Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 - No Line On The Horizon
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #261
 
Na szczęście Polska Cena na U2 przyjęła nowe oblicze i teraz już nie ma tego okropnego napisu na okładce, ale jest z boku na pasku wkładki, taki bardziej estetyczny Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.03.2009 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #262
 
Po co, jak nikt ich nie czyta? :roll:
07.03.2009 08:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #263
 
uzi napisał(a):podałam mniej-więcej średnie cen, które występują w różnych sklepach w różnych zakątkach Polski. Icon_wink2 [nie, nie jeżdżę po całym kraju żeby sprawdzać ile kosztuje płyta Icon_lol wiem z zeznań innych fanów Icon_wink2]
http://www.fan.pl/shopping/pe.php?id=136...he_Horizon
winyl koło 90 w każdym razie Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.03.2009 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #264
 
Skoro masz takie nastawienie no to trudno. Na pewno niczego w ten sposób nie zwojujesz. Ale narzekanie na to, że ten zespół jest popularny, a ten nie nic nie da. Nie wiem jakie jest twoje nastawienie to U2, ale ja mam takie szczęście, że te wszystkie Metallici, Lao Che itp. lubię, więc jakoś bardziej to znoszę, chociaż rozumiem twoje zdenerwowanie - to chyba w jakiś sposób naturalna reakcja na pewne rzeczy...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 08:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #265
 
Oj, ja nie mam wykonawcy, którego definitywnie nie lubię, nie lubię tylko, jak jacyś wykonawcy są tylko uwielbiani lub znienawidzeni. A co do nastawienia - to sam spójrz na zainteresowanie tematami, które dotychczas założyłem...
07.03.2009 08:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #266
 
kolgo prz-alez ty jestes malkotent

to zle tam niedobrze, tego za duzo. ja pierdziele. meliske wypij ? papierosa zapl ? zrob cos to co lubisz zebys sie uspokoil

nowe u2 ma x2 platyne. no i bardzo dobrze. to jest znakomita plyta i sie cholernie ciesze

tak POP ma moze tez taka wkladke z 30 stron( choc ja mam POPa i wydaje mi sie ze jest mniejsza) ale mimo wszystko no line wyglada o niebo lepiej. tak przejzyscie. minus tylko taki ze ta ksiazeczk/plakat sa przytwierdzone a wolalbym zeby byly wyjmowane

jesli chodzi o akcje polska cena to polecam felieton w 1 z ostatnich numerow Teraz Rocka (styczen 2009) pana Krzysztofa Grabowskiego (DEZERTER)zatytuowany POLSKA DLA FRAJEROW.
mowiac krociotko-polska ogkladka wyglada jakby byla obrzygana, wyciagnieta psu z gardla (piaraty juz sa o niebo lepsze).pamietam jak kupilem polska cene queens of the stone age-to na okladce bylo WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kolko odcisniete od kawy (w kazdym razie byly jakby fusy i to tak na kazdej okladce, co za debil takie ksero robil??) polska cena jest nizsza bo oszczedzamy na ksiazece ,ale jaka to oszczednosc skoro przy nakledzie 5tys sztuk danej plyty ksiazeczka kosztuje....UWAGA UWAGA!

2 ZŁOTE!!!!!!!!!!!!!!!!!

To tak poza tematem bylo Icon_razz2
07.03.2009 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #267
 
Hehe ja już knuję jakieś teorie w stylu:

Możni świata muzyki zrobili to by zniechęcić ludzi do kupowania tanich płyt, bo liczyli, że naród ma smak i nie pozwoli tak bezcześcić płyt, wróci do drogich płyt i nie będzie narzekał na ich cenę mając na uwadze, że obniżka cen spowoduj ponowne pojawienie się w sklepach tych straszydeł Icon_wink

W każdym razie ktoś ma interes. A ja się dziwię, że nikt prosto z mostu nie spytał się kogo trzeba o to jak to wszystko działa i ciągle żyjemy tylko domysłami, dlaczego książeczka, której wartość wynosi kilka zł jest głównym wyznacznikiem obniżenia ceny o około 25-30 zł.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #268
 
bugman napisał(a):tak POP ma moze tez taka wkladke z 30 stron( choc ja mam POPa i wydaje mi sie ze jest mniejsza) ale mimo wszystko no line wyglada o niebo lepiej. tak przejzyscie.
to prawda. podoba mi się graficzne wyposażenie płyty. [ale pop też był niczego sobie Icon_wink2 to chyba moja ulubiona książeczka U2 Icon_mrgreen]
bugman napisał(a):minus tylko taki ze ta ksiazeczk/plakat sa przytwierdzone a wolalbym zeby byly wyjmowane
no tak, to trochę głupawo wyszło. co to za plakat, którego nie można powiesić na ścianie/drzwiach? chyba, że razem z płytą... [Obrazek: wacko.gif]

no a polskie wersje sucks i nic na to nie poradzimy. Icon_wink2
07.03.2009 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #269
 
strona u2start.com potwierdza informacje co do tego, że kolejnym singlem będzie Magnificent. czyli można już wierzyć. Icon_razz2
a singiel ma się ukazać w... maju.
08.03.2009 01:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #270
 
Aro napisał(a):ku3a - przeczytałes ???? Icon_mrgreen Icon_lol
Icon_wink2
no wiesz, ja przeglądam ten wątek, żeby go odhaczyć jako przeczytanego, choć nie powiem, żeby to czytał, bo nie mam tyle czasu...
ale skoro wytłuściłeś mój nick, to pytanie zauważyłem Icon_wink2.
08.03.2009 03:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #271
 
uzi napisał(a):strona u2start.com potwierdza informacje co do tego, że kolejnym singlem będzie Magnificent. czyli można już wierzyć. Icon_razz2
a singiel ma się ukazać w... maju.
buehehe, widzę, że promocja trwa pełną parą!
najlepiej dać ludziom o sobie zapomnieć na dwa miesiące po wydaniu płyty, to przecież najlepsza reklama Icon_razz2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.03.2009 02:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #272
 
Aro napisał(a):Dzieciaki sie za mocno rozbujały juz kilka ładnych tygodni temu .
No dobra Yacy pora zamknać ten wątek Icon_wink2 czemu on słuzy tak naprawdę Icon_lol
Ja ten wątek traktuję offtopicowo, bo jeśli dobrze pamiętam była o taki prośba. [Chociaż ja nie widzę takiej potrzeby.]
08.03.2009 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #273
 
to się tutaj nadaje, więc tak tylko wspomnę może, że single zapowiadają się tak:
1. Boots
2. Magni
3. i 4. Breathe i MOS.

tyle chciałam. Icon_smile
23.03.2009 11:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #274
 
uzi napisał(a):to się tutaj nadaje, więc tak tylko wspomnę może, że single zapowiadają się tak:
1. Boots
2. Magni
3. i 4. Breathe i MOS.

tyle chciałam. Icon_smile

zajebiscie wrecz! breathe-oooch ja chce jakis taki mocrny rockowy teledysk ;]
24.03.2009 01:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #275
 
tak jak w przypadku Magni byłabym za teledyskiem wyciętym z Linear'a, tak w przypadku Breathe - kategorycznie przeciw. Icon_biggrin kto widział ten wie, że to najnudniejsza częśc filmu. mam wielką nadzieję, że zrekompensują to jakimś wy**banym w kosmos klipem. Icon_mrgreen
24.03.2009 01:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #276
 
Hehe. Ja już nie biorę poważnie tych doniesień o singlach Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.03.2009 10:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #277
 
"czmuż ach czemuż"?
trochę wiary... ;-)
24.03.2009 10:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #278
 
Tam nie pisze wcale, że to będą single.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.03.2009 10:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #279
 
nie pisze.
ale jest napisane. Icon_wink2 Icon_razz Icon_lol
24.03.2009 10:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #280
 
Dave Gahan o nowym albumie U2:

Właściwie to przesłuchałem ten album dzisiejszego poranka. Jest na nim kilka naprawdę dobrych piosenek. Myslę, że po kolejnych przesłuchaniach wrażenie będzie jeszcze większe. Trzeba się w niego wsłuchać.
Będąc szczerym, kiedy pierwszy raz usłyszałem singla, nie wiedziałem co o nim sądzić. To jakby kilka różnych piosenek wrzuconych do jednego worka. Dopiero gdy przesłuchałem album zajarzyłem o co w nim ( singlu )chodzi.


no i co Wy na to, kochani Depeszowcy - pogromcy Łachmytów? Icon_mrgreen Icon_razz Icon_lol
09.04.2009 06:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości