Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 936 - 16.02.2009
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):
kajman napisał(a):Z nowości znam tylko dwie najwyższe i moja ich ocena to 3,3/10.

Czyli Ladyhawke zgarnia zaszczytne 1,8 Icon_smile2 ?
No to powinno być raczej 3,3/20 skoro tak liczym. Icon_smile2

Lider fajny, chociaż w moim mniemaniu wiele lepszych nagrań jest na liście. Tradycyjnie już wyrzekam się całym sercem i duszą numeru drugiego...
Dawno chyba tyle nowości nie było. Icon_wink2
No i co tu jeszcze... James z Nelką u mnie zaliczyli awans o 14 oczek, może u Ciebie też coś większego zwojują.
18.02.2009 08:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Skoro Archive ma 4,8 to Ladyhawke musi mieć 1,8. Źle liczysz.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.02.2009 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
saferłel napisał(a):Skoro Archive ma 4,8 to Ladyhawke musi mieć 1,8. Źle liczysz.
Nie napisałem tutaj, że to średnia, ale myślałem, że to jest oczywiste.
18.02.2009 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
Nie rozumiem, ale dobra.. Icon_wink2
19.02.2009 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Paweł napisał(a):Nie rozumiem, ale dobra.. Icon_wink2
(4,8+1,8):2=3,3.
19.02.2009 09:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
 
Nadal zaskakują awanse Broken Strings i M.I.A.
Z tą lodówką, to muszę przyznać, że miałem trochę podobnie - gdzieś tak po 9 miesiącach pobytu na Liście "Again" strasznie mi się znudził i denerwował. Ale tak po roku z kawałkiem znowu się spodobał i od 60 tygodnia ponownie na niego głosowałem Icon_wink2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.02.2009 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Ostra elektronika ;] Jak możesz Icon_razz2
Icon_razz nigdy nie pisałem, że takie coś nie może mi się spodobać Icon_smile2
zresztą Prodigy już mieli przeboje na mojej liście.
saferłel napisał(a):Zaczęło się top 20 i schody dla Franz Ferdinand. Jestem jednak raczej o nich spokojny. Kilka awansów o 1-2 oczka i za kilka tyg. będzie ok.
jeśli sam miałbym typować co zdoła osiągnąć "Ulysses", to w tej chwili jednak bym obstawił, że ok. 15 miejsca jest szczyt ich możliwości.
tadzio3 napisał(a):Znowu w górę Icon_smile2 Może z okazji reedycji płyty wrócisz do "Miłości w czasach popkultury"? Icon_smile2
ciekawe mogą być te pierwotne wersje utworów. nawet się zastanawiałem czy sobie tej wersji albumu nie kupić.
tadzio3 napisał(a):No właśnie, a jak radziła sobie u Ciebie ta płyta?
nijak Icon_razz. w tamtych czasach nie miałem tej płyty i poznawałem tylko to, co się pojawiało na Liście Icon_razz. zresztą "Alexandra" poznałem dopiero rok temu, więc dla mnie to jest niejako nowa piosenka Icon_razz.
kajman napisał(a):Wprawdzie Robaki są na pewno ciekawiej opracowane, ale to w połowie zdecydowanie nie moje klimaty (tak jakby utwór składał z dwóch na siebie nałożonych: świetnego i wkurzającego mnie)
uff, to mnie trochę uspokoiłeś, bo mi się wydawało, że Tobie Roboki nie będą się podobać, a kiedyś napisałeś, że są do przyjęcia, bo było dla mnie niemal szokiem. na szczęście teraz sytuacja wróciła do równowagi Icon_razz.
abd3mz napisał(a):A ja nie jarzę o co chodzi z tą lodówką. Tzn. rozumiem, że w przypadku utworów średnich albo słabych ich popularność może wkurzać, ale jak coś się dostaje na listę to chyba nie jest średnie? Jak Lao Che królowało to nie przestało Ci się podobać.
jak Lao Che królowało, to totalnie mną zawładnęło i to m.in. efekt lodówki mogłem tworzyć u innych. a Archive do moich ulubionych wykonawców zdecydowanie nie należy i jego forma może być bardzo wrażliwa na tego typu sytuacje. teraz się podoba, bo słyszę to 2-3 razy w tygodniu, ale jakbym słyszał częściej i jak wszędzie gdzie tylko się da będzie na pierwszym, to już mnie będzie wkurzać.
mrsap napisał(a):Trochę dziwi mnie tak wysoka pozycja "Better" - moim zdaniem jednego z najsłabszych utworów z "Chinese Democracy".
a mnie trochę dziwi taka opinia, bo "Better" to moim zdaniem zdecydowanie najlepszy utwór na płycie Icon_wink2.
mrsap napisał(a):"M.I.A." wciąż zaskakuje. Ja bym tak nie potrafił...
wiesz, mi też się wydawało, że bym tak nie potrafił, ale to się stało samo, bez sztucznej ingerencji.
mrsap napisał(a):Za to na pewno będę kibicował nowemu Live. Jak na razie jestem lekko zniechęcony do tego utworu przez... słabą jakość pliku, który pobrałem.
heh, sam miałem kilka takich przypadków, że przez złą jakość pliku pewne utwory nie zrobiły u mnie takiej kariery jaką by mogły zrobić albo wręcz nie zrobiły żadnej...
mrsap napisał(a):Nie ukrywam, że ucieszyłbym się na widok nowego Hurt na Twojej liście Icon_wink2
w poprzednim notowaniu był już naprawdę bardzo blisko listy. nie wiem jak będzie teraz, bo odsłuchy trochę inaczej się rozłożyły, a z kolei następne notowanie będzie odzwierciedlać to co mi się będzie podobać w czasie pobytu w górach, więc różnie to może być. przypominam, że rok temu dzięki pobytowi w górach na moją listę weszło "Apologize" Icon_lol .
Aro napisał(a):No i ta Dido troche chodziła za mna w ubiegłym tygodniu Icon_wink2
nie dziwię się Icon_smile2
Aro napisał(a):M.I.A. dokładnie na tym samym miejscu co przed rokiem Icon_wink2
więc już możesz mieć jakiś zarys wizji tego co będzie na 9. miejscu za rok Icon_wink2 Icon_mrgreen
Aro napisał(a):natomiast Aleksander zaczyna robic dokładnie to co M.I.A Icon_lol
sam jestem ciekaw jak to się rozwinie.
Yacy napisał(a):nieprzypuszczałem, że to będzie [prawdopodobnie] najdłużej [w sensie, że jako ostatni opuści zestawienie] utrzymający się Lao Che na Twojej liście...
należy jednak wziąć pod uwagę, że pojawił się na liście mniej więcej 4 miesiące później niż reszta.
Yacy napisał(a):ciekawe czy tak samo poradzi sobie WRONG Icon_wink2 zresztą to pytanie jest też ... do mnie samego Icon_wink2
nie ukrywam, że liczę na dobre wyniki Icon_smile2.
Cytat:tylko po co 2 nagrania na raz?
a po co 2 na raz mi się spodobały?
Paweł napisał(a):Tradycyjnie już wyrzekam się całym sercem i duszą numeru drugiego...
napisałbym coś kąśliwego w odpowiedzi, ale zatrzymam to dla siebie Icon_razz.
Paweł napisał(a):James z Nelką u mnie zaliczyli awans o 14 oczek, może u Ciebie też coś większego zwojują.
no właśnie, a nie na takim badziewnym miejscu będą siedzieć jak teraz Icon_razz
Miszon napisał(a):Nadal zaskakują awanse Broken Strings i M.I.A.
do dobrego wyniku "Broken Strings" potrzebowałem kilku przesłuchań w tygodniu. teraz tych przesłuchań jest znacznie mniej i nie wiem jak to wpłynie na rezultat. ale do końca tygodnia jeszcze trochę czasu jest Icon_wink2.

nie wiem czy coś jeszcze na forum napiszę, więc w razie czego już teraz się pożegnam. wracam w następną niedzielę wieczorem.
20.02.2009 04:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Wprawdzie Robaki są na pewno ciekawiej opracowane, ale to w połowie zdecydowanie nie moje klimaty (tak jakby utwór składał z dwóch na siebie nałożonych: świetnego i wkurzającego mnie)
1. uff, to mnie trochę uspokoiłeś, bo mi się wydawało, że Tobie Roboki nie będą się podobać, a kiedyś napisałeś, że są do przyjęcia, bo było dla mnie niemal szokiem. na szczęście teraz sytuacja wróciła do równowagi Icon_razz.
mrsap napisał(a):Trochę dziwi mnie tak wysoka pozycja "Better" - moim zdaniem jednego z najsłabszych utworów z "Chinese Democracy".
2. a mnie trochę dziwi taka opinia, bo "Better" to moim zdaniem zdecydowanie najlepszy utwór na płycie Icon_wink2.
Aro napisał(a):No i ta Dido troche chodziła za mna w ubiegłym tygodniu Icon_wink2
3. nie dziwię się Icon_smile2
Yacy napisał(a):ciekawe czy tak samo poradzi sobie WRONG Icon_wink2 zresztą to pytanie jest też ... do mnie samego Icon_wink2
4. nie ukrywam, że liczę na dobre wyniki Icon_smile2.
Cytat:tylko po co 2 nagrania na raz?
5. a po co 2 na raz mi się spodobały?
1. To dobrze, bo nie chciałbym powodować szoku u Ciebie. A utwór ma po części przebłysk geniuszu.
2. A w tym przypadku zupełnie rozumiem mrsapa, bo ze znanych mi 12 utworów z tej płyty tylko ten jeden uważam za słaby.
3. Ja także, natomiast odbiję piłeczkę Pawła z mojego wątku - ten utwór jakoś mi zupełnie do Twojej listy nie pasuje.
4. Ja chciałbym, żeby to był dobry utwór, ale specjalnie na to nie liczę, bo byłby ze znanych mi utworów drugi dobry. Trochę smaku narobiła mi solowa płyta Dave'a, ale z drugiej strony tam akurat pierwszy singiel był koszmarny.
5. Już się boję, co powie aweł, jak zobaczy u mnie 4 debiutujące Goryle. W jednym przyznaję Ci całkowitą rację - skoro 2 nagrania Ci się podobają naraz, to na co czekać.
20.02.2009 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
kajman napisał(a):A w tym przypadku zupełnie rozumiem mrsapa, bo ze znanych mi 12 utworów z tej płyty tylko ten jeden uważam za słaby.
nie dziwi mnie to ani trochę Icon_mrgreen
kajman napisał(a):ten utwór jakoś mi zupełnie do Twojej listy nie pasuje.
zupełnie nie rozumiem dlaczego.
Cytat:W jednym przyznaję Ci całkowitą rację - skoro 2 nagrania Ci się podobają naraz, to na co czekać.
zawsze miałem takie podejście i zawsze będę miał.
20.02.2009 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):ten utwór jakoś mi zupełnie do Twojej listy nie pasuje.
1. zupełnie nie rozumiem dlaczego.
Cytat:W jednym przyznaję Ci całkowitą rację - skoro 2 nagrania Ci się podobają naraz, to na co czekać.
2. zawsze miałem takie podejście i zawsze będę miał.
1. Bo nie pamiętam żadnego utworu chociażby troszke zbliżonego w klimacie na Twojej liście. Ale tak naprawdę to była tylko impresja na temat innego komentarza do tego utworu w innym wątku.
2. Mam wrażenie, że sporo osób ma tutaj takie podejście (albo od początku, albo do niego doszło).
20.02.2009 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
ku3a napisał(a):ciekawe mogą być te pierwotne wersje utworów. nawet się zastanawiałem czy sobie tej wersji albumu nie kupić.
Tez może się zaopatrzę. Słyszałem już w Trójce kilka piosenek.
ku3a napisał(a):nijak . w tamtych czasach nie miałem tej płyty i poznawałem tylko to, co się pojawiało na Liście . zresztą "Alexandra" poznałem dopiero rok temu, więc dla mnie to jest niejako nowa piosenka .
Czyli nigdy nie posłuchałeś płyty w całości? A jak poznałeś to nie spodobała się na tyle by kiedykolwiek zagościć w twoim top 10?
W sumie zastanawiałem się dlaczego akurat teraz "Alexander" święci u Ciebie triumfy

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
25.02.2009 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości