Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /20.02.09/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 30 /20.02.09/
No cóż... przychodzi czas na zmiany... jako, że sam wygląd listy sprawdzał się, nie zmieniam go. Wprowadzam jedynie zmiany kosmetyczne. Długo zastanawiałem się, co zrobić z niezałapanymi... miałem już pomysł, by robić ją jako poczekalnię 31-50(?). Przeszła przeze mnie tez myśl o całkowitym jej usunięciu. Na razie jedynie powiększyłem jej czcionkę, ale co będzie dalej... nie wiem.

Zrobiłem także notowanie stacji radiowych. Nie wiem czy się przyjmie, będę próbował. Generalnie osobiście bardzo interesuje się mediami, stacjami radiowymi. Słucham ich bardzo dużo (stąd może niektórych dziwić np. obecność rodem z RMF Maxxx nagrań przy nagraniach z Antyradia. Potrafię słuchać naprawdę różnych stacji. Stwierdziłem, że takie notowanie może być ciekawe, gdyż co tydzień coś mnie może w danej stacji zniechęcić, coś zadowolić. Różnie może być. No i cóż... dzisiaj nowości w trochę odmienionym klimacie. A jakoś w tym tygodniu mniej słuchałem rocka, postaram się nadrobić za tydzień. Icon_wink2

Lp. Poprz. M. Ilość Tyg. Wykonawca i Tytuł

01. 01. 04. Coldplay - Life In Technicolor II
02. 03. 08. Razorlight - Wire To Wire
03. 10. 05. James Morrison Feat. Nelly Furtado - Broken Strings
04. 07. 04. Brainstorm - French Cartoon
05. 04. 07. Edyta Górniak - To Nie Tak Jak Myślisz
06. 02. 10. Guns N' Roses - This I Love
07. 09. 03. T. Love - Prawdziwe Życie
08. 06. 05. Bruce Springsteen - Working On A Dream
09. 05. 03. MGMT - Kids
10. 08. 07. Snow Patrol - Take Back The City

11. 14. 02. Snow Patrol - Crack The Shutters
12. 17. 03. Guns N' Roses - Better
13. 15. 03. Rafał Olbrychski - Tatango
14. 16. 06. Alicia Keys & Jack White - Another Way To Die
15. 19. 06. Franz Ferdinand - Ulysses
16. 11. 22. Portishead - We Carry On
17. 13. 05. AC/DC - Big Jack
18. 18. 10. The Cure - Underneath The Stars
19. 12. 06. Nosowska - Kto Tam U Ciebie Jest?
20. 29. 03. U2 - Get On Your Boots

21. NE. 01. Kardinal Offishall Feat. Keri Hilson - Numba 1 (Tide Is High)
22. 26. 10. Kings Of Leon - Use Somebody
23. NE. 01. Doniu&Liber - Dzień Dobry Polsko
24. 22. 16. Coldplay - Cemeteries Of London
25. NE. 01. Plateau - Słowiański
26. 20. 03. Katie Melua - Toy Collection
27. NE. 01. T.I. Feat. Justin Timberlake - Dead And Gone
28. 24. 04. The Fray - You Found Me
29. 21. 08. Islands - Creeper
30. 28. 03. Ks. Bp Antoni Długosz & Krzysztof Krawczyk - Europo


WYPADLI:
Lipali - Barykady
Totentanz - Zimny Dom
David Gilmour - Take A Breath
Coma - Wola Istnienia


TOP 10 RADIO
01. NE. 01. Polskie Radio Trójka
02. NE. 01. RMF Maxxx
03. NE. 01. RMF FM
04. NE. 01. Radio Plus Józef
05. NE. 01. Antyradio
06. NE. 01. Radio Kampus
07. NE. 01. Radio Eska
08. NE. 01. Radio Warszawa
09. NE. 01. Radio Victoria
10. NE. 01. Polskie Radio Jedynka


UTWORY, KTÓRE NIE ZAŁAPAŁY SIĘ DO LISTY:
Ola - S.O.S
Infernal - Whenever You Need Me
Resource - Hymn (Feat. Tina Cousins)
Maria Mena - All This Time
Mrozu - Miliony Monet
Britney Spears - Circus
Stefanie Heinzmann - The Unforgiven
Ne-Yo - Closer
Eminem - Crack A Bottle
Jordin Sparks - Tattoo
Flo Rida Feat. Kesha - Right Round
Elize - Hot Stuff
Beyonce / R. Kelly - If I Were A Boy
Sylwia Grzeszczak / Liber - Mijamy Się
Madonna - Miles Away
Sugababes - No Can Do
Paulla - Od Dziś
Wet Fingers - Put Ur Hands Up
Danny - Radio
Ian Carey - Redlight
Pink - Sober
Jay Sean - Tonight
Britney Spears - Womanizer
20.02.2009 11:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Coldplay na plus, kilka awansów na początku drugiej 10-tki również, ale ogólnie nie jestem zachwycony. Z nowości umiarkowanie podoba mi się Słowiański, za to Liber/Doniu to coś strasznego, ten dziecięcy refrenek Icon_confused2 Cieszyć się więc powinienem, że wszystkie utwory ze stażem powyżej 10 tyg. to moja ekstraklasa.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.02.2009 05:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Widzę, że o zgrozo RNB i szit-hop powoli wkracza na Twoją listę Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
20.02.2009 06:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Zaskoczyły mnie nowości z miejsc #21 i #27, ale nie wiem na ile pozytywnie Icon_neutral2

A na liście radyj, czemu nie ma radia Maryja? Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.02.2009 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):ale ogólnie nie jestem zachwycony
No na Twoim miejscu nie dziwiłbym się... ale jak pisałem, w tym tygodniu jakoś mało rocka słuchałem i ciężko mi jest dodawać go. Nastawiłem się bardziej na dance itp. Natomiast to pewnie takie chwilowe. Icon_wink2
Za to fani rocka mogą się cieszyć KOL i U2, do których ponownie wracam, w przypadku tego pierwszego dużo zdziałał Opener, na który są zapowiadani oraz obejrzenie kilku filmów z koncertów.
saferłel napisał(a):Liber/Doniu to coś strasznego, ten dziecięcy refrenek
Do tego typu wykonawców mam sentyment... te nagrania lubiłem jak chodziłem do podstawówki. Icon_razz Teraz nie cierpię hip hopu, ale mam kilka ulubionych.
chris975 napisał(a):Widzę, że o zgrozo RNB i szit-hop powoli wkracza na Twoją listę Icon_wink2
Hm... przecież masz tego dużo na swojej liście to co narzekasz... Icon_razz
aaktt napisał(a):Zaskoczyły mnie nowości z miejsc #21 i #27, ale nie wiem na ile pozytywnie Icon_neutral2
Za bardzo komercyjne? :>
Cytat:A na liście radyj, czemu nie ma radia Maryja? Icon_frown
O. Rydzyk zabronił się publicznie odnosić z tym radiem. Icon_mrgreen
20.02.2009 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Ale ty dziwnie piszesz. Z twoich komentarzy można wywnioskować, że ja jestem utożsamiany tylko i wyłącznie w rockiem, jeśli kogoś coś zaskakuje i to nie pozytywnie to musi być to komercja, a Chrisowi wytykasz, że ma taką samą muzykę jak ty na liście...choć nie ma. I jeszcze sentyment dla Donia...rozumiem, że ten utwór przez czysty sentyment wszedł?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.02.2009 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Paweł napisał(a):
aaktt napisał(a):Zaskoczyły mnie nowości z miejsc #21 i #27, ale nie wiem na ile pozytywnie Icon_neutral2
Za bardzo komercyjne? :>
Nie, choć Kardinal Offishal to akurat taki rap dla mas, nie jest zły, ale nie zachwyca. A T.I. jest ok, ale nowy singiel zupełnie mi się nie widzi Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.02.2009 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Paweł napisał(a):chris975 napisał/a:
Widzę, że o zgrozo RNB i szit-hop powoli wkracza na Twoją listę

Hm... przecież masz tego dużo na swojej liście to co narzekasz...

Gdzie ja mam RNB i szit-hop? Bardzo rzadko coś z tego u mnie trafia (ostatnio chyba "Dangerous" Kardinalla) Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
20.02.2009 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
 
Top 10 Radio... Tu mnie zaskoczyłeś. Ja w takim zestawieniu przeważnie nie miałbym nawet miejsca pierwszego, bo ostatnio prawie w ogóle nie słucham radia. Ale to interesujący pomysł. Ciekawy jestem, jak to się będzie rozwijaćIcon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
21.02.2009 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
furbul napisał(a):Ciekawy jestem, jak to się będzie rozwijaćIcon_wink
Osobiście stawiam na to, że nie będzie.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.02.2009 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):Z twoich komentarzy można wywnioskować, że ja jestem utożsamiany tylko i wyłącznie w rockiem, jeśli kogoś coś zaskakuje i to nie pozytywnie to musi być to komercja
Szczerze mówiąc tak... i mówiąc, że moja lista się komercjalizuje (bo zacząłem słuchać więcej radia, i to przeróżnych stacji) czuję, że się oddalamy gustami od siebie.
saferłel napisał(a):a Chrisowi wytykasz, że ma taką samą muzykę jak ty na liście...choć nie ma
Ja nic nikomu nie wytykam... Icon_eek2
saferłel napisał(a):I jeszcze sentyment dla Donia...rozumiem, że ten utwór przez czysty sentyment wszedł?
Powiem inaczej, lubię to nagranie przez sentyment. Nie lubię hip hopu ogólnie, ale są właśnie kawałki, które lubiłem w podstawówce i do których ostatnio zacząłem powracać.
Chociaż dużo nie zwojuje więc..
aaktt napisał(a):Nie, choć Kardinal Offishal to akurat taki rap dla mas, nie jest zły, ale nie zachwyca. A T.I. jest ok, ale nowy singiel zupełnie mi się nie widzi Icon_frown
Akurat te kawałki już mi się zaczynają nudzić, więc pewnie szybko wypadną. Icon_wink2
chris975 napisał(a):Gdzie ja mam RNB i szit-hop? Bardzo rzadko coś z tego u mnie trafia (ostatnio chyba "Dangerous" Kardinalla) Icon_wink2
W sumie masz rację. Przepraszam. Icon_wink2 Aczkolwiek utożsamiam Twoją listę z muzyką taneczną i bardziej komercyjną. Może akurat nie przez te kawałki, ale choćby nagrania z niezałapanych. O te głównie mi chodzi.
furbul napisał(a):Top 10 Radio... Tu mnie zaskoczyłeś. Ja w takim zestawieniu przeważnie nie miałbym nawet miejsca pierwszego, bo ostatnio prawie w ogóle nie słucham radia. Ale to interesujący pomysł. Ciekawy jestem, jak to się będzie rozwijaćIcon_wink
aaktt napisał(a):Osobiście stawiam na to, że nie będzie.
Dlaczego nie wróżysz przyszłości? :roll:
Aczkolwiek i tak listę TOP 10 Radio wrzuciłem testowo i traktuje jako taki mały dodatek tylko do listy.
21.02.2009 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Paweł napisał(a):
saferłel napisał(a):Z twoich komentarzy można wywnioskować, że ja jestem utożsamiany tylko i wyłącznie w rockiem, jeśli kogoś coś zaskakuje i to nie pozytywnie to musi być to komercja
Szczerze mówiąc tak... i mówiąc, że moja lista się komercjalizuje (bo zacząłem słuchać więcej radia, i to przeróżnych stacji) czuję, że się oddalamy gustami od siebie.

Ty chyba nigdy nie odwiedziłeś prawdziwej rockowej listy Icon_lol

A co do drugiego punktu to jeszcze masz szansę wybrać dobrą drogę Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.02.2009 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #13
 
Paweł napisał(a):
aaktt napisał(a):Osobiście stawiam na to, że nie będzie.
Dlaczego nie wróżysz przyszłości? :roll:
Aczkolwiek i tak listę TOP 10 Radio wrzuciłem testowo i traktuje jako taki mały dodatek tylko do listy.
No właśnie dlatego Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.02.2009 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Paweł napisał(a):Aczkolwiek utożsamiam Twoją listę z muzyką taneczną i bardziej komercyjną. Może akurat nie przez te kawałki, ale choćby nagrania z niezałapanych. O te głównie mi chodzi.

Twoja lista pod względem komercji to już moją dawno chyba przebiła (a zwłaszcza poczekalnia) ;-P (cokolwiek słowo komercja oznacza Icon_razz )

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
21.02.2009 07:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Dokładnie. Pamiętasz Chris naszą dyskusję o muzyce komercyjnej sprzed kilku/kilkunastu miesięcy? Wyszło na to, że tak naprawdę chyba żadnej muzyki nie możemy ze 100% świadomością nazwać takim zjawiskiem. Nie mylę się?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.02.2009 07:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Dokładnie. Pamiętasz Chris naszą dyskusję o muzyce komercyjnej sprzed kilku/kilkunastu miesięcy? Wyszło na to, że tak naprawdę chyba żadnej muzyki nie możemy ze 100% świadomością nazwać takim zjawiskiem. Nie mylę się?

Zgadza się. Dlatego nie rozumiem manii w nadużywaniu tego słowa (nie wiem, może po to aby siebie podwartościować?)

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
21.02.2009 07:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #17
 
Że niby jak? Jestem lepszy, bo nie jestem komercyjny?
Strasznie to powierzchowne i prowadzi do syndromu Radiohead, zwanego też czasami manią wielkości Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.02.2009 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Czasami mam ochotę Ci coś zrobić jak piszesz te bzdury o syndromie Radiohead Icon_confused

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.02.2009 08:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #19
 
Ano. Prawda boli ^_^

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.02.2009 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Powiem dosadnie: spadaj Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.02.2009 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości