Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 931 - 11.01.2009
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #21
 
ku3a napisał(a):tego ja nie znam, bo cała otoczka wokół tej płyty mi się nie podobała i nie zachęciła do poznawania kolejnych rzeczy. A na "Muchomory" się skusiłem, bo saferłel zachwalał.
Ja zdążyłem przesłuchac przed ta falą "otoczki" .
Nie rozumiem do konca jaka z tego afera wynikneła. Sama Peszkowa troszke na początku podrzuciła do ognia.....Póżniej wszystkie kolorowe pisemka znalazły kolejną sensacje, skandalik i sie zaczęło.....
Ale mnie to ani ziębi ani grzeje. Icon_smile2
Przesłuchałem bo chciałem porównać z Miasto Manią. Ale to zupełnie dwie inne bajki . I wyszło P i Z . Przesłuchałem i zapomniałem Icon_wink2
16.01.2009 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 113
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Aro napisał(a):Przesłuchałem bo chciałem porównać z Miasto Manią.
no a widzisz, mnie nie ciągnęło do przesłuchania, bo tak naprawdę to żadna piosenka z pierwszej płyty mi się nie podobała Icon_wink2.
Aro napisał(a):I wyszło P i Z . Przesłuchałem i zapomniałem Icon_wink2
skoro nawiązanie do ZZZ, to może: zainteresować się, zapoznać się, zapomnieć? Icon_mrgreen
16.01.2009 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ku3a napisał(a):skoro nawiązanie do ZZZ, to może: zainteresować się, zapoznać się, zapomnieć? Icon_mrgreen
Ja to znałem jako 4 razy "Z", bo jeszcze "zapić" gdzieś tam w środku było. Icon_lol
16.01.2009 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
 
Zabili Mi Żółwia obok Akuratu - ciekawe towarzystwo regionalne.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
17.01.2009 03:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości