Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP End
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Powyższy post [Listoholika] odzwierciedla w dużym stopniu mój stosunek do Twojej decyzji.
Sam już niejednokrotnie byłem bliski podjęcia decyzji o zaprzestaniu układania listy, ale zawsze zapał powracał po pewnym czasie. Może tutaj kluczem do sukcesu jest wytworzenie czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego. Czegoś co jest jednocześnie czymś w rodzaju pamiętnika, obrazem życia, emocji, nastroju. Czymś do czego w przyszłości będzie się wracać. Ja swoją listę uważam właśnie za coś takiego i dlatego udaje się jej przezwyciężać wszystkie kryzysy. Pomysł z felietonami oczywiście popieram.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
10.03.2009 01:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #22
 
Prywatna lista przebojów w przeciwieństwie do tych, które są emitowane w radiu czy telewizji publikowane w magazynach muzycznych to lista, która w 100% odzwierciedla stanowisko jej autora odnośnie tego co się dzieje w muzyce. Nie ma znaczenia to, czy dany przebój jest popularny czy też nie, a także to czy jest to utwór świeży czy sprzed lat. Ważne jest że się podoba autorowi listy i publikując ją na tym forum chce się podzielić z innymi na temat swoich zainteresowań muzycznych. To czy komuś z forum się spodoba ten czy inny utwór z listy to już inna sprawa. Nie każdy lubi słuchać tej samej muzyki co autor danej listy.
Sam też miałem ten problem co Paweł, tyle że w 1998 roku. Wtedy poczułem się wewnętrznie wypalony i nie wiedziałem gdzie popełniłem błąd. I kiedy ją reaktywowałem w 2005 roku moim marzeniem było to żeby się uchronić od tamtych błędów. Dlatego zdecydowałem się na znaczne okrojenie swojej listy (11 utworów po reaktywacji w stosunku do 31 utworów notowanych przed zawieszeniem w latach 1992 - 1998) i jednoczesne wykorzystanie tych pomysłów które wprowadzałem co jakiś czas (pozycja lidera w 1992 roku, okresy specjalne karnawałowy i letni oraz druga punktacja w 1998). Jak do tej pory lista działa mimo braku notowań w 2006 roku, kiedy to różne czynniki osobiste i rodzinne spowodowały zawieszenie notowań i edycja została zaliczona jedynie dzięki temu, że było zrobione podsumowanie roczne. Zgadzam się, że lista jest czymś niepowtarzalnym i wyjątkowym, gdyż sam co jakiś czas wracam do starych notowań i wspominam z sentymentem minione czasy.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
10.03.2009 01:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
No tak macie racje. Ale muszę mieć czas i chęć tą listę tworzyć. Jeśli brakuję chęci to nie widzę sensu ją robić, skoro ją robię dla siebie. Interesuję się dalej muzyką oczywiście, ale straciłem ochotę na układanie kawałków co piątek, przesłuchiwanie ich przez cały tydzień pod kątem listy. Po prostu... mam inne priorytety i stwierdziłem to co stwierdziłem.
10.03.2009 07:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
ku3a napisał(a):ale sednem wszystkiego jest robienie listy dla własnej przyjemności. ja przez kilkanaście lat robiłem listę tylko dla samego siebie i tylko od czasu do czasu ktoś poznał wyniki. dopiero po 800. notowaniu lista trafiła do szerokiej publiczności Icon_wink2.
jep!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.03.2009 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #25
 
Nie no szkoda, że nie będziesz umieszczał już tutaj swojej listy Icon_frown
Nie wiem, dlaczego przestałeś, znudziło Ci się czy co (w sumie to Twoja decyzja), ale to zawsze strata kiedy znika jakaś lista...
12.03.2009 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Paweł, a Two fani :?: i fanki :?: Icon_wink2

Jeśli powodem jest nauka to trzeba właśnie przekornie dalej to ciągnąć. Tak czy siak czekamy na powrót

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.05.2009 06:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #27
 
Trochę nauka...ale głównie też brak chęci. Ostatnio trochę mniej słucham muzyki i jeśli już to z radia. Po prostu... Icon_wink2
Natomiast po cichu planuję tu napisać jakąś recenzję z koncertu U2, bo na 99% na niego pojadę.
A fanów nie zauważyłem jakoś... Icon_mrgreen
05.05.2009 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #28
 
Dobra..uwaga.. jest opcja że może powrócę z listą.. ale...gwałtowna zmiana gustu muzycznego na bardziej komercyjny.
Pomóżcie mi podjąć decyzję..wracać? Wiem że to jest moja prywatna sprawa czy sam chcę ale zawsze lepiej usłyszeć czyjeś komentarze typu "wracaj, fajnie będzie" albo "e.. jak komercja to bez sensu to"....
24.06.2009 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #29
 
wracaj, fajnie będzie Icon_mrgreen
24.06.2009 05:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #30
 
Brakowało mi Twoich ironii wiesz? Icon_lol
24.06.2009 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #31
 
tylko Ty jak nikt potrafisz je skutecznie ze mnie wydobyć Icon_mrgreen
24.06.2009 05:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Komercja to chyba Twoje ulubione słowo Pawle Icon_razz
Który to już raz powracasz ze swą listą bo już się pogubiłem? Icon_wink2

Czekamy na Twoją listę bo przyda się więcej "komercji" na forumowej Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
24.06.2009 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #33
 
chris975 napisał(a):Czekamy na Twoją listę bo przyda się więcej "komercji" na forumowej

innymi słowy: chłamu muzycznego Icon_razz Icon_mrgreen
24.06.2009 11:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
To Twoje określenie Icon_wink2 dla jednych chłamem jest zespół X dla innego Y Icon_wink2 kwestia gustu Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
24.06.2009 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Coś mi się wydaje, że Listoholik jest na Ty z Kubą Wojewódzkim i Donaldem Trumpem Icon_razz
24.06.2009 11:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #36
 
i jeszcze z kilkoma innymi Icon_mrgreen
24.06.2009 11:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #37
 
Dzięki, że wracasz Paweł. Życzę powodzenia i wytrwałości.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
24.06.2009 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Chyba wolę ich nie znać Icon_lol
24.06.2009 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #39
 
ważne, że wszyscy tu znamy Ciebie Icon_mrgreen
24.06.2009 11:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Listoholik napisał(a):ważne, że wszyscy tu znamy Ciebie Icon_mrgreen
Czy na pewno wszyscy? Nie sądzę.
Za to Ciebie to na pewno. Twoja sława jest widziana z kosmosu Icon_wink2
P.S. A podobno zarzekałeś się, że miałeś nie brykać... Obiecanki cacanki? Icon_wink2
25.06.2009 12:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości