Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 111 (17.01.09)
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
Co w moim komentarzu było takiego sprzecznego?

saferłel napisał(a):Royksopp
A to mi zdaje się polecałeś na GG... posłuchałem... i...nijakie takie. (tak samo jak Portishead 9 miesięcy temu Icon_lol )
19.01.2009 10:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
''nowości jak zwykle nie znam, żadna nowość, chociaż tą najniższą już słyszałem''

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.01.2009 10:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #23
 
ladyhawke coś nie mogę przetrawić Icon_razz
za to royksopp mniam mniam.... Icon_biggrin3

[Obrazek: kleschko.png]
19.01.2009 12:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Z nowości w top30 trzy będę musiał przesłuchać jeszcze raz, ale pierwsze przesłuchanie (w jedym przypadku 1/5 przesłuchania) nie wypadło dobrze. Czwarta czyli bandycka już dawno trafiła do śmietnika.
Zmiana na miejscu pierwszym mi nie przeszkadza, bo obydwa utwory były przeze mnie brane pod uwagę i obydwóm nie udało dostać się na moją listę.
Z top10 najmocniej kibicuję Vervę, ale pewnie raczej można spodziewać się spadku niż awansu.
Wygląda na to, że wkrótce wykosisz Trickiego z mojej listy. Icon_frown
21.01.2009 02:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Paweł napisał(a):nijakie takie. (tak samo jak Portishead 9 miesięcy temu Icon_lol )
Przyznam się, że wszystkiego mogłem się spodziewać w komentarzach na temat Portishead, ale żeby ktoś to określił jako nijakie to w życiu bym nie wpadł. Zbyt wyraziste, zanadto agresywne, to rozumiem, ale to... chyba że to o jakimś utworze, którego nie znam... i który jest nie w ich stylu.
21.01.2009 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
"Carolina" niestety spada, ale tego można się było spodziewać. teraz ważne, żeby jak najdłużej się utrzymywała w ścisłej czołówce, żeby nabić sobie sporo punktów do podsumowania 2009 Icon_razz.
"Ulysses" na razie bez rewelacyjnych wyników. mam nadzieję, że do końca tygodnia zapoznam się już z ich nową płytą. na początku byłem średnio pozytywnie nastawiony, ale poczytałem trochę więcej i oczekiwania rosną Icon_smile2.
btw - po polsku nazwy miesięcy pisze się z małej litery Icon_wink2.
21.01.2009 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Nie znoszę jak ktoś zamiast do listy odnosi się do błędów wszelkiego rodzaju, no po prostu nie znoszę tego Icon_evil Akceptuje tylko poprawę nazw numer :-> To naleciałości z angielskiego niestety Icon_wink..albo i stety - jak widać nawet język obcy mi się zaczął podobać bardziej niż Polski Icon_razz

Co znaczy nowość bandycka?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.01.2009 04:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
saferłel napisał(a):Nie znoszę jak ktoś zamiast do listy odnosi się do błędów wszelkiego rodzaju
po pierwsze - trudno.
po drugie - czy ja się odniosłem zamiast? nie. bo do listy też się odniosłem, a o błędzie napisałem na sam koniec.
21.01.2009 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Wiem, wiem, uogólniłem problem - są takie zgredy tutaj co lubią tak podokuczać ;]

Nie martw się do Ulyssesa, jak wejdzie już do top 25 tak jak u mnie, to dla mnie będzie to wystarczająca-rewelacja jak na twoją listę ;D

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.01.2009 05:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Icon_mrgreen
ja jednak liczę, że na płycie znajdzie się coś co znacznie bardziej mi się spodoba niż tylko na 25. miejsce. przecież FF miał już u mnie 2 numery 1.
21.01.2009 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
saferłel napisał(a):Co znaczy nowość bandycka?
No jeżeli jest Gang i robi Bang to przecież czysty bandytyzm. Icon_wink2
21.01.2009 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #32
 
Co do naszych dziewczyn Icon_wink2
Mamy singla i o video Icon_smile2
http://www.pitchforkmedia.com/article/do...lroom-mp3s

[Obrazek: kleschko.png]
21.01.2009 10:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
A więc poszło na singla Icon_wink No proszę. Znów miałem nosa Chytry

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.01.2009 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #34
 
saferłel napisał(a):Znów miałem nosa Chytry
trafiony zatopiony Icon_wink2 kolejny raz ;gratuluje Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
21.01.2009 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #35
 
saferłel napisał(a):No proszę. Znów miałem nosa Chytry

normalnie pinokio Icon_razz2
21.01.2009 10:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości