Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 - No Line On The Horizon
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #241
 
To śmieszne zachowanie. Tyle ci napiszę. A forum, tak naprawdę jest zdominowane przez Lao Che, Metallikę, Guns N Roses itp...Nie widzę nigdzie dominacji PSB. To że są na wielu listach nie oznacza, ze forum jest przez nich oblegane. Popatrz na temat z płytą, z singlem. Tylko ja tam piszę, nie ma żadnej kampanii reklamowej i nadmiernego wpajania innym wiadomość o PSB. DM też teraz zaczęło wchodzić na listy, ale sytuacja jest taka sama jak z PSB. Może jeszcze mi powiesz (tak jak śmieszny Paweł), że nie podoba Ci się któreś z tych nagrań bo jest właśnie promowane wszędzie i pisze się o nich ciągle?

Jak nie interesuje cię temat U2 to nie zaglądaj tu i nie pisz takich rzeczy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 01:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #242
 
...
Cóż, mogę być śmieszny, ale nie lubię gdy wszyscy mają manię na punkcie czegoś... Zachęcam do większej otwartości muzycznej.
saferłel napisał(a):Może jeszcze mi powiesz (tak jak śmieszny Paweł), że nie podoba Ci się któreś z tych nagrań bo jest właśnie promowane wszędzie i pisze się o nich ciągle?
Nie, tak nie jest, ale może się takie nagranie szybko znudzić, gdy jest go za dużo...
07.03.2009 02:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #243
 
Wiesz dobrze, że mnie nie musisz zachęcać - ale sam będę rad jak uda Ci się innych przekonać Icon_wink Też przecież próbuję to robić w mniejszy lub większy sposób.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 02:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #244
 
a ja wlasnie zakupilem plyte. 71 zl ale warto. ksiazeczka na 32 strony Icon_biggrin
07.03.2009 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #245
 
Za 71 zł to można unikaty kupować, a nie nową płytę arcypopularnego zespołu! Icon_eek2
07.03.2009 05:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #246
 
Jest też tańsza wersja, nie wiem za ile, ale pewnie za około 30 zł. Jakbyś nie wiedział o promocji: Zagraniczna płyta-Polska cena. Chociaż 71zł to bardzo drogo w sumie...to chyba jakaś 3 od dołu wersja? Jest Polska, potem jakaś za około 50 zł, a ta jakaś limitowana, co? (pytam się znawców tematu). Jeśli jednak nie - to jest to cena bardzo wygórowana, niczym jakaś limitowana super edycja. Za mniej kasy będę mieć nowe PSB w wersji deluxe :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 05:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #247
 
W tym wątku nie mogłoby zabraknąć informacji, że album w Polsce zadebiutował od razu na miejscu 1 na liście zamówień (bo nie sprzedaży przecież) Icon_biggrin3
Ogólnie cala pierwsza trójka mi się podoba, bo na drugim też nowość: O.S.T.R., a na trzecie wskoczyła nowa płyta The ProdigyIcon_wink
07.03.2009 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #248
 
W Polsce to już podwójna platyna, czyli 40 tys. egzemplarzy, ale trudno było oczekiwać innego wyniku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 06:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #249
 
prz, dlaczego się uwziąłeś na U2? są popularni, więc się o nich dużo mówi. wydali płytę, więc dużo ludzi o niej mówi. co krok to kolejny nius na temat płyty, singli, trasy itp, więc się o tym pisze. co w tym dziwnego?
nie jestem zamknięta na inną muzykę, słucham jej całkiem sporo, ale akurat to zue, przeklęte, popularne U2 jest mi najbliższe, o nich wiem najwięcej i o nich mam najwięcej do powiedzenia. i bardzo się cieszę, że inni też mają coś do powiedzenia. dlatego ten wątek jest dość żywy i cały czas się "kręci". jeśli Ci to nie pasuje, jeżeli Cię to denerwuje, to tak jak napisał saferłel, nie wchodź tu i się nadmiernie nie denerwuj. najlepiej dodaj temat do listy ignorowanych, żeby się nie pienić, że "w topicu o U2 znowu 20 nowych postów, a o XXX nikt nic nie pisze".
wyluzuj, posłuchaj Afro.

L&P.

bugman napisał(a):ksiazeczka na 32 strony Icon_biggrin
akurat z tym to nie zaszaleli, w książeczce POPa jest, o ile dobrze pamiętam, 30. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Chociaż 71zł to bardzo drogo w sumie...to chyba jakaś 3 od dołu wersja?
ceny są mniej więcej takie:
wersja polska - ok. 30 zł
standart - ok. 55 zł
vinyl - [? pewnie ok. 50/60 zł]
digipack - ok. 70 zł
magazine - ok. 120 zł
box - ok. 180 zł
saferłel napisał(a):a ta jakaś limitowana, co?
digipack, magazine i box są limitowane.
a głównym bajerem tych trzech wersji jest dostęp do filmu "Linear" A. Corbijna [w boxie film jest na dodatkowej płycie, więc nie trzeba ściągać].
07.03.2009 07:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #250
 
uzi napisał(a):wersja polska - ok. 30 zł
standart - ok. 55 zł
vinyl - [? pewnie ok. 50/60 zł]
digipack - ok. 70 zł
magazine - ok. 120 zł
box - ok. 180 zł
a w empiku wszystko +około 10 złotych Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.03.2009 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #251
 
podałam mniej-więcej średnie cen, które występują w różnych sklepach w różnych zakątkach Polski. Icon_wink2 [nie, nie jeżdżę po całym kraju żeby sprawdzać ile kosztuje płyta Icon_lol wiem z zeznań innych fanów Icon_wink2]
07.03.2009 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #252
 
Aha, czyli tak jak podejrzewałem. Byłbym bardzo zdziwiony gdyby podstawowa Nie-Polska edycja kosztowała aż 70 zł Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #253
 
saferłel napisał(a):Byłbym bardzo zdziwiony gdyby podstawowa Nie-Polska edycja kosztowała aż 70 zł Icon_wink
wtedy to by raczej nie osiągnęli tej podwójnej platyny Icon_lol
07.03.2009 08:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #254
 
od posłuchania Afro to się na pewno nie wyluzuję. Wręcz przeciwnie...
Ech, to nie tak, że się uwziąłem, może w ostatnich dniach jestem trochę rozdrażniony i się odbija czkawką tu i tam, ale... Chodzi mi o to, żeby trochę rozruszać to forum, promować wszystkie style muzyczne, a nie tylko wąski krąg limitowanych wykonawców... +, - lub = na okładce czy jego brak nie ma żadnego wpływu na muzykę.

A U2 chyba nie jest moim najgorszym zespołem, skoro jest u mnie na szczycie w saferłelowym sześciopaku...
07.03.2009 08:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #255
 
uzi napisał(a):
saferłel napisał(a):Byłbym bardzo zdziwiony gdyby podstawowa Nie-Polska edycja kosztowała aż 70 zł Icon_wink
wtedy to by raczej nie osiągnęli tej podwójnej platyny Icon_lol
Metallice powyżej 60 zł jakoś się udawało zdobywać odznaczenia...
07.03.2009 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #256
 
Ale Metallica była też za 19,99 i właśnie te najtańsze wersje takie wyniki śrubują. Szkoda, że większość osób nie ceni sobie walorów estetycznych kupując płytę. Dla mnie taka wersja bez książeczki i z ''popapranym'' coverem byłaby tym samym co zwykłe CD bez pudełka, a więc czymś niepełnym, niedoskonałym.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #257
 
prz_rulez napisał(a):od posłuchania Afro to się na pewno nie wyluzuję. Wręcz przeciwnie...
to nie słuchaj. przytoczyłam po prostu pewne zgrabne powiedzonko.
prz_rulez napisał(a):Chodzi mi o to, żeby trochę rozruszać to forum, promować wszystkie style muzyczne, a nie tylko wąski krąg limitowanych wykonawców...
jestem big fan of U2. zatem promuję U2. to raczej naturalne zjawisko. a to, że powszechne jest nieprzyswajanie różnych nieznanych produktów, to akurat nie jest wina ani U2, ani fanów U2. sorry.
prz_rulez napisał(a):+ na okładce czy jego brak nie ma żadnego wpływu na muzykę.
nie, ale okładka jest niestety częścią płyty i chyba można o niej dyskutować, hm? Icon_wink2
07.03.2009 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #258
 
No można... Ale z tego nic nowego dźwiękowo nie wynika. A mógłby tak ktoś zamiast pisania o okładce U2 napisać o świetnym singlu nowego indie-rockowego zespołu albo nowej płycie jazzowego wirtuoza...
07.03.2009 08:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #259
 
To ty o tym napisz, a licz na innych Icon_wink Jak ktoś według ciebie jest na tyle mało ''światowy'' by pisać tylko o okładkach U2 (to tylko przykład, nie piszę tego w odniesieniu to uzi, samego zresztą w miarę mnie ten temat interesuje) to nie patrz się na tę osobę i rób on your own terms Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2009 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #260
 
prawdą jest co tata rzecze.

Icon_razz
07.03.2009 08:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości