Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 938 - 01.03.2009
michal91d
Unregistered

 
Post: #21
Re: notowanie 938 - 01.03.2009
ku3a napisał(a):01. 02. 04. 04. Tell Me It's Not Over - Starsailor
świetny lider Icon_biggrin3
05.03.2009 09:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):Coś misie wydaje, że gdzieś te 'Gran Torino' słyszałem, ale ściągnąłem żeby się upewnić.
i co?
Nie słyszałem. I kolejny spokojny utwór na Twojej liście. Icon_smile2 Podoba misie.
05.03.2009 10:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #23
 
tadzio3 napisał(a):
ku3a napisał(a):
tadzio3 napisał(a):No i Starsailor na pierwszym. Musze lepiej przysłuchać sie temu kawałkowi.
koniecznie Icon_mrgreen
Dzisiaj się wsłuchuję, bo jest piosenką dnia w Trójce Icon_smile2
No wreszcie, bo w zestawie już 3 lub 4 tydzień.
ku3a napisał(a):
Miszon napisał(a):Zbliża się nowa edycja Naszej Listy, a Czyżykiewicz nadal się trzyma Icon_smile2
też tak sobie pomyślałem Icon_smile2. i co ważne - prezentuje bardzo stabilną formę.
Stabilna forma na poziomie 30 miejsca Icon_wink2
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):Z płyty Armii to misie właściwie podoba tylko 'Przed prawem'.
mi się podoba, ale podobało by się jeszcze o wiele bardziej jakby o połowę skrócić Icon_razz.
ale z czego skracać :roll: Icon_razz

.
06.03.2009 12:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
Wtedy nie zdazyłem wrócic. Icon_lol
Metallica wraca na szczyt ???? Icon_wink2
Wciąz nieźle wyglada TOP 10. i Tylko nr 1 i 4 jakoś mniej mi leżą.
A ten likier z frutti dostał skrzydeł znowu Icon_wink2
To ja się pytam nadal i wiercę dziurę gdzie Stolen Babies Icon_wink2
Z nowości cieszy mnie debiut nowej Metallici, nie znam Clinta, a Armia niezła.
06.03.2009 09:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Miszon napisał(a):O, ja bardzo często "Again" słyszałem w Eurosporcie Icon_smile. I jak pytałem ludzi, to zaskakująco sporo kojarzyło ten kawałek z takich Listy nie słuchających. Może nie po tytule, ale po brzeminiu tak.
Racja, ale z pewnością nie było tej piosenki za dużo
ku3a napisał(a):choć mam zwyczaj ściągać sobie przynajmniej jedną płytę wykonawcy który jest we wkładce "Teraz Rocka".
Wnioskuję, że ostatnio regularnie kupujesz Teraz Rock Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.03.2009 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Aro napisał(a):A ten likier z frutti dostał skrzydeł znowu Icon_wink2
a w dodatku teraz w piątek byłem na koncercie Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):To ja się pytam nadal i wiercę dziurę gdzie Stolen Babies Icon_wink2
no teraz się już za nich wezmę Icon_smile2. tzn. za "Lifeless", bo płyta to już dużo zdziałała Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Wnioskuję, że ostatnio regularnie kupujesz Teraz Rock Icon_smile2
tak, od mniej więcej roku nie opuszczam żadnego numeru i czytam praktycznie od deski do deski Icon_smile2.
09.03.2009 03:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Ja czytam praktycznie od początku istnienia Teraz Rocka. Nie mam tylko kilku pierwszych numerów. No i mam tez sporo numerów poprzedniego Tylko Rocka.
O wielu zespołach dowiedziałem się dzieki temu pismu, oraz sięgnąłem po płyty, kórych w innej sytuacji raczej bym nie brał pod uwagę.
Ale na pewno teraz nie czytam od deski do deski. Średnio ok 60-70 procent pisma.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.03.2009 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
no ja też zapoznaje się z około 5 płytami miesięcznie poznanymi dzięki recenzjom w TR Icon_smile2.
09.03.2009 04:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
A mnie TR wychodzi już bokiem. Kiepskie recenzje, kiepskie artykuły, spodziewane oceny, nudne rubryki. Co się z nimi stało. Z numeru na numer mam nadzieję, że w końcu się podniosą. I nawet w tym miesiącu nie jest źle....ale już dawno porzuciłem praktykę zapoznawania się z płytami dzięki TR...no może nie tak dawno, ale aż smuci mnie jak pomyślę sobie, że kiedyś wiele dzięki nim poznawałem Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.03.2009 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Dziwne, bo ja nie zauważyłem jakiejś nagłej obniżki poziomu gazety. Wręcz jest bardziej obszerna.
Szkoda tylko, że nie ma już dołączanych płyt z numerem. Kiedy były, zawsze coś ciekawego się usłyszało. A największym moim odkryciem był Editors, o kórym wtedy jeszcze nikt nie słyszał.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
09.03.2009 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości