Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 932 - 18.01.2009
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #21
 
z nowości chyba najbliższa mi jest ....Dido :roll:

[Obrazek: kleschko.png]
25.01.2009 06:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Paweł napisał(a):Tak patrząc na Twój tytuł listy naszły mnie skojarzenia, że czerpiesz na listę utwory ze słuchania własnej audycji. Icon_lol
sprawa jest prosta - w audycji puszczam to co mi się podoba, więc albo to było na mojej liście, albo jest, albo ma szansę trafić. jeśli jeszcze nie ma, to piosenka ma kilka dodatkowych przesłuchań przy okazji przygotowań do audycji, potem w trakcie audycji, czasem przy powtórce audycji. to jest duża dawka i nie dziwne, że często będzie to wystarczające, by dać radę na listę się przebić Icon_smile2.
Gary napisał(a):Na pewno więc słyszałem, ale muszę usłyszeć jeszcze raz. Icon_redface2 (może we wtorek Icon_wink2 )
Icon_smile2
zaraz napiszę czego się będzie można dziś spodziewać Icon_smile2. a raczej czego dotyczyć będzie dzisiejsza audycja.
Gary napisał(a):chciałem napisać, że nie wiem dlaczego wokal przypomina mi wokal z piosenki "Throug Glass" i dzisiaj przypadkowo się dowiedziałem, że to jest ten sam wokal. Icon_lol
Icon_mrgreen to rzeczywiście może być ten powód Icon_wink2
mrsap napisał(a):Proszę, by dobrze zrozumiano mnie.
do tej pory utwór mi się podobał, ale teraz po koncercie myślę, że oto rodzi się moc.
mrsap napisał(a):Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Comy w studiu Agnieszki Osieckiej Icon_wink2
chyba rozumiem dlaczego, ale myślę, że gdybyś tam był, to z kolei pomyślałbyś sobie, że jak to możliwe, że nie mogłeś sobie tego wyobrazić. wyobraź sobie, że jesteś w swoim pokoju, wszystko jedno czy siedzisz czy stoisz i puszczasz sobie płytę Comy. przeżywasz ją na swój sposób - poruszasz się do rytmu, podśpiewujesz sobie, stukasz nogą do rytmu. Nie musisz skakać jak na koncercie, to są bardziej stonowane reakcje, bardziej wewnętrzne. Łatwo to sobie wyobrazić? Myślę, że tak. A teraz wyobraź sobie wszystko to samo, ale otwierasz oczy i okazuje się, że te dźwięki nie leciały z głośników z Twojej wieży, ale że gra je na żywo zespół, który znajduje się 10 metrów od Ciebie, a wokół Ciebie fani którzy reagują tak samo jak Ty. To naprawdę było naturalne. Po prostu inny sposób odbioru koncertu.
mrsap napisał(a):Lutowy koncert będzie co najmniej dwa razy dłuższy
oj nie wiem czy będzie trwał przynajmniej 3 godziny Icon_smile2.
mrsap napisał(a):przede wszystkim nieporównywalnie bardziej czadowy Icon_cool2
jeśli chodzi o szał pod sceną to na pewno tak, choć i w Trójce znalazło się kilka osób, które skakały pod sceną.
(fotorelacja z koncertu, autorstwa pana Darka Kawki, jest do obejrzenia na cgm)
27.01.2009 02:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
ku3a napisał(a):(fotorelacja z koncertu, autorstwa pana Darka Kawki, jest do obejrzenia na cgm)
No i z niej wynika, że trzeba przesłuchać ostatni Minimax. Icon_smile2
27.01.2009 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):No i z niej wynika, że trzeba przesłuchać ostatni Minimax.
a na zdj. nr 38 w koszulce Genesis sam Piotr Kaczkowski Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.01.2009 02:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
Też to zauważyłem, ale ponieważ pan Piotr nie chcę się pokazywać więc nie napisałem.
27.01.2009 02:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
I tak sie nie pokazał Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.01.2009 02:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ale i tak go widzieliśmy Icon_wink2 Icon_razz
27.01.2009 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
abd3mz napisał(a):Też to zauważyłem, ale ponieważ pan Piotr nie chcę się pokazywać więc nie napisałem.
właściewie widać Go, ale ... nie widać Icon_wink2
ku3a napisał(a):ale i tak go widzieliśmy
no myślę, że jest jeszcze kilku innych szczęściarzy, którzy Go widzieli... W końcu trochę koncertów w Trójce już było Icon_smile2 Ale w sumie podoba mi się to, co robi i że nie ma "publicznej" twarzy Icon_smile

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.01.2009 03:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
ale koncert zapowiadał będąc poza sceną Icon_smile2.
tylko głos było słychać.
27.01.2009 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Yacy napisał(a):no myślę, że jest jeszcze kilku innych szczęściarzy, którzy Go widzieli...
Na żywo nie widziałem, ale zdjęcie i owszem Icon_smile2
ku3a napisał(a):ale koncert zapowiadał będąc poza sceną .
tylko głos było słychać.
Zawsze tak robi?

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.01.2009 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
ciężko mi powiedzieć, bo to był o dziwo dopiero mój pierwszy koncert tam, ale myślę, że zawsze.
27.01.2009 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości