Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czesław Śpiewa/Tesco Value - Songs For The Gatekeeper
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Czesław Śpiewa/Tesco Value - Songs For The Gatekeeper
[Obrazek: Songs_For_Gatekeeper_3217517.jpg]

23 marca ukazałą się reedycja płyy "Songs For The Gatekeeper", pod szyldem "Czesław Śpiewa/Tesco Value".
Cytując interię.pl:

"Songs For The Gate Keeper" to nagrany w 2005 roku w Kopenhadze materiał Czesława Mozila. Pierwotnie miał być to kolejny album Tesco Value, grupy w której występował Czesław. Jednak różne nieprzewidziane wydarzenia spowodowały, że zespół przestał istnieć, a Czesław zaczął coraz częściej pojawiać się w Polsce. Specjalnie dla fanów, wytłoczył niewielką ilość płyt "Song for the Gatekeeper" i sprzedawał je sam, w czasie koncertów. Teraz album ukazał się oficjalnie. Okładkę płyty po raz kolejny zaprojektowała Jaśmina Parkita.

I cytując samego Czesława:
24 letni chłopczyk sie żali i smuci. Nie dość ze błądzi miedzy dwoma cudownymi kobietami "The Tournus" i "Bottany Play" , to walczy ze swoimi kompleksami "Pipedreams" , "Not The First, Not The Last One" , marzy on o ucieczce bo nie może sie odnaleźć w roli emigranta "Whell of Progress". Na koniec stwierdza ze nie zna innych przykazań niż to pierwsze i ze wiarę dawno stracił: "The Others"

Tracklista:
* 1. The Tournus
* 2. Pipe-Dreams
* 3. Speakers Corner
* 4. Botany Play
* 5. Wheel Of Progress
* 6. Proszę Się Nie Bać
* 7. Not The First Not The Last One
* 8. Along Came A Spider
* 9. The Others

I coś od siebie: Pipe-Dreams jest genialne!
26.03.2009 02:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #2
 
Cała ta płyta jest niezwykła. Spośród trzech dostępnych pod szyldem Czesława/Tesco Value, ta zrobiła na mnie najlepsze wrażenie. Czesław zresztą na swoich koncertach wykonuje utwory z obu płyt Tesco Value, co jest chyba nie małym zaskoczeniem dla stada debili, którzy znają jeno "Maszynkę..." (wiem co mówię, bo byłem na takim koncercie i zachowanie wielu do bydła nawet ciężko porównać), tym bardziej, że to ciut trudniejszy w odbiorze materiał.
A wykonania "Proszę się nie bać" nie zapomnę chyba nigdy.
26.03.2009 04:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #3
 
prz_rulez napisał(a):The Tournus
Trójka chyba zakatuje ten utwór w tym tygodniu Icon_mrgreen Zawsze, gdy włączę radio trafiam na Czesława Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
26.03.2009 06:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
No bo w tym tygodniu jest to płyta tygodnia Icon_smile2
26.03.2009 09:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #5
 
prz_rulez napisał(a):No bo w tym tygodniu jest to płyta tygodnia Icon_smile2
aha :-> to wszystko wyjaśnia Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
26.03.2009 11:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
vingoe napisał(a):Czesław zresztą na swoich koncertach wykonuje utwory z obu płyt Tesco Value, co jest chyba nie małym zaskoczeniem dla stada debili, którzy znają jeno "Maszynkę..." (wiem co mówię, bo byłem na takim koncercie i zachowanie wielu do bydła nawet ciężko porównać), tym bardziej, że to ciut trudniejszy w odbiorze materiał.
A wykonania "Proszę się nie bać" nie zapomnę chyba nigdy.

dokładnie mam takie same spostrzeżenia. i też na takowym koncercie byłem. i też powyższego wykonania nie zapomnę Icon_smile
27.03.2009 10:44 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  sanah śpiewa poezję Szymek79 36 1 240 17.10.2022 05:34 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Czesław Niemen - 41 Potencjometrów Pana Jana Yacy 11 3 298 08.11.2007 08:29 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości