Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #81
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
to tylko środek wyrazu, koncepcja muzyczna bywa, ale nie musi być wcale nierozerwalnie związana z wykorzystywanymi instrumentami

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.02.2020 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 755
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
Gdyby był tylko środkiem wyrazu to byłoby także dobrze, ale najczęściej zastępuje koncepcję muzyczną.
07.02.2020 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 806
Dołączył: May 2012
Post: #83
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
Richey Edwards z Manic Street Preachers żyje, ale ma głęboko gdzieś showbiznes.
09.02.2020 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 425
Dołączył: Aug 2017
Post: #84
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
Część użytkowników z tego forum krytykuje LP3 za to, że na niej jest duża stagnacja, a tymczasem listy na tym forum są jeszcze bardziej zastane.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.02.2020 07:36 PM przez Kuba1201.)
09.02.2020 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 806
Dołączył: May 2012
Post: #85
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
Myślę, że to oczywistość a nie kontrowersja. Icon_wink

Każdy układa listę według własnego widzimisię, także u niektórych utwory będą się trzymać miesiącami, a jeszcze u innych króciutko.
09.02.2020 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 425
Dołączył: Aug 2017
Post: #86
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
Ale mam na myśli listy ogólnoforumowe, a nie poszczególnych użytkowników Icon_wink
09.02.2020 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #87
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
Kuba1201 napisał(a):Część użytkowników z tego forum krytykuje LP3 za to, że na niej jest duża stagnacja, a tymczasem listy na tym forum są jeszcze bardziej zastane.
to na szczęście mnie nie dotyczy, ale to akurat prawdziwa opinia.
09.02.2020 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #88
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
(09.02.2020 07:32 PM)Kuba1201 napisał(a):  Część użytkowników z tego forum krytykuje LP3 za to, że na niej jest duża stagnacja, a tymczasem listy na tym forum są jeszcze bardziej zastane.
Zgoda, tylko że ci, którzy narzekają najgłośniej i ci, którzy odpowiadają za stagnację na forumowej to dwie oddzielne grupy.

PS
Dobrze, że Pearl Jam zmodyfikował stylistykę, bo poprzednia formuła wyczerpała się w 1994.
09.02.2020 08:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 755
Dołączył: Jun 2007
Post: #89
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
dannar napisał(a):poprzednia formuła wyczerpała się
Formuły się nie wyczerpują. Co najwyżej artyści nie potrafią z nich nic wykrzesać.
09.02.2020 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #90
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
wpisałem sobie na listę rzeczy do zrobienia w wolnej chwili powrót do tego wątku -- zastanawiałem się przez chwilę nad kontrowersyjnymi opiniami, z którymi się utożsamiam i myślę, że to potwornie trudne tak się rozdwoić, by z jednej strony podzielać jakieś zdanie, a z drugiej mieć je za kontrowersyjne; albo cholernie przykre -- mieć jakieś zdanie z nadzieją, że okaże się kontrowersyjne -- choć czasem taki przykry trolling uprawiam w chwilach potrzeby uwagi czy złości -- ale później szybko się reflektuję, że to nie tak

czy wygłaszam jakieś kontrowersyjne opinie? nie wydaje mi się -- mogą być tak odbierane raczej przez konkretne osoby -- np. paweł "obraził się" (wierzę, że dla hecy), bo nie wyraziłem jednoznacznej aprobaty dla ostatniej płyty psb, która niestety zupełnie mnie nie zaangażowała -- pewnie wśród was znalazłoby się kilka osób, które byłby jednak w tej kwestii bardziej jednoznaczne, ale czy gdyby kajman napisał, że to dno w dalszym ciągu byłoby to kontrowersyjne, bo tych wszystkich rzeczach, skrajnie odmiennych od przyjętego konsensu percepcyjnego, zrobiłoby to na kimś tutaj jakiekolwiek wrażenie? może na jakimś zupełnie z zewnątrz, kto nie przywykł; czy kontrowersyjny może być czyjś gust muzyczny? a te opinie, które tu wklejacie jednak na tym w duże mierze bazują -- z wyłączeniem tych pozamuzycznych, które nie tyle są kontrowersyjne, co tak żeście sobie je wymyślili, by ktoś zaprotestował (co zresztą sam zrobiłem)

np. gdybym napisał, że hip hop jest od początku xxi wieku ciekawszy niż rock, czy byłoby to kontrowersyjne tutaj? znam ludzi, którzy z marszu by się ze mną zgodzili, ale znam też was i wiem, że wielu nie -- ale to w dalszym ciągu różnica opinii; czy różnica opinii może być kontrowersyjna? nie wiem, ale po przemyśleniu sprawy szerzej myślę, że nie -- kontrowersyjne może być np. że ktoś dopuszcza się hipokryzji, ale to nie kazus forum muzycznego, bo i po co? Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.02.2020 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #91
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
AKT! napisał(a):np. paweł "obraził się" (wierzę, że dla hecy),
Odpowiem za niego, choć może i czyta Icon_wink - oczywiście że dla hecy, to saferłel w swej najczystszej formie i trochę mam wrażenie mu tego brakuje. A że znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie... Icon_lol

http://rateyourmusic.com/~meni
14.02.2020 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #92
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
meni napisał(a):trochę mam wrażenie mu tego brakuje
to czemu nie wraca tu?
14.02.2020 06:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #93
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
a kto go tam wie Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.02.2020 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 128
Dołączył: Dec 2014
Post: #94
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
To czemu nie zgłasza nic w topie? Przecież lubi Prefaby.
14.02.2020 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #95
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
A może on pisze z nami tylko pod przykrywką? Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.02.2020 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #96
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
wychodzi na to, że najbardziej kontrowersyjną osobą w historii mychy nie jest ani kajman ze swoimi opiniami, ani prz ze swoją krucjatą przeciw niesprawiedliwości, ani listoholik ze swoimi odpałami, ale safer, którego oficjalnie nie było tu od 4 lat, a wciąż co jakiś czas dominuje konwersacje w różnych wątkach, haha

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.02.2020 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #97
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
A mówiłem już, że bracia Gallagherowie tylko udają, że są pokłóceni, żeby lepiej sprzedać swoje płyty? No to teraz mówię.

Radio Epsilon
15.02.2020 07:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #98
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
Ta teoria mi się podoba. Icon_biggrin

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
15.02.2020 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 806
Dołączył: May 2012
Post: #99
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
Wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było naprawdę.

Gdzieś czytałem, że się pogodzili i reaktywacja Oasis jest blisko ale z drugiej strony to może być trolling w stylu Tool, który momentami był już za bardzo chamski zwłaszcza dla fanów, którzy wierzyli, że nowa płyta jest blisko, a w oczekiwaniu na chociażby fragment jakiegoś kawałka otrzymali 37 minut dźwięków wydawanych przez świerszcze w nocy.
16.02.2020 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 014
Dołączył: Sep 2017
Post: #100
RE: Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o muzyce.
Noel raz nawet powiedział, że Oasis się jeszcze nie reaktywowało, bo nie zaproponowano dostatecznej kwoty pieniędzy. Najwyraźniej ABBA otrzymała lepszą propozycję Icon_lol

Radio Epsilon
16.02.2020 01:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
duży usmiech Roszkowski o muzyce AKT! 32 1 196 06.09.2022 02:11 PM
Ostatni post: Miszon
  Przy muzyce o koronawirusie EVENo 27 2 558 09.04.2021 01:47 PM
Ostatni post: neo01
  Ageizm w muzyce prz_rulez 15 1 927 16.03.2019 12:38 AM
Ostatni post: Miszon
  Konfikt pokoleń w muzyce abd3mz 29 4 927 13.02.2009 05:33 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości