Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 938 - 01.03.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 938 - 01.03.2009
Notowanie wyjazdowe, a więc sporo mogło się zmienić. Ponieważ jednak chodziliśmy po górach, na narty albo w miejsca w których muzykę było ledwo słychać, a w domku słuchaliśmy muzyki z mojego odtwarzacza, to rewolucyjnych zmian nie ma. Widać jednak, że niektórzy zdecydowanie na wyjeździe zyskali. Przede wszystkim powody do radości może mieć John Frusciante, którego album ulokował się tuż za wielką dwójką ostatnich tygodni i kto wie czy nie będzie próbował ataku.

Na liście płyt pojawia się jeden nowy album - to znana już dobrze na forum Armia, która w końcu zaczęła mi się mocno podobać. Widać to również na głównej liście, na której pojawia się "Underground". I myślę, że w obydwu przypadkach na obecnych wynikach się nie skończy. Metallica wciąż przewodzi na liście płyt, a co więcej na listę piosenek wchodzi "That Was Just Your Life", które w ostatnich kilku tygodniach bardzo mocno zaczęło mi się podobać. Sam jestem ciekaw jaki wynik zdoła osiągnąć. Film "Gran Torino" na ekrany polskich kin wchodzi dopiero za 4 tygodnie, ale mi już od jakiegoś czasu bardzo podoba się piosenka tytułowa wykonywana przez reżysera i odtwórcę głównej roli, Clinta Eastwooda, oraz Jamie Culluma. Ciekawe na ile debiutowi pomogły górskie klimaty. Okaże się po wynikach następnych notowań.

Notowanie 938:

01. 02. 04. 04. Tell Me It's Not Over - Starsailor
02. 01. 05. 05. The Day Before The Day - Dido
03. 04. 23. 23. All Nightmare Long - Metallica
04. 03. 09. 09. Better - Guns N'Roses
05. 05. 23. 23. The Day That Never Comes - Metallica
06. 06. 02. 02. Cisza i ogień - Coma
07. 19. 01. 01. Bullets - Archive
08. 07. 10. 10. Rozprawa o robokach - Kazik
09. 09. 41. 04. M.I.A. - Avenged Sevenfold
10. 10. 11. 11. Snuff - Slipknot

11. 08. 07. Wola istnienia - Coma
12. 18. 06. Use Somebody - Kings Of Leon
13. 14. 10. Wire To Wire - Razorlight
14. 15. 06. Everything - Lifehouse
15. 23. 16. Pussylicker - Frutti di Mare
16. 12. 28. Hiszpan - Lao Che
17. 40. 02. Love Etc. - Pet Shop Boys
18. 17. 08. Ulysses - Franz Ferdinand
19. 11. 12. Kto tam u ciebie jest? - Nosowska
20. 21. 03. My Delirium - Ladyhawke
21. 34. 03. Omen - The Prodigy
22. 13. 04. Broken Strings - James Morrison & Nelly Furtado
23. 16. 20. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
24. 22. 62. Alexander - Myslovitz
25. 27. 03. Back Of The Van - Ladyhawke
26. 20. 18. Appalachian Springs - The Verve
27. 26. 37. Carolina Drama - The Raconteurs
28. 24. 15. I'm Outta Time - Oasis
29. 25. 18. Stop, I Don't Love You Anymore - Sharleen Spiteri
30. 28. 12. My Mistakes Were Made For You - The Last Shadow Puppets
31. 30. 13. Tańcz! Parlando - Mirosław Czyżykiewicz
32. 29. 06. Psychoteka - Żywiołak
33. 31. 26. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
34. 33. 38. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
35. 32. 08. Hostage Of Love - Razorlight
36. 35. 28. Devour - Shinedown
37. 37. 02. Some Devil - Dave Matthews
38. 41. 03. Forever - Live
39. NN. 01. Underground - Armia
40. 39. 24. Chemicals - Scars On Broadway
41. 38. 18. Cyanide Sweet Tooth Suicide - Shinedown
42. 42. 23. Watercolor - Loaded Moses
43. NN. 01. Gran Torino - Clint Eastwood & Jamie Cullum
44. 43. 08. Muchomory - Maria Peszek
45. 45. 02. Her Eyes Are Underneath The Ground - Antony And The Johnsons
46. 36. 09. Anusia - Kazik
47. NN. 01. That Was Just Your Life - Metallica
48. 47. 45. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
49. 48. 27. Stepping Stone - Duffy
50. 46. 04. Honking Antelope - Serj Tankian

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

44. 02. Sex Fire Religion - Edguy
49. 09. Like Suicide - Seether
50. 23. Praca za szejset - Frutti di Mare

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 926:

01. 01. 25. 25. Death Magnetic - Metallica
02. 02. 16. 16. Hipertrofia - Coma
03. 07. 02. 02. The Empyrean - John Frusciante
04. 04. 48. 48. Gospel - Lao Che
05. 03. 06. 06. Nowa ex-tradycja - Żywiołak
06. 05. 05. 05. Tonight: Franz Ferdinand - Franz Ferdinand
07. NN. 01. 01. Der Prozess - Armia
08. 09. 08. 08. Slipway Fires - Razorlight
09. 06. 04. 04. Letters From The Underground - Levellers
10. 08. 02. 02. Appeal To Reason - Rise Against

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

10. 12. 12. Silny Kazik pod wezwaniem - Kazik
03.03.2009 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
W końcu pojawia się moja ulubiona Metallica, ciekawe czy jest w stanie dojść do 3 miejsca Icon_smile Lider już mnie tak dziwi, ale kilka tyg. temu byłem zdumiony jak dobrze Starsailor sobie radzi na tej liście. U mnie jakoś nie przeszedł poczekalni w swoim ''high time'' i teraz będzie ciężko :/ Nigdy jakoś namiętnie nie słuchałem Colluma, ale jestem ciekawy jak brzmi Clint, a więc posłucham Icon_biggrin Armia ze swoim przyśpiewkowym Undergroud zdobywa listę. Eh, chyba tradycyjnie w przypadku mocnych płyt znów zostanę osamotniony z utworem Zły Porucznik. Ulysses zaczynać spadać - jak u mnie. Zdziwił mnie bardzo wysoko skok Pet Shop Boys, raczej pozytywnie oczywiście. Ale skoro inny ''elektryk'' za nim podążą....muzyka elektroniczna zaczyna tu królować!....no prawie Icon_wink2

Bardzo dobra nowość na liście płyt, a ja staram sobie przypomnieć kiedy coś z lat 80 lub 70 na niej debiutowało...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2009 01:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
zapomniałem w komentarzu napisać, że "Wrong" słyszałem po raz pierwszy dopiero w sobotę na LP3 i to też w ciekawych warunkach, bo żeby złapać Trójkę musieliśmy się trochę nagimnastykować w przedziale pociągu Icon_smile2. Na szczęście przedział był prawie pusty Icon_razz. Więc to niech będzie usprawiedliwieniem, że Depeszów na razie nie ma. Za to teraz mają calutkie 7 dni na zbudowanie mocnego akcentu na początek swojej kariery na mojej liście Icon_mrgreen .
saferłel napisał(a):W końcu pojawia się moja ulubiona Metallica, ciekawe czy jest w stanie dojść do 3 miejsca Icon_smile
na razie to się zastanawiam czy jest w stanie wejść do top20 Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Eh, chyba tradycyjnie w przypadku mocnych płyt znów zostanę osamotniony z utworem Zły Porucznik.
"Zły porucznik" u mnie chyba w najlepszej trójce utworów z płyty, ale póki co do tego, żeby trafić na listę sporo brakuje.
saferłel napisał(a):Ulysses zaczynać spadać - jak u mnie.
tak jak pisałem kilka tygodni temu - wydaje mi się, że okolice 15. miejsca to szczyt jego możliwości.
saferłel napisał(a):muzyka elektroniczna zaczyna tu królować!....no prawie Icon_wink2
panie, wiosna idzie! Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Bardzo dobra nowość na liście płyt, a ja staram sobie przypomnieć kiedy coś z lat 80 lub 70 na niej debiutowało...
czemu?
03.03.2009 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
ku3a napisał(a):01. 02. 04. 04. Tell Me It's Not Over - Starsailor
U mnie jeszcze poza Top 50, na 51, ale za tydzień...
ku3a napisał(a):20. 21. 03. My Delirium - Ladyhawke
Jeszcze oczko do góry - świetnie Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):37. 37. 02. Some Devil - Dave Matthews
A to nowe? Poproszę o wrzutę na chomika.
03.03.2009 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
koszMAREK napisał(a):A to nowe? Poproszę o wrzutę na chomika.
Wczoraj tego słuchałem... nijakie takie.
ku3a napisał(a):Na szczęście przedział był prawie pusty Icon_razz . Więc to niech będzie usprawiedliwieniem, że Depeszów na razie nie ma.
Icon_lol Icon_lol Jak by był ciasny, wtedy byś ich na listę wrzucił? Icon_razz
Wysoko Bullets... ja się wciąż nie mogę do Archive przekonać.
03.03.2009 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):07. NN. 01. 01. Der Prozess - Armia
ku3a napisał(a):39. NN. 01. Underground - Armia
Yeee Icon_smile2 bardzo dobra wiadomość! Ja znacznie bardziej lubię płytę niż utwór promowany, ale i on coraz bardziej mnie kręci. Liczę na wyzsze wyniki zgodnie z zapowiedziami.
Archive już w top 10, a u mnie wciąż nie może wyjść nawet z poczeklani. Nie sądziłem, że tak wszystkim spodoba się ten kawałek, który dla mnie jest bardzo podobny do "Systemu", który słabo sobie radził na LP3.
No i Starsailor na pierwszym. Musze lepiej przysłuchać sie temu kawałkowi.
Guns N'Roses niżej niż u mnie Icon_mrgreen
PSB - jaki skok! U mnie tez może liczyć na dobre wyniki. A Nelly i James spadają i to szybko. Tak też myślałem, że wyjątkowo wysoki debiut, to tylko iluzja, że to może być wielki przebój na twojej liście

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
03.03.2009 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Po prostu tak się zastanawiam kiedy coś starszego było na tej liście, z lat 90 to chyba Get A Grip (?)...a ze starszych płyt to nie pamiętam Icon_smile

Ja liczę, że może pojawi się na liście Come Back albo Hole To Feed zamiast Wrong. W sumie jestem ciekawy jak wypadnie, chociaż pewne po Martyrze to każda pozycja będzie zawodem - z drugiej strony jak tak spojrzy się całościowo przez te kilka lat, bo Martyr brzmi bardzo fajnie na tle Wrong. To mógłby być nowy singiel I byłoby znów 20 tyg. na 1 Icon_biggrin3

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2009 05:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
saferłel napisał(a):z drugiej strony jak tak spojrzy się całościowo przez te kilka lat, bo Martyr brzmi bardzo fajnie na tle Wrong. To mógłby być nowy singiel I byłoby znów 20 tyg. na 1
jestem chyba mocno zmęczony... Jak odpocnę to przeczytam jeszcze raz i może coś do mnie dotrze z Twojego przekazu Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.03.2009 05:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Oj, widzę, że pomyliło mi się ''bo'' z ''to'' i już wszystko ok jest Icon_smile A jakby coś jeszcze nie było jasne, to tak napisałem ponieważ Martyr nie był nigdy specjalnie wychwalany przeze mnie...a w tym wypadku to tylko Wronga pogrąża Icon_cry2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2009 05:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #10
 
ku3a napisał(a):07. 19. 01. 01. Bullets - Archive
Mam nadzieję, że zaszaleje tak jak u mnie Icon_wink2
ku3a napisał(a):12. 18. 06. Use Somebody - Kings Of Leon
21. 34. 03. Omen - The Prodigy
Przykro mi, ale muszę się obrazić - nie mam innego wyjścia Icon_lol
ku3a napisał(a):39. NN. 01. Underground - Armia
No ja w końcu przesluchałem całą płytę i osobiście nie jestem jakoś zachwycony, ale Underground jest naprawdę mocny Icon_smile2
ku3a napisał(a):03. 07. 02. 02. The Empyrean - John Frusciante
Icon_eek2 Szaleństwo Icon_mrgreen Teraz czekam na pojedyncze utwory Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
03.03.2009 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #11
 
Cieszą awanse Comy i Kings of Leon, szokuje niesamowity skok Pet Shop Boys.
Zbliża się nowa edycja Naszej Listy, a Czyżykiewicz nadal się trzyma Icon_smile2. Co prawda bez szaleństw, ale jednak.
Na krawędzi Duffy i mpaKOmpaBIEmpaTA - ile jeszcze pociągną? To zagadka na najbliższy tydzień Icon_smile2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
04.03.2009 01:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
No i 'Bullets' w 10. Rozumiem, że to pierwszy utwór Archive na Twojej liście?
Metallica wróci na szczyt. Icon_mrgreen Icon_cool2
Czyżby Frutti coś przeczuwało? Icon_wink2
Z płyty Armii to misie właściwie podoba tylko 'Przed prawem'.
Coś misie wydaje, że gdzieś te 'Gran Torino' słyszałem, ale ściągnąłem żeby się upewnić.
04.03.2009 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):No i 'Bullets' w 10. Rozumiem, że to pierwszy utwór Archive na Twojej liście?
Podobno "Again" jeszcze było Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.03.2009 10:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
koszMAREK napisał(a):A to nowe? Poproszę o wrzutę na chomika.
zapomniałem napisać wcześniej - jest już na chomiku Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Liczę na wyzsze wyniki zgodnie z zapowiedziami.
tak się zapowiada Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Nie sądziłem, że tak wszystkim spodoba się ten kawałek, który dla mnie jest bardzo podobny do "Systemu", który słabo sobie radził na LP3.
hehe, akurat "System" mi się podobał w porównaniu z innymi utworami Archive Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):No i Starsailor na pierwszym. Musze lepiej przysłuchać sie temu kawałkowi.
koniecznie Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):Guns N'Roses niżej niż u mnie Icon_mrgreen
do czego to doszło Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Po prostu tak się zastanawiam kiedy coś starszego było na tej liście, z lat 90 to chyba Get A Grip (?)...a ze starszych płyt to nie pamiętam Icon_smile
wciąż nie do końca rozumiem Icon_razz. "Get A Grip" było na liście w swoim czasie - wtedy kiedy została wydana, tak jak i dziesiątki innych płyt, które były wydane w latach 90-tych Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Ja liczę, że może pojawi się na liście Come Back albo Hole To Feed zamiast Wrong.
poznam je dopiero w kwietniu Icon_cool2
saferłel napisał(a):hociaż pewne po Martyrze to każda pozycja będzie zawodem
hehe, nie no, przecież nie będę teraz zakładać, że każdy następny singiel Depeszów będzie 20 razy na pierwszym Icon_wink2.
Kaczy1993 napisał(a):Mam nadzieję, że zaszaleje tak jak u mnie Icon_wink2
przecież to już jest jak na Archive szaleństwo Icon_razz
Kaczy1993 napisał(a):Przykro mi, ale muszę się obrazić - nie mam innego wyjścia Icon_lol
bardzo mi przykro, że taka okoliczność zaistniała. proszę mnie niezwłocznie powiadomić, kiedy okres obrażenia się skończy Icon_mrgreen
Cytat:Icon_eek2 Szaleństwo Icon_mrgreen Teraz czekam na pojedyncze utwory Icon_wink2
kto wie, kto wie Icon_smile2
Miszon napisał(a):Zbliża się nowa edycja Naszej Listy, a Czyżykiewicz nadal się trzyma Icon_smile2
też tak sobie pomyślałem Icon_smile2. i co ważne - prezentuje bardzo stabilną formę.
Miszon napisał(a):Na krawędzi Duffy i mpaKOmpaBIEmpaTA - ile jeszcze pociągną? To zagadka na najbliższy tydzień Icon_smile2 .
przypomnę może, że "Stepping Stone" pojawiło się na mojej liście jeszcze zanim się okazało, że to będzie singiel i oczywiście zanim pojawiło się w zestawie LP3 Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):No i 'Bullets' w 10. Rozumiem, że to pierwszy utwór Archive na Twojej liście?
tadzio3 napisał(a):Podobno "Again" jeszcze było Icon_smile2
zgadza się - "Again" było przez kilka tygodni w dziesiątce, póki jeszcze dało się domknąć lodówkę.
abd3mz napisał(a):Metallica wróci na szczyt. Icon_mrgreen Icon_cool2
teraz dostała spory zastrzyk, więc jeszcze długo może prezentować tak dobrą dyspozycję Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):Czyżby Frutti coś przeczuwało? Icon_wink2
hehe, to samo mi przyszło do głowy Icon_smile2. to dobry podkład pod jakąś niespodziankę Icon_wink2.
abd3mz napisał(a):Z płyty Armii to misie właściwie podoba tylko 'Przed prawem'.
mi się podoba, ale podobało by się jeszcze o wiele bardziej jakby o połowę skrócić Icon_razz.
abd3mz napisał(a):Coś misie wydaje, że gdzieś te 'Gran Torino' słyszałem, ale ściągnąłem żeby się upewnić.
i co?
05.03.2009 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Nadal nie rozumiesz? Po prostu widzę, że teraz na twojej liście płyt są same świeże płyty. Z 2009 i 2008 roku. Kiedy pokusisz się o coś starszego. Płyty z lat 70 i 80 tutaj chyba nigdy nie widziałem, przynajmniej nie pamiętam, a co do Get A Grip to miałem wrażenie, że było jakieś kilkanaście miesięcy temu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):zgadza się - "Again" było przez kilka tygodni w dziesiątce, póki jeszcze dało się domknąć lodówkę.
Akurat ani przez moment nie miałem wrażnia, że za dużo tej piosenki w Trójce. Najczęsciej była tylko na liście i to we fragmencie i tylko chyba raz zagrana w dłuższej wersji.
No i po za Trójką raczej nikt nie znał tej piosenki. Nawet nie da się tego porównac z intensywnością grania Duffy, Madonny, Kings Of Leon, Amy W i tym podobnymi. Tutaj nie da się już otworzyć lodówki, czy konserwy.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.03.2009 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
musiało Ci się z czymś pomylić, bo było kilkanaście, ale lat temu Icon_wink2.
a największym przebojem sprzed startu mojej listy jest oczywiście "Brothers In Arms" Icon_razz.
ale faktycznie ostatnio rzadziej sięgam po starsze płyty, bo nie wyrabiam się z tym bieżącymi rzeczami. choć mam zwyczaj ściągać sobie przynajmniej jedną płytę wykonawcy który jest we wkładce "Teraz Rocka". teraz np. mam na tapecie "Born To Run" i "Born In The USA" Springsteena (o The Smiths jeszcze nie przeczytałem, więc nie wiem którą płytę wybrać). tyle że słucham tych płyt rzadziej niż innych, gdzieś tam w międzyczasie i raczej nie dają rady dotrzeć do dziesiątki. co jednak nie znaczy, że ich nie słucham. o, jakiś czas temu przecież był INXS, choć to już lata 90-e.
05.03.2009 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
Re: notowanie 938 - 01.03.2009
ku3a napisał(a):01. 02. 04. 04. Tell Me It's Not Over - Starsailor
jakoś na razie mnie nie zachwyca, muszę się wsłuchać Icon_razz
ku3a napisał(a):07. 19. 01. 01. Bullets - Archive
a to mnie bardzo zachwyca, niedługo i u mnie pewnie debiut Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):39. NN. 01. Underground - Armia
a z nowości tylko ta zasługuję na pochwałę, chociaż ta Metallica może jeszcze... Icon_wink2
05.03.2009 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):
tadzio3 napisał(a):No i Starsailor na pierwszym. Musze lepiej przysłuchać sie temu kawałkowi.
koniecznie Icon_mrgreen
Dzisiaj się wsłuchuję, bo jest piosenką dnia w Trójce Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.03.2009 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
 
tadzio3 napisał(a):No i po za Trójką raczej nikt nie znał tej piosenki. Nawet nie da się tego porównac z intensywnością grania Duffy, Madonny, Kings Of Leon, Amy W i tym podobnymi. Tutaj nie da się już otworzyć lodówki, czy konserwy.
O, ja bardzo często "Again" słyszałem w Eurosporcie Icon_smile. I jak pytałem ludzi, to zaskakująco sporo kojarzyło ten kawałek z takich Listy nie słuchających. Może nie po tytule, ale po brzeminiu tak.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
05.03.2009 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości