Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 939 - 08.03.2009
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #21
Re: notowanie 939 - 08.03.2009
ku3a napisał(a):Już tyle zdań napisałem, a jeszcze nic o nowym singlu Depeche Mode
no nie mogłam sie doczekać Icon_wink2 Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):Tydzień temu, tak jak to napisałem w komentarzach do poprzedniego notowania, "Wrong" nie zadebiutowało tylko dlatego, że słyszałem to raz i to w średnich warunkach, słuchając LP3 na odtwarzaczu mp3 w pociągu. Plus tej sytuacji był taki, że był calutki tydzień na zdobywanie silnej pozycji startowej.
Wiem o czym piszesz, mnie pierwszy odsłuch tez nie złapał Icon_wink2 . Dopiero kolejne i kolejne podziałały Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):I myślę, że miejsce 17. jest bardzo dobre do ataku Icon_smile2. Przypomnę może, że "Martyr" zadebiutował na 12. miejscu, potem od razu wskoczył na 2., a potem to już się działa historia Icon_mrgreen.
ładny przykład dostał "Wrong" do naśladowania Icon_wink2
ciekawe czy w nastepnym notowaniu będzie taki ostry atak.

O! i "Raissa" do góry! Super! Icon_biggrin3
13.03.2009 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a nie przypuszczałem, że tak lubisz PSB. No cóż Archive niech wejdzie na 1-sze

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
15.03.2009 03:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Konrad napisał(a):nie przypuszczałem, że tak lubisz PSB
To jest raczej kwestia polubienia piosenki, niż samego wykonwacy

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.03.2009 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Dawno tak nie byłem zadowolony z sytuacji w czołowej 10-tce.
no to ciekaw jestem jak będzie z kolejnym notowaniem, które jak zwykle zrobione było w niedziele, ale do tej pory nie zostało wrzucone... Jutro będę musiał się zebrać Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Pamiętaj, że umieszczając wysoko Wrong obowiązujesz się wpuścić lepsze numery z płyty wyżej Icon_mrgreen
trudno, jakoś to przeboleję Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):a tych nie będzie brakować
mam nadzieję... :roll:
saferłel napisał(a):Z nowości preferuję ostatnią, najwyższej (oprócz Wrong nie lubię). Dwie środkowe to zagadka. Nie byłem chyba od wieków na twoim chomiku, bo jakoś udawało mi się wszystko poznać bez konieczności zaglądania tam, ale teraz chyba się to zmieni.
a chcesz coś konkretnego? bo na chomika to ja za często nie wrzucam Icon_razz. większość nowości była zagrana w ostatniej Rockiestrze Icon_smile2.
saferłel napisał(a):A co tam z Verve? U mnie im jakoś brakuje paliwa, bo coś długo nie ma następcy Sit And Wonder Icon_wink, ale kto wie, kto wie...
no niestety, "Appalachian" już mocno traci z każdym tygodniem, a w dodatku rzadko tego słucham, co na pewno dobrze na formę nie wpływa...
abd3mz napisał(a):Za kilka tygodni Powstanie będzie się kręcić w odtwarzaczu. Icon_biggrin3
Icon_wink2
tak jak już pisałem, już zaczynam się mentalnie przygotowywać Icon_wink2.
abd3mz napisał(a):Wreszcie przesłuchałem Franza Ferdinanda i to był koszmar... Jednak muszę jeszcze ostrzejsze kryteria przyjąć co do selekcji płyt wartych przesłuchania.
bardzo mi się podoba wciąż ta płyta Icon_mrgreen
bear napisał(a):wydawało mi się że nie lubisz Archive Icon_wink2 ale ten utwór do "Again" zupełnie niepodobny
no właśnie Icon_smile2. "Again" jest wyjątkowe, a oprócz niego preferuję te żywsze utwory, czyli konkretnie mówiąc "System" Icon_razz.
Kaczy1993 napisał(a):A było tak pięknie Icon_cry Nie wiem co Ty w tym widzisz...
w bardzo zgrabny sposób przypomina nagrania ze znakomitego "The Fat Of The Land". o! Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):A gdzie Johny :?: Icon_exclaim Icon_lol
myślę, że jeszcze będzie Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Nie poniosło to za sobą jednak powrotów na listę piosenek FDM.
no jakto nie, przecież "Pussylicker" prawie wrócił do dziesiątki Icon_biggrin3.
tadzio3 napisał(a):Armia to zapewne nigdy nie była tak wysoko, Archive podobnie.
zgadza się. Armia nigdy nie była na mojej liście, a najlepszy wynik Archive, to dwa razy 4. miejsce "Again".
tadzio3 napisał(a):Największy sukces u mnie miał przepiękny utwór "Into The West" z trzeciej części "Władcy Pierścieni", który dotarł do szczytu.
yhy, był niedawno w Rockiestrze Icon_mrgreen
Aro napisał(a):No coż przyznam ze jak dla mnie to zaskoczenie, czyżby kolejny utwór Metallici nic nie zdziałał na Twojej liście. Nie to niemozliwe... mam nadzieje że to kryzys chwilowy, ale juz tak mówiłem o TU3 .
no właśnie... sam bym chciał to wiedzieć jak im z tym kawałkiem pójdzie... :roll:
Tomekk napisał(a):Ladyhawke dobrze sobie radzi, tej wyższej jeszcze nie znam Icon_wink2
mam nadzieję, że wejdzie do Poczekalni LP3, to poznasz Icon_wink2.
Yacy napisał(a):jeśli za tydzień, dwa będzie odwrotnie, to będę w szoku Icon_mrgreen
no zobaczymy Icon_cool2 Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Ladhawke [szczególnie wyższej] - myslałem, że u mnie będzie to "Amy M. 2009" Icon_smile2 . Nie dała jednak rady, ale może u Ciebie będzie przebój?
idzie wiosna, więc kto wie Icon_smile2.
mogłaby na Open'er przyjechać Icon_wink2.
17.03.2009 01:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
Przynajmniej jeden cytat ma złego autora. Icon_wink2
17.03.2009 09:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
42 & 43 poproszę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.03.2009 09:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
abd3mz napisał(a):Przynajmniej jeden cytat ma złego autora.
Chyba, ze Kuba cytował własnego siebie i się nie zgodził z sobą Icon_mrgreen
Ale nie tylko ten jest nieprawdziwy.
ku3a napisał(a):yhy, był niedawno w Rockiestrze
We wtorki nigdy nie mam czasu by słuchać Twojej audycj, chyba że byłaby w radio Icon_wink2
Ale z tego co czytam abrdzo dobre nagrania były Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
17.03.2009 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
abd3mz napisał(a):Przynajmniej jeden cytat ma złego autora. Icon_wink2
kurna, wygląda na to, że trzeba częściej sprawdzać czy cytowanie selektywne dobrze cytuje... :roll:
saferłel napisał(a):42 & 43 poproszę.
z przyjemnością Icon_smile2. wieczorem Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):We wtorki nigdy nie mam czasu by słuchać Twojej audycj, chyba że byłaby w radio Icon_wink2
są jeszcze powtórki Icon_wink2.
a jakby co, to zgłoś się, bo wszystkie audycje mam w mp3 Icon_smile2.
17.03.2009 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
ku3a napisał(a):są jeszcze powtórki
A pamiętam Icon_smile2
ku3a napisał(a):a jakby co, to zgłoś się, bo wszystkie audycje mam w mp3
Spoko, być może się zgłoszę Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
17.03.2009 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #30
 
ku3a napisał(a):no właśnie... sam bym chciał to wiedzieć jak im z tym kawałkiem pójdzie... :roll:
uhuhu ..ta mina nie wróży na razie niczego dobrego Icon_wink2
17.03.2009 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #31
 
ku3a napisał(a):
Tomekk napisał(a):Ladyhawke dobrze sobie radzi, tej wyższej jeszcze nie znam Icon_wink2
mam nadzieję, że wejdzie do Poczekalni LP3, to poznasz Icon_wink2.
Już znam Icon_razz i musze powiedzieć, że "Back Of The Van" jest lepsze od poprzedniego singla Icon_mrgreen
17.03.2009 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
jakiekolwiek "Back Of The Van" by nie było, to nie mogło być gorsze od wcześniejszego singla, ponieważ to był pierwszy w życiu singiel Ladyhawke Icon_mrgreen .
17.03.2009 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #33
 
ku3a napisał(a):jakiekolwiek "Back Of The Van" by nie było, to nie mogło być gorsze od wcześniejszego singla, ponieważ to był pierwszy w życiu singiel Ladyhawke Icon_mrgreen .
a "My Delirium" to drugi singiel :roll: dziwnie, że pojawił się wcześniej :?:
17.03.2009 10:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
saferłel napisał(a):42 & 43 poproszę.
zrobione Icon_smile2
17.03.2009 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości