Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Gacek zwolniona, Mann i Niedźwiedzki odchodzą
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #81
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
dziobaseczek napisał(a):Masz jakieś statystyki, że trójka traci słuchaczy? Nomobile
od pierwszych efektów czystek personalnych co kwartał systematycznie im spada, może z jakimś lekkim wzrostem raz czy drugi, ale ogólnie trend jest bardzo w dół

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.04.2020 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 087
Dołączył: Dec 2009
Post: #82
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Konkretnie wygląda to mniej więcej tak:
Z raportu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji „Wskaźniki słuchalności i audytorium programów radiowych w 2015 r.” wynika, że wówczas Trójka miała udział w czasie słuchanym na poziomie 7,8%. Z kolei w trzecim kwartale 2019 roku (ostatni dostępny raport KRRiT) wynika, że ten poziom wynosił 4,6% (raport „Informacja o audytorium radiowym w Polsce w III kwartale 2019 r.”). W trzecim kwartale 2019 r. zasięg dzienny programów objętych badaniem RadioTrack wyniósł 71,4%, co przekłada się na ok. 20 mln osób słuchających radia codziennie przez średnio ok. 269 minut. Warto dodać, że ostatnie rezultaty osiągane przez Trójkę, to wręcz szorowanie po dnie – w marcu 2019 roku Press informował, że tak słabo nie było w Trójce od 2004 roku.
za art. "Słuchanie Radiowej Trójki utraciło sens. Dlaczego stacja przeszkadzała władzy?"

WOLNE MEDIA!!!
22.04.2020 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #83
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Gdyby hasła reklamowe były szczere, to Trójkowe brzmiałoby "O pełnej godzinie i tak przełączysz na RMF" Icon_mrgreen

Radio Epsilon
22.04.2020 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 087
Dołączył: Dec 2009
Post: #84
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Nawet przed pełną, żeby uniknąć tych okropnych covido-przypominajek. Czy ktoś pomyślał o tym, że już pewnie wszyscy mają po kokardę tych ich durnych komunikatów?

WOLNE MEDIA!!!
22.04.2020 08:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #85
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
(22.04.2020 08:20 PM)EVENo napisał(a):  Gdyby hasła reklamowe były szczere, to Trójkowe brzmiałoby "O pełnej godzinie i tak przełączysz na RMF" Icon_mrgreen
Albo przynajmniej ściszył. Icon_wink
Nie planuję na razie powrotu do RMF. Gdyby było więcej normalnej muzyki, a nie jakiejś durnej kici-kici-łup-łup... Na dłuższą metę tego nie zdzierżę. Icon_twisted
(22.04.2020 08:26 PM)neo01 napisał(a):  Nawet przed pełną, żeby uniknąć tych okropnych covido-przypominajek. Czy ktoś pomyślał o tym, że już pewnie wszyscy mają po kokardę tych ich durnych komunikatów?
Obawiam się, że i tak za prędko zapomną. Icon_rolleyes
Na szczęście teraz Trójki włączam tylko na LP3. Pewnie nieprędko się to zmieni.
22.04.2020 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
inżynierek napisał(a):a nie jakiejś durnej kici-kici-łup-łup... Na dłuższą metę tego nie zdzierżę.

Może to trochę stereotypowe myślenie, ale sądziłem, że ludzie z Twojego pokolenia słuchają tylko takiej muzyki.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.04.2020 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #87
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Konrad napisał(a):Może to trochę stereotypowe myślenie, ale sądziłem, że ludzie z Twojego pokolenia słuchają tylko takiej muzyki.
Trochę stereotypowe? To trochę jakby powiedzieć, że każdy pies szczeka bez powodu.

Radio Epsilon
24.04.2020 12:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #88
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
(23.04.2020 11:53 PM)Konrad napisał(a):  Może to trochę stereotypowe myślenie, ale sądziłem, że ludzie z Twojego pokolenia słuchają tylko takiej muzyki.
Nie obrażam się na ten stereotyp.
Owszem, nieraz zdarzy mi się włączyć RMF i znaleźć oprócz niektórych propozycji z LP3 nawet dosyć solidne piosenki popowe, ale większość z nich moim skromnym zdaniem wychodzi daleko poza granice kiczu Icon_smile
W stu procentach wolę alternatywę (w tym hard-elektronikę alternatywną - oczywiście w granicach rozsądku Icon_wink)
24.04.2020 05:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #89
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
inżynierek napisał(a):wszem, nieraz zdarzy mi się włączyć RMF
W przypadku RMF problem nie jest kici-kici-łup-łup tylko to, że ta stacja stręczy ludzi w niewyobrażalnie męczący męczący - w kółko tym samym kici-kici-łup-łup i pomyśleć, że to ta sama stacja, na której się wychowałem
Trójka jest pod tym względem jednak bardziej wyrafinowana.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.04.2020 09:07 AM przez dziobaseczek.)
24.04.2020 09:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #90
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
W powyższym kontekście dziwi mnie odpływ słuchaczy z trójki. Odpływ z 3ki do RMF i zetki nie ma prawa mieć podłoża artystycznego. Prędzej przerzucił bym się na ciszę, niż na inne g..a

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
24.04.2020 10:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #91
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Ja się w znacznej części przerzuciłem na Spotifaje, Tuby i tym podobne. I słuchając jednocześnie solidnej muzyki, niekoniecznie znanej.
24.04.2020 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #92
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Ale to niekoniecznie jest odpływ, przecież RMF zyskuje tylko w procentach, tak samo jak Maxxx i Eska. Trójkowicze mogli faktycznie przenieść się na ciszę, a zysk innych stacji to po prostu słuchacze, że tak powiem, nowo narodzeni Icon_wink

Radio Epsilon
24.04.2020 11:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 087
Dołączył: Dec 2009
Post: #93
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
(24.04.2020 10:48 AM)dziobaseczek napisał(a):  W powyższym kontekście dziwi mnie odpływ słuchaczy z trójki. Odpływ z 3ki do RMF i zetki nie ma prawa mieć podłoża artystycznego. Prędzej przerzucił bym się na ciszę, niż na inne g..a
Są jeszcze inne stacje, w tym internetowe.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.04.2020 11:17 AM przez neo01.)
24.04.2020 11:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #94
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
(24.04.2020 10:48 AM)dziobaseczek napisał(a):  W powyższym kontekście dziwi mnie odpływ słuchaczy z trójki. Odpływ z 3ki do RMF i zetki nie ma prawa mieć podłoża artystycznego. Prędzej przerzucił bym się na ciszę, niż na inne g..a
Zetka też traci słuchaczy.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
24.04.2020 01:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #95
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
na rzecz rmf-u głównie Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.04.2020 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #96
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Wolę słyszeć klang silnika diesla niż RMF. Jedyne, co ta stacja robi - to profesjonalne debaty wyborcze, ale muzycznie wolę wkładać sobie kit do uszu.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
24.04.2020 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 806
Dołączył: May 2012
Post: #97
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
A propos wcześniej wspomnianej Zetki, to nie wiedziałem, że Robert Karpiu Karpowicz teraz tam pracuje. Kto słuchał wcześniej Maxxxa i RMF FM, to zna tą postać bardzo dobrze. Icon_wink
24.04.2020 11:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #98
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
inżynierek napisał(a):Gdyby było więcej normalnej muzyki, a nie jakiejś durnej kici-kici-łup-łup...
Nie no, kici-kici to na RMFie jeszcze chyba nie było. i to niezależnie od pokolenia:
Redox - Kici Kici


Icon_lolIcon_lolIcon_lol

A w temacie. Abstrahuję od powodów, ale znakiem czasów jest też, że wielu redaktorów ucieka do sieci. Za doskonały przykład może służyć niedawno reaktywowana Radiostacja jako Radiospacja gdzie każdy nadaje prostu z własnego domu. I całkiem fajnie to "żre", choć błędów technicznych jak na razie co nie miara - choć przyznaję, jest ich coraz mniej. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
25.04.2020 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #99
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
(25.04.2020 11:44 PM)meni napisał(a):  
inżynierek napisał(a):Gdyby było więcej normalnej muzyki, a nie jakiejś durnej kici-kici-łup-łup...
Nie no, kici-kici to na RMFie jeszcze chyba nie było. i to niezależnie od pokolenia
Icon_lol
Oczywiście nie miałem na myśli nic z kici-kici w tytule Icon_wink
Mnie się kojarzy taki jeden jakby-klubowy utwór jakoś z początku lat 10., tylko nie pamiętam wykonawcy ani utworu i tak elektronicznie wybrzmiewało mi, jakby to było "kici-kici" i stąd moje metaforyczne określenie na wszystkie tego typu "piosenki" (tego nawet piosenką nazwać, hmm, nie można)
BTW, przytoczone utwory wydają się nawet bardziej spoko od niektórych takowych. Icon_wink Ale nie nadają się moim zdaniem do słuchania codziennie - w końcu to polskie disco. Icon_smile
26.04.2020 05:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 745
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Kolejna piosenka z kici kici. Nie w tytule, ale od tych słów się zaczyna i prawie tymi kończy. I chyba też w RMF jej nie grają.
Tropicale Thaiti Granda Banda - Koty za płoty
26.04.2020 09:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości