Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 078
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #101
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia
Cytat:141 Under the Influence of Giants - In the Clouds
142 Amy Grant - Baby Baby
143 Nelson - (Can't Live Without Your) Love And Affection
144 Heart - Secret
145 Londonbeat - A Better Love
146 Glenn Frey - strange weather
147 The Blow Monkeys - Digging Your Scene
148 Culture Club - Karma Chameleon
149 Fish - Something in the air
150 Panama - I Watched You Slip

150 - Panama podobała mi się w jednym nagraniu, późniejsze już coraz bardziej puszczałem uchem; I Watched You Slip jest ok, ale wydaje mi się jednym z wielu
149 - zaskakująco to brzmi, kolejne nagranie gdzie są dudy, nic tu nie ma po macierzystej formacji Ryby. Przyznam jednak, że to kolejne nagranie, które niezbyt mi się podoba.
148 - wspólny punkt twojego i saferowego topu. Mi oba znane hity Culture Club nie zmieściły się do top 100 swoich roczników.
147 - coś jest nie tak, może już po prostu późno Icon_wink bo to kolejne nagranie, które średnio mi się podoba. Takie mocno zamknięte w ejtisowych stereotypach.
146 - hm, kolejne. Zbyt pościelowe.
145 - lubię "I've Been Thinking About You". To wydaje mi sie już takie... zbyt boysbandowe. Chociaż wydaje mi się bardziej przebojowe i chwytliwe w porównaniu z tymi pozycjami.
144 - wielkopowierzchniowa hiper-rockowa hiper-ballada, bez jakichkolwiek fajerwerków ale o dziwo wydaje mi się całkiem przyjemne, porządnie wykonane i nawet mi się podoba.
143 - prawdziwa perła tej dziesiątki, w końcu to dzieło prekursorów Sparks i glam-art-rocka Icon_wink no, a na serio - z jednej strony jest tu dużo pudelmetalowego kiczu, a z drugiej faktycznie wydaje mi się bardzo.. nośne, od razu mnie to chwyciło, i nawet kilka razy posłuchałem dla pewności.
142 - hm...takie popowe nagranie swoich czasów. Może być, ale nadal niczym szczególnym mnie nie ujmuje.
141 - fascynuje obecność rzeczy tak nieznanych z lat zerowych. Lata 80. i wczesne 90. to piosenki kiedyś medialne, które jakoś tam z czasem przepadły i nie miałbym jak tego znać. Czasy najnowsze, wiadomo - bandcamp i tym podobne, skrajne rozdrobnienie. Ale to, co pośrodku, zawsze wydaje mi się już dość mocno wyeksplorowane. To nagranie, brzmi nawet dość anonimowo (w sensie takiej stylistyki), ale ma w sobie cząstkę przebojowości. Chociaż dla mnie to bardziej brzmi jak koszyk średni.

Mówiłeś mi, że to jest okropna dziesiątka pełna dziadostwa - teraz już rozumiem dlaczego. Icon_razz2 To jest dziesiątka, gdzie współczynnik nostalgii już musiał działać bardzo mocno, bo wydaje mi się ona zdecydowanie słabsza, niż kilka poprzednich.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.01.2021 02:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Lekkiej i Średniej Muzyki Mojego Życia - Dobromiera - 19.01.2021 02:38 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  40 Lat minęło - Czyli wielkie podsumowanie Ciężkiej Muzyki Wszech czasów dziobaseczek 24 22 972 01.05.2022 12:30 AM
Ostatni post: santosz
  10 Lat Minęło - Czyli Podsumowanie 10 Lat Dziobasowej Listy Antyprzebojów dziobaseczek 75 36 625 21.07.2019 09:34 PM
Ostatni post: dziobaseczek
  Dziobasowe kosze obfitości, czyli utwory życia dziobaseczek 151 124 842 20.01.2017 10:42 PM
Ostatni post: thestranglers
auto Wielkie podsumowanie czterech lat na MyCharts dziobaseczek 67 11 499 24.11.2012 11:26 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości