Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 - No Line On The Horizon
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #201
 
saferłel napisał(a):Ostrożnie bym podszedł do takich wypowiedzi.
no ja wiem, że pewność będzie dopiero jak oficjalne info pojawi się na u2.com. ale to nie znaczy, że mamy niczemu innemu nie wierzyć.
zwłaszcza, że u2.com nie jest zbyt "energiczne" Icon_razz nawet jeśli coś jest pewne, to na u2.com niekoniecznie pojawia się natychmiast Icon_razz
ale i tak przynajmniej część takich nieoficjalnych informacji jest prawdą.
saferłel napisał(a):Już tytuł znany, już singiel, to może jeszcze podadzą trasę i b-sidy?
trasa może być np. razem z "Ooooo Tour"/"Dżu Dżu Men Tour" [ Icon_lol ], tak jak ZooTV Icon_razz
saferłel napisał(a):Z drugiej strony to byłoby coś jak Zooropa po Achtung Baby.
no, też mi taka myśl przeszła przez głowę. albo Zoo, albo to nieszczęsne Passengers 2. Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Byłoby miło gdyby U2 znów poeksperymentowali z elektroniką, z jakimiś brzmieniami oscylującymi wokół wszystkich elektronicznych gatunków, by zadziwili różnorodnością i formą.
niech kombinują z czym chcą, byle kombinowali Icon_razz Icon_mrgreen
04.03.2009 09:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #202
 
bugman napisał(a):hm ja czytalem ze nowa plytam a byc w tym roku Icon_razz2
tak, ten onetowski nius już tu był. Icon_wink2
ale:
Bono > onet.
Icon_wink2
04.03.2009 09:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #203
 
Skoro to jego wypowiedź ok, a oficjalne strony tak naprawdę są najgorszym źródłem wiedzy, znaczy się najmniej skutecznym. Wszystko co tam się pojawia zostało już wiele razy napisane.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.03.2009 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #204
 
uzi napisał(a):
bugman napisał(a):hm ja czytalem ze nowa plytam a byc w tym roku Icon_razz2
tak, ten onetowski nius już tu był. Icon_wink2
ale:
Bono > onet.
Icon_wink2

wole mimo wszystko 2 odslone w tym roku P
04.03.2009 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #205
 
saferłel napisał(a):a oficjalne strony tak naprawdę są najgorszym źródłem wiedzy, znaczy się najmniej skutecznym. Wszystko co tam się pojawia zostało już wiele razy napisane.
jeje, jur rajt.
oficjalne sajty sucks.
dlatego nie ma co czekać na w pełni oficjalne info. a nawet jeśli nie należy absolutnie wierzyć w nieoficjalne informacje, to trzeba je przynajmniej brać pod uwagę.

a, aha. a'propos nieoficjalnych informacji. Icon_razz z ponoć wiarygodnych źródeł wypływają informacje, że rzeczywiście będą 2 koncerty w PL. ceny biletów mają wynosić 30 euro [dla mnie bomba, żeby tylko oiro nie podrożało zbytnio Icon_mrgreen]. a scena będzie prawie-centralnie, 360 stopni. i to jest akurat pewne.
04.03.2009 10:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #206
 
bugman napisał(a):wole mimo wszystko 2 odslone w tym roku P
no niestety. Icon_wink2
jeżeli ma być 2010, to będzie 2010, nie wcześniej. o ile nie później. przecież NLOTH też było zapowiadane na 2008... i nie wyjszlo Icon_razz
04.03.2009 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #207
 
w wącie o Bootach, nie zdając sobie sprawy, że plecie bzdury, saferłel napisał(a):Eyeliner daje świetny efekt, dobrze wszyscy z nim wyglądają Icon_wink Nie wiem czemu męska część singerostwa jakoś niechętnie w to wchodzi...
dlatego:
uwaga...
[Obrazek: RSCover.jpg]
koszmar. tragedia. obraz nędzy i rozpaczy. postrach Dublina. strach na fanów. i niefanów.
ałaaaaaaaaaaaaaa!... Icon_sad(
[*]
tragiczna fota. przerażająca. potworna. wszyscy bladzi, niemrawi, ledwo żywi, w ogóle żywi? czy to już są podparte zwłoki? O.o
Bono - ten ajlajner go zabija. wygląda jakby przed sesją się ostro naćpał.
jedynie kompozycja fryzu i zarostu go ratuje w moich oczach
Larry - o ile żyje, to sprawia wrażenie jakby zaraz miał umrzeć, albo przynajmniej zemdleć. bladziuteńki jak ściana, oczy - obolałe, zmęczone, prawdopodobnie też pod wpływem jakichś środków odurzających i dodatkowo jakiejś reakcji alergicznej. wygląda jakby był trochę spocony... matko jedyna... chorego, umierającego człowieka wyciągnęli z łóżka i przytargali na sesję... Icon_cry wstyd.
Edż - chyba choroba Larry'ego na niego przechodzi Icon_sad(
Adam - no, w miarę normalnie, powiedzmy. ale ten wzrok już nie taki... nie "taki". nieclaytonowy.

ręce opadają. wszystko opada. Icon_neutral2

Rolling Stone wymiótł.
05.03.2009 01:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #208
 
Nadal nie zmienię swojego zdania o kresce Icon_wink Chociaż zdjęcie faktycznie nie jest zbyt udane. Zbyt dużo nostalgii wyczuwa się u dwóch członków grupy, smutek i przygnębienie...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 09:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #209
 
Eyeliner daje koszmarny efekt... :roll: [przynajmniej te zdjęcia, które widziałem.]
05.03.2009 09:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #210
 
Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 10:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #211
 
abd3mz napisał(a):Eyeliner daje koszmarny efekt... :roll: [przynajmniej te zdjęcia, które widziałem.]
saferłel napisał(a):Icon_mrgreen
co się szczerzysz? :roll: ja się w zupełności zgadzam.
jeżeli już Bono czuje niemiłosiernie wielką potrzebę 'emowania' oczu, to niech przynajmniej zakłada na to okulary...

pees. jea! mam już swojego digipacka! Icon_mrgreen
05.03.2009 08:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #212
 
A dajcie spokój, nie rozumiecie sztuki i jeszcze może powiedzie, że to gejowskie albo EMO albo kryzys wieku średniego, co Icon_biggrin?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 08:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #213
 
saferłel napisał(a):nie rozumiecie sztuki
sztukę rozumiem. dlatego kocham U2.
ale tego ajlajnera nie rozumiem. to nie jest sztuka, tylko głupota. i bardzo możliwe, że:
saferłel napisał(a):kryzys wieku średniego
.
saferłel napisał(a):jeszcze może powiedzie, że to gejowskie albo EMO
gejowskie nie. emo to też nie jest, bo to tylko oczy. TO jest po prostu żenada. starszy pan [no niestety, prawie 50, więc niech nie próbuje robić z siebie młodzieniaszka i udawać, że ma 20/30 lat] chce być kul i przez to robi się żałosny.
no cóż... przynajmniej umie śpiewać i pisać teksty.
-.-
05.03.2009 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #214
 
uzi napisał(a):
abd3mz napisał(a):Eyeliner daje koszmarny efekt... :roll: [przynajmniej te zdjęcia, które widziałem.]
saferłel napisał(a):Icon_mrgreen
co się szczerzysz? :roll: ja się w zupełności zgadzam.
jeżeli już Bono czuje niemiłosiernie wielką potrzebę 'emowania' oczu, to niech przynajmniej zakłada na to okulary...

pees. jea! mam już swojego digipacka! Icon_mrgreen
to nie kupiłaś tej super ekstra wypasionej edycji za 200 złotych? Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.03.2009 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #215
 
aaktt napisał(a):to nie kupiłaś tej super ekstra wypasionej edycji za 200 złotych? Icon_surprised
nie Icon_surprised nie rodzę pieniędzy Icon_surprised
05.03.2009 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #216
 
Ja planuję kupić taką wypasioną wersję nowej płyty Depeche Mode, nawet mimo Wronga Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #217
 
Cytat:A dajcie spokój, nie rozumiecie sztuki i jeszcze może powiedzie, że to gejowskie albo EMO albo kryzys wieku średniego, co Icon_biggrin?
Ja powiem tylko to, co już powiedziałem: nie podoba misie.
05.03.2009 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #218
 
saferłel napisał(a):Ja planuję kupić taką wypasioną wersję nowej płyty Depeche Mode, nawet mimo Wronga Icon_wink
a ja planuję kupić takie dwa super hiper ekstra wypasione i bajeranckie bilety na Jutu live in Chorzów 09.
Icon_wink2
05.03.2009 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #219
 
uzi napisał(a):
aaktt napisał(a):to nie kupiłaś tej super ekstra wypasionej edycji za 200 złotych? Icon_surprised
nie Icon_surprised nie rodzę pieniędzy Icon_surprised
Eee tam, jakby Lauryn coś takiego wydała, to bym się zapożyczył, a byłbym jedną z pierwszych osób w naszym kraju, która by to miała Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.03.2009 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #220
 
cieszę się, że masz takie możliwości. ja niestety nie mam. cieszę się, że uzbierałam kasę przynajmniej na tego digipacka i na koncert[y]. na więcej nie mam możliwości. przykro mi z tego powodu. ale nie jestem kasiasta i muszę z tym żyć.
bez książki z boxa przeżyję, a Lineara zaraz ściągnę, więc jest ok. Icon_wink2
05.03.2009 09:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości