. Jedno na poważnie, drugie na śmiesznie Icon_smile
''Vlad'' wyżej u ciebie niż u mnie, no proszę Icon_smile ''Fire'' za to już zdecydowanie słabszy. Stanął blisko przepaści, oby tylko przez to, że tak dużo świeżości w tym tygodniu. Ciekawe czy kolejny ich singiel poradzi sobie lepiej. Masz jakieś plany z nim związane w ogóle? Billy Tallent u mnie w tym tyg. pojawił się chyba tam, gdzie u ciebie debiutował, ale pewnie znów podskoczy. Ja już listy za ten zaległy tydzień nie będę publikował, jest na blogu, za to jutro albo dziś późnym wieczorem będzie szansa się przekonać jak w 2 tyg. to nagranie sobie poradziło.

Wiedziałem, że prędzej czy później Green Day wyląduje na szczycie. Trudno. Przeżyję Icon_wink, szczególnie, że kilka bardzo udanych pozycji za nim....a w dodatku to ''21 Century Breakdown'' takie złe nie jest (3/5), ale cała burza jaka wybucha wokół nich trochę mnie dziwi...bardzo dziwi.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.06.2009 12:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Tomekk napisał(a):no tak, wymiana całego podium to normalność na Twej liście Icon_razz
ale przecież napisałem w komentarzu, że "flaki z olejem, jeśli chodzi o głównych bohaterów" Icon_razz. czyli Toten Hosen (chociaż niemieckiego, to ja nie znam Icon_wink2).
Tomekk napisał(a):stoi w miejscu, bo to odpoczynek przed atakiem w następnym notowaniu (mam nadzieję) Icon_mrgreen
kto wie Icon_smile2. tym razem nie poszła do góry, bo, oprócz tego, że już ciężko wyprzedzać, straciłem na niej punkty w Znawcy i przez to już nie miałem takiego dobrego humoru słuchając tego w czasie LP3 Icon_mrgreen .
Tomekk napisał(a):chyba nie oglądałeś HitGeneratora, bo tam Blendersi odniesli sukces z tym nagraniem (chyba 3 razy wygrali) Icon_wink2
musiałem akurat te 3 odcinki opuścić Icon_wink2.
michal91d napisał(a):ciekawe czy Ashtray Heart będzie nowym liderem :?:
oby to zagrali na Open'erze Icon_biggrin3
Kaczy1993 napisał(a):Zaraz dorwę się do całej płytki Icon_wink2
ja chyba też się na całą skuszę Icon_smile2
Aro napisał(a):ten utwór wczoraj zagrałeś , ale słabo go słyszałem, bo byłem w kuchni i robiłem sobie mniam mniam....A z płyta i ja się zapoznać muszę .
dziwię się, że spędził tylko tydzień w Poczekalni LP3... :roll: a płyta ciekaw jestem czy Ci się spodoba. bo mi BARDZO!
Aro napisał(a):troszkę go przyblokowali , ale to jest niezła pozycja do kontrataku.
no dokładnie tak to wygląda - trochę przyblokowane Icon_smile2. ale mam nadzieję, że jakieś ruchy będą Icon_wink2.
Aro napisał(a):nie pamiętam czy była wyzej :-> , jak nie, to chyba tez się nie wtoczy .
nie była. myślę, że sporo może zależeć od tego czy trafię na jej koncert na Open'erze...
Aro napisał(a):jak to zagrałeś wiedziałem ze pojdzie do gory Icon_smile2
jak to zagrałem, to już poszło do góry Icon_smile2. zawsze robię listę w niedzielę, tylko zapostować wtedy nie ma czasu...
Aro napisał(a):może za tydzień Mija poleci i się utrzyma do setki Icon_razz
jest to pewne rozwiązanie Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):Coraz więcej nieznanych utworów, ale Zacier kojarzę bo akurat wtedy była tura Marty. Icon_wink2 Icon_mrgreen

Icon_razz
to jakaś długa tura Icon_razz
tadzio3 napisał(a):No no. Tutaj wielkie zaskoczenie Icon_smile2
to jest już teraz największy przebój Die Toten Hosen na mojej liście. wcześniej jedynie 2 ich kawałki doszły do dziesiątki :roll: . mimo że wiele lubię. a przede wszystkim szok, że do dziesiątki nigdy nie doszły 2 ich moje ulubione: "Pushed Again" i "Auld Lang Syne". po prostu doceniłem je tak na 100% dopiero po czasie.
tadzio3 napisał(a):Chyba pierwszy raz na liśice
tak, zdecydowanie, wcześniej Lily Allen raczej celowała w inną listę, pięciomiejscową Icon_wink2. choć chyba nigdy na niej nie była.
tadzio3 napisał(a):Duży spadek, a setka się zbliża. Będzie ciekawie
Wy tak wszyscy od dawna jesteście pewni, że ta setka pęknie, a ja wcale tej pewności nie mam. jest na liście, bo wciąż mi się podoba, a nie dlatego, że chcę do jakiejś setki dobić. teraz jednak już zdecydowanie w odwrocie i naprawdę nie wiem czy jutro się załapie do 50-ki, nie mówiąc już o tym czy przetrwa 2 tygodnie...
Cytat:Alles Was War - ale zaskoczenie!!!
ale pozytywne, negatywne czy tak po prostu? Icon_wink2
Yacy napisał(a):Jakoś nie chce mi sie wierzyć żeby Niejasności zastąpiły w top10 Placebo albo Metallicę Icon_wink2
hehe Icon_mrgreen . no faktycznie ciężko w to uwierzyć, ale sam jestem ciekaw co się wydarzy Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Dm cieniutkoooooooooooo Icon_cry
no niestety, "Martyr" to to nie jest. a płyta to nie choćby PTA...
saferłel napisał(a):ciekawe czy to DM już tak pozostanie na uboczu i zaliczy ogólnie średni sezon na Ku3a Chart....
na razie na to się zanosi...
saferłel napisał(a):Die Toten Hosen nie znam. Nie wiem czy kiedykolwiek świadomie słyszałem chociażby jeden ich utwór. Może tak, bo to znana marka, ale ja nie kojarzę w tym momencie niczego z nimi związanego.
dziś o 22.00 powtórka Rockiestry Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Sięgnę po to nagranie, chociaż nie znoszę śpiewania po niemiecku.
ja też Icon_mrgreen .
dla mnie są 2 zespoły których mogę po niemiecku słuchać: Die Toten Hosen i Rammstein.
saferłel napisał(a):chyba mogę się skusić, chociaż zbytnia dawka głupoty może mnie faktycznie trochę zniesmaczyć Icon_razz2
akurat Kebab aż tak głupi nie jest Icon_razz. i nawet fajny instrumentalnie Icon_smile2.
saferłel napisał(a):(gdzie mogę zdobyć te nagrania, ten album?)
ja album zdobyłem w Empiku Icon_wink2.
Kebab zaraz będzie na wynos na chomiku.
Cytat:''Fire'' za to już zdecydowanie słabszy. Stanął blisko przepaści, oby tylko przez to, że tak dużo świeżości w tym tygodniu.
obawiam się, że nie tylko przez to... Jakoś mnie ten singiel nie przekonuje aż tak bardzo. Vlad zdecydowanie bardziej mi się podoba.
saferłel napisał(a):Ciekawe czy kolejny ich singiel poradzi sobie lepiej. Masz jakieś plany z nim związane w ogóle?
na pewno jeszcze kilka razy przesłucham Icon_wink2. ale nie wiem czy na listę trafi. teraz ogólnie słucham więcej rzeczy open'erowych + stała playlista i płyta, potem niedługo wyjeżdżam, więc może mieć większe problemy niż normalnie, żeby się przebić.
saferłel napisał(a):cała burza jaka wybucha wokół nich trochę mnie dziwi...bardzo dziwi.
ja tam żadnej burzy nie wywołuję, po prostu bardzo mi się ta płyta podoba, jest sporo bardzo fajnych kompozycji, chwytliwych, fajnych rockowych melodii Icon_smile2.
27.06.2009 03:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #13
 
ku3a napisał(a):dziś o 22.00 powtórka Rockiestry Icon_wink2 .
Wstyd się przyznać: ostatnio sporo słucham radia Orbit, ale Rockiestry jeszcze nigdy nie słuchałem Icon_frown I dzisiaj o 22 też nie będę, bo Wilczur w Trójce zagości Icon_wink2 I w ogóle wciągu wakacji będzie trudno się podpiąć...

[Obrazek: Kaczy93.gif]
27.06.2009 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Kaczy1993 napisał(a):I dzisiaj o 22 też nie będę, bo Wilczur w Trójce zagości
nie zagości, bo o tej porze w Trójce w czasie wakacji Muzyczna poczta UKF Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.06.2009 07:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Bardzo mnie cieszy debiut The Butterfly Effect. To dopiero trzecia lista, na której ten zespół się pojawia. Mam nadzieję, że to nie koniec.
"Careless Whisper" u Ciebie - tak jak i u mnie - zrobił bardzo szybką karierę.
Ciekaw jestem jak sobie poradzi nowy Billy Talent. U mnie raczej prędko nie zadebiutuje. No, chyba że z innym utworem Icon_wink2
Wypadałoby coś jeszcze napisać o pierwszej dziesiątce. Numeru jeden jeszcze nie poznałem. Nowa propozycja GG do ARL jakoś niespecjalnie mi się spodobała...
Poza tym cieszy mnie "Ashtray Heart" w Top 10 (moja ścisła czołówka BFTS). To byłby dobry numer jeden na przyszły tydzień Icon_razz

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
27.06.2009 07:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):Coraz więcej nieznanych utworów, ale Zacier kojarzę bo akurat wtedy była tura Marty. Icon_wink2 Icon_mrgreen

Icon_razz
to jakaś długa tura Icon_razz
Ustawiliśmy na 4 minuty, a że Marta raczej wykorzystuje cały dostępny czas... Icon_wink2
27.06.2009 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #17
 
Yacy napisał(a):nie zagości, bo o tej porze w Trójce w czasie wakacji Muzyczna poczta UKF Icon_razz
Kurde, to w ramówce na stronie Trójki błęda mają Icon_confused2 No to w końcu Rockiestry posłucham Icon_biggrin3 (co tam że nie na żywo...)

[Obrazek: Kaczy93.gif]
27.06.2009 08:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.06.2009 08:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #19
 
jeszcze nie komentowałem? Icon_redface2
liczyłem na większy awans Ashtray Heart, ale myślę że to tylko kwestia czasu Icon_razz
Zacier daje radę Icon_wink2
a myślałem że Ciebie Cloud Cult nie ruszy Icon_wink2
27.06.2009 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #20
 
ku3a napisał(a):49. 45. 42. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
szkoda że już prawie wylatuje. A u mnie dopiero zaczyna karierę Icon_smile2
fajnie ze "Raissa" doczekała sie czasu ze jest na obu naszych listach Icon_smile2 . I zdaje sie ze u Tadzia była.

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
27.06.2009 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości