Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /20.02.09/
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Dlatego tym bardziej mnie dziwi, że skoro Pawle nie lubisz, nienawidzisz hip hopu to wstawiasz niby z sentymentu jakieś jego marne imitacje, bo chyba znawcy gatunku tak by potraktowali ten rodzaj piosenki (a może się mylę). Z sentymentu, to ja mógłbym właśnie Ich Troje wstawić, bo właśnie tak samo jak uzi słuchałem ich dość intensywnie, ale ja nie wstydzę się niczego czego słuchałem. Odpowiem na każde pytanie Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2009 08:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wojtek
Unregistered

 
Post: #42
 
Niezły numer 1
Bardzo ładny skok do 3-ki James'a i Nelly
24.02.2009 08:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #43
 
uzi napisał(a):wstyd się przyznać, ale dobra: nie byłam wychowywana wśród ambitnych, dobrych utworów, bo rodzice słuchali [niefajny epitet] rzeczy, więc w podstawówce lubiłam Ich Troje.
wstyd i hańba, sentymentu brak. nie wyrzekam się, ale zdaję sobie sprawę, że to było żałosne, więc się wstydzę.
saferłel napisał(a):Dlatego tym bardziej mnie dziwi, że skoro Pawle nie lubisz, nienawidzisz hip hopu to wstawiasz niby z sentymentu jakieś jego marne imitacje, bo chyba znawcy gatunku tak by potraktowali ten rodzaj piosenki (a może się mylę). Z sentymentu, to ja mógłbym właśnie Ich Troje wstawić, bo właśnie tak samo jak uzi słuchałem ich dość intensywnie, ale ja nie wstydzę się niczego czego słuchałem. Odpowiem na każde pytanie Icon_wink2
Sam sobie Safciu zaprzeczasz... dziwi Cię to a mówisz, że sam nie wstydzisz się o tym przekazywać światu, jaki to zacny zespół słuchałeś dawno dawno temu. A ja słuchałem choćby Donia... no i? Icon_wink2
wojtek napisał(a):Bardzo ładny skok do 3-ki James'a i Nelly
Oby nie było z nimi jak z Bootami. Icon_razz
25.02.2009 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Hehe, mio co innego chodziło. Ja nie wstawiam tych ''sentymentalnych'' numerów na listę, tylko po prostu pamiętam, że słuchałem kiedyś tego przykładowego Ich Troje, które uważam za cieniznę - ale nie wstydzę się o tym pisać, bo to był widocznie naturalny rozwój.

Nie pisze więc że sobie przeczę, bo ostatnio twoje komentarze coraz bardziej mnie denerwują Icon_neutral2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.02.2009 04:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #45
 
Może po prostu popadłeś w depresję. Icon_wink2
Moja lista to moja lista... sięgam czasem po starsze kawałki, które przeżywają u mnie odrodzenie... a temu odrodzeniu pomagają wspomnienia i sentyment do danych nagrań. Nie lubisz = nie słuchaj. Icon_wink2

Pocieszę Cię, że już w piątek zadebiutuje kawałek, który lubisz. Icon_wink2
25.02.2009 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Spytałbym cię skąd wątek depresji wyciągnąłeś, ale nie będę ci zaśmiecał tematu listy - tak jak prosiłeś.

PS - z tego kawałka, który będzie na twojej liście to raczej nie jestem w pełni zadowolony.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.02.2009 08:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #47
 
saferłel napisał(a):Spytałbym cię skąd wątek depresji wyciągnąłeś, ale nie będę ci zaśmiecał tematu listy - tak jak prosiłeś.
Z opisu na GG... ale nie przenośmy tutaj prywaty.
saferłel napisał(a):PS - z tego kawałka, który będzie na twojej liście to raczej nie jestem w pełni zadowolony.
A o jaki kawałek Ci chodzi. Mi chodzi o ten, który właśnie dodałem do propozycji o którym nie wiesz.
Chwaliłeś go bardzo jeszcze niedawno, nie wiem czy nadal go lubisz, mam nadzieję, że tak. Icon_wink2 Szczegóły w piątek.
25.02.2009 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Skoro chwaliłem go bardzo to raczej nie jest ta piosenka o której myślę. Po za tym pisząc ''nie wiem czy nadal go lubisz'' sugerujesz, że piosenka nie jest obecnie na mojej liście, więc to jeszcze bardziej zawężą krąg...chyba, że tak nielogicznie blefujesz....sorry, ale na tym etapie już nie jestem drugim Darrenem Brownem Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.02.2009 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #49
 
Jak pisałem, ta piosenka jest na Twojej liście i nawet ostatnio sporo awansowała.
Dowiesz się jutro.
26.02.2009 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
Re: Paweł TOP 30 /20.02.09/
"broken Strings" robi furorę na kolejnej liście. Cieszy mnie, że wciąz jest "Tatango".
Ja też mam listę, piosenek, kóre nie załapały sie do notowania bez numeracji i sprawdza się juz to od dwóch lat.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.02.2009 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #51
 
tadzio3 napisał(a):Cieszy mnie, że wciąz jest "Tatango".
Tatango złapało już mnie w grudniu, gdy było na LP3, ale miałem wątpliwości co do wrzucenia go na listę. Teraz zaczyna mi się troszkę nudzić. Zobaczymy, co dalej z Rafałem będzie.
27.02.2009 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości