Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP End
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP End
Lista z dniem dzisiejszym zostaje zawieszona do odwołania bądź nie. Nie mówię dlaczego, bo zresztą co to kogo obchodzi...
Tyle.. thx za wszystkie komentarze.
09.03.2009 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Mów dlaczego, bo jednak obchodzi. Ciekaw jestem dlaczego przed chwila wprowadzać chciałeś liczne zmiany, reklamę a teraz raptem zawieszasz listę?

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
09.03.2009 06:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Dokładnie. Który to już raz zostaje ta lista zawieszona? Nie sądzę takie permanentne zawieszanie i wskrzeszanie jej było rozsądnym posunięciem. Trzeba podejmować męskie decyzje. Chociażby ze względu na to, że byłem tu stałym bywalcem i ''komentatorem'' chciałbym wiedzieć co stało się z porządną listą przebojów Pawła.

W każdym razie jest bardzo chimeryczną osobą, więc liczę na powrót...w niedalekiej przyszłości Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.03.2009 07:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
Właśnie dlatego nie chcę się tłumaczyć, bo wiem, że potraktujecie to jako kolejny raz... po prostu. Zawieszam i koniec. Poinformować chciałem.
A czy wrócę? Nie jestem w stanie powiedzieć, jak będzie w przyszłości.. dlatego zawieszam a nie likwiduję.
09.03.2009 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Już to traktujemy jako kolejny raz, sam piszesz dalej, że nie likwidujesz, a zawieszasz, więc....Icon_wink Jeśli są to sprawy związane z brakiem czasu to nie ma co owijać w bawełnę. Wiem sam, że narzekałeś na to często.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.03.2009 07:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
Nie zrozumiałeś mnie do końca. Oficjalnie zrezygnowałem z prowadzenia listy i wątpię, żebym to kontynuował. Ze względu na parę czynników, które nie chcę w tej chwili wymieniać. Zresztą tak jak mówiłem, kogo obchodzą moje żale, problemy itd.
Natomiast nie wykluczam opcji, że kiedyś, albo jak będę miał więcej czasu nie powrócę do kontynuowania listy. Po prostu dlatego, że nikt tego nie przewidzi, co będzie za ileś tam.
09.03.2009 07:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Twoja decyzja, uszanujemy ją choć przyznaję że trochę szkoda dlatego iż Twoja lista była dość zbliżona do mojej.
Trochę to jednak jak dziecinada wygląda...takie skrajne podchodzenie do sprawy z dnia na dzień...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
09.03.2009 09:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
Nie... to nie jest decyzja z dnia na dzień... dopiero gdy podjąłem tą ostateczną decyzję zdecydowałem się ujawnić ją na forum.
Zresztą sam zauważyłeś, że nie miałem pomysłu co z listą dalej zrobić, próbowałem ją jakoś ulepszać itd....nie miałem na nią po prostu pomysłu, a także i czasu, chęci.
09.03.2009 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Hmm parę dni temu z entuzjazmem pisałeś o jakichś zmianach itd itp a tu nagle całkowita rezygnacja...

Czy poprzez ulepszanie masz na myśli dodawanie kolorków i tego typu podobnych rzeczy? Czy może zniechęca Cię zbyt mała liczba komentujących Twą listę osób?

Po co ulepszanie czy jakiekolwiek pomysły? Wystarczy, że się taka listę układa bo chyba robiłeś to dla siebie a nie dla innych?

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
09.03.2009 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Liczy się muzyka zawarta na liście, a nie pomysł na koncepcje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.03.2009 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
ojej, i jaki oburzony, że śmiemy pytać dlaczego :->
rób jak chcesz, to Twoja decyzja Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.03.2009 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
chris975 napisał(a):Wystarczy, że się taka listę układa bo chyba robiłeś to dla siebie a nie dla innych?
I to jest chyba najważniejsze uzasadnienie... robię ją dla siebie, więc skoro nie chcę, to chyba oczywiste, że :>
aaktt napisał(a):ojej, i jaki oburzony, że śmiemy pytać dlaczego :->
rób jak chcesz, to Twoja decyzja Icon_wink2
A ten to się wszystkiego uczepi... :/ Właśnie miałem nic nie wyjaśniać właśnie dlatego. Moja wina że tak wnikacie? o.O
09.03.2009 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #13
 
Twoja wina, że najpierw robisz szum, bredzisz coś o nowej formule i reklamujesz się na forum, jakby chodziło o nie wiadomo co, a tydzień później bez słowa wyjaśnienia oznajmiasz, że z listą koniec i ogólnie masz nas w dupie. Brzydko i tyle.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.03.2009 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #14
 
Masz rację... jestem frajer, debil, idiota, wieśniak i w ogóle cham. Koniec tematu. Icon_smile2
09.03.2009 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
A masz zamiar chociaż pozostać na forum?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.03.2009 11:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
Zależy co rozumieć przez pozostanie. Na pewno nie będę tak zacięcie komentował list jak do tej pory, ale zaglądał owszem. Jak Uzi nie posiadając swojej listy może spamować to i ja. Icon_razz
10.03.2009 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #17
 
Paweł napisał(a):Masz rację... jestem frajer, debil, idiota, wieśniak i w ogóle cham. Koniec tematu. Icon_smile2
Niczego takiego nie napisałem. Po prostu takie zachowanie może wydawać się nieco dziwne z Twojej strony. Ale nieważne.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.03.2009 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
przede wszystkim listę robi się dla siebie, a postowanie na forum jest tylko dodatkiem. przez postowanie na forum są komentarze, a to miłe że ktoś zagląda i jest zainteresowany. przez pobyt na forum poznajemy nagrania z innych list, a inni poznaja nagrania z naszej listy i maszyna się kręci, listy się wzajemnie wzbogacają.
ale sednem wszystkiego jest robienie listy dla własnej przyjemności. ja przez kilkanaście lat robiłem listę tylko dla samego siebie i tylko od czasu do czasu ktoś poznał wyniki. dopiero po 800. notowaniu lista trafiła do szerokiej publiczności Icon_wink2.
10.03.2009 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #19
 
No bo jest dziwne.. kombinowałem z listą dużo... nie miałem pomysłu na nią. Ta promocja była nie co na siłę... stwierdziłem, że nie ma co. Icon_wink2
10.03.2009 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #20
 
nigdy nie traktowałeś listy i muzyki poważnie, ot co, tylko taki dodatek do kożucha, tulipan, który przekwitł, więc należy wyrzucić go do kosza, obumarłe zainteresowania muzyką silące się na wilelkie hobby... jednym słowem, niedojrzałość nastolatka, która jednak nie ma w sobie nawet cienia uroku, a tylko brak rozsądku i przewlekłe 'bleeeee' ;->

bywaj.
Twój świat jest z pewnością lepszy.
10.03.2009 12:41 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości