Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 118 z 13.02.09
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #21
 
Gary napisał(a):Właśnie sobie słucham "Idiot song". Znaczy się, że już w latach 90tych byli nieźle pokręceni. Icon_lol
Icon_mrgreen a to ja postaram sie zapoznać, niezła faza musi po tym byc i jeszcze lepszy wynik w Znawcy bedzie Icon_lol
15.02.2009 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):ale dla mnie to zespół, który nagrał jedną rewelacyjną i dwie genialne płyty (jak posłucham ponownie to może napiszę, że 3 genialne).
Tak się zastanawiam, czy już dotarłeś do zespołu, z którego wyrósł trzon Goryli, czyli zespołu o znamiennej nazwie Idiot Flesh? Icon_mrgreen
Właśnie sobie słucham "Idiot song". Znaczy się, że już w latach 90tych byli nieźle pokręceni. Icon_lol
Na razie tylko do pojedyńczych nagrań, a idąc śladem członków zespołu posłuchałem sobie po jednym utworze Faun Fables i Charming Hostess. Z tego wszystkiego najbardziej mi się ten Faun spodobał.
15.02.2009 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
Re: Notowanie 118 z 13.02.09
Kaczy1993 napisał(a):
kajman napisał(a):21. 27. 22 RICH KID BLUES - The Raconteurs
...
24. 21. 9 THE SWITCH AND THE SPUR - The Raconteurs
Co zajrzę na czyjąś Listę tam każdy ma inne utwory Raconteurs Icon_smile2
kajman napisał(a): BEFORE THE BEGINNING - John Frusciante
1. Swój człowiek Icon_cool2
kajman napisał(a):przyszłość?:
UNREACHABLE - John Frusciante
2. Oby Icon_mrgreen
21. No nie, ja mam tylko takie utwory, które już u kogoś są.
1. Akurat utwór przypadł mi do gustu.
2. Może, ale nie w tym tygodniu.
16.02.2009 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
Zaskoczyłeś mnie z Tą Dido... po prostu jestem w szoku... zwłaszcza, ze ta piosenka już trochę ma... no ale chyba pozytywnie. TIL to jeden z najlepszych kawałków Gunsów, jakie nagrali do tej pory i nie boję się głośno przewidywać, że staną się utworem wszechczasów, o ile już nie są. U mnie nadal by na miejscu lidera siedzili, ale już od 2 tyg. wyprzedził ich Coldplay.
18.02.2009 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Paweł napisał(a):1. Zaskoczyłeś mnie z Tą Dido... po prostu jestem w szoku... zwłaszcza, ze ta piosenka już trochę ma... no ale chyba pozytywnie.
2. TIL to jeden z najlepszych kawałków Gunsów, jakie nagrali do tej pory i nie boję się głośno przewidywać, że staną się utworem wszechczasów, o ile już nie są.
3. U mnie nadal by na miejscu lidera siedzili, ale już od 2 tyg. wyprzedził ich Coldplay.
1. Dlaczego, przecież akurat ten utwór to typowo moje klimaty. Lekka balladka z jazzikiem w tle. A nie ma dwóch lat i dopiero niedawno pojawiła się tutaj, stąd dopiero teraz i u mnie.
2. Tutaj się całkowicie zgadzam, ale mogą nas dopaść jakieś ortodoxy i mogą być problemy. Icon_wink2
3. Akurat ta zmiana jest moim zdaniem nieszczególna, ale mogła być jeszcze gorsza.
18.02.2009 08:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #26
 
kajman napisał(a):1. Dlaczego, przecież akurat ten utwór to typowo moje klimaty. Lekka balladka z jazzikiem w tle. A nie ma dwóch lat i dopiero niedawno pojawiła się tutaj, stąd dopiero teraz i u mnie.
No tak... ale jakoś obrazowo mi nie pasuje Dido do Twojej listy. Icon_wink2
kajman napisał(a):2. Tutaj się całkowicie zgadzam, ale mogą nas dopaść jakieś ortodoxy i mogą być problemy. Icon_wink2
Tej drugiej części nie rozumiem. Jakie ortodoxy?
19.02.2009 10:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Paweł napisał(a):
kajman napisał(a):1. Dlaczego, przecież akurat ten utwór to typowo moje klimaty. Lekka balladka z jazzikiem w tle. A nie ma dwóch lat i dopiero niedawno pojawiła się tutaj, stąd dopiero teraz i u mnie.
No tak... ale jakoś obrazowo mi nie pasuje Dido do Twojej listy. Icon_wink2
kajman napisał(a):2. Tutaj się całkowicie zgadzam, ale mogą nas dopaść jakieś ortodoxy i mogą być problemy. Icon_wink2
Tej drugiej części nie rozumiem. Jakie ortodoxy?
1. Przyznam się, że mnie to dziwi, bo ja uważam, że bardzo pasuje. Utwory z poprzednich płyt bardzo mi się podobały.
2. Ortodoksja oznacza ścisłą wierność doktrynie (wiki) - to gwoli przypomnienia, stąd u mnie żartobliwe określenie. Jest jednak spora ilość osób odrzucających nowe Guns i uważających tą nową muzykę za coś nie dającego się porównywać z dawnymi osiągnięciami. Dla nich próby przyrównywania nowych utworów do takich pomnikowych jak
NR, DC, KOHD mogą być nawet profanacją.
19.02.2009 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Jeszcze do poprzedniego notowania.
kajman napisał(a):Na razie tylko do pojedyńczych nagrań, a idąc śladem członków zespołu posłuchałem sobie po jednym utworze Faun Fables i Charming Hostess. Z tego wszystkiego najbardziej mi się ten Faun spodobał.
A mi Last.FM zaproponował poznanie zespołu The Book of Knots, skorzystałem i nie żałuję. Poszperałem sobie trochę w internecie i okazało się, że to poboczny projekt 3 członków SGM. Na razie dotarłem do jednej płyty i jest niezła.
22.02.2009 02:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości