Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 118 (07.03.09)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
I co, zadowolony z wyboru? Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.03.2009 06:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #22
 
W sumie tak. Bardzo dobra piosenka, chociaż oczywiście mogło być lepiej Icon_razz Ogólnie cała ich płyta mi się bardzo podoba.
08.03.2009 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
Re: Notowanie 118 (07.03.09)
Cytat:Niech wstydzi się osoba, co pisała, że dosięgnie DLP ''syndrom Kasi Groniec'' Icon_wink
To to już socjologiczne zjawisko się zrobiło? Icon_wink2
Cytat:Wiesz, to żadna postawa. Gdyby mi się podobało najbardziej w tym tyg. to bym zostawił je na pierwszym. Ale z drugiej strony przecież nic nie może iść na siłę. To byłoby śmieszne, wbrew sobie, wbrew liście.
I tego się trzymajmy.

PJ mam już na dysku, ale nie słyszałem jeszcze.
Zainteresował mnie The Sun. If I Had A Heart też. Idę do chomika. Icon_smile2
08.03.2009 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Tak, The Sun jakoś idealnie mi pasuje pod twoją listę. Ma szansę, a nawet jeśli nie, to myślę, że przesłuchanie tej płyty to będzie dla ciebie dobra rzeczIcon_wink
Fever Ray raczej bardziej elektroniczna, ale stonowana odpowiednio. Taki mały konwencjonalny utwór...no a PJ to PJ, nie wiem tylko czy lubisz ją w takim obliczu Icon_smile

PS - Tak, ja już zawsze w tego typu sytuacjach używam określenia syndrom Kasi Groniec. Mam nadzieję, że się nie gniewasz....no i oczywiście robię to tylko w granicach tego forum.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.03.2009 06:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
saferłel napisał(a):PS - Tak, ja już zawsze w tego typu sytuacjach używam określenia syndrom Kasi Groniec. Mam nadzieję, że się nie gniewasz....
Nie. Icon_smile2

Przesłuchałem już te trzy utwory i pozytywnie oceniam. Rzeczywiście najbardziej The Sun. Icon_smile2 Płyta się pobiera. Więcej napiszę jak więcej posłucham.
08.03.2009 07:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
U mnie już od kilku dni na dysku i po kilku przesłuchaniach myślę, że jest to absolutna czołówka tego roku. Top 5.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.03.2009 09:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #27
 
cieszy 5 miejsce ale PSB pasuja do reszty muzyki z Twojej listy jak Mariah do mojejIcon_smile
08.03.2009 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Mam całkiem twarde dowody by się nie zgodzić, ale......ale słucham właśnie piosenek, które wyciekły z Yes i jestem happy Icon_razz2 I idę na serial Icon_razz2

EDIT: Jestem. I słucham czemu to niby PSB nie pasują Icon_razz2? Teraz mogę się kłócić Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.03.2009 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #29
 
kłócić? szkoda opuszków moich palcówIcon_smile z uwagi na to ze ich lubisz ze wyrażę swojego zdania.zreszta widac co o nich sadzę spoglądając na ich pozycje na mojej liscie.pozdroIcon_smile
uciekam na tydzien stadIcon_smile
09.03.2009 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #30
 
poza tym na Brit awards 2009 pokazali jaką są klęskąIcon_sad
09.03.2009 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Dobrze, że to TYLKO twoja opinia Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.03.2009 12:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #32
 
Skoro na 5 PJ to chyba warto sie zapoznać, a z innych ciekawych nowosci jutro skusze sie aby przesłuchac Soap&Skin.
Psychocukier i tak już swoje zrobił , to teraz czas na Armię . Icon_smile2
12.03.2009 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Widzę, że ty jesteś zdecydowanym zwolennikiem polskiej muzyki na mojej liście, więc jak masz coś na zbyciu z tych rejonów to promuj, może się skuszę Icon_wink
Aaaa...wypadałoby by nowego Psychocukra wybrać już Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2009 09:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #34
 
saferłel napisał(a):Aaaa...wypadałoby by nowego Psychocukra wybrać już Icon_wink
Jak to się pięknie uzupełnia z moimi postami sprzed tygodnia w tym temacie, aż miło popatrzeć Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.03.2009 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
A co w tym niestosownego, że drugi numer z jednej z najlepszych polskich płyt zeszłego roku chcę wybrać na listę? Czyli moja lista ma się składać z 50 różnych numerów 70-ciu różnych artystów, którzy mogą się powtórzyć dopiero co jakieś 6 miesięcy? Czemu ciągniesz ten temat. Wiesz, że jesteś śmieszny i pewnie inni też tak myślą jeśli uważnie czytali posty sprzed tygodnia Icon_wink Skończ z tą fobią, wyluzuj się, posłuchaj Psychocukru Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2009 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #36
 
A Ty nie bierz tak wszystkiego do siebie tylko miej trochę poczucia humoru, bo ostatnio to Ty bierzesz wszelkie moje żartobliwe komentarze jako zarzuty i ataki w Twoją stronę Icon_razz

Przy okazji dziękuję za nazwanie mnie śmiesznym, zapamiętam Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.03.2009 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Niestety na twoją osobę wykorzystałem już chyba maksimum poczucia humoru. Szczególnie, że pewnie mógłbym mnie zaskoczyć jakimś inteligentnym żartem, a nie wierceniem ciągle tego samego, bezsensownego tematu.

Śmieszny na pewno jesteś jeśli zachowujesz się tak jak teraz, ogólnie nie uważam cię za takiego - jeśli rozumiesz tą ''śmieszność'' jako coś negatywnego. Jesteś bardzo ok, ale ostatnio jakoś doczepiłeś się niektórych spraw związanych z DLP, zupełnie niepotrzebnie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2009 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #38
 
Wyraziłem tylko swoją opinię (którą nadal w części podtrzymuję), a zostałem zjechany od góry do dołu ^_^ Trochę dystantu, o! Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.03.2009 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Ja już napisałem, że ta opinia jest bezpodstawna, dlatego mnie tak drażni. A dla lepszego rozeznania odesłałem cię na inne listy byś zobaczył jak tam sytuacja wygląda Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.03.2009 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #40
 
Byłem na innych listach, więc nie zmieniaj tematu, bo teraz my nie o tym [Obrazek: hypocrite.gif]
Nie mniej jednak biorę zabawki i idę się bawić do swojej piaskownicy, skoro tak stawiasz sprawę [Obrazek: schmoll.gif]

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.03.2009 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości